خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام ساده به کشورهای مختلف

صادرات ایزوگام ساده به کشورهای مختلف

صادرات ایزوگام ساده در پرتو تولید این فرآورده نفتی در کشور به راحتی امکان پذیر گردیده است. امروزه عایق رطوبتی به کشور های مختلف جهان توسط مرکز صادراتی معتبر داخلی،عرضه می شود.
ایران را می توان به عنوان قطبی مهم در حوزه تولید ایزوگام ساده و مرغوب در جهان معرفی کرد.
قطبی که سردمدار تولید ایزوگام در آن، کارخانه دلیجان است. کارخانه ای که به واسطه داشتن نیروهایی متخصص و حرفه ای، همواره ایزوگامی مرغوب و مقرون به صرفه را تولید و راهی بازار های بین المللی می نماید.
صادرات ایزوگام ساده به کشور های مختلف، امروزه در دستور کار مرکز صادراتی یاد شده قرار گرفته است.

شرکت هیرمان دلیجان با توجه به رویکرد مناسبی که به تکنولوژی برتر دارد؛ بهترین ایزوگام در انواع مختلف را تولید و صادر می کند.

صادرات ایزوگام ساده

ایزوگام ساده و فویل دار

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان هم تنوع کیفیت دارد و هم به صورت انواع عایق های رطوبتی موزد نیاز؛ تولید و ثبت سفارش می شود.
ایزوگام ساده را می توان یکی از انواع ایزوگام اشاره کرد که در بسیاری از پروژه های خاص مورد نیاز است.
ایزوگام بر اساس نوع پوشش به چند دسته تقسیم بندی می شود:

 • ایزوگام فویل دار
 • ایزوگام با پوشش ماسه ای
 • ایزوگام با پوشش پوردهای معدنی
 • ایزوگام با پوشش شنی و سنگریزه ای
ایزوگام ساده و دیگر انواع ایزوگام؛ همگی به صورت پلیمری و با بهترین یر پالایشگاهی تولید می شوند.

 

 

صادرات ایزوگام ساده

صادرات ایزوگام ساده و فویل دار بخش مهمی از معرفی محصولات داخلی را به خود اختصاص می دهد.
چرا که به این واسطه می توان شاهد ارائه تولیدات ممتاز در سطح بین المللی بود و بر این اساس تعاملات اقتصادی را گسترش داد.
صادرات ایزوگام ساده و دیگر انواع عایق رطوبتی به کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • سوریه
 • عراق
 • ارمنستان
 • تاجیکستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان

و کشورهای حوزه خلیج فارس؛ رایج تر است.

صادرات ایزوگام ساده

 

صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی

صادرات ایزوگام به کشور های همسایه، در قالب صادراتی پایدار و سودآور انجام می پذیرد و اصلی ترین عامل صادرات این فرآورده نفتی در کشور را می توان مرکز صادر کننده نمونه کشور معرفی نمود.
بازارچه های مرزی نقش بسیار مهمی در ساده تر شدن عرضه ایزوگام صادراتی و صادرات ایزوگام ساده و فویل دار به دیگر کشورها بازی می کنند.
یازاچه های مرزی از جمله:

 • بازارچه مرزی سیرانبند
 • بازارچه مرزی ایلام و مهران
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی جوانرود
 • بازارچه مرزی بیله سوار
 • بازارچه مرزی آستارا، توان صادرات ایزوگام ساده دلیجان ایران را هر چه بیشتر خواهند کرد.

صادرات ایزوگام ساده

شرکت ما به عنوان یک مرکز صادرات آنلاین و بی واسطه، با فراهم نمودن تمامی زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه صادرات، مسیر سودآوری و تجارت کلان را برای تمامی علاقه مندان و فعالان در این زمینه ایجاد نموده است.
از طریق فایل صوتی زیرمی توانید اطلاعات دقیق در خصوص صادرات ایزوگام ساده و یا نحوه اخذ مجوزها به دست بیاورید:

در جهان صنعت و تولید امروزی، ایران از جایگاهی ممتاز در تولید انواع ایزوگام های ممتاز در دنیا برخوردار می باشد.
ایزوگام به عنوان یکی از محصولات صادراتی درجه یک در ایران شناخته می شود.

صاردات ایزوگام با شرکت هیرمان دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان می تواند بهترین امکانات و اخد گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام ساده را به بهترین شکل در اختیار شرکت ها بگذارد.
ایزوگام صادراتی دلیجان با بسته بندی و بارگیری و داشتن ضمانت نامه های معتبر؛ نام کارخانه ایزوگام دلیجان را سربلند کرده است.
بر همین اساس برای کسب اطلاعات بیشتر می توان با کارشناسان بخش صادرات ما ارتباط برقرار نمایید،
آگاهی از نحوه تولید و فروش عمده و پلمپ های گمرک و صادرات ایزوگام ساده از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.

 

 

وجه تمایز و ویژگی های ایزوگام استاندارد هیرمان

بر اساس ابلاغیه های سازمان استاندارد ملی ایران که متولی تعیین و صدور استاندارد کیفی در کشور میباشد؛ ایزوگام استاندارد باید دارای حداقل شرایط و ویژگی های مورد نظر این سازمان باشد تا مصرف کننده از آن برخوردار باشد.
ویژگی های بسیاری برای تولید ایزوگام در نظر گرفته شده است که قبل از تولید و عرضه به بازار باید مورد تایید این سازمان قرار بگیرد. آزمایشات و تست های بسیار روی نمونه اولیه انجام میگیرد و در صورت تائید اقدام به صدور مجوز و نشان استاندارد برای تولید انبوه صادر خواهد شد.
این ویژگی ها که برای اطمینان از تولید ایزوگام با کیفیت و متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوائی مناطق مختلف کشور؛ از جمله تهران تدوین و ابلاغ میگردد را می توان بطور خلاصه در زیر مشاهده نمود:
۱ –ایزوگام تولید شده باید از لحاظ مقاومت، تاب و تحمل لازم در شرایط آب و هوائی متغیر و تحت فشار را داشته باشد.
۲ –ایزوگام با کیفیت باید در برابر حرارت های بالا و دمای پائین تحمل داشته باشد، در سرما ترک برندارد و در گرما روان و به اصطلاح شل نشود.
۳ –ایزوگام استاندارد باید تست های مختلف در برابر فشار و کشیدگی را بخوبی تحمل نماید و از عهده این آزمایشات بخوبی برآید.
۴ –ایزوگام تولید شده باید بسته بندی مناسب داشته باشد و از نظر زمان تولید و نگهداری در انبار مدت کمتر از شش ماه را داشته باشد.
۵ –ایزوگام با کیفیت از لحاظ شکل ظاهری نباید دچار شکستگی ظاهری و یا خم شدگی قابل ملاحظه باشد.
۶ –برچسب کارخانه با کلیه اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و علامت استاندارد و کد استاندارد هم بطور واضح روی برچسب ثبت شده باشد.


ارزان ترین ایزوگام و بالاترین کیفیت، ایزوگام هیرمان

اگر بخواهیم انصاف را در مورد ایزوگام های تولید شده در بازار رعایت کنیم؛ از نظر این شرکت، بهترین و با کیفیت ترین محصول؛ هم به لحاظ تولید با مواد اولیه با دوام و هم به جهت قیمت؛ ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.
به نظر شرکت ایزوگام هیرمان قیمت را باید به نسبت کیفیت مورد سنجش قرار دهیم. ممکن است در برخی تولیدات قیمت بسیار بالا تر هم باشد؛ اما به لحاظ کیفیت محصول و مواد اولیه بکار رفته در آن ارزش ذاتی نداشته باشد. به همین جهت پیشنهاد ما به خریداران ایزوگام، دریافت اطلاعات کیفی و قیمتی محصولات و مقایسه آنها با دیگر تولیدات می باشد.
چرا باید فکر کنیم ارزانترین قیمت ایزوگام باید دارای کیفیت پائین تر باشد؟ شرکت ایزوگام هیرمان با ارائه ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار فعلی ایران، این اطمینان را به خریداران خود می دهد که کیفیت مناسب را در قالب قیمت پائین به مشتریان خود تحویل میدهد.
برای دریافت قیمت به روز از انواع ایزوگام های موجود می توانید با دفتر فروش تماس بگیرید.
متاسفانه در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی برخی افراد با فروش محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد لازم خسارات بسیار زیادی از جهت هزینه دوباره کاری به خریداران تحمیل کرده اند. با توجه به گرانی مواد اولیه و افزایش قیمت ایزوگام؛ این افراد برای دست یافتن به سودهای غیر منطقی نسبت به افزودن مواد جایگزین در خط تولید اقدام نموده و در نهایت ایزوگام غیر استاندارد را با قیمت پائین تر عرضه و به فروش میرسانند.
برای اجتناب از این موضوع و جلوگیری از دوباره کاری های هزینه بر توصیه میگردد از نمایندگی های معتبر و شرکت های صاحب نام در بازار خرید نمائید. شرکت ایزوگام هیرمان به منظور حذف واسطه های بدون نام وغیر مسئول، طی سالیان متمادی با ارائه تضمین های لازم در جهت بهبود کیفیت ایزوگام های خود اقدام عملی و موثر را انجام داده است.
شرکت ایزوگام هیرمان رسالت خود را در ارائه بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به همشهریان عزیز میداند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از آن تولیداتی است که هم از لحاظ کیفیت و هم از جهت قیمت میتواند هر سلیقه ای را راضی کند.

تماس با کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان، برند معتبر و دارای شناسه استاندارد، شما را دعوت به بازدید از محل دفتر فروش خود واقع در تهران می نماید. برای دریافت آدرس و ساعت های حضور کارشناسان در محل دفتر می توانید با مراجعه به سایت شرکت؛ شبکه های اجتماعی شرکت و یا تماس با تلفن هائی که به همین منظور درج شده است اقدام لازم را انجام دهید.

شرکت ایزوگام هیرمان با تولیدمجموعه ای ارزشمند از انواع ایزوگام دلیجان، گامی بسیار مهم و اساسی برای اطمینان بخشی به شما برداشته است.
همچنین وجود تیم های نصب ایزوگام که از افراد بسیار با تجربه و کارآزموده تشکیل شده است شما را از هر جهت یاری خواهند رساند.
ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان شامل برترین کیفیت و ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار است که در کمترین فاصله از شما قرار دارد.
خرید حضوری: شما می توانید با حضور در دفتر فروش شرکت، از نزدیک با تولیدات مختلف کارخانه ایزوگام دلیجان که توسط هیرمان در اختیار شما قرار داده می شود آشنا شده و به همراه آن از مشاوره کارشناسان با تجربه و متخصص شرکت بصورت حضوری برخوردار شوید.
خرید غیرحضوری: خریداران و مصرف کنندگان محترم ایزوگام طی تماس با تلفن های دفتر فروش و دریافت اطلاعات از مشاورین حاضر در دفتر می توانند اقدام به ثبت سفارش نموده تا در اولین فرصت کارشناسان خبره و آموزش دیده شرکت ضمن بازدید از محل؛ راهنمائی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.
خرید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی شرکت: به منظور پاسخگوئی سریع و راحت؛ همچنین در دسترس بودن؛ شرکت ایزوگام هیرمان برای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گرامی؛ اقدام به ایجاد سایت و استفاده از شبکه های اجتماعی نموده است.
خریداران گرامی می توانند با مراجعه به هر کدام از شبکه های اجتماعی و یا سایت ایزوگام هیرمان به راحتی سفارشات و یا سوالات خود را ثبت نموده و منتظر تماس کارشناسان شرکت باشند.
با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با عمر مفید حداقل ۲۵ سال؛ آرامش و امنیت خاطر را به خانواده خود هدیه میدهید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!