خانه / ایزوگام / ایزوگام تهران قیمت درب کارخانه

ایزوگام تهران قیمت درب کارخانه

ایزوگام تهران قیمت مناسب درب کارخانه به عنوان پایتخت خرید و فروش های عمده در کشور، تخفیف های ملموسی را برای خریداران عمده آن به دنبال خواهد داشت.
ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۵ سال است.
 
ایزوگام تهران قیمت
 

محل استفاده قبل از نصب ایزوگام چگونه باشد؟

برای بکارگیری برخی مواد می بایست بصورت پیش فرض عملیاتی را انجام داد تا در مرحله بعدی و در ادامه کار بتوان از ماده اصلی استفاده کرد. روی سخن ما شرایط محل نصب ایزوگام قبل از هر اقدامی است.
ایزوگام یا همان عایق رطوبتی و حرارتی که در بازار ساخت و ساز به وفور از آن استفاده می شود، قبل از بکار گیری و نصب آن توسط نصاب ایزوگام باید شرایط محیط و زیر سازی برای نصب را آماده کرد.
یکی از اصلی ترین کار های قبل از نصب، اطمینان از صاف و یکدست بودن سطح مورد نظر است. این سطح نباید پستی و بلندی داشته باشد، تا آبهای سطحی که به هر دلیل روی ایزوگام ریخته می شود، جریان داشته باشد و از محل خارج شود.
قبل از نصب ایزوگام باید سطح مورد نظر از وجود سنگریزه ها و بتن چسبیده به سطح عاری و پاک شود. زیرا در زمان نصب وجود سنگریزه ها و بتن های به ظاهر بی اهمیت می تواند موجب استهلاک و کم شدن طول عمر ایزوگام شود.
مورد دیگری که باید به آن اشاره نمود این است که سطح مورد استفاده قبل از شروع به کار نصب از هر گونه گرد و غبار پاک شود تا چسبندگی لازم برای ایزوگام میسر باشد. در صورت وجود گرد و غبار و مواد دیگر چسبنگی واقعی بین ایزوگام و سطح بوجود نمی آید و تنها مواد قیری به این غبارها چسبیده می شود و عملا کار نصب انجام نشده و عایق کاری با شرایط بهینه صورت نگرفته است.
همچنین سطح مورد استفاده برای نصب ایزوگام باید کاملا خشک و عاری از رطوبت باشد. آب موجود و مانده روی سطح مانند آسیب گرد و غبار می ماند که از چسبیدن و استفاده از خاصیت چسبناک بودن قیر موجود در ایزوگام جلوگیری می کند.
این عوامل وقتی دست به دست هم میدهند موجب ضایع شدن ایزوگام و در کل خسارت به خریدار یا استفاده کننده را به دنبال دارد. به این عوامل میتوان حرفه ای بودن نصاب را هم اضافه نمود. کار نصب اگر به دست افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه انجام شود اتلاف سرمایه و تخریب ایزوگام را به دنبال خواهد داشت.
با لحاظ کردن این عوامل می توان به این نتیجه رسید که در صورت عدم توجه کافی و بی دقتی به شرایط اعلام شده روی کاتالوگ ایزوگام، اگر بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام که همان ایزوگام هیرمان است را داشته باشید باز باید برای ترمیم و تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمائید.
این فرایند نشان دهنده این واقعیت است که مواد در حالت کلی دارای یک عمر مفید ذاتی هستند و در صورت استفاده نا مناسب و نا درست از آنها از عمر آنها کاسته می شود. به مجموعه عوامل بالا یک نکته را هم باید اضافه نمود، مصرف کنندگان ایزوگام برای صرفه جوئی در وقت و تعجیل در برآورد نیاز متریال، زودتر از زمان اقدام به خرید می نمایند و ایزوگام را در شرایطی کاملا نامناسب و از نظر انبار داری فاصله بسیار با قوانین نگهداری می کنند.

رعایت استاندارد در تولید ایزوگام دلیجان هیرمان

مجموعه قوانین و مشخصاتی که برای تولید یک کالا تدوین و به کلیه واحد های صنفی و تولید کننده ارسال می گردد، اجرای آن را برای کلیه تولید کنندگان الزامی و عدول و یا سهل انگاری در انطباق محصول تولید شده با این استاندارد واحد تولیدی را با مشکلات قانونی و بعضا منجر به تعطیلی خواهد کرد.
به این ترتیب می توان گفت استاندارد یک کالای خاص مانند ایزوگام می تواند مجموعه ای مشتمل از مشخصات فیزیکی و شیمیائی که در جهت بهبود فرایند تولید کالا، جهت استفاده در داخل و صادرات مورد تائید تمام تولید کنندگان قرار دارد.
استاندارد یک کالا تنها به مشخصات ظاهری نظارت نمیکند و بحث کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت را هم شامل می شود.
کلیه مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام، هر کدام بصورت مجزا دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران هستند. از فویل آلومینومی که در نمای ایزوگام قرار دارد، تا تیشو و الیاف پلی استر و قیر بکار رفته که از اصلی ترین لایه ها و مواد اولیه موجود در ایزوگام می باشند.
استفاده از مواد اولیه ای که دارای نشان و کد استاندارد نباشد یعنی جنس بدون کیفیت و خارج از سیستم تولید قانونی .
به همین دلیل باید با اطمینان یاد آور شد خرید ایزوگام با کیفیت یعنی خرید ایزوگامی که در کارخانه تولیدی استاندارد تولید شده باشد و دارای تمام مجوز های قانونی از سازمان ملی استاندارد ایران باشد.
مشخصات تولید کننده، نام تجاری محصول، کارخانه و آدرس آن، تماما در یک کد اختصاصی لحاظ شده است و در واقع این کد به محصولی داده می شود که تمام آزمایشات و تست های لازم را در این سازمان با موفقیت به اتمام رسانده باشند.
به عنوان مثال استاندارد ملی ایران در مورد طول و عرض ظاهری ایزوگام تعریف مشخصی دارد و افزایش و یا کاهش آن در اثر نیروهای وارده بیش از اندازه مورد تائید، یعنی جنس بدون کیفیت و یا استفاده از مواد کیفیت پائین در تولید ایزوگام.

قانون ۳۸۸۵ در استاندارد چیست؟

نکته بسیار مهم روی برچسب یا لیبل ایزوگام وجود دارد که درج علامت استاندارد و کدی است که از طرف سازمان ملی استاندارد ایران به کالای مورد نظر تعلق گرفته است. احتمالا شنیده و یا دیده اید که در تبلیغات برخی از تولید کنندگان شماره رجوع به استاندارد ملی ایران را اعلام می نمایند.
این شماره که ۳۸۸۵ و با زیر مجموعه های ۱ و ۲ و ۳  مشخص شده است حاوی نکات بسیار ارزشمندی است که مطالعه آن را به عموم خریداران گرامی پیشنهاد میدهیم.
در این شماره استاندارد جدولی وجود دارد که کلیه تنش های مورد قبول و استاندارد ایزوگام را چاپ و منتشر کرده اند. به عنوان نمونه می توانیم یکی از این بخش ها را که بسیار مهم است ذکر نمائیم. این بخش از جدول مربوط به حداقل مقاومت ایزوگام مورد آزمایش در برابر پارگی است.
مقاومت در برابر پارگی از آن جهت دارای اهمیت است که ایزوگام تحت سرد و گرم شدن و انبساط طولی و عرضی بتواند از خود مقاومت لازم را نشان دهد و تا حدودی که قانون برای آن تعیین کرده است افزایش طول و عرض را داشته باشد.

البته شاخصه های دیگری هم در این جدول وجود دارد که حداقل نفوذ پذیری، ضخامت، وزن واحد سطح و …و… از آن جمله است. وجود استاندارد به شما این اطمینان را می دهد که ایزوگام تولید شده دارای تمام شرایط استفاده برای ایجاد لایه و یا عایق رطوبتی و حرارتی را دارا می باشد.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان سالهاست گواهی استاندارد تولیدات خود را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده است و یکی از برند های دارای اعتبار و ویژگی های لازم است که برای استفاده شما مصرف کنندگان گرامی مسیر سخت و صعب العبور استاندارد را طی نموده است.
این شرکت کلیه محصولات و تولیدات خود را علاوه بر استاندارد با ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های عمر محصول تا ۲۵ سال به فروش می رساند.
در هنگام خرید حتما از فروشنده این گواهی ها و ضمانت نامه ها را دریافت نمائید.

فروش ایزوگام تهران قیمت مناسب

امروزه با نگاهی سطحی و ساده می توان شاهد نصب ایزوگام در بام اکثر خانه های شهر و روستا به ویژه در مناطق پر باران بود. بر همین اساس اهمیت قیمت در خرید این فرآورده نفتی سبب خواهد گردید تا خریداران تمایل بیش تری به خرید ایزوگام به قیمت درب کارخانه داشته باشند.
از این رو فروش ایزوگام در مرکز فروش اینترنتی با قیمت اصلی درب کارخانه برای خریداران، فرصتی طلایی را مهیا نموده است تا بدون حضور هر گونه واسطه در بخش خرید، امکان خرید مستقیم و مقرون به صرفه بدون محدودیت در هر گوشه ای از کشور فراهم گردد.
ایزوگام تهران قیمت متاسب زمانی قابل تهیه است که آن را از درب کارخانه خریداری کنید و کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان این امکان را برای کلیه خریداران به صورت عمده فراهم آورده است.
 • تهران
 • شیراز
 • اراک
 • سمنان
 • قزوین
 • بیرجند
 • ارومیه
 • تبریز
 • کرمان
 • ایلام
 • اردبیل
 • اهواز و دیگر شهرهای ایران می توانند از فروش ایزوگام دلیجان بهره مند شده و با قیمت مناسب اقدام به تهیه عایق رطوبتی مورد نیاز خود نمایند.

فروش ایزوگام در مرکز فروش اینترنتی با قیمت اصلی درب کارخانه برای خریداران، فرصتی طلایی را مهیا نموده است تا بدون حضور هر گونه واسطه در بخش خرید، امکان خرید مستقیم و مقرون به صرفه بدون محدودیت در هر گوشه ای از کشور فراهم گردد.
 
 
ایزوگام تهران قیمت
 

تهیه ایزوگام تهران قیمت مناسب

تهران به عنوان منبع اصلی خرید و فروش محصولاتی از جمله ایزوگام در سطح کشور شناخته می شود. وجود محور های اصلی پخش از مهم ترین دلایل موضوع یاد شده به شمار می رود.
تهیه ایزوگام در تهران به سادگی و از هر نقطه ای در کشور میسر گردیده است. از این رو متقاضیان می توانند با ثبت سفارش اینترنتی شاهد خرید و دریافت ایزوگام درجه یک با قیمت مستقیم درب کارخانه باشند که بدون شک بهترین نرخ تعیین شده برای فروش در بازار می باشد.
خربد ایزوگام به صورت مختلف انجام می شود که از جمله:
 1. خرید ایزوگام به صورت حضوری
 2. خرید ایزوگام به صورت غیر حضوری
 3. خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه
 4. ثبت سفارش خرید از طریق تماس تلفنی
 5. سفارش خرید ایزوگام از دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران

قیمت ایزوگام هیرمان به سادگی امکان خرید ایزوگام در ابعادی بزرگ تر و کیفیتی برتر را برای مشتریان عمده آن از سراسر کشور فراهم خواهد آورد. از این رو فرصت یاد شده، به عنوان فرصتی بدون ریسک همراه با سودآوری اقتصادی شناخته می شود.
 
 

کاربرد انواع ایزوگام برای پروژه های مختلف

مصرف ایزوگام همان طور که می دانید بسیار وسیع است و به جهت مارک ها و برندهای مختلفی که در کشور موجود است و توسط شرکت های تولید کننده ایزوگام در دسترس قرار می گیرد شاید امکان انتخاب و خرید ایزوگام را بسیار مشکل می کند.
کاربرد ایزوگام در پروژه های عمرانی و تاسیساتی و مسکونی بسیار زیاد است و برای مصارف عمده در پروژه های مختلف خرید عایق های رطوبتی در دستور کار قرار دارد.
به عنوان نمونه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مخازن آب و مخازن غیر نفتی
 • تونل‌ها و دیوارهای حائل
 • شیروانی‌ها و سطوح با اشکال هندسی خاص
 • کانال‌های آبیاری و توزیع آب
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 • سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 • سدها و سازه‌های آبی
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 • پارکینگ‌های طبقاتی
 • مرغداری‌ها
 • لوله‌های آب، گاز، نفت ؛ اطلاعات مربوط به ثبت سفارش ها و خرید ایزوگام تهران قیمت مناسب را می توانید از طریق وب سایت دریافت نمایید.

کاربرد ایزوگام در پروژه های عمرانی و تاسیساتی و مسکونی بسیار زیاد است و برای مصارف عمده در پروژه های مختلف خرید عایق های رطوبتی در دستور کار قرار دارد.
ایزوگام تهران قیمت

ایزوگام کارخانه شرق دلیجان + ایزوگام سفارشی

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان؛ انواع عایق های رطوبتی خود را در سرتاسر کشور به صورت عمده با قیمت درب کارخانه عرضه می کند و در سربع ترین زمان و با بهترین امکانات و بارگیری این کار را انجام می دهد
ایزوگام های سفارشی و انواع عایق های رطوبتی طبق ثبت سفارشات تولید و تامین می شود.

 • ایزوگام تهران قیمت مناسب
 • ایزوگام پلیمری شفارشی
 • ایزوگام پلیمری دولایه
 • ایزوگام تک لایه سفارشی
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام دو لایه سنگریزه
 • ایزوگام صادراتی ویژه
 • ایزوگام بدون فویل و پودری
 • ایزوگام دو رو نایلکس
 • ایزوگام سفارشی برش خورده
 • ایزوگام به صورت رول؛ برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید ایزوگام تهران قیمت مناسب درب کارخانه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ایزوگام های سفارشی شرق دلیحان به صورت دو لایه پلیمری و با روکش فویل آلومینیومی درجه یک تولید میشوند و زمان بارگیری و ارسال در کوتاهترین زمان برنامه ریزی می شود.
ایزوگام تهران قیمت

دفاتر فروش ایزوگام دلیجان

از جمله خدماتی که شرکت هیرمان دلیجان برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر در اختیار افراد با صلاحیت و واجد شرایط قرار می دهد امکان افتتاح و گشایش دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی فروش ایزوگام تهران قیمت مناسب است.
نمایندگی های ایزوگام دلیجان در اکثریت شهرهای کشور مشغول فعالیت هستند و خرید ایزوگام دلیجان از این دفاتر فروش می تواند با اطمینان و آرامش خاطر صورت گرفته و با کمی قیمت بالاتر می توانید بهترین ایزوگام مرغوب دلیجان را از نمایندگی ایزوگام دلیجان خریداری نمایید.

 • شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان توسط مدیران و مسئولین کارخانه هیرمان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • میزان فروش ایزوگام در تصمیم گیری به پذیرش نمایندگی تاثیر دارد.
 • صللاحیت و واجد شرایط بودن افراد حقیقی در گرفتن و اخذ نمایندگی موثر است.
 • پذیرش نمایندگی ایزوگام در شهرهای مختلف همه ساله مورد بررسی قرار می گیرد.

کلیه امور مربوط به قیمت هر رول ایزوگام و انتشار آن در وب سایت و همراهی کارشناسان به صورت رایگان و در طول مدت شبانه روز به شما کمک می کند که ایزوگام تهران قیمت ارزان را خریداری کنید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!