خانه / ایزوگام / ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان

ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان

ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان با ورود خود به بخش فروش اینترنتی، فضای خریدی متفاوت را برای متقاضیان تداعی نموده است تا با وجود گزینه های انتخابی متنوع، شاهد خریدی ایده آل باشند. استاندارد های جهانی همواره رو به پیشرفت هستند و کارخانه تولید ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان نیز از این بخش جدا نیست. بر این اساس تولید یکی از بهترین نمونه های ایزوگام در کشور و در کارخانه یاد شده بر اساس متد های تولیدی روز جهان پی گرفته شده است.

ایزوگام سه لایه پلیمری

تولید ایزوگام برای صادرات در هیرمان

صرف نظر از اینکه کالای شما چیست و چه چیزی را تولید می نمائید، وقتی قصد صادرات را دارید نیاز اولیه شما این است که بازاری در خاج از کشور داشته باشید و کسانی را یافته اید که به تولیدات و یا محصولات شما نیاز دارند.
محصول تولیدی شما باید دارای تمام مدارک و مستندات لازم در خصوص محصول و کیفیت آن، چه از نظر ظاهر و فیزیکی و چه از لحاظ شیمیائی و ترکیبات آن باشد.
پس از دریافت کلیه مجوزها و تائیدیه های لازم از مقصد، اکنون نوبت ارائه مدارک به مراجع و ادارات قانونی و ذیصلاح داخلی است که بتوانید به آنها اثبات کنید که تولیدات شما به کجا میرود و چقدر قرار است صادر شود، بسته بندی آن چگونه است و مشخصات آن چیست و میزان سرمایه خروج از کشور هم چقدر است و در نهایت اینکه انواع مالیات ها و بیمه نامه ها و فیش های واریزی به دوایر مختلف را نیز باید انجام دهید.
نظر به اینکه انجام این مراحل بسیار کار زمان بر و وقت گیری است، به همین منظور شرکت هائی هستند که این کار را برای شما انجام میدهند و در قبال آن مبلغی را هم دریافت می نمایند.
اما بسیار مهم است که برای صادرات محصولات از شرکتهائی استفاده شود که به تمام قوانین بین المللی و داخلی و گمرکات آشنا باشند تا کل محصول صادراتی شما مصادره و یا خارج از تعرفه تلقی نشود که دردسرهای بسیاری را فراهم می نماید.
سیاست های دولت ها و کشور ها در این رابطه بسیار تاثیر گذار است و همچنین کشوری که با آن در ارتباط خواهید بود. در کل می توان به این مورد اشاره کرد که وقتی صادرات را در دستور کار خود دارید به این بیندیشید که منابع موجود در داخل را برای استفاده به کشور دیگر ارسال می کنید. منابعی که در هر کشوری برای استفاده در داخل مورد حمایت قرار دارد. بسیاری از متفکرین و کارشناسان عقاید و نظارات متفاوتی در مورد صادرات دارند. برخی ها نظرشان این است که توسعه هر کشور مدیون ارتباط با مردم دیگر و به اشتراک گزاری منابع و تولیدات در قبال دریافت هزینه و یا تهاتر و استفاده از سایر منابع موجود در کشور دیگر برای استفاده و توزیع در کشور مبدا است.
برخی دیگر به این رویه اعتراض دارند و می گویند این منابع ودیعه و امانت برای استفاده در داخل است و باید نسلهای بعدی هم در آن سهم داشته باشند. کدام یک از این نظریه ها و دیگر تئوری ها می تواند درست باشد؟
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام در کیفیت و طرح های متنوع نسبت به نیاز داخل و رفع آن مقید و نگاه به بیرون از مرزها را هم برای صادرات و استفاده از توان داخل برای این منظور بهره می برد.
انواع ایزوگام تولید شده در این کارخانه با ضمانت نامه و بیمه نامه عرضه می گردد و کیفیت محصولات از قبل تضمین شده هستند.

ایزوگام هیرمان و موفقیت در بازار های جهانی

هر تولید کننده ای پس از راه اندازی کسب و کار خود به افزایش فروش و درآمد بیشتر، علاوه بر اینکه به گسترده تر کردن فعالیت خود از طریق توسعه مکان و در نهایت به فرا تر از مرزهای کشور خود می اندیشد، سعی بر این دارد تا عموم مردم کشور هم از این تولیدات با کیفیت بهره مند باشند.
بسیاری از تولید کنندگان محصولات خوراکی و خشکبار هستند که سالهاست در این وادی گام نهاده اند و تا به امروز توانسته اند بسیاری از محصولات تولیدی خود و کشور را به اقصی نقاط جهان صادر نمایند. برخی از این تولیدات بطور انحصاری در اختیار دولت است و برخی دیگر را شرکت های خصوصی و با درایت و مدیریت خود انجام میدهند.
از دسته اول می توانیم به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و از دسته دوم به سنگ و خشکبار و بسیاری دیگر از تولیدات کشاورزی و دامی اشاره کنیم.
بسیاری از کالا های تولید داخل محبوبیت خاص خود را دارند و در جهان به نام ایران شناخته شده هستند، مانند فرش ایرانی، خشکبار ایران، سنگ تراورتن ایران و حتی برخی مشتقات نفت. اما برخی دیگر تنها به همت و بازار یابی گروهی وابسته است که باید از راه های مرسوم و غیر معمولی به بازاریابی تولیدات خود در کشورهای دیگر بپردازند.
برای کالاها و یا تولیداتی که از اسم و رسم معتبر و شناخته شده برخوردار هستند مشکلی در این میان دیده نمی شود اما برای تولیدات بسیاری که در بازار رقابتی امروز شاهد آن هستیم بسیار مهم است که بتوانند جای خود را باز نموده و بازاری برای تولیدات خود بدست آورند.
از این رو کار برای این دسته از تولید کنندگان بسیار سخت و به زمان طولانی نیاز دارد. وقتی تعداد کشورهائی که یک نوع محصول را تولید می کنند و در بازار های بین المللی تبلیغ می کنند زیاد باشد کار به حدی مشکل می شود که بسیاری از آن گریزانند و ممکن است در میان راه از ادامه منصرف شوند.
تولید ایزوگام با کیفیت، توان رقابت با دیگر کشورها از نظر بازار یابی، همسان سازی استاندارد های تولید و کشور مقصد، تعهد در انجام سفارشات و رساندن به موقع و تحویل، تهیه اسناد و مدارک معتبر و تائید شده از هر دو طرف تنها بخش کوچکی از توان شرکت هیرمان در سال های اخیر است که با رشد بی سابقه ای در صادرات ایزوگام توانسته به دریافت جوایز و لوح های تقدیر بسیار در این زمینه دست یابد.
ایزوگام هیرمان نه در داخل، بلکه در جهان نام ایران را در اوج شهرت قرار داده است. با تولید محصولات سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، در ارائه محصول با کیفیت برای انبوه سازان و سازندگان داخلی نامی آشنا است.

راه های ارتباط با ایزوگام دلیجان هیرمان

شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان برای مصرف کنندگان خود راه های ارتباطی بسیار ساده ای را در نظر گرفته است. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت، هم از انواع تولیدات دیگر در این کارخانه مطلع شوید و هم با ثبت سفارش مستقیما اقدام به خرید نمائید و از ارسال محموله خرید خود در اسرع وقت و در بسته بندی های متنوع اطمینان داشته باشید.
از راه دیگر، تماس با دفتر مرکزی این شرکت که در تهران قرار دارد می توانید مستقیما و بدون واسطه خرید نمائید و از مشاوره کارشناسان که بصورت کاملا رایگان ارائه می گردد نیز بهره مند شوید.
همچنین با مراجعه به شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ و اینستاگرام هم می توانید در خواست خرید خود را ارائه نمائید و منتظر تماس کارشناسان این شرکت بمانید تا ارتباط را با شما برقرار نمایند. کلیه اطلاعات و نحوه برقراری ارتباط در این روشها آموزش داده شده است و برای سهولت در امر برخورداری از بهترین ایزوگام دلیجان اقدام عملی صورت گرفته است.

ایزوگام پلیمری سه لایه بهترین گزینه ی صادراتی

ایزوگام سه لایه از جمله بهترین گزینه های صادراتی شناخته می شود چرا که درصد مواد خالص به کار رفته در آن، موجبات افزایش توان و استحکام این محصول تولیدی را فراهم آورده است.

 • افزودن لایه ای مفتول سیمی به مواد ایزوگام دولایه، منجر به تولید محصولی متفاوت، سنگین تر و کاربردی تر به نام ایزوگام سه لایه خواهد شد.
 • بر این اساس این نوع از ایزوگام در ساختمان ها مورد استفاده قرار نمی گیرد چرا که علت اصلی تولید آن، بهره برداری در مکان های مخصوص می باشد.
 • سفارش خرید ایزوگام پلیمری سه لایه از منابع معتبر و به صورت مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان است.
 • شرکت هیرمان دلیجان از جمله بزرگترین و معتبرترین کارخانه های تولید انواع ایزوگام صادراتی پلیمری است.
 • ایزوگام های درجه یک صادراتی باید از بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده باشند و مجوزهای صادراتی را هم باید داشته باشند.
 • ایزوگام سه لایه صادراتی برای مناطق سردسیری و با شرایط آب و هوایی سخت بسیار مناسب است.

سفارش انواع ایزوگام دلیجان پلیمری از طریق وب سایت و مراجعه به دفتر فروش ایزوگام هیرمان در تهران کارها را برای شما ساده تر خواهد کرد و با اطمینان خرید می کنید.
ایزوگام پلیمری سه لایه

ایزوگام تولیدی کارخانه دلیجان

ایزوگام دلیجان به عنوان نمادی از یک محصول استاندارد، با کیفیت، مقاوم و منحصر به فرد شناخته می شود. بر این اساس امروزه می توان در بازار های داخلی و بازار های بین المللی شاهد صحبت از کیفیت ایزوگام تولیدی کارخانه دلیجان بود.
ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان، با توجه به موازین یاد شده در محیط ها و بخش هایی که ارتباط مداوم با آب و رطوبت داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد.
در اینجا اشاره ای به تولیدات منحصر به فرد کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان می نماییم:

 1. ایزوگام دو لایه پلیمری
 2. ایزوگام دو لایه معمولی
 3. ایزوگام بدون فویل
 4. ایزوگام پودری
 5. ایزوگام دو رو نایلکس
 6. ابزوگام طرح دار رنگی
 7. ایزوگام ویژه صادراتی
 8. ایزوگام سه لایه صادراتی
 9. ایزوگام سه لایه پلیمری
 10. ایزوگام تک لایه خاص
 11. ایزوگام های سفارشی
 12. ایزوگام دو لایه سنگریزه ای

ایزوگام های پلیمری سفارشی صادراتی مطابق با استانداردهای روز تولید می شوند و مجوزهای صادراتی و همچنین پلمپ گمرکی و گواهینامه ها و ضمانت نامه های معتبر اخذ شده و دقیق هستند.

خریداران می توانند به واسطه برقراری ارتباط آنلاین با کارشناسان بخش فروش شرکت هیرمان دلیجان، کم و کیف خرید اینترنتی محصول یاد شده را جویا شوند و هم چنین از جزئی ترین قیمت های خرید نیز اطلاع یابند.

کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان + فروش عمده

شرکت ها و کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان به واسطه سالها تجربه و با استفاده از بهترین تکنولوژی و خط تولید کارآزمورده اقدام به تولید بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام می نمایند.

 • ایزوگام های پلیمری
 • ایزوگام تک لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام های برش خورده
 • ایزوگام به صورت رول
 • ایزوگام SBS
 • عایق های مخصوص پی و فونداسیون
 • ایزوگام های تولید شده با قیر دمیده ( کیفیت این نوع عایق رطوبتی به واسطه مصرف مازوت پایین تر است و با استفاده از پلیمرها و افزودنی های قیری مقاوم سازی شده اند)

فروش عمده انواع عایق های پلیمری و از جمله ایزوگام پلیمری سه لایه، توانسته است در روند قیمت گذاری و تعدیل قیمت های روز ایزوگام بسیار موثر باشد.
ایزوگام برای فروش در داخل کشور و یا برای مصرف به عنوان محصولات صادراتی از راه های زیر میسر است:

 1. روش های حضوری و غیر حضوری
 2. خرید مستقیم انواع ایزوگام از جمله ایزوگام پلیمری سه لایه از درب کارخانه
 3. خرید ایزوگام از طریق راه های تماس تلفنی
 4. خرید ایزوگام از دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران

کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان با در نظر گرفتن میزان تقاضای بازار و همچنین نوسان قیمت مواد اولیه بخصوص قیر پالایشگاهی همواره میزان قیمت ها را رصد کرده و بر فروش ایزوگام دلیجان بر مبنای مشتری مداری تاکید بسیار دارد.
ایزوگام پلیمری سه لایه

لیست قیمت ایزوگام پلیمری شرق دلیجان

تهیه لیست قیمت های ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق توسط گروه ها و کارشناسان متخصص صورت می گیرد و به این ترتیب می توان از اعلام نهایی قیمت ایزوگام که در سایت شرکت هیرمان دلیجان درج می شود اطمینان داشت.
تا جایی که امکان داشته باشد میزان قیمت های ایزوگام بر اساس توان و هزینه ها و بودجه های در نظر گرفته شده توسط خریداران تنظیم می شود و توصیه هایی برای خرید ایزوگام شرق دلیجان می شود.
لیست قیمت های ایزوگام بر اساس:

 1. نوع ایزوگام ( تک لایه، دولایه، بدون فویل )
 2. نوع قیر مصرف شده ( پلیمری و یا قیر دمیده )
 3. ضخامت ایزوگام ( بین ۳/۵ تا ۴ میلیمتر )
 4. وزن ایزوگام ( هر رول ایزوگام از ۳۹ کیلوگرم کمتر نباشد )
 5. نوع فویل آلومینیومی و یا روکش ایزوگام
 6. نوع و کیفیت تیشو
 7. تراکم پلی استر
 8. متراژ و تناژ سفارش شده؛ تعیین می شود.

هر رول ایزوگام پلیمری شرق استاندارد ۱۰ متر طول دارد و عرض آن ۱ یک متر است و ایزوگام درجه یک پلیمری سه لایه و دیگر انواع عایق های رطوبتی دارای ضمانت نامه اصل هستند و با بسته بندی جدید و بیمه نامه ارسال می شوند.
ایزوگام پلیمری سه لایه

سفارش خرید ایزوگام به صورت عمده و سفارشی برای کلیه شرکت ها و پیمانکاران مقدور است و می توانند با در دست داشتن اطلاعات کاملی که سایت در اختیار ایشان می گذارد بهترین و مقرون به صرفه ترین اقدام برای خرید ایزوگام پلیمری سه لایه دلیجان را انجام دهند.

 • وب سایت
 • راه های تماس تلفنی
 • کانالهای اینترنتی، خرید ایزوگام دلیجان را بدون واسطه برای شما مهیا می کند.

شرکت هیرمان دلیجان در پی نظر سنجی های مداوم و با درج اطلاعات به روز شده دز خصوص هر نوع عایق رطوبتی؛ امکان خرید ایزوگام دلیجان پلیمری را برای همگان مقدور می کند.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!