خانه / ایزوگام / ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان

ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان

ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام در ایران می باشد که به دلیل کیفیت مناسب ایزوگام تولیدی خود مشریان زیادی دارد.
ایزوگام در اصل تشکیل شده از پوشش مقاومی همچون قیر و الیاف مصنوعی است که با فویل آلومینیومی پوشش داده می شود.
این مواد از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می کند و معمولا با گرما بر بستر  بام خانه ها چسپانده می شود.
ایزوگام دارای انواع گوناگونی است که پس از گذراندن آزمون های گوناگون در کارخانه های سازنده این محصول ضریب پایداری آن بالاتر رفته است.

ایزوگام دئولایه شرق کارخانه دلیجان جزء بهترین کارخانه های تولید ایزوگام در سراسر ایران محسوب می شود.
ایزوگام دو لایه شرق

تولید ایزوگام دولایه ارزان با کیفیت بالا برای همه اقشار

نفت یکی از مواد اولیه طبیعی است که محبوبیت آن بی نظیر است، منابع و مخازن بسیاری در کشور ما وجود دارد که تمام دنیا به آن نیاز دارند. نفت با دارا بودن مشتقات بیشمار، پایه اصلی تولید محصولات بسیاری چه در صنایع پلاستیکی و پتروشیمی و چه در تولیدات انواع سوخت، جایگاه ویژه ای در میان مواد اولیه دارد.
یکی از موادی که بر پایه مشتقات نقت تولید و عرضه می گردد، انواع عایق های رطوبتی و حرارتی می باشد. عایق های رطوبتی با ترکیبات بر پایه مشتقات نفت که همان قیر می باشد ساخته و بواسطه وجود همین قیر توانسته این عایق را در صدر فهرست استفاده قرار دهد.
عایق های رطوبتی می توانند بر اساس مورد مصرف با ضخامت و ابعاد متفاوتی تولید و روانه بازار مصرف شوند. در فرایند رفع نیاز انسان امروزی که به دنبال رفاه و آسایش بیشتر است، عایق ها محبوبیت بسیار ویژه ای دارند که رد پای موارد استفاده آنها را می توان در جای جای منازل و سازه های مختلف مشاهده کرد.
به نظر می رسد زندگی امروزی بشر با طبیعت تبدیل به جنگی همیشگی شده است. طبیعت با تغییرات خود و بشر با استفاده از منابع موجود در طبیعت و ساخت ابزار به مقابله با طبیعت میرود و جالب است بدانیم این نبرد تا همیشه هم ادامه خواهد یافت.
ایزوگام یکی از عایق های مبتنی بر مشتقات نفت است که در ترکیب با مواد دیگر، که عمده آنها هم از مشتقات نفت است تولید و در صنایع ساختمانی و عمرانی کاربرد بسیار فراگیری دارد. غیر از پودر تالک که برای جلوگیری از چسبیدن ایزوگام در زمان رول کردن و لایه بسیار نازک آلومینیوم که وظیفه نما و انعکاس تابش نور مستقیم خورشید را دارد کلیه مواد اولیه تولید ایزوگام بر پایه مشتقات نفت می باشد.
ایزوگام را که در ذهن با پشت بام به خاطر سپرده ایم، موارد کاربرد بسیاری دارد. علاوه بر استفاده در پشت بام، در سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه ها، سقف سوله ها، کانال های آب رسانی، کانال های تاسیسات برق و آب در ساختمان ها، پوشش ضد رطوبت و خوردگی در صنایع انتقال نفت و گاز، استخر ها، نمای جانبی دیوار های ساختمان های بلند مرتبه، سقف تونل ها، پل سازی و خیلی جاهای دیگر قابل استفاده است.
تنها مشکل در استفاده ایزوگام، یافتن محصول با کیفیت و تعیین ضخامت مورد نظر است، که با مراجعه به دفاتر فروش کارخانجات تولید کننده و مشاوره با کارشناسان فروش و متخصصین امر، این معضل نیز مرتفع خواهد شد. توصیه ما همیشه استفاده از جنس با کیفیت ولو با قیمت بالاتر است. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام ارزان اما با کیفیت، در انواع دو لایه و تک لایه، ساده و طرح دار و در ضخامت های استاندارد و سفارشی، راهی برای کسب آرامش و اطمینان شما و خانواده شماست.
ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان، حاصل تحقیقات، نوآوری و بررسی های میدانی و حضوری در اقصی نقاط کشور است، که با تولید محصولات سازگار با محیط زندگی شما امنیت و آسودگی خاطر در برابر رطوبت و حرارت را برای شما تضمین می نماید.

فویل و نقش آن در ایزوگام دولایه هیرمان

شاید تا به حال به این نکته دقت نکرده باشید که تمام ایزوگام های تولید شده برای استفاده در پشت بام منازل دارای یک لایه آلومینیومی است که همیشه در معرض دید قرار دارد. و اینکه این لایه آلومینیومی با خاصیت فلزی خود می تواند چه کار مهم و با ارزشی را برای محافظت از خود ایزوگام انجام می دهد.
دلیل اصلی و مهم لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام، بازتاب نور مستقیم خورشید است که در تمام روز های سال بر آن می تابد.
این لایه با وجود نازکی و ضخامت بسیار اندک خود، در آزمایشات انجام گرفته روی ایزوگام از مقاومت بسیار بالائی در برابر تابش نور و مقاومت در برابر رطوبت برخوردار است، تا حدی که تولید کنندگان ایزوگام با اطمینان ضمانت نامه هائی برای طولانی مدت صادر و در اختیار خریداران قرار می دهند.
ضخامت لایه آلومینیوم بکار رفته در تولید ایزوگام بین ۱۶ تا ۱۴ میکرون است که وظیفه ممانعت و حفظ لایه های زیرین ایزوگام را در اختیار دارد. این لایه فلزی با رنگ طبیعی و صیقلی بودن سطح می تواند مانند آینه رفتار کند و بازتاب خوبی برای نور های تابیده شده باشد، همچنین از سرایت گرمای نور به لایه های قیری ایزوگام جلوگیری نماید.
همانطور که میدانید مواد اولیه ای که در ساخت ایزوگام از آن استفاده می شود قیر نسبت بالائی دارد و مواد دیگری از قبیل پلی استر و تیشو که آن هم از مشتقات نفتی است تشکیل شده است. به این ترتیب با رسیدن نور به این لایه قیری و تولید گرمای بیش از اندازه، ایزوگام را به سمت شل شدن سوق می دهد که در نهایت منجر به رسیدن آسیب و پارگی در لایه می گردد.
لایه آلومینیومی تنها وظیفه حفاظت در برابر نور و گرما را ندارد بلکه این لایه در زمستان های سرد و یخبندان از رسیدن آب حاصل از آب شدن برف و جاری شدن آن روی ایزوگام نیز محافظت می نماید.
به این ترتیب که با جاری شدن آب روی ایزوگام، از نفوذ به داخل لایه ها جلوگیری و پس از سرد شدن و یخ زدگی مجدد از شکستن ایزوگام در هوای سر ممانعت می کند.

ایزوگام دلیجان هیرمان و استفاده در تونلسازی

جدای از اینکه شرایط احداث تونل چیست و در چه مکان هائی می توان آنرا احداث کرد، و یا اینکه جنس سقف تونل از چه متریال می تواند باشد، نفوذ آب و در نهایت ریزش آن به داخل بسیار مقوله جالبی است.
در مناطق کوهستانی با بارش برف و ماندگاری آن تا زمان و فصل گرما، همچنین آب شدن تدریجی برف قله های برف گیر، سبب نفوذ آب به لایه های زیرین شده و در انتها با عبور از لایه های سست و پیدا کردن مسیر خود به سمت شکاف و منافذ بزرگی همچون تونل برخورد کرده و از آن سرازیر می شوند.
نتیجه اینکه ماندن برف و یا باران در سطح و نفوذ به لایه های زیرین، سست بودن و نفوذ پذیر بودن لایه ها، وجود ترک های طولی و عرضی در لایه ها، و در انتها چکیدن و ریزش آب را مشاهده خواهیم کرد.
برای جلوگیری از این جریان پیوسته ریزش آب و کاهش خطرات تصادف در تونل ها، پس از اینکه دیواره تونل ها احداث شد، و قبل از لاینیگ که نقش نما را در تونل دارد، استفاده از یک لایه عایق یا ایزوگام می تواند ثمربخش باشد.
در نتیجه این عایق کاری می توان جریان ریزش آب از سقف تونل را به مکان دیگری هدایت کرد و امنیت را در آن به حداکثر رساند.

عایق بندی با ایزوگام دو لایه شرق

عایق بندی ساختمان ها در گذشته به صورت سنتی با آسفالت و قیر گونی انجام می گرفت که امروزه انواع ایزوگام ها جای آن روش سنتی قدیمی را گرفته اند و البته عمر ایزوگام حدود ۱۰سال می باشد و بعد از آن لایه ایزوگام باید دوباره تمدید شود.
قیمت ایزوگام نیز مانند بقیه کالاهای صنعتی با توجه به قیمت تمام شده ی مواد اولیه آن ها است.
برای این که از کیفیت مناسب ایزوگامی که می خریم مطمئن باشیم باید به این که توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده است یا نه توجه کرد.
عایق بندی با ایزوگام دو لایه شرق بسیار مقرون به صرفه است و برای سال ها دوام می آورد.
کارخانه ایزوگام شرق یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید ایزوگام ایران است.

شرکت هیرمان دلیجان با تهیه و تامین بدون واسطه انواع ایزوگام برای پروژه های ساختمانی و عمرانی آماده همکاری است.
ایزوگام دو لایه شرق

قیمت ایزوگام شرق

معمولا قیمت ایزوگام دو لایه شرق که ضمانت نامه های طولانی تری دارند از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردارند.
مواد تشکیل دهنده ایزوگام باعث شده تا مقاوت بسیار بالایی در برابر بارش برف و باران و رطوبت داشته باشد.
استفاده از ایزوگام نا مرغوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را نظیر تخریب ساختمان به وجود میآورد.
همچنین تحمیل هزینه های اضافی به ساکنان، سبب تارضایتی و ایجاد عدم اطمینان می کند.
با بالا بردن آگاهی می توان از این خسارت ها جلوگیری کرد و شرکت ایزوگام هیرمان در این زمینه پیشتاز است.
برای به دست آوردن اطلاعات فروش ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط باشید.

قیمت ایزوگام به نوع مواد اولیه و بخصوص به مصرف قیر مرتبط است و در این زمینه کیفیت و قیمت در فروش بسیار مورد توجه است.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام

مواد اولیه ای که در تشکیل و تولید ایزوگام درجه یک استاندارد به کار گرفته می شود می تواند در کیفیت عایق رطوبتی و در نتیجه در ماندگاری و استحکام محل عایق کاری شده موثر باشد.

  • قیر خالص پالایشگاهی
  • تیشوی درجه یک وارداتی و یا تولید داخل
  • پلی استر درجه مرغوب و مترام
  • فویل آلومینیومی و یا پودرهای معدنی برای روکش
  • مواد افزودنی و پلیمرهای مرغوب

و دقت در تولید و بررسی کارشناسان آزمایشگاه سبب می شود که عایق رطوبتی و ایزوگام دو لایه شرق از بهترین ها باشند.

ایزوگام دو لایه شرق با ضخامت ۴ میلیمتر و وزن هر رول ۴۰ کیلوگرم با استاندارد پلیمری تولید می شود.
ایزوگام دو لایه شرق

ایزوگام شرق و خدمات نصب

تولید عمده و فروش بی واسطه ایزوگام دو لایه شرق سبب می شود که با خدماتی همچون نصب همراه باشد و به این ترتیب با بهترین اجرای ایزوگام؛ مقاومت آن چند برابر می شود.
ایزوگام دو لایه شرق در شهرهایی مانند

  • تهران
  • قم
  • کرج
  • اصفهان، به صورت فروش با خدمات نصب ایزوگام عرضه می شود.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان توانسته است خدمات خود را در بیشتر شهرهای کشور به بهترین نحو ادامه دهد.
برای خرید ایزوگام دو لایه شرق و تولیدات دیگر به وب سایت شرکت هیرمان دلیجان مراجعه نمایید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!