خانه / ایزوگام / ایزوگام های استاندارد دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام های استاندارد دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام های استاندارد دلیجان با بهترین قیمت و کیفیت عالی پلیمری در بازار فروش انواع عایق های رطوبتی حرف اول را می زنند و به صورت عمده و بی واسطه بارگیری و حمل و تحویل می شوند.
خرید ایزوگام های استاندارد دلیجان برای پروژه های بزرگ و عمرانی مقرون به صرفه تر و ارزان تمام می شود و با توجه به کاربرد ایزوگام؛ عایق رطوبتی استاندارد BOF و یا استاندارد BPP ثبت سفارش می شود.

ایزوگام های استاندارد

انواع ایزوگام های استاندارد دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه ها و خط تولیدی با تجربه برخوردار است و به همین منظور بهترین محصولات موجود در بازار که ایزوگام های استاندارد به شمار می روند را تولید می کند.
ایزوگام های استاندارد دلیجان بر اساس قیر مصرفی به دو دسته تقسیم می شود:

 • ایزوگام پلیمری یا ایزوگام BPP
 • ایزوگام با قیر دمیده یا ایزوگام BOF

ایزوگام های استاندارد دلیجان با لایه های مختلف:

 • ایزوگام تگ لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه فویل طرح دار
 • ایزوگام سه لایه فویل دار

ایزوگام های استاندارد

ایزوگامهای استاندارد دلیجان با لایه های پوشاننده مخنلف:

 • ایزوگام ماسه ای
 • ایزوگام شنی و سنگریزه ای
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری
 • ایزوگام سرد

توجه!

توجه!

ایزوگام استاندارد دلیجان، اصل است و در بیشتر موارد با قیر پلیمری تولید می شود.

ایزوگام های استاندارد

 

فروش عمده ایزوگام کارخانه دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق تولیداتی همچون:

 1. ایزوگام بردین
 2. ایزوگام بردین صادراتی
 3. ایزوگام شرق
 4. ایزوگام مشکین شرق را تولید کرده و ایزوگام های استاندارد خود را با فروش عمده و مستقیم، پخش می کند.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان؛ کلیه سفارشات انواع ایزوگام کارخانه دلیجان و ایزوگام سراپوش، ایزوگام پشم شیشه؛ ایزوگام سایبان دلیجان را با فروش عمده و بدون واسطه؛ تهیه و تامین می کند و ایزوگام های استاندارد دلیجان را به شما معرفی می کند.

ایزوگام با کیفیت استاندارد دلیجان

در تولید ایزوگام های استاندارد دلیجان باکیفیت؛ مواد اولیه نقش مهمی دارد؛ به طور مثال؛

 • مصرف قیر درجه یک پالص
 • فویل آلومینیومی با ضخامت ۱۶ میکرون
 • پلیمرها و مواد افزودنی باکیفیت
 • تیشو و پلی استر متراکم و مرغوب

ایزوگام های استاندارد دلیجان

برای سفارش خرید انواع ایزوگام های استاندارد دلیجان با کیفیت عالی؛ بهتر است از طریق راههای ارتباطی اقدام نموده و یا قبل از سفارش خرید با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

 

 

استاندارد های هیرمان در تولید ایزوگام

امروزه با تولید انبوه کالا و اجناس این نتیجه را بدست می دهد که تعداد خریداران می تواند عامل اصلی موفقیت و شکست یک برند را رقم بزند. عامل بدست آوردن تعداد بیشتر خریداران تنها تبلیغات گسترده نیست. علاوه بر تبلیغات کیفیت کالا و مشتری مداری به معنی واقعی میتواند منجر به این مهم گردد.
علیرغم هزینه بالای تولید یک محصول، هنوز ارائه محصول با کیفیت خریداران را مجاب به پرداخت قیمت بالاتر می نماید.
از این رو تولید کنندگان موفق توانسته اند با جلب اعتماد خریداران به لحاظ دست یابی به محصول با کیفیت و متفاوت از دیگران خود را در عرصه بازار های داخلی و بین المللی مطرح نمایند.
ناگفته نماند که تولید کنندگان همیشه سعی بر این دارند که در رنج های قیمتی متفاوت و مناسب برای هر بودجه ای محصولات و تولیدات خود را به بازار عرضه نمایند. این تغییرات در قیمت و متناسب سازی با بودجه های خریدار لزوما پائین آوردن کیفیت معنا نمی دهد. بلکه میتواند تغییرات در ساختار و یا نوآوری در تولید نیز قلمداد شود.
در صنعت ایزوگام، با تغییرات در ضخامت و در طرح و رنگ. همچنین طبقه بندی ایزوگام به تک لایه و دولایه و ساده و طرح دار توانسته اند عرضه این محصول را برای استفاده همگان متناسب سازی نمایند. بطوری که مصارف ایزوگام را نیز برای مکان های متفاوت هم، میسر و کاربردی نموده اند.
قطعا به این نکته اذعان می نمائید عایقی که برای استفاده در پشت بام در نظر دارید با ایزوگامی که برای کف سرویس های بهداشتی و یا دیوار های زیر زمین استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. ولی هر کسی شایسته است از بهترین نمونه و کیفیت برای مصرف در همه مکان ها انتخاب و استفاده نماید.
در این میان هستند تولید کنندگانی که برای این منظور هم مشاوره رایگان دارند و هم اینکه انواع تولیدات را می توانند در اختیار شما قرار دهند. و این اطمینان را در شما بوجود بیاورند که انواع محصولات تولیدی آنها از کیفیت مناسب و حتی قیمت مناسب هم برخوردار است.
یکی از این تولید کنندگان که در چند سال اخیر سرمایه گذاری هنگفتی روی مشتری مداری از طریق ارائه تولیدات با کیفیت و متفاوت بسیار موفق عمل نموده است، شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان است. شرکت ایزوگام هیرمان، واقع در شهرستان دلیجان در استان مرکزی و قطب تولید ایزوگام است که کلیه خریداران و مصرف کنندگان به این موضوع اذعان دارند و بدنبال خرید از این تولید کننده هستند.
این شرکت با افزایش کیفیت در محصولات و از طریق تنوع بخشی به تولیدات خود، همچنین متناسب سازی تولیدات با بودجه خریدار سهم بزرگی از بازار ایزوگام را به خود اختصاص داده است. بطوریکه در سراسر کشور برندی شناخته شده و قابل اطمینان می نماید.
وجود نمایندگی های فروش معتبر در مراکز غالب استانها، تولید انواع ایزوگام با نام های آشنا از قبیل بردین، طوفان شرق، حلزون و تعدادی دیگر که در انواع ساده و طرح دار ، تک لایه و دو لایه، با ضخامت های متفاوت، اما با کیفیت قابل قبول و استاندارد های ایزو و معتبر از داخل و خارج کشور شما را در این امر یاری می کند.
در برخورد اولیه با دفاتر فروش و نمایندگی های این شرکت می توانید تفاوت را در اولین قدم حس نمائید. نحوه پاسخگوئی و ارائه خدمات غیر حضوری این شرکت از مشخصه های متمایز کننده آن می باشد.

صادرات انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت درجه یک

پیشرفت بشر در علوم و تولید کالا هایی که کمک موثر و بیشتری به انسان امروز برای زندگی در محیطی امن و تامین رفاه بیشتر موجب شده تا کشورها نیاز به تعامل با یکدیگر را برای رسیدن به این مقصود بصورت کاملا تخصصی مد نظر داشته باشند.
کشورها برای اینکه در جامعه جهانی حضور موثر داشته باشند و بتوانند از لحاظ تولید علم و دانش فنی حرفی برای گفتن داشته باشند، سرمایه گذاری بسیاری را در این زمینه برای تحقیق و توسعه در نظر می گیرند.
امر تحقیق و توسعه یکی از آیتم های بسیار ارزشمندی است که در هر کشوری علاقه دارند از این طریق بتوانند تولید دانش و فن را به روز کرده و از این طریق به بازار های فرا مرزی دست یافته و از نتایج آن بهره لازم را ببرند.
یکی از صنایعی که می توانیم از وجود مواد اولیه و نیروی متخصص برای تولید و استاندارد سازی متناسب برای کشور های خواهان، سرمایه گذاری و پیشرفت نمائیم صنعت تولید عایق های رطوبتی و حرارتی است.
وجود منابع عظیم نفتی در کشور، بهره گیری از توان تخصصی نیرو های کار آمد، وجود سرمایه لازم در امر تحقیق و توسعه پایدار می تواند مجموعه ای از امکانات برای این منظور تلقی شود.
بسیاری از کشور ها در شرایط جوی ناپایدار قرار دارند، یا بارندگی در آنها بسیار زیاد است و یا تابش آفتاب در آن سرزمین مداوم و هوای بسیار گرمی دارند.
اکثرا منابع و ذخایر نفت در آنها بسیار کم و یا اینکه پالایشگاهی برای تامین مواد اولیه در آنها وجود ندارد. منطقه دلیجان با وجود تعداد بسیار زیادی کارخانه تولید ایزوگام و نزدیکی آن به پالایشگاه های اصفهان و تهران و هزینه پائین تولید می تواند به منطقه ای برای تولید انبوه و صادراتی این محصول باشد.
نا گفته نماند که در حال حاضر محصولات ایزوگام دلیجان به اقصی نقاط جهان صادر میگردد و نکته حائز اهمیت این است که تولید کنندگان، بدون حمایت، بازار یابی و کار صادرات را از صفر تا صد انجام میدهند. پالایشگاه های تولید کننده قیر در اختیار دولت است و قیمت گذاری هم در اختیار ایشان.
همانطور که میدانید تولیدات و مواد اولیه کارخانجات پتروشیمی هم که بخشی از لایه های ایزوگام از آنها تشکیل می شود نظیر پلی استر و تیشو نیز در اختیار دولت می باشد.
شرکت های بسیاری را می توان نام برد که دلسوزانه و با تعصب نسبت به نام کشور و فرهنگ ایرانی به این مهم پرداخته اند و با حضور مستمر و قاطعانه خود در بازار های بین المللی نام ایران و تولیدات ایرانی را در زمینه ایزوگام جزو بهترین های این صنعت ثبت کرده اند.
یکی از این شرکت ها که به حق می توان از آن بعنوان مبتکر طرح های صادراتی و تولید کننده نمونه و برتر کشور در امر تولید ایزوگام از آن نام برد شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان است که با تکیه بر  دانش و فن آوری توانسته مسیری را برای دیگران در امر صادرات ایزوگام به کشور های مقصد باز نماید.
نام ایران و ایزوگام ایرانی توام با کیفیت و برند جهانی با نام این شرکت عجین شده و خواهان بسیاری را در سرتا سر جهان به خود جلب نموده است.
تولیدات این مجموعه که از کیفیت بسیار بالائی هم برخوردار است چه در داخل و چه در خارج از کشور محبوبیت بسیاری دارد که این مهم تنها با ارزش نهادن به کیفیت و برآوردن نیاز های واقعی خریداران به دست آمده است.
شما می توانید با خرید محصولات شرکت هیرمان و با دریافت بیمه نامه معتبر و ضمانت نامه معتبر کارخانه آرامش و امنیت را به منازل خود برده و اطمینان داشته باشید که در مدت استفاده از این محصولات که دارای تنوع بسیاری هم می باشد نیاز صد در صدی شما را برآورده خواهد کرد.
ایزوگام های تولیدی شرکت هیرمان در انواع تک لایه، دولایه، ساده و طرح دار تولید می شود که همگی دارای استاندارد و کیفیت بالا است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!