خانه / ایزوگام / مشخصات فنی ایزوگام چیست؟

مشخصات فنی ایزوگام چیست؟

مشخصات فنی ایزوگام حتی در حد تخصصی و جزئی برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام ضروری می باشد، در غیر این صورت باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیر میشود.
زیرا داشتن چنین اطلاعات تخصصی در صنعت ایزوگام باعث می شود تا تاجران و خریداران عمده در همکاری با شرکت ها و کارخانه های تولیدی بهترین محصولات را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنند و همچنین در فروش ایزوگام بتوانند با ارائه ی اطلاعات و مشخصات فنی محصول خود اعتماد مشتریان را جلب نمایند.

مشخصات فنی ایزوگام

نکات مشخصات فنی ایزوگام

در این مطلب قصد داریم اطلاعات و نکاتی را در رابطه با مشخصات فنی ایزوگام ارائه کرده که دانستن آن ها برای تاجران و فعالان صنعت ایزوگام ضروری بوده و خریداران جزئی این محصول نیز می توانند از طریق این نکات در هنگام خرید بهترین خرید را از فروشگاه ها و مراکز فروش داشته باشند.

 

داشتن اطلاعات تخصصی در رابطه با نوع قیر بکار رفته در ایزوگام و به عبارتی پلیمری بودن قیر بکار رفته در ایزوگام و یا استفاده از قیر دمیده در تولید آن باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد زیرا همین عامل در تعیین قیمت و کیفیت ایزوگام تاثیر بسیار زیادی دارد.

مشخصات فنی ایزوگام

مشخصات فنی ایزوگام

علاوه بر نوع قیر بکار رفته در ایزوگام موارد بسیار دیگری نیز به عنوان مشخصات فنی ایزوگام شناخته می شوند که دانستن آن ها برای هر تاجری اهمیت دارد که می توان به جنس لایه تیشو، لایه پلی استر و نوع روکش و… اشاره کرد که همگی تاثیر حائز اهمیتی در کیفیت و قیمت نهایی انواع ایزوگام تاثیر گذار می باشد.
در هر زمان برای به دست آوردن اطلاعات و مشخصات فنی بیشتر در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام پیشنهاد می شود با مشاوران ما ارتباط بگیرید،زیرا عدم اگاهی سبب وارد آمدن خسارات جبران ناپذیری میشود.

 

مشخصات فنی ایزوگام هیرمان  
طول متر

۰٫۰۵ ± ۱۰

۱۰m

Length

عرض سانتی متر

۱± ۱۰۰

۱۰۰cm

width

ضخامت میلی متر

۰٫۲ ± ۴

۴MM

Thickness

وزن کیلوگرم برمترمربع

۰٫۲  ± ۴٫۱

۴٫۱kg/m2

weight

مقاومت در برابر سرما درجه سانتیگراد

صفر

۰۰

Resistance against coldness

مقاومت در برابر گرما درجه سانتیگراد

۱۲۰+

۱۲۰ ۰+

Resistance against heat

نقطه اشتعال درجه سانتیگراد

۲۵۰

۲۵۰ ۰

Fire

مقاومت کشش درنقطه

 

 

ماکزیمم نیرو (حداقل)

کیلوگرم/۵ سانتیمتر

 

کیلوگرم /۵ سانتیمتر

طولی ۴۰

 

عرضی ۳۰

LONGITUDINAL 40 Kg/5CM

 

TRANSVERSE 30 Kg /5CM

Tensile strength of

 

Max.load

نوع مخلوط اشباع کننده قیر اصلاح شده با پلیمر

refinedtar polymere

Saturating mixture

نوع بستر پلی استر سوزنی نبافته + تیشو (الیاف شیشه) نخدار

(Polyester + cotton tissues (fiberglass

Type of bed

وجه داخلی پودر معدنی یا فیلم پلی اتین یا روکش آلومینیوم

Mineral power of polyethylene
film

Liner surface

وجه خارجی فیلم پلی اتین

Polyethylene film

 

Outer surface

خرید آنلاین ایزوگام دلیجان باکیفیت

خرید آنلاین ایزوگام با ثبت سفارش عمده انواع ایزوگام دلیجان و مشخصاتی فنی ایزوگام استاندارد، امکان بیشتری به خریدار می دهد که با بودجه در نظر گرفته شده بتواند بهترین خرید را انجام دهد.

مشخصات فنی ایزوگام

برای سفارش خرید بهترین عایق رطوبتی درجه یک با مشخصات فنی ایزوگام مرغوب به سایت و آخرین اطلاعات درج شده مراجعه نمایید.

 

 

انواع ایزوگام دلیجان کدام است؟

ایزوگام در کارخانجات تولیدی در انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت تولید می شود. این تفاوت در تولید اولا بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود و در ثانی به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر ایشان دارد.
ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه. قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات و استاندارد تعریف شده برای هر کدام از این تولیدات منحصر بفرد می باشد.
تفاوت ایزوگام ها در تعداد لایه ها فقط به محل مصرف آنها بستگی دارد و همچنین درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما و رطوبت می باشد.
توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر افزایش قیمت را در بر می گیرد و به دلیل استفاده بیشتر از مواد اولیه، هزینه تولید بالا تری را هم در پی خواهد داشت. به این ترتیب مصرف کنندگان ایزوگام دلیجان با در نظر داشتن مکان مورد مصرف باید نسبت به سفارش ایزوگام با تعداد لایه های متفاوت اقدام نمایند.
تفاوت ایزوگام های تک لایه و دو لایه و سه لایه نه در استفاده از قیر آن است و نه در استفاده از لایه آلومینیوم در آنهاست.
این تفاوت، در استفاده از لایه های پلی استر و تیشو بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که موجب افزایش و یا کاهش درجه نرمی و سختی آن، و به دنبال آن مطلوبیت و مرغوبیت استفاده در مکان مناسب را خواهد داشت.
ایزوگام دلیجان تولید شده در دو لایه، عمومی ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام است که برای مصرف در مناطق معتدل و میزان بارش زیاد تا بسیار زیاد مناسب است.
ایزوگام دو لایه بر اساس استاندارد تعریف شده برای آن، می بایست از مقاومت کششی قابل قبول برخوردار باشد و بتواند شکل و فرم استاندارد خود را تا پایان دوره تضمین همچنان حفظ نماید.
ایزوگام دولایه همچنین می بایست در مقابل تغییرات دما تاب آورده و قیر بکار رفته در آن در اثر این تغییرات به حد روانی نزدیک ولی از تغییر و شل شدگی، مقاومت مناسب را از خود بروز دهد.
باید به این نکته توجه شود که آزمایشات متعدد و متفاوتی برای رسیدن به حد مطلوب در نظر گرفته شده است که سازمان ملی استاندارد آنها را مشخص و میزان تغییرات را نیز معین نموده است. انجام اینگونه آزمایشات و تست های مداوم و استاندارد وظیفه کارخانه تولید کننده است و سازمان ملی استاندارد بطور مستمر و مداوم و همچنین بصورت سرزده و بدون اطلاع کارخانه تولید کننده، به انجام آزمایشات اقدام و نتیجه را برای ایشان ارسال می نماید.
در صورت وجود کاستی و خروج از تعادل و قوانین سازمان، از کار تولید ایزوگام بدون کیفیت جلوگیری نموده و تخطی از آن مشمول جریمه های متنوع می باشد.

کیفیت و موارد استفاده ایزوگام دلیجان تک لایه


ایزوگام تک لایه با حذف لایه تیشو صورت می گیرد و به دلیل دامنه نرمی بالا میتواند در مکان های با زاویه ۹۰ درجه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین از ایزوگام تک لایه میتوان در نقاطی از سازه استفاده کرد که شکل هندسی نا منظم دارد.
این دامنه کاربرد بخاطر افزایش قیر بیشتر در تولید و همچنین حذف لایه تیشو در ایزوگام است. ولی در خط تولید هیچ تغییری بوجود نمی آید و کیفیت نیز همچنان در بالاترین سطح قرار خواهد داشت.
از کاربرد ایزوگام تک لایه می توان به استفاده در تراز های پایین تر از سطح آب اشاره نمود که برای عایق کاری دیوار های حائل و نگهدارنده خاک در تراز پائین قرار دارند. البته بخاطر پایین بودن قیمت آن نسبت به ایزوگام دولایه همچنین می توان از این نوع در مکان هایی مانند تراس و کف آشپز خانه ها نیز بهره برد. این مکان ها بخاطر آبریز کمتر و نفوذ رطوبت کمتر قابل استفاده خواهند بود.
ایزوگام دو لایه را می توان در پشت بام، کف سرویس های بهداشتی که آبریز در آنها زیاد است بکار برد. پشت بام ها همچنین به خاطر در معرض تابش شدید خورشید و تغیرات دمائی و همچنین شستشوی مستمر قرار دارند بکار بردن ایزوگام با تعداد لایه های دو و یا سه مناسب تر می باشد.
قابل ذکر است که ایزوگام سه لایه با توجه به ضخامت بالا تر و استفاده از قیر بیشتر، هم از نظر مقاومت و هم از لحاظ تاب آوری در برابر انواع تغییرات می تواند در مناطق سردسیر و یا بسیار گرم مورد توجه قرار گیرد. ممکن است قیمت بالای این محصول، آن را به تولید سفارشی تبدیل کرده باشد اما توصیه میگردد در مناطق با درجه دمای بسیار بالا و بسیار پایین از این نوع استفاده شود.
کارخانه های بسیاری نسبت به تولید ایزوگام سه لایه اقدام می نمایند که در این بین کارخانه تولید ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام سه لایه با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر، همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک در تولیدات خود جایگاه مناسبی را برای تولیدات خود بدست آورده است.
ایزوگام سه لایه در بیشتر کشور های جنوبی و استوائی کار برد دارد که این شرکت تولید کننده سهم بسیار مناسبی در صادرات محصولات خود به این کشور ها را به خود اختصاص داده است.
همچنین کلیه تولیدات و سفارشات ایزوگام در این کارخانه با بهترین مواد پلی استر و تیشو بعلاوه قیر پلیمری تولید و با جدید ترین دستگاه های بسته بندی بصورت وکیوم و استاندارد تولید و عرضه میگردد.
برای اطلاع از قیمت های به روز و کسب اطلاع از انواع تولیدات این کارخانه می توانید به دفتر فروش مرتبط و از مشاورین و کارشناسان مجرب و آموزش دیده این مجموعه بهترین بهره را ببرید.
علاوه بر این، ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام با ضخامت های متنوع و تعداد لایه های متفاوت می تواند هر سلیقه ای را پوشش داده و مصرف را در اماکن مختلف در بر داشته باشد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین را انتخاب کنید تا یکبار و برای همیشه آسایش را در اختیار داشته باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!