خانه / ایزوگام / ایزوگام شرق قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام شرق قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام شرق قیمت مناسب دلیجان در قالب یکی از نمایندگی های برتر و مجاز ایزوگام در کشور شناخته می شود که قیمت خرید آن در این نمایندگی، قیمت درب کارخانه است.
تجارب موفق در زمینه تولید بهترین نمونه از ایزوگام، موجب گردیده است تا امروزه ایزوگام شرق به عنوان محصولی موفق در بازار های داخلی و خارجی شناخته شود.
در همین راستا زمینه صادرات انواع ایزوگام شرق قیمت مناسب به کشور های همسایه نیز فراهم گردد.
از سویی دیگر فروش این محصول در بازار های داخلی با قیمت ثابت و متعادل از دیگر پارامتر هایی است که شرایط خرید ساده و بی واسطه آن را فراهم آورده است.

گروه های تخصصی که در خط تولید و آزمایشگاه شرکت هیرمان دلیجان فعالیت می کنند بسیار کارآموزده و دقیق هستند.
ایزوگام شرق قیمت

رعایت ایمنی در نصب ایزوگام و شرایط تجهیزات سالم

مصرف ایزوگام ونصب آن در ساختمان، در هر واحد ساختمانی متفاوت است، اما بیشترین مصرف در پشت بام منازل است که تقریبا کمی بیشتر از سطح اشغال بنا را به خود اختصاص می دهد. این هم به آن دلیل است که در نصب ایزوگام مناطقی مثل جان پناه ها وجود دارند که تحت شرایط خاص می بایست آن مناطق با رعایت شرایط و دستورالعمل خاص عایق کاری شود.
شاید دیده باشید ایزوگام را تا روی دیوار جان پناه و کمی هم رو به پائین نصب می کنند تا از وجود آب و باران و نفوذ آن به لایه های زیر جلوگیری شود.
هنگام نصب ایزوگام و در مراحل انجام آن از تجهیزات و لوازم خاصی استفاده می شود که ممکن است خطراتی را برای کسانی که آشنا نیستند به همراه داشته باشد. به هر حال، کار با ابزار نیاز به احتیاط و دقت بیشتر دارد، بخصوص ابزاری که از شعله آتش و حرارت بسیار بالا در زمان استفاده برخوردار است.
نکته بسیار مهم در کار کردن با ابزار نصب ایزوگام، اطمینان از سلامت و سالم بودن کپسول و فلکه بازو بسته کردن آن است.
مرحله بعدی اطمینان از سالم بودن مهره اتصال شلنگ مشعل به کپسول است، قبل از اینکه کاملا وارد پروسه آتش زائی شود باید چند بار مود تست قرار گیرد تا کاملا از سالم بودن آن اطمینان لازم حاصل شود.
در این مورد بخصوص، باید یاد آوری نمود که اگر در فضای بسته و درون ساختمان کار نصب باید انجام می گیرد رعایت این نکته از درجه اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود. معمولا اجرا و نصب ایزوگام در فضاهای کوچک و سربسته با خطرات بیشتری هم مواجه است که حضور افراد غیر لازم و کارگران اضافی می تواند باعث کندی کار نصب و در مقابل افزایش خطر را به دنبال داشته باشد.
نصب ایزوگام در پشت بام به این دلیل که در فضای باز انجام می گیرد ممکن است راحت تر و با اطمینان بیشتری همراه باشد، اما باید توجه داشت که پشت بام هر ساختمان در بالاترین ارتفاع قرار دارد و در زمان نصب ایزوگام در نزدیکی لبه های جان پناه و داکت های لوله و تاسیسات در آن مکان توجه و دقت بیشتری را طلب می نماید. حضور افراد کم سن و سال و بخصوص کودکان که نسبت به کلیه مسائل از روحیه جستجوگر و کنجکاوی زیادی برخوردار هستند اصلا لازم نیست و کاملا غیر فنی و غیر حرفه ای و همراه با خطرات بسیار است. بنا بر این لازم است که محل کار و محل نصب ایزوگام عاری از کودکان باشد.
هنگام حمل رول های ایزوگام به محل نصب و بردن لوازم و تجهیزات نصب به محل اجرا، سنگینی و وزن زیاد آنها، احتمال افتادن و غلطیدن وجود دارد، بنا بر این استفاده از کفش ایمنی و لوازم ایمنی فردی لازم و حتی ضروری است.
معمولا توصیه میشود، زمان نصب ایزوگام در فضاهائی که سطح گسترده و زیادی دارند کلیه رول های ایزوگام به یکباره به محل نصب منتقل نشوند و بسته به میزان و وسعت محل نصب، تقسیم بندی صورت گیرد و به تعداد لازم و حساب شده برای هر قسمت کار انتقال رول ایزوگام صورت گیرد.
قبل از اینکه اقدام به نصب صورت گیرد از وضع جوی و پیش بینی کارشناسان در این مورد جویا شوید و بهترین زمان ممکن را برای این منظور در نظر داشته باشید. به این دلیل که ممکن است در شرایط جوی نامساعد و در میانه کار بارندگی و یا طوفان از ادامه کار ممانعت نماید و خطراتی را هم در پی داشته باشد.
پیشنهاد می شود کار نصب ایزوگام در هوای آفتابی و در دماهای تا ۵ درجه بالا ی صفر و کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد.
چون هم سرمای زیاد کار نصب را با مشکل مواجه و آنرا مختل می کند و هم گرمای بسیار می تواند با حرارت مشعل تجمیع شده و طاقت فرسا باشد.
همیشه از کارشناسان و افراد با تجربه و متخصص در زمینه نصب مشاوره و یا استفاده نمائید تا هم رعایت ایمنی را کرده باشید و هم از نصب ایزوگام با شرایط مناسب برخوردار باشید.

اهمیت بسته بندی در تولید ایزوگام دلیجان

رول های ایزوگام که بطور عام در اندازه های طولی ۱۰ متر و عرض ۱ متر تولید و به بازار فروش منتقل می شود از این منظر کاملا با هم تشابه دارند و از خط تولید یکسانی هم استفاده می کنند. همه آنها از قیر پلیمری و یا دمیده در تولید خود استفاده می کنند، همه آنها هم در خط تولید از لایه های تیشو و پلی استر بهره می برند و در نهایت همه آنها مثلا از لایه فویل آلومینیومی استفاده می کنند. ولی هیچ کدام در ظاهر شبیه هم نیستند.
می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه های عرضه ایزوگام مراجعه نمائید و تنوع محصولات را در ظاهر ببینید. چرا این همه با هم اختلاف دارند و رنگارنگ به نظر می آیند؟
قطعا تفاوت آنها در نوع بسته بندی است و البته شاید بتوان گفت نوع بسته بندی آنها در محصولاتی با هم یکی است و تنها تفاوت در رنگ و نام محصول است که در ظاهر تفاوت بسیاری را در ذهن ما ایجاد می کنند.
از بسته بندی می توان برای تفکیک و جدا سازی نام برد و کار کرد بسته بندی را با این مشخصه بررسی نمود. به این ترتیب که بسته بندی می تواند موجب تفکیک اجناس تولید شده توسط تولید کننده های متفاوت باشد و شاخصی هم باشد برای انتخاب خریدار در نظر داشت. اگر این چنین است پس بسته بندی جالب و توام با ابتکار می تواند دارای اهمیت بسیار باشد.
بسته بندی را می توان از جنبه اندازه هم مورد کند و کاو قرار داد، یعنی بگوئیم بسته بندی به این دلیل انجام می گیرد که اندازه معینی از یک کالا و یا یک محصول را طبق شرایط خریدار عرضه می نماید تا اقشار بیشتری از مردم با توانائی های اقتصادی متنوع را در بر بگیرد.
بنظر می رسد این جنبه دارای موازین و مقررات خاص خودش است و می تواند اهمیت داشته باشد. بسته بندی را می توان از لحاظ نوع و کیفیت هم مورد بررسی قرار داد. به این ترتیب که انواع مختلف یک کالا و محصول را برای طبقه بندی کیفیت هم به کار گرفت.
یعنی کالاهای یکسان ولی با کیفیت های متفاوت و در اختیار گذاشتن حق انتخاب برای خریداران. در این مورد طبقات با توان اقتصادی بالا می توانند ایزوگام با کیفیت پائین تر خرید کنند و یا بر عکس، افراد با تمکن مالی کمتر می توانند با خرید کالاهای با کیفیت از خرید مناسب بهره ببرند.

لیست قیمت ایزوگام شرق

ارائه انواع مشاوره های تخصصی از جمله اصولی است که ایزوگام شرق دلیجان بر آن همواره پایبند بوده است چرا که ارائه مشاوره ای خوب و موثر، زمینه استفاده ای آسان و بی تکلف از ایزوگام را برای خریداران فراهم خواهد نمود.
خرید ایزوگام و بررسی قیمت انواع عایق های رطوبتی قبل از آن اهمیت ویژه ای دارد.
قیمت ایزوگام شرق قیمت مناسب در وب سایت شرکت هیرمان دلیجان به صورت به روز شده درج می گردد.
لیست قیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان را می توانید از طریق سایت و راههای تماس در سریعترین زمان دربافت کنید.
قیمت ایزوگام شرق تابعی است از نوسان قیمت مواد اولیه و از همه مهمتر قیمت عرضه قیر در بورس که تاثیر گذارترین عامل است.

ایزوگام شرق قیمت

صنعت تولید ایزوگام

صنعت تولید ایزوگام به عنوان برگ برنده ای طلایی در راستای محافظت از بنای ساختمان شناخته می شود چرا که با ورود این صنعت به جهان ساخت و ساز، امروزه شاهد ساختمان هایی بادوام و مقاوم دربرابر سرما و رطوبت هستیم.
از طرفی دیگر تولید محصولی با نام ایزوگام، توانست مقرون به صرفه ترین هزینه های جانبی را برای خریداران به ارمغان آورد.
در سایه تولید ایزوگام شرق قیمت مناسب شاهد افزایش رونق استفاده از ایزوگام به عنوان عایقی مقاوم در برابر رطوبت هستیم.
تولید عایق های رطوبتی و توزیع آن ها در شهرهای مختلف کشور اهمیت بسزایی در رونق ساخت و ساز دارد.

 • خرم آباد
 • همدان
 • کرمانشاه
 • یزد
 • ارومیه
 • زنجان
 • زاهدان
 • اردبیل
 • چابهار
 • تربت جام
 • بندرانزلی
 • شوش
 • صحنه
 • ایذه
 • لاهیجان
 • کرمان
 • آمل

آبادان و دیگر شهرهای ایران از طریق ایزوگام شرق قیمت ارزان و به صورت عمده برای پروژه های جمایت می شوند.

تولید ایزوگام در کارخانه شرق دلیجان با توجه به کیفیت آب و هوای منطقه و میزان رطوبتی و سرما و گرما صورت می گیرد.

ایزوگام شرق قیمت مناسب

ایزوگام مرغوب را می توان در تعریفی ساده و ابتدایی، ایزوگامی معرفی کرد که از استاندارد های روز تولید این محصول تبعیت نموده باشد و به عنوان ایزوگامی استاندارد و با کیفیت تلقی گردد.
از سویی دیگر دارا بودن ضمانت های معتبر برای مصرف کننده از دیگر پارامتر هایی است که کیفیت و مرغوبیت ایزوگام مشخص خواهد شد.
ایزوگام مرغوب شرق، در نقش ایزوگامی بادوام و استاندارد، امروزه در مرکز خرید آنلاین ایزوگام دلیجان موجود می باشد.
محصولی که خریداران می توانند در مشاوره تخصصی از کم و کیف فروش آن از طریق کارشناسان فروش ما به صورت کامل مطلع شوند.
ایزوگام شرق به قیمت درب کارخانه و با فروش مستقیم بسیار ارزان تر و مناسب تر به دست مصرف کننده می رسد.
تولیدکننده عایقهای رطوبتی در کارخانه دلیجان به کیفیت و خدمات پس از فروش اهمیت فوق العاده می دهد.

شرکت ایزوگام هیرمان شرق؛ تولید و معرفی بهترین انواع ایزوگام دلیجان را به عهده داشته و برندهای معتبر را به شما پیشنهاد می کند.
ایزوگام شرق قیمت

قیمت ایزوگام شرق کارخانه

امروزه عایق های رطوبتی مختلفی ساخته و تولید و در دسترس عموم قرار می گیرند که هر کدام از آن ها ویژگی های مختلف داشته و کاربرد هر یک هم متفاوت است.
ایزوگامی که برای پشت بام ها و سقف نصب می شوند معمولا از انواع ایزوگام فویل دار هستند که با قیر و مواد افزودنی استاندارد تولید شده اند.
در پی و دیوارها واستخر و حوض ها هم بهتر است از ایزوگام های پودری استفاده شود.
به هر حال ایزوگام نقش بسیار مهمی در ماندگاری و استحکام محل پوشش بازی می کند.
تهیه ایزوگام به روش های مختلف و از منابع متعدد امکان پذیر است و البته بهتر است تهیه ایزوگام از منابع معتبر باشد.
شرکت هیرمان دلیجان با ایجاد امکانات بسیار برای فروش عمده و ساده در این زمینه اقدامات موثری انجام داده است.
فروش عمده ایزوگام شرق قیمت مناسب از درب کارخانه و بدون واسطه بسیار ارزان تر و مورد توجه است.

با فروش عمده و بدون واسطه از درب کارخانه، امکانات شما برای خرید ایزوگام با هزینه کمتر فراهم شده است.

ایزوگام شرق صادراتی دلیجان

تولید عایق رطوبتی در کشور ایران به یکی از صنایعی تولید شده است که با توجه به کیفیت و میزان تولید و دستگاههای پیشرفته و نوع بسته بندی؛ توانسته است به عنوان صنعتی برای تولیدات صادراتی مد نظر قرار بگیرد.
شرکت هیرمان دلیجان با توجه به نوع تولیدات و میزان ثبت سفارش بهترین ایزوگام شرق قیمت مناسب صادراتی را تامین می کند.
ایزوگام صادراتی شرق دلیجان با کیفیت برتر مواد اولیه خود و میزان تولید سالیانه بهترین گزینه عایق رطوبتی صادراتی است.
کشورهایی نظیر:

 • ترکمنستان
 • عراق
 • افغانستان
 • گرجستان
 • ارمنستان
 • قرقیزستان
 • تاجیکستان
 • ترکیه
 • روسیه
 • سوریه
 • یمن
 • بحرین
 • اردن
 • مالزی
 • سنگاپور

فیلیپین، و دیگر کشورهای افریقایی و اروپایی و خاورمیانه در لیست صادرات ایزوگام شرق قیمت درب کارخانه هستند.

انجام امور گمرکی و اخذ گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام و همچنین بسته بندی و بارگیری و ارسال به کشور مقصد تحت نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.
ایزوگام شزق قیمت

خرید آنلاین ایزوگام دلیجان

به منظور خرید ایزوگام به صورت آسان و مستقیم از کارخانه و پیگیری شرایط خرید و فروش و صادرات ایزوگام شرق قیمت مناسب می توانید از توضیخات موجود در سایت بهره مند شوید.
ایزوگام درجه یک دلیجان با سفارش خرید آنلاین و از طریق راه های تماس نلفنی و مشاوره کارشناسی صورت می گیرد.
ایزوگام شرق دلیجان کلیه امکانات لازم برای مشاوره های حضوری برای خرید عمده را در اختیار شما می گذارد.
وب سایت و مشاوره های متخصصین و همچنین راههای تماس تلگرام و تلفنی به خرید مستقیم از تولید کننده می اتجامد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!