خانه / ایزوگام / فروشگاه ایزوگام تهران با محصولاتی ویژه

فروشگاه ایزوگام تهران با محصولاتی ویژه

فروشگاه ایزوگام تهران با بهترین محصولات و همچنین با محصولاتی ویژه توانسته است که به همراه خدمات فروش اجرای ایده آل و باکیفیت عایق های رطوبتی را هم انجام دهد.

فروشگاه و نمایشگاه انواع ایزوگام استاندارد با تنوع زیاد که محصولاتش با کیفیت و از هر نظر عالی می باشد. برای تولید این نوع ایزوگام درجه یک دقت و توجه بسیاری به کار رفته است که بهترین محصولات را در فروشگاه ایزوگام تهران به خریداران عرضه می دارند.

عایق رطوبتی تولید شده برای انواع سازه

ایزوگام پیش ساخته که در خیلی جا ها برای عایق بندی از آن استفاده می شود. از جمله ایزوگام کف استخر، دیوار های استخر، پشت بام ها،کف پوش های حمام و دستشویی و غیره.

نکته!

نکته!

به علت تنوع تولیدات و محصولات ایزوگام، از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید ایزوگام نمایید.

فروشگاه ایزوگام تهران

فروشگاه ایزوگام تهران با خدمات ویژه

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، نوعی ایزوگام پیش ساخته از تولید داخلی به بازار عرضه شده که بسیار با کیفیت و عالی می باشد. فروگشاه ایزوگام تهران در کلیه مناطق تهران فعالیت دارد.

امولسیون های ساخته شده از قیر با قابلیت درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار باکیفیت می باشد. فروشگاه ایزوگام تهران با بهترین محصولات فروشگاهی با تنوع در محصولات،بزرگترین عرضه کننده عایق بندی در سطح کشور می باشد که با کیفیت عالی به متقاضیان عرضه می شود.

کیفیت ایزوگام تولید شده در فروش ایزوگام نقش بسیار مهمی دارد و این تولیدات با تنوع زیاد به صورت ایزوگام پلیمری توزیع می شوند و نظر کارشناسان در هنگام خرید انواع عایق رطوبتی تاثیرگذار است.

فروشگاه ایزوگام تهران

فروشگاه ایزوگام تهران برندی معتبر

همیشه اسم یک شهر یا کشور می تواند معرف کننده ی یک محصول ناشناخته باشد تا که با تکیه بر شهر یا کشور معرف آن شناخته شود. تهران هم که شهری بسیار بزرگ است و بزرگترین شهر ایران می باشد و با تکیه بر نامش می توان به محصولاتش اعتماد نمود و با اطمینان خاطر محصولاتش را خریداری کرد. فروشگاه ایزوگام تهران کلیه فعالیت های خود را به تمام نقاط گسترش داده است.

از مشاوران شرکت ایزوگام ما نیز می توان مشخصات و شرایط خرید بهترین ایزوگام و محصولات فروشگاه ایزوگام تهران را جویا شده و سپس اقدامات لازم برای خرید این محصول را انجام داد.

بورس ایزوگام در تهران

برای اینکه یک مرکز در تهران بتواند به بورس فروش ایزوگام تبدیل شود نیاز به داشتن پیش زمینه هائی است که از توانائی همگان بیرون است.
داشتن امکانات برای تبدیل شدن به بورس فروش ایزوگام از نکاتی است که باید به آن دقت شود. اعتماد عمومی به این مرکز، خدمات پس از فروش مرکز فروش، انجام کار کارشناسی یکسان برای عموم مصرف کنندگان و در نهایت انجام مشاوره قبل از خرید و نصب ایزوگام می تواند به عنوان شاخص هائی برای نمایندگی و تبدیل شدن به بورس ایزوگام مطرح و مورد بررسی موشکافانه قرار گیرد.
فروشگاه و دفتر فروش اصلی و مرکزی شرکت ایزوگام هیرمان به این توانائی دست یافته است تا خود را به عنوان مرکز و بورس فروش ایزوگام در کلانشهر تهران مطرح و از عهده مسئولیت های بسیار سنگین آن با موفقیت بیرون آید.
در این مرکز شما به اطلاعات و مشخصات انواع تولیدات ایزوگام در کارخانه و شهرستان دلیجان دسترسی داشته و همچنین از خدمات مشاوره قبل از خرید و نصب ایزوگام به خوبی بهره مند خواهید شد.
توانائی راهنمائی و انجام امور مشاوره برای قبل از خرید و خدمات پس از فروش در این مرکز بر اساس سیستم اتوماسیون انجام میگیرد و پیگیری موضوع تا اتمام و رضایت کامل مشتری ادامه خواهد یافت.
برای بازدید از مرکز و دریافت امور مربوط به خدمات و در صورت نیاز، کلیه مراحل انجام کار توسط تیم فروش و مشاوران مستقر در مرکز فروش ایزوگام تهران با روش های مرسوم می توانید اقدام نمائید.
حضور فیزیکی در دفتر، مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی بورس ایزوگام تهران و یا برقراری تماس مستقیم از طریق تلفن هائی که به همین منظور در سایت وجود دارد می توانید با این مرکز در ارتباط باشید.
تولید انواع ایزوگام های تک لایه، دو لایه، سه لایه، طرح دار و ساده در ضخامت ها و طرح های متنوع، هر سلیقه ای را به خود جلب می نماید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین با مشخصات و طول عمر فراتر از استاندارد سرآمد این تولیدات در کشور و قطب صنعت تولید ایزوگام در دلیجان محسوب می شود.

نمایندگی فروش ایزوگام در تهران

شرکت ایزوگام هیرمان تولید ایزوگام های درجه یک خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار، تهیه و عرضه می نماید، نمایندگی فروش و نصب بعلاوه خدمات پس از فروش بسیاری از تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان را نیز بصورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار دارد.
قبول نمایندگی برای فروش و نصب ایزوگام تنها به تولیداتی اختصاص دارد که دارای شاخص های برابر با محصولات هیرمان باشد و از کیفیت و قیمت متناسب نیز برخوردار باشد.
لیست تولیداتی که شرکت هیرمان نمایندگی آنها را دارد در سایت شرکت و بصورت فیزیکی در دفتر فروش وجود دارد. انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام برای استفاده در محل های مورد نیاز در دسترس شماست تا با استفاده از آنها به آرامش و آسایش مورد انتظار دست یابید.
کلیه تولیدات و ایزوگام های موجود در کارخانه و دفتر فروش ایزوگام در تهران دارای استاندارد یکسان و کد استاندارد می باشند که می توانید با گرفتن استعلام از سازمان ملی استاندارد ایران به اطمینان مورد نظر برسید.
توصیه و پیشنهاد مشاورین و متخصصین فروش ایزوگام هیرمان به کلیه خریداران این است که قبل از هر اقدامی برای خرید با مشاورین این دفترتماس بگیرید و راهنمائی های لازم را در خصوص خرید و خدمات نصب و حتی خدمات پس از فروش را بصورت رایگان بگیرید.
لازم است بدانید انجام بازدید از محل اجرا و نصب ایزوگام قبل از خرید آن، جزو اولین و مهمترین گام ها برای خرید ایزوگام محسوب می شود و در ادامه و پس از تطابق بستر ایزوگام با شرایط نصب، اقدام بعدی خرید ایزوگام استاندارد از هیرمان و متناسب با این بستر می باشد.

خدمات پس از فروش ایزوگام در تهران

فروش ایزوگام به خریدار و استفاده کننده تنها بخش بسیار کوچکی از تعهدات ایزوگام هیرمان به استفاده کنندگان ایزوگام است. تعهد اصلی هیرمان پس از فروش ایزوگام و بعد از ارسال به محل خریدار آغاز می شود.
خدمات پس از فروش هیرمان جزو جدا نشدنی و لاینفک این مجموعه می باشد و تا پایان عمر مفید ایزوگام مستمر و پایدار می ماند.
خدمات پس از فروش در شرکت هیرمان می تواند بازرسی های دوره ای از محل یا ترمیم و تعویض بخشی از بستر ایزوگم نصب شده بواسطه آسیب های وارده بر اثر عوامل ناخواسته بیرونی باشد.
برای استفاده از خدمات پس از فروش ایزوگام هیرمان می توانید با در دست داشتن ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه به یکی از نمایندگی ها و یا دفتر فروش مرکزی مراجعه و با مشخص کردن نوع آسیب وارده تقاضای بررسی و حضور کارشناس مربوطه را بنمائید.
پس از این مرحله تیم کارشناسی و نصب در اسرع وقت اقدام به حضور در محل پروژه می کنند تا مورد گفته شده را بررسی و در صورت تائید، اقدامات لازم را برای شما انجام خواهند داد.
راه ها و روش های متنوعی برای دریافت اطلاعات و نحوه انتخاب ایزوگام برای شما فراهم شده است که میتوانید با انتخاب یکی از این روشها نسبت به خرید و یا دریافت اطلاعات اقدام نمائید.
یکی از مناسب ترین روش ها استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شرکت ایزوگام هیرمان است که بصورت ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار دارد. با استفاده از این روش مکان و زمان بی معنی می باشد و کلیه اطلاعات لازم بصورت پیش فرض در آنجا قرار داده شده است.
در صورت ابهام و سوال می توانید آنها را مطرح نمائید تا در اولین فرصت ممکن با شما تماس گرفته شود و وظایف محوله به بهترین وجه صورت گیرد.
تولیدات ایزوگام هیرمان، بخصوص ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان سرآمد تمام تولیدات در منطقه و کشور می باشد. ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم بخاطر استفاده از قیر پالایشگاهی، چسبندگی، مقاومت بسیار بالا، کیفیت بالاتر از استاندارد موجب شده است که این محصول جوایز برترین کیفیت را از وزارت صنایع دریافت نماید تا دریچه ای برای تولید هر چه بهتر ایزوگام در کشور باز نماید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!