خانه / ایزوگام / خصوصیات ایزوگام خوب چیست؟

خصوصیات ایزوگام خوب چیست؟

خصوصیات ایزوگام خوب و باکیفیت چیست و چگونه می توان این خصوصیات را با مشخصه های مورد انتظار تطبیق داده و در نهایت اقدام به یک خرید عالی کرد؟عدم اگاهی در رابطه با خصوصیات یک ایزوگام خوب و قیمت ایزوگام سبب خرید اشتباه و وارد آمدن خسارت میشود.
امروزه هر تاجر و یا فردی که به تازگی قصد شروع فعالیت در صنعت ایزوگام را داشته باشد باید تمامی ویژگی ها و خصوصیات ایزوگام خوب را بداند.
مزایا و معایب محصولات موجود در بازار و وضعیت رقابت میان برند های بزرگ ایزوگام را به دست آورد و خصوصیات ایزوگام خوب را بشناسد.
همواره اطلاعات خود را با عرضه محصولات جدید و متنوع در بازار به روز نماید.

برای به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص ایزوگام خوب بهتر است به راهنمایی کارشناسان متخصص توجه کنید.
خصوصیات ایزوگام خوب

ایزوگام دلیجان و حس آرامش و امنیت

یکی از این دستاورد های مهم و ارزشمند که در زندگی امروز ما نقش بسیار مهمی دارد و توانسته ایم با اتکا به آن حس آرامش و امنیت را در خود بوجود بیاوریم، تولید عایق های حرارتی و رطوبتی، یا همان ایزوگام است.
بنظر می رسد ایزوگام نقش بسزایی در ایجاد این احساس خوشایند دارد، موادی که از دل طبیعت و زمین بدست می آید و برای مقابله با همان نیروهای مهاجم طبیعت هم به کار گرفته می شود.
امروزه در مناطق سردسیر با درجه حرارت بسیار پائین در همه جای ساختمان از انواع عایقها برای ایجاد محیطی امن استفاده می کنند. با لوله کشی آب گرم در کف ساختمان و قبل از آن عایق کردن کف و حتی در دیوار ها می توانیم به سرما غلبه کنیم. یا در اوج گرمای تابستان با استفاده از عایق در کف و دیوارها، هم می توانیم از وجود گرمای بسیار زیاد جلوگیری کنیم و هم با استفاده از ایزوگام مناسب از هدر رفتن انرژی سرمایش تولید شده در داخل استفاده بهینه را داشته باشیم.
ایزوگام نه تنها در مقابل هجوم سرما و گرما و نفوذ آنها از بیرون به داخل ممانعت می نماید، با ایجاد سدی در برابر این هجوم می تواند از هدر رفتن انرژی تولید شده از داخل به بیرون هم نقش بسیار ارزشمندی داشته باشد. اما شرط برقراری و دو طرفه بودن منافع، استفاده از ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان است که با استفاده از بهترین مواد اولیه در تولیدات خود، ضمانت برترین کیفیت را به دنبال دارد.
همچنین ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین از جمله تولیداتی است که برای مصرف در شرایط سخت آب و هوائی توان مقاومت بسیار بالا را از خود نشان داده است.

چرا باید ایزوگام را از هیرمان خرید کرد؟

تعداد بسیار زیادی کارخانه تولید کننده ایزوگام در کشور وجود دارد که در استان های مختلف در حال کار و تولید می باشند و هر کدام از این تولید کنندگان سهمی از بازار را به خود اختصاص داده اند.
آنها که قدیمی ترند و پیشرو در این صنعت هستند با نام های شناخته شده تری در چرخه تولید و فروش می شناسیم و تعدادی هم که جدیدا به این صنعت وارد شده اند تلاش بسیاری می کنند تا در این بازار پر رقابت بتوانند سری در میان بزرگان در آورند و پیشرفت کنند.
به نظر می رسد تلاش نیروی انسانی در کنار مدیریت کار آمد می تواند از مشخصه های بارز پیشرفت باشد. نیروی انسانی با تجربه و کارآمد که بتواند حس همکاری و روحیه تلاشگر داشته باشد کمیاب است. در واقع وجود نیرو های انسانی با تجربه و کار بلد از ارکان یک تولید کننده مطرح است.
در کنار استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تجهیزات و دستگاه های مدرن و با تکنولوژی روز به همراه مدیریت قوی در کنترل و بازاریابی می تواند یک برند قابل اتکا و اعتماد را در بین مشتریان به وجود بیاورد.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید ایزوگام افزایش اعتماد و اطمینان مصرف کننده را ناشی می شود. همه این عوامل دست به دست هم داده تا یک مجموعه تولیدی بتواند به ادامه تولید خود برسد.
بنا بر این می توان نتیجه گرفت مبنای فروش ایزوگام کیفیت تولید آن است. تبلیغات گسترده تا یک زمان محدود برای جنس بدون کیفیت جواب می دهد ولی در آخر شکست خواهد خورد.
کیفیت ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه، تولید و عرضه میگردد. در کنار مواد اولیه با کیفیت، نیروی انسانی با تجربه و ابزارهای تولید و خط تولید مجهز به دستگاه های نو و با تکنولوژی روز، ایزوگامی مطمئن و با کیفیت را به بازار عرضه می نماید.
در ادامه تمام فرایند های پنهان و آشکار، مشاوران و متخصصین تولید این صنعت وجود دارند که شما را در امر انتخاب و خرید یاری می نمایند. شما می توانید از وجود این مشاورین بهره کافی را بصورت رایگان ببرید.
در این مجموعه دفتری به عنوان مشاوره در نظر گرفته شده است که هم حضوری پاسخگوی سوالات مراجعین است و هم بصورت تلفنی مشکلات شما را بر طرف می نمایند.

شفافیت در تولید ایزوگام با کیفیت رمز موفقیت هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان با قرار دادن کیفیت در راس برنامه های تولید خود استراتژی شفاف و ارزشمندی را انتخاب نموده تا از طریق آن به بازار های داخلی و بین المللی دسترسی داشته باشد. استاندارد های مورد استفاده در این تولیدات همگی منطبق بر آخرین ضوابط و قوانین کشورها بوده و در داخل نیز دارای تائیدیه و مهر مخصوص می باشد.
برای اطمینان، شما میتوانید با ارسال کد استاندارد محصولات شرکت هیرمان به سامانه سازمان ملی استاندارد ایران، از آخرین وضعیت تولید، تاریخ اعتبار برند هیرمان و اطلاعات کامل دیگر دسترسی داشته باشید و از کیفیت محصولات تولیدی شرکت هیرمان اطمینان لازم را بدست بیاورید.
در کنار تمام این عوامل، ارسال در اسرع وقت و ارتباط محکم  و قرارداد با باربری های مورد نیاز، تولیدات و سفارشات در زمان اعلام شده و در بسته بندی های قابل ملاحظه و مطمئن به شهر محل خریدار ارسال می گردد.
مراحل خرید در این شرکت از سهولت و شفافیت خیلی خوبی برخوردار است که می توانید به راحتی و پس از انتخاب نوع محصول مورد نیاز، ثبت سفارش نمائید و با واریز مبلغ اغلام شده از سوی دفتر فروش، خرید خود را در محل تحویل بگیرید.
راه های ارتباطی با هیرمان منحصر به تماس تلفنی نیست و از طریق شبکه های اجتماعی هم می توانید وارد پروسه انتخاب و خرید محصولات هیرمان شوید.
وجود نمایندگی های بسیار در مراکز استان ها و شهر های بزرگ هم می تواند در این امر شما را یاری دهد.
ضمانت نامه های معتبر شرکت ایزوگام هیرمان و بیمه نامه های در نظر گرفته شده برای تولیدات هیرمان از شاخصه های دیگری است که در این شرکت تولیدی مدتهاست نهادینه شده است.

عایق رطوبتی با خصوصیات ایزوگام خوب

ایزوگام خوب از قیر پلیمری ۶۰/۷۰ به همراه اصلاح کننده تهیه شده و همچنین از بهترین مواد پلی استر و تیشو به عنوان لایه ایزوگام تهیه گردد.
روکش ایزوگام نیز باید از بهترین روکش آلومینیومی باشد و… که تمامی آن ها به عنوان خصوصیات ایزوگام خوب شناخته می شوند.
خصوصیات ایزوگام خوب برای خریدار اهمیت ویژه دارد چرا که ارتباط مستقیم با مقاومت سازه پبدا می کند.
کارخانه ایزوگام دلیجان با به کارگیری مواد اولیه و خط تولید پیشرفته اقدام به تولید ایزوگام مرغوب نموده است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان شرق کلیه تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید کرده و آن ها را تضمین می کند.
خصوصیات ایزوگام خوب

راه های خرید ایزوگام پلیمری

تمامی مواری که گفته شد به عنوان خصوصیات ایزوگام خوب و درجه یک شناخته می شود و هر خریدار و تاجری تمامی اطلاعات مربوط به این خصوصیات را از شرکت های تولید کننده یا فروشندگان به صورت کامل جویا شود.
پس از اطمینان خاطر از محصول مورد نظر اقدام به تهیه ی این محصول در متراژهای مختلف نماید.
خرید عمده ایزوگام اطمینان بیشتری به شما می دهد که کیفیت عایق رطوبتی تضمین شده است.
خرید عمده ایزوگام و به صورت مسنقیم از کارخانه در قیمت نهایی ایزوگام خریداری شده بسیار موثر است.

در متراژهای بالا برای پروژه های بزرگ؛ تلاش شده است که قیمت ها با بیشترین تخفیف و ارزان تر عرضه و اعلام شود.

انواع ایزوگام دلیجان باکیفیت

تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام دلیجان با تجهیزات پیشرفته و همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تیم کارشناسی مجرب صورت می گیرد.
ایزوگام باکیفیت که خصوصیات ایزوگام خوب را داشته باشد باید دارای مشخصات زیر باشد:

 • ایزوگام خوب از بهترین قیر پلیمری تولید شده است.
 • ضخامت و وزن استاندارد دارد
 • تیشو و پلی استر مرغوب و متراکم دارد
 • فویل آلومینیومی با ضخامت ۱۶ میکرون
 • بسته بندی مناسب دارد
 • خدمات پس از فروش داشته و به این ترتیب دارای استاندارد اصل هم هست.
خرید ایزوگام دلیجان از منابع معتبر اهمیت دارد و فروش و عرضه ایزوگام در نمایندگی های فروش اطمینان خریدار را جلب می کند.
خصوصیات ایزوگام خوب

ایزوگام خوب برای مصارف عمده

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان؛ برای تولید انواع ایزوگام و فروش و پخش عمده در سراسر کشور آمادگی کامل دارد.

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه روکش دار
 • ایزوگام درجه یک پودری
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه ای
 • ایزوگا شنی و ماسه ای
 • ایزوگام مناطق گرمسیری و سردسیری، عمده تولیدات شرکت هیرمان دلیجان است که خصوصیات ایزوگام خوب را دارد.

همواره از طریق کارشناسان و مشاوران شرکت ما می توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با خصوصیات ایزوگام خوب به دست آورید.
با آگاهی از این خصوصیات بتوانید بهترین ایزوگام را از هر مرکز فروش و یا تولید کننده ای را در حجم عمده یا کم خریداری کنید. برای تهیه و سفارش خرید ایزوگام با کیفیت عالی بهتر است از کارشناسان کمک بگیرید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!