خانه / ایزوگام / انواع ایزوگام تولیدی کارخانه دلیجان

انواع ایزوگام تولیدی کارخانه دلیجان

انواع ایزوگام تولیدی در مرکز فروش آنلاین شرکت هیرمان دلیجان موجود است و عرضه می شود و ایزوگام تولیدی در کارخانه دلیجان به عنوان فرآورده ی قیری ممتاز در مرز های داخل و خارج از کشور شناخته می شود.
ایزوگام به عنوان یکی از عایق های رطوبتی برتر در جهان ساخت و ساز شناخته می شود که سرانه مصرف آن در ایران هر ساله افزایش می یاید. چرا که مصرف ایزوگام ارتباط مستقیمی با سرانه ساخت ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و… دارد.

انواع ایزوگام تولیدی

مواد اولیه تولید ایزوگام دلیجان کدام است؟

در تولید عایق های رطوبتی و یا ایزوگام دلیجان برای استفاده در ساختمان ها چند لایه از مواد اولیه در کنار هم قرار می گیرند که در نهایت تبدیل به ماده ای می شوند که برای این منظور طراحی و تولید می گردد.
صرف نظر از اینکه ایزوگام برای مصرف در کدام منطقه آب و هوائی مصرف می شود و یا تولید کدام کارخانه تولیدی است مواد اولیه با کیفیت و تشکیل دهنده آن برای تولید ایزوگام بسیار حائز اهمیت است.
ایزوگام فویل دار که برای پشت بام استفاده می گردد با داشتن لایه آلومینیومی می تواند از تابش نور مستقیم خورشید به قیر موجود در لایه های ایزوگام محافظت نموده و از روان شدن آن محافظت کند.
با حذف فویل در ایزوگام می توان آنرا به ایزوگام ساده تبدیل کرد تا برای مصرف در زیر لایه های آجر چینی پی ها و شناژ ها، ایزولاسیون عرشه پل ها قبل از آسفالت کاری، و مصارف دیگر از آن بهره برد.
تفاوت ایزوگام ساده و فویل دار در بودن و یا نبودن فویل آلومینیومی در تولید ایزوگام است که مصرف آنها را در ساخت و ساز و مکان مورد استفاده از هم تفکیک می کند.
اما لایه های دیگری هم در تولید ایزوگام نقش دارند،بحثی از اصلی ترین مواد اولیه ایزوگام که همان قیر است به میان نمی آوریم و فقط به وجود دو لایه مهم دیگر اشاره خواهیم کرد. یکی لایه پلی استر و تاثیر آن در ایزوگام و دیگری لایه تیشو.
پلی استر که از مواد اولیه پتروشیمی می باشد شکل ظاهری نمد مانندی دارد که با تار و پودی از جنس پلاستیک تولید می شود. لایه پلی استر به دو صورت در تولید ایزوگام بکار می رود، یکی بصورت سوزنی که خصوصیت بارز آن این است که در برابر حرارت تغییر حالت داده ولی دارای مقاومت بسیار بالائی در برابر کشش دارد.
لایه پلی استر سوزنی در دمای بالا احتمال اشتعال بسیار دارد که برای نصب می بایست این نکته را مد نظر قرار داد.
مشخصه قابل ذکر ایزوگام تولید شده با پلی استر استاندارد می تواند این باشد که در حین چسباندن در محل، کمترین میزان از هم گسستگی یا به اصطلاح از هم پاشیدگی را دارد. نوع دیگر پلی استر بکار رفته در تولید ایزوگام پلی استر اسپانباند است.
پلی استر اسپانباند در پروسه ای با استفاده از مجموعه عوامل فیزیکی، شیمیائی و مکانیکی و در شرایط آزمایشگاهی خاص تولید می شود که با داشتن وزن بسیار کم یکی از قوی ترین مواد و دارای انعطاف فوق العاده در میان مواد مهندسی محسوب می شود.
لازم به ذکر است که اسپانباند روش تولید لایه پلی استر است که محصول تولید شده با این روش با همین نام در بازار عرضه می گردد.
لایه تیشو که از مواد پتروشیمی ساخته می شود به حالت نمدی و بافته شده است که در ترکیب با پلی استر می تواند به لایه یک پارچه و تا حدودی محکم تبدیل شود و با داخل شدن به سینی قیر و پس از طی مدت زمان عبور با هم به ایزوگام تبدیل شوند.

خدمات قبل از فروش ایزوگام دلیجان هیرمان

یکی از اصلی ترین کار های قبل از نصب اطمینان از صاف و یک دست بودن بستر مورد نظر برای نصب ایزوگام است. این سطح نباید پستی و بلندی داشته باشد. چون آب و رطوبت می تواند برای مدت طولانی روی آن باقی مانده و خسارت به بار آورد.
قبل از نصب ایزوگام باید سطح مورد نظر از وجود سنگریزه ها و بتن چسبیده به سطح پاک و محل تمیز شود. زیرا در زمان نصب همین سنگریزه ها و بتن های به ظاهر بی اهمیت می تواند موجب شکستگی و پارگی ایزوگام شود.
مورد دیگری که باید به آن اشاره نمود این است که سطح مورد استفاده قبل از شروع به کار نصب از هر گونه گرد و غبار پاک شود تا چسبندگی لازم برای ایزوگام میسر باشد. در صورت وجود گرد و غبار و مواد دیگر چسبنگی واقعی بین ایزوگام و سطح بوجود نمی آید و تنها مواد قیری به این غبارها چسبیده می شود و عملا کار نصب به درستی انجام نشده است.
همچنین سطح مورد استفاده برای نصب ایزوگام باید کاملا خشک و عاری از رطوبت باشد زیرا آب و رطوبت مانده روی سطح همان آسیب گرد و غبار را می زند که از چسبیدن و خاصیت چسبناک بودن قیر موجود در ایزوگام جلوگیری می کند.
همه این عوامل وقتی دست در دست هم میدهند موجب ضایع شدن ایزوگام و در کل خسارت به خریدار  استفاده کننده را به دنبال دارد. به این عوامل میتوان حرفه ای بودن نصاب را هم اضافه نمود. کار نصب اگر به دست افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه انجام شود اتلاف سرمایه و تخریب را به دنبال خواهد داشت.
با بر شمردن این عوامل می توان این نتیجه را گرفت که در صورت عدم توجه و دقت به شرایط اعلام شده روی کاتالوگ ایزوگام اگر بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام که همان ایزوگام هیرمان است را داشته باشید باز باید برای ترمیم و تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمائید، هزینه دوباره کاری را بپردازید و خسارات ناشی از این سهل انگاری را هم به جان بخرید.
این فرایند نشان دهنده این واقعیت است که باید با کارشناس و نیروهای با تجربه در امر ایزوگام و نصب در هیرمان در ارتباط باشید و از خدمات قبل از فروش بهره مند شوید.

نگهداری ایزوگام خریداری شده در انبار

شرایط نگهداری، دمای مناسب برای انبار کردن ایزوگام، سطح انبار برای جای دادن تعداد زیاد رول ها و تهویه مناسب از عوامل اصلی برای نگهداری ایزوگام است.
به این ترتیب ملاحظه می شود که بدون توجه به مجموعه ای از عوامل نصب، نگهداری و شرایط محل از عمر مفید ایزوگام کاسته شده و در نهایت مجبور به تعویض خواهیم بود.
ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود و برای نصب این تولیدات می توانید با نصاب مورد اطمینان خود برای نصب مشورت و قبل از نصب از محل مورد نظر بازدید و نکات ذکر شده در بالا را مد نظر قرار دهید.
همچنین با استفاده از مشاورین مجموعه هیرمان و نمایندگی های مورد اعتماد این شرکت تماس گرفته و نیاز خود را با آنها در میان بگذارید تا هم عمر مفید ایزوگام را به حداکثر برسانید و هم از یک ایزوگام با کیفیت در ساختمان خود بهره لازم را ببرید.

کیفیت انواع ایزوگام تولیدی دلیجان

انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه دلیجان به عنوان یکی از بهترین نمونه های ایزوگام در کشور شناخته می شود که مسیر خرید آن امروزه به واسطه مرکز خرید آنلاین، مسیری مستقیم و بدون دخالت واسطه است. انواع ایزوگام یاد شده در مرکز فروش اینترنتی به صورت مستقیم و بدون دخالت نیروهای واسطه ای در اختیار خریداران و متقاضیان قرار خواهد گرفت.
ایزوگام در کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت مختلف و با کیفیت های متنوع تولید می شود و به این ترتیب می توان کیفیت، قیمت و مواد اولیه هر یک از انواع ایزوگام تولیدی را با یکدیگر متفاوت دانست.

 1. ایزوگام دو لایه بدون فویل؛ پودری؛ دو رو نایلکس
 2. ایزوگام دو لایه پلیمری
 3. ایزوگام دو لایه معمولی
 4. ایزوگام رنگی طرح دار در رنگ های مختلف
 5. ایزوگام خاص سفارشی
 6. ایزوگام صادراتی ویژه
 7. ایزوگام خاص تک لایه
 8. ایزوگام پلیمری دو لایه سنگریزه
 9. انواع عایق های پی و ساختمان
 10. انواع ایزوگام نوع A

انواع ایزوگام تولیدی می تواند در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. کارشناسان ما در شرکت هیرمان دلیجان کلیه اطلاعات در خصوص نوع خرید و زمان خرید ایزوگام درجه یک را به شما اعلام می کنند.

انواع ایزوگام شرق دلیجان + فروش ویژه

یکی از شناخته شده ترین انواع ایزوگام که در بازار موجود است و در شرکت هیرمان برای تولید آن مواد اولیه و کیفیت پلیمری درجه یک در نظر گرفته می شود ایزوگام شرق دلیجان هیرمان است.
ایزوگام شرق برندی کاملا”مشهور و شناخته شده است و باید در هنگام خرید ایزوگام دلیجان شرق دقت کافی داشته باشید که همان ایزوگام استاندارد شرق و اصل را خریداری نمایید.

 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان یکی از انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه ایزوگام هیرمان است که دارای کیفیت و اصالت است و با مواد پلیمری و قیر درجه یک تولید می شود.
 • وزن هر رول ایزوگام مشکین شرق ۴۲ کیلوگرم است.
 • ضخامت هر رول ایزوگام مشکین شرق ۴ میلیمتر است.
 • ایزوگام شرق دولایه دارای کیفیت عالی است و قیمت مناسب دارد.
 • ضمانت فروش و گارانتی دارد.
 • لیبل و برچسب اصل استاندارد دارد.
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان از درب کارخانه به صورت عمده به فروش می رسد.

دیگر انواع ایزوگام تولیدی در شرکت هیرمان عبارتند از:

 • ایزوگام شرق دلیجان
 • ایزوگام بردین صادراتی
 • ایزوگام بان گستر دلیجان

خرید انواع ایزوگام تولیدی از درب کارخانه هم در هزینه های شما صرفه جویی می کند و هم با اطمینان و آرامش خاطر قادر خواهید بود که بهترین عایق رطوبتی را تهیه کنید.
انواع ایزوگام تولیدی

انواع ایزوگام تولیدی دلیجان

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان طبق استاندارد های روز جهان تولید و عرضه می گردد. استاندارد هایی که نیاز مصرف کننده و شرایط رطوبتی را به خوبی در خود دخیل نموده اند.
جلوگیری از نفوذ هر گونه حرارت و رطوبت به فضای داخلی ساختمان، امری است که با نصب صحیح و اصولی ایزوگام دلیجان، می توان شاهد آن بود.
انواع ایزوگام تولیدی کارخانه دلیجان، با میانگین عمر ۱۰ ساله یکی از برترین ایزوگام های موجود در بازار خرید به شمار می رود.
نصب ایزوگام در بستر های گوناگون ساختمان، نیازمند هزینه های تعمیر و مرمت متعدد و پی در پی نخواهد بود.
به منظور خرید و سفارش آنلاین محصول، می توان با کارشناسان بخش فروش شرکت ما در ارتباط بود.
انواع ایزوگام شامل:

 • ایزوگام تک لایه
 • دولایه
 • سه لایه
 • فویل دار ساده
 • فویل دار طرح دار
 • ایزوگام برش خورده
 • ایزوگام به صورت رول است.

در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان انواع تولیدی ایزوگام تولید شده و ما توانسته ایم با در اختیار گذاشتن اطلاعات و ایجاد شناخت کافی از هر یک از عایق های رطوبتی؛ انتخاب صحیح و ثبت سفارش را به خریداران آموزش داده و کیفیت کار خود را هر چه بهتر و بیشتر کرده ایم.
انواع ایزوگام تولیدی

فروش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت

استفاده از ایزوگام نا مرغوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را نظیر تخریب ساختمان و همچنین تحمیل هزینه های اضافی به ساکنان، بوجود می آورد که با بالا بردن آگاهی می توان از این خسارت ها جلوگیری کرد.بنابراین در ادامه به مطالبی در رابطه با ایزوگام های مرغوب اشاره خواهیم کرد.
نشانه های ایزوگام مرغوب به اختصار عبارتند از:

 1. استفاده از قیر پلیمری و باکیفیت منجر به تولید ایزوگام مقاوم و مستحکم است.
 2. ایزوگام تولید شده پلیمری است و بوی نامطبوع و یا سیاهی از خود به جای نمی گذارد.
 3. ایزوگام مرغوب دلیجان برای ۱۰ سال ضمانت دارد.
 4. ایزوگام درجه یک دلیجان هم برچسب و هم استاندارد اصل دارد.
 5. مشخصات انواع ایزوگام تولیدی بر روی برچسب ایزوگام ثبت شده است.
 6. ایزوگام خوب باکیفیت دارای تاریخ تولید و انقضاء است.
 7. ایزوگام صادراتی مجوزهای صادرات و گواهینامه های قانونی را دارد.
 8. بسته بندی و بارگیری و پلمپ گمرکی با دقت و کیفیت بالا و طبق استاندارد انجام می شود.

فروش عمده ایزوگام هیرمان دلیجان به روش های مختلف صورت میگیرد و با در نظر گرفتن زمان خرید و متراژ مورد نیاز می توانید از بهترین ایزوگام کارخانه با قیمت های ویژه و تخفیف استفاده کنید.
انواع ایزوگام تولیدی

ایزوگام باکیفیت طرح دار در رنگ های مختلف

تولید ایزوگام طرح دار دولایه را میتوان یکی از موفقیت های بزرگ کارخانه دلیجان دانست که با تولید و فروش انواع ایزوگام تولیدی طرح دار هم زیبایی و هم کیفیت را به ساختمان عرضه می کند.
ایزوگام طرح دار در رنگ های متنوع و در طرح های مختلف از جمله:

 • آجری
 • آجرنما
 • شینگل
 • کامپوزیت
 • لانه زنبوری
 • چمنی
 • سنگ
 • سرامیک
 • چوب
 • ورساچه و …… تولید میشود و زیبایی و کیفیت و ماندگاری خود را تا سالها حفظ میکند.

برای سفارش خرید انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه هیرمان دلیجان به منابع ما در:

 • وب سایت
 • مراجعه حضوری و غیر حضوری
 • مراجعه به دفتر شرکت هیرمان دلیجان
 • مراجعه به درب کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان ؛ سری زده و از امکانات خرید و فروش عمده و بی واسطه انواع ایزوگام تولیدی کارخانه های ایزوگام دلیجان بهره مند شوید
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!