خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام ماسه ای دلیجان با کیفیت استثنایی

فروش ایزوگام ماسه ای دلیجان با کیفیت استثنایی

فروش ایزوگام ماسه ای دلیجان با کیفیت استثنایی ثبت سفارش می شود و بهترین و مرغوب ترین ایزوگام به خریدار معرفی شده و قیمت فروش عایق رطوبتی مقرون به صرفه و ارزان است.

موارد بسیار زیادی مشاهده شده که برخی از فروشندگان تازه وارد در حوزه ی خرید و فروش ایزوگام به مشکلاتی از قبیل کیفیت نامناسب ایزوگام ماسه ای و یا قیمت بسیار بالای آن برخورد نموده اند و در فروش ایزوگام ماسه ای در صدد حل آن برآمده اند.

فروش ایزوگام ماسه ای

ایزوگام ماسه ای مرغوب دلیجان

معمولا تاجران بزرگ و باتجربه در حوزه ی ایزوگام با بزرگترین برند های تولید کننده ایزوگام ماسه ای همکاری داشته اند و یا شرایط فروش ایزوگام ماسه ای و همچین از قیمت و درجه ی کیفی محصولات و ایزوگام دلیجان آن ها آگاه می باشند و به همین خاطر نیز تصمیمات و خرید های بسیار خوبی را با بهترین قیمت انجام می دهند و به این ترتیب فروش ایزوگام ماسه ای می تواند برای خریدار جذاب باشد.

فروش ایزوگام ماسه ای

فروش ایزوگام ماسه ای با کیفیت

برخی از کارخانه های تولید کننده ایزوگام ماسه ای تمام تلاش خود را می کنند تا تاجران و فعالان تازه وارد در حوزه ی ایزوگام را به خود جذب نمایند و همکاری مناسب و ارائه ی شرایط خوب به آن ها از ظرفیت مشتریان و فعالیت آن ها در شهر های مختلف کشور نهایت استفاده را ببرند و فروش ایزوگام ماسه ای را بهبود بخشند.

متخصصان شرکت تولیدی ایزوگام ماسه ای و تیم فروش ایزوگام ماسه ای همواره تمامی مشخصه های کیفی محصولات خود را به مشتریان عمده توضیح داده و سعی می کنند در هنگام خرید تمامی مشاوره های فروش را ارائه دهند.

 

 

نصب ایزوگام ماسه ای ساده و البته توسط گروه های ماهر انجام می شود و این امر سبب می شود که بتوانید در هزینه های خرید ایزوگام بهره مند شوید.

فروش ایزوگام ماسه ای در رنگ های مختلف برای پروژه های عمرانی و زمین های بازی و بام ها در شرایط آب و هوایی خاص توصیه می شود و انواع ایزوگام دلیجان به صورت طرح دار می تواند گزینه های مورد نظر شما باشد.

فروش ایزوگام ماسه ای

قیمت ایزوگام ماسه ای

قیمت های فروش انواع ایزوگام با توجه به این که کیفیت مواد اولیه چگونه است و چقدر در هنگام تولید به استانداردها توجه می شود اعلام می گردد و فروش ایزوگام ماسه ای با شناخت کامل فروشنده و خریدار صورت می گیرد.

نکته!

نکته!

در هنگام خرید ایزوگام ماسه ای به رنگ ها و مواد اولیه مصرفی و نوع نصب و اجراء دقت کافی داشته باشید.

همکاران ما بدون شک بهترین نوع عایق های رطوبتی و فروش ایزوگام ماسه ای را که هم استاندارد هستند و هم کیفیت عالی دارند و قیمت مناسب ایزوگام هم دارند را به شما معرفی می کنند و برای فروش ایزوگام ماسه ای قطعا اطلاعات لازم را از قبل در اختیار شما می گذارند و مشاوره های لازم در خصوص تهیه و تامین و فروش ایزوگام ماسه ای و ایزوگام مرغوب را به شما خواهند داد.

 

عوامل تعیین کننده قیمت ایزوگام ماسه ای

با استفاده از ایزوگام بعنوان لایه و یک عایق رطوبتی همه تا حدودی آشنا هستیم. بعنوان مثال همه میدانیم که از ایزوگام جهت محافظت برخی قسمت های ساختمان یا سازه در برابر نفوذ آب و یا رطوبت از بیرون ساختمان به داخل مورد استفاده بسیار دارد.
حتی به جرات میتوان گفت که تنها موردی که برای کاربرد ایزوگام متصور میشود همین مورد استفاده برای جلوگیری از آب باران به داخل و تنها در طبقات آخر یک بنا و یا پشت بام نزد عموم جامعه میباشد.
دلیل چسبندگی ایزوگام به سطح، بخاطر وجود قیری است که در ساخت و تولید ایزوگام بکار رفته میباشد. اما دلیل مهمتر هم برای غیر قابل نفوذ بودن لایه ایزوگام در برابر رطوبت و آبهای سطحی، وجود لایه آلومینیومی میباشد که بعنوان رویه و یا نمای ظاهری ایزوگام پس از استفاده به دید ناظر بیرونی میرسد.
استفاده و وجود این لایه علاوه بر اینکه در کارکرد نفوذ ناپذیری ایزوگام مطرح است، برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و مقاومت در برابر حرارت حاصل از این تابش به همین لایه قیری و یا پلیمری میباشد .
بنا بر این به این نتیجه میرسیم که وجود لایه آلومینیومی نه تنها از نفوذ رطوبت و رساندن آسیب به لایه قیری جلوگیری می نماید بلکه جهت محافظت از تابش مستقیم خورشید و حرارت حاصل از این تابش و در نهایت شل شدن و در مواقعی حرکت لایه قیری در جهت شیب پشت بام بکار میرود.
در تولید ایزوگام ماسه ای بجای استفاده از لایه آلومینیوم از ماسه با دانه بندی بسیار ریز و متناسب با آن استفاده می شود.
با توجه به طول استاندارد عرض هر رول برای ایزوگام که ۱ متر در نظر گرفته شده است، برای استفاده از رول بعدی و چسباندن آن در کنار رول قبلی میبایست مقداری برای رویهم افتادن دو رول و یا به اصطلاح فنی ” اوورلپ ” در نظر گرفت.
این مقدار بسته به محلی که ایزوگام را کار میکنند از ۵ سانتیمتر تا ۱۵ سانتیمتر متغیر است. به این ترتیب و با چسباندن دولایه ایزوگام در مجاورت هم یک لایه با عرض کمتر از ۲ متر خواهیم داشت، اما بصورت کاملا یکدست و یک پارچه.
با ادامه روند نصب ایزوگام ماسه ای، سطح پشت بام کاملا پوشیده و بصورت یک پارچه میشود. در این نوع از ایزوگام میتوان در تولید آن از رنگ های متنوع و با ضخامت های مختلف بهره گرفت.
ایزوگام ماسه ای بخاطر استفاده از ماسه که دارای وزن مخصوص بیشتری نسبت به آلوکینیوم است، وزن بالاتری دارد اما زیبائی آن پس از نصب می تواند این نقیصه را جبران نماید. یا در محل استفاده می توان با نگاه دقیق تری مورد نظر داشت.
برای ایزوگام ماسه ای محل های روف گاردن، تراس ها در پنت هاووس و یا کف پارکینگ ها می تواند محل مناسبی برای استفاده باشد.
بنا بر این عوامل بسیاری در تعیین قیمت ایزوگام ماسه ای دخالت دارند که در زمان انتخاب و مقدار خرید می تواند میسر و به اطلاع رسانده شود.
برای این منظور با دفتر فروش و یا مراجعه به سایت شرکت هیرمان و ثبت سفارش و پس از دریافت پیش فاکتور، به قیمت محصول انتخابی پی خواهید برد.

نگهداری ایزوگام بدون آسیب دیدن چگونه است؟

از موارد مهم دیگری که در کیفیت ایزوگام مصرفی برای مصرف کننده میتواند حائز اهمیت باشد، نحوه بارگیری و انتقال آن میباشد.
همانطور که تا کنون متوجه شده اید ایزوگام با درنظر داشتن مواد و متریال تشکیل دهنده آن که عموما از قیر و مواد پلی استر و یک لایه نازک آلومینیوم و یا ماسه به همراه چند لایه مشخص دیگر است، پس از تولید در طولهای ۱۰ متری و به عرض ۱ متر بسته بندی میگردد.
بسته به میزان تولید هر کارخانه و توان خط تولید آن، قطعا برای ارسال سفارش به مشتری نیاز به انبار و دپو نمودن ایزوگام میباشد.
عمل انبار کردن و نگهداری ایزوگام در یک فضای کاملا استاندارد و در بهترین شرایط از نظر دما و وسعت انبار باید صورت گیرد تا از وارد شدن فشار به رول های تولیدی جلوگیری شود.
همچنین با توجه به وزن هر رول که از ۴۰ تا ۵۰ کیلو متغیر میباشد، نحوه انتقال آن از محل تولید به انبار و از انبار به محل بارگیری و حتی نحوه تخلیه آن بسیار مهم است.
این مجموعه عوامل که میتوان از آن با نام انبارداری یاد کرد در برخی از حالات دیده شده مرجوعی ایزوگام را در پی داشته است.
توصیه میگردد رول ایزوگام هرگز برای مدت طولانی بصورت خوابیده و روی زمین نگهداری نشود. هرگز در برابر نور مستقیم خورشید و به مدت طولانی نگهداری نشود.
هرگز رول های ایزوگام روی هم انبار نگردد و به مدت طولانی نگهداری نشود. حتی المقدور سعی شود به اندازه نیاز و مصرف خریداری و استفاده شود.
حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که مناطق مختلف و تغییرات دمای محیط میتواند در عمر مفید ایزوگام دخالت مستقیم داشته باشد.
توصیه اکید میشود در مناطق با دمای زیر صفر و بالاتر از ۴۰ درجه قبل از خرید، با کارشناس معتبر و با تجربه و کارخانه معتبر و دارای نشان استاندارد مشورت و پس از حصول اطمینان، خرید خود را انجام دهید.
همچنین متذکر میشود نصب ایزوگام را به افراد دارای تجربه و متخصص بسپارید تا شاهد آسیب و کاهش عمر ایزوگام نباشید.
از نصب ایزوگام در کنار لوله های خروجی فاضلاب، منهول ها، کف شورهای پشت بام، کف آشپزخانه و دیوارهای سرویس بهداشتی تا ارتفاع بالاتر از محل نصب شیرآلات مطمئن باشید و در نهایت همیشه به یاد داشته باشید که ارزانی بدون دلیل و گرانی بدون حکمت نیست.
با استفاده از ایزوگام شرکت هیرمان از قبیل ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، با چسبندگی فوق العاده و در انواع طرح ها و وزن های فرا تر از استاندارد می توانید اطمینان داشته باشید که از هر لحاظ خرید خوبی انجام داده اید.
ایزوگام ماسه ای را نیز می توانید در رنگ ها و ضخامت های مورد نظر سفارش دهید تا از زیبائی خیره کننده آن لذت ببرید.
متفاوت بیندیش و هیرمان را با اطمینان خاطر به نصاب خود بسپارید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!