خانه / ایزوگام / ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمول ویژه صادراتی

ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمول ویژه صادراتی

ایزوگام مناطق گرمسیر توسط کارخانه با یک فرمول ویژه صادراتی و ساختار کیفی متمایز تولید می گردد. تولید کنندگان ایزوگام به شرایط جوی غالب در شهر ها، شهرستان ها و به طور کلی شرایط جوی تمامی مناطق ایران توجه ویژه ای دارند.
بسیاری از مردم تصور نمایند که ایزوگام تولید شده توسط کارخانه های تولیدی برای همه شهرها و کشورها یکسان است.
ایزوگامی که برای شهر ها و شهرستان های مختلف سراسر کشور ارسال می شود، دارای فرمولاسیون یکسان نیست.
مشخصه های فیزیکی و ظاهری عایق های رطوبتی با یکدیگر متفاوت است.

ایزوگام کارخانه دلیجان متناسب با شرایط جوی و همچنین گرمسیر یا سردسیر بودن مناطق کشور اقدام به طراحی و تولید ایزوگام می کند.
ایزوگام مناطق گرمسیر

نوآوری در تولید ایزوگام دلیجان هیرمان

انسان یاد گرفته در مقابل شرایط بد طبیعی که در ناسازگاری با آن است چاره ای بیندیشد و از خود و دیگران محافظت نماید.
این محافظت از خزیدن در میان تنه های درختان قطور شروع و به درون غارها کشیده شد و در نهایت به ساخت مجموعه های عظیم و انبوه مجتمع های مسکونی منجر شده است. شاید به جرات بتوان گفت تمام این تلاشها در جهت ایجاد رفاه و از همه مهمتر رسیدن به ایمنی بوده است.
با بررسی دقیق تر این موارد میتوان به این تلاشهای بعضا موفق، کلید واژه های آرامش، امنیت و اعتماد را به ثبت رساند.
امروز میتوان با احساس امنیت و آرامش توام با اعتماد به محصولات دست ساز بشری، در داخل منزل نشست و در بیرون طوفان و رعد و برق، بارندگی های سیل آسا و کولاک و تگرگ را به نظاره نشست و نه تنها از وجود آنها وحشتی به دل راه نمیدهیم بلکه مایه لذت و خوشحالی را هم فراهم می کند.
این احساس های مطلوب و خوشایند را مدیون افرادی هستیم که با تفکر خلاق خود و تلفیق دانش و تجربه به دستاوردهای به این مهمی دست یافته اند که همگان از آن بهره مند شده ایم و امروزه بصورت کاملا عای و معمولی جلوه می نمایند.
در برسی های انجام گرفته بیش از ۹۰ درصد بناهای امروزی صرف نظر از زیبائی که در طرح و ایده خلاق طراحان و معماران نمود عینی می یابد فقط بخاطر ایجاد حس امنیت و آرامش ساخته و در معرض فروش قرار میگیرد.
شرکت و کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان واقع در قطب صنعت ایزوگام در کشور، یعنی دلیجان، توانسته با خلاقیت و نوآوری در تولید، با حضور قدرتمند در بازار تولید و بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و استفاده از نیروی انسانی ماهر و با تجربه در جهت رفع نیاز بازار این محصول در کشور گام های عملی و مهمی را بردارد.
شرکت هیرمان در تولید ایزوگام های خود که با برندها و نامهای طوفان شرق ،سوپر صادراتی هیرمان ،حلزون ، صادراتی بردین به بازار عرضه میگردد استفاده از بهترین مواد اولیه را در تولیدات خود در دستور کار دارد و به همین جهت خریدار میتواند با اعتماد و اطمینان بیشتری به خرید خود بپردازد.
همچنین شرکت ایزوگام هیرمان میتواند راهنمای شما در انتخاب بهترین نوع و متناسب با بودجه شما مشاوره رایگان و بدون هزینه، کمک موثری به شما بدهد.
شما میتوانید با برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاورین دفتر فروش این شرکت و با خرید ایزوگام های هیرمان، از مزایای بیمه نامه معتبر و ضمانت نامه های کتبی شرکت بهره مند شوید.

کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان هیرمان

ایزوگام بدون کیفیت قطعا با قیمت های پائین تری هم عرضه میگردد و اختلاف زیادی با ایزوگام با کیفیت دارد. با ورود به بازار و بررسی چند نمونه از تولیدات ایزوگام می توانید به سادگی به اختلاف میان آنها پی ببرید و ایزوگام با کیفیت را از ایزوگام با کیفیت پائین تر تشخیص دهید.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با ارزش نهادن به کیفیت تولیدات خود و دریافت سود پائین، همچنین بهره گیری و عقد قرارداد های خرید با تولیدکنندگان مواد اولیه استاندارد و مورد تائید مراجع ذیصلاح، نسبت به تامین مواد اولیه با کیفیت از برترین برندهای تولید کننده تیشو و پلی استر، بعلاوه تامین قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام با کیفیت از کارخانجات معتبر و پالایشگاه های صاحب نام در کشور توانسته گام بسیار بلندی در تولید محصولات با کیفیت برداشته به نحوی که محصولات این شرکت در بازار های فرامرزی کشور نیز خریداران و استفاده کنندگان بسیاری دارد.
محصولات شرکت ایزوگام هیرمان تا کنون در ۲۱ کشور عرضه میگردد که کشور های اروپائی و حوزه خلیج فارس و همسایگان شمالی را نیز در بر دارد.
شما می توانید برای خرید مطمئن و با کیفیت از شرکت ایزوگام هیرمان، با دفتر فروش و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و از راهنمائی های آنها برای انتخاب بهترین نمونه و منطبق بر مکان و منطقه شما بهره لازم را ببرید.
یادآوری میگردد که تنها خرید ایزوگام پایان کار نیست و انتخاب ایزوگام در اولویت شما باید قرار گیرد تا بهترین نوع و با کیفیت ترین را برای استفاده داشته باشید. پس از انتخاب و خرید باید نصب آنرا به افراد دارای تجربه و ماهر سپرد تا ضمن صرفه جوئی در میزان مصرف، از هدر رفت ایزوگام هم جلوگیری شود.
در برخی مناطق دیده شده است که نصاب ایزوگام، کار نصب را بدرستی انجام نداده و در نقاط خاص نتوانسته کار را به نحو احسن انجام دهد و همین رعایت نکردن موجب وارد شدن خسارت به مصرف کننده و در نهایت دوباره کاری و تحمل هزینه بسیار برای او شده است.

انواع ایزوگام دلیجان ساده و طرح دار

در تحقیقات صورت گرفته توسط آزمایشگاه ها و لابراتوار های معتبر و مورد تائید مراجع ذیصلاح و نتایج بدست آمده از این تحقیقات، به این نکته اذعان می شود که انسان امروزی در پی معنا دادن به تجربیات از طریق رنگ و طرح هستند و تولید ایزوگام طرح دار و استفاده از آن علیرغم داشتن قیمت بالاتر می تواند مورد استفاده در برخی نماها و در معرض دید قرار داشته باشد.
شما می توانید انواع ایزوگام های طرح دار را که در انواع طرح ها تولید می گردد، در اینترنت جستجو و نمونه های آنرا ببینید.
ایزوگام طرح دار را بیشتر در کف استخر ها، نماهای کناری ساختمان که در معرض دید کمتری قرار دارند یا در پشت بام ها برای جلوه دادن مورد استفاده قرار می گیرد.
به نظر میرسد انتخاب ایزوگام طرح دار از همه تولید کنندگان آن می تواند صورت گیرد، اما برخی از آنها تولیدات خود را با کیفیت بهتر و ارائه تضامین لازم و بیمه نامه مکتوب و معتبر عرضه می نمایند. و این می تواند اطمینان و اعتماد خریدار به فروشنده و اعتماد فروشنده و تولید کننده نسبت به محصول خود باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان، ایزوگام های تولید شده خود را چه در انواع طرح دار و چه در انواع ساده، تک لایه و دولایه، با بهترین مواد اولیه و در زیباترین طرح ها به بازار عرضه می نماید.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان که انواع محصولات خود را به کشور های دیگر هم صادر می نماید، بدان معناست که این شرکت تولیدات خود را با استانداردهای مورد تائید اروپا و منطقه اوراسیا تولید و عرضه می دارد.
بنا براین شما میتوانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید و از نمایندگی های فروش و یا مستقیم از کارخانه این خرید را انجام دهید.
یادآوری این نکته لازم است که در هنگام خرید حتما ضمانت نامه کتبی کارخانه و بیمه نامه معتبر را از فروشنده دریافت نمائید.

تولید ایزوگام مناطق گرمسیر

البته تشخیص گرمسیر بودن و یا سردسیر بودن کل مناطق کشور کار بسیار سختی نمی باشد اما طراحی و تولید ایزوگام با یک فرمول ویژه و خاص که تنها متناسب برای شرایط جوی خاص کار دشواری بوده و به دانش و تخصص روز و همچنین تکنولوژی پیشرفته نیاز دارد.
باید گفت که در تولید ایزوگام متناسب با مناطق گرمسیر از ترکیبات شیمیایی خاص، قیر پلیمری با اصلاح کننده های ویژه استفاده شود.
همچنین لایه های پلی استری خاص استفاده می نمایند و هر کدام از این موارد باعث تمایز و ایجاد یک ویژگی در ایزوگام می شود.
ایزوگام مناطق گرمسیر برای مناطقی که آب و هوای گرم و بارانی دارد مناسب تر است.

در تولید ایزوگام مخصوص مناطق خاص برای صادرات، دقت و توجه ویژه به ترکیب مواد اولیه و استفاده از قیر می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان

بعضی از کارخانه ها در حال تولید ایزوگام گرمسیر با فرمول ویژه صادراتی هستند که برای کشور های آفریقایی و همچنین کشور عراق به صورت سفارشی تولید و صادرات می شود.
کشورهایی مانند:

 • عمان
 • بحرین
 • مالزی
 • فیلیپین
 • سوریه

اردن و بسیاری دیگر از کشورها با آب و هوای گرم و مرطوب هستند که صادرات ایزوگام مناطق گرمسیر به آن ها انجام می شود.
مشاوران شرکت ما در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام گرمسیر با فرمول ویژه آماده ی ارائه ی اطلاعات فنی و تخصصی به متقاضیان و تاجران می باشند.

توجه کنید که!

توجه کنید که!

کارخانه ایزوگام دلیجان بهترین امکانات برای تولید عایق رطوبتی برای مناطق گرمسیر را داشته و از تیم کارشناسی متبحر استفاده می شود.
ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام دلیجان بر اساس روکش

 • ایزوگام با روکش آلومینیوم : با توجه به روکش آلومینیومی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش مستقیم نور آفتاب است کاربرد زیادی دارد.
 • ایزوگام بدون روکش آلومینیوم : این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و مکان دور از تابش نور خورشید به کار می رود.

ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی می تواند برای بسیاری از مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار بگیرد که مقاومت بالایی نیاز دارد.
ایزوگام با روکش پودری و یا ایزوگام با روکش سنگریزه ای هم برای برخی از مناطق گرمسیری مورد استفاده است.
ایزوگام مناطق گرمسیر همواره در برابر آفتاب و شرایط نامناسب جوی مقاومت قابل توجهی دارد.

ایزوگام مناطق گرمسیر

فروش عمده ایزوگام دلیجان

ایزوگام درجه یک و استاندارد دلیجان به صورت مستقیم و بدون واسطه برای فروش عمده آماده سازی می شوند.
ایزوگام مناطق گرمسیر بعد از بسته بندی و اخذ گواهینامه های لازم برای صادرات بارگیری و حمل می شود.
شهرهای مختلفی از کشور ایران هم از تولید عایق رطوبتی پلیمری استقبال فراوانی شده است.

 • در تهران
 • اصفهان
 • رشت
 • ساری
 • بیرجند
 • نیشابور
 • قم
 • سنندج
 • یاسوج
 • کرمان
 • کرمانشاه
 • بانه
 • اراک
 • سبزوار
 • بندرعباس
 • مریوان؛ توزیع عمده ایزوگام مناطق گرمسیر و یا دیگر انواع ایزوگام برای مناطق اب و هوایی متفاوت به سرعت و دقت صورت می گیرد.
  خرید ایزوگام به صورت عمده بهترین شیوه برای خرید ارزان تر خواهد بود و ما در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همراه شما هستیم.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!