خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام سنگریزه ای پلیمری دلیجان درجه یک

فروش ایزوگام سنگریزه ای پلیمری دلیجان درجه یک

فروش ایزوگام سنگریزه ای درجه یک دلیجان پلیمری که با بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده است از طریق ثبت سفارش اینترنتی ممکن است و کلیه جزئیات و اطلاعات لازم برای مشتری ارسال خواهد شد.

ایزوگام پلیمری یکی از جدیدترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام تولید شده در سال های اخیر بوده که با توجه به استحکام و طول عمر بسیار بالا توانسته توجه بسیاری از مردم را به خود جذب کند‌ و فروش ایزوگام سنگریزه ای پلیمری بسیار توصیه شده است.

فروش ایزوگام سنگریزه ای

ایزوگام پلیمری سنگریزه ای درجه یک

ایزوگام سنگریزه ای پلیمری نیز که دارای رنگ های بسیار متنوعی می باشد از فروش بسیار خوبی در سال های اخیر برخوردار بوده و در اکثر مراکز تفریحی از جمله رستوران ها و ویلا ها و باغ ها از این ایزوگام استفاده های بسیار زیادی شده و به عبارتی به دلیل تنوع رنگ بالای ایزوگام سنگریزه ای کاربرد بسیار زیادی در زیبا سازی فضا های تفریحی داشته است و روز به روز نیز میزان فروش ایزوگام سنگریزه ای در بازار های داخلی و حتی بازار های خارجی در حال افزایش است.

نکته!

نکته!

ایزوگام پلیمری سنگریزه ای هم تنوع رنگ دارد و هم از بهترین قیر پالایشگاهی و ضمانت کارخانه برخوردار است.

فروش ایزوگام سنگریزه ای

فروش ایزوگام سنگریزه ای پلیمری

فروشندگان ایزوگام سنگریزه ای برای راهنمایی و ارائه ی مشاوره های لازم به مشتریان سعی می کنند مشخصات و اطلاعاتی از قبیل پلیمری بودن و یا درجه کیفی محصول را در اختیار مشتریان قرار دهند.

بهتر است برای خرید ایزوگام سنگریزه ای پلیمری درجه یک با کارشناسان این سایت نیز مشورت کرد زیرا این افراد به دلیل تجربه و دانش تخصصی بالا در حوزه ی تولید و فروش ایزوگام سنگریزه ای بهتر می توانند مشتریان عمده را در امر خرید این محصول راهنمایی کنند.‌

فروش ایزوگام سنگریزه ای

قیمت فروش ایزوگام سنگریزه ای درجه یک

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم شرایط داشتن استاندارد پلیمری برای انواع ایزوگام به مواردی مانند قیر درجه یک و استحکام ایزوگام و مطابق بودن شرایط تولید با استانداردهای محیط زیست و مصرف تیشو و پلی استر مرغوب است و همچنین کیفیت فویل مصرفی در تولید ایزوگام فویل دار اهمیت بسیار دارد و ضخامت ایزوگام و وزن هر رول از عوامل مهم در تعیین استاندارد و قیمت ایزوگام است.

فروش ایزوگام سنگریزه ای می تواند راه های بسیاری را برای تولید و صادرات بهترین ایوزگام پلیمری باز کند و از آن گذشته ایزوگام درجه یک با استفاده از گروه های بسیار ماهر در هنگام نصب به بهترین شکل ممکن چسبیده و پوشش دهی ایزوگام به این ترتیب هم سریع تر است و هم با گذشت زمان آسیبی نمی بیند.

قیمت فروش ایزوگام سنگریزه ای به صورت عمده اگر باشد ارزان تر است و برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر است و البته زیبایی و کیفیت در این عایق رطوبتی بسیار مهم است.

انواع ایزوگام دلیجان و با کیفیت برتر

معمولا عایق های رطوبتی و حرارتی یا ایزوگام را از نقطه نظر تولید به دو دسته تقسیم میکنند. این دو دسته صرف نظر از نوع مواد اولیه تشکیل دهنده آنها و تنها بر اساس قیر بکار رفته در آن را در این دو دسته جای گذاری می کنند.
همان طور که همه میدانیم پایه اصلی شکل گیری ایزوگام و نوع مصرف آن که همان عایق بودن در برابر نفوذ آب میباشد را قیر تشکیل میدهد. بنا بر این طبیعی است که این دسته بندی نیز بر همین اساس شکل گیرد.
البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ایزوگام مجموعه ای از بهم پیوستن دست کم هفت نوع مواد اولیه در فرایند خط تولید است که هر کدام در مقاطع زمانی خاص و در جای خود اضافه میگردد و در نهایت و پس از اتمام کار تولید و شکل گرفتن این مجموعه به هم پیوسته، تشکیل لایه ای را میدهد که ایزوگام نامیده میشود.
اما تاکید دسته بندی روی قیر و دانستن نکاتی در باره انواع قیر های بکار رفته در تولید ایزوگام میتواند جنبه افزایش اطلاعات هم برای ما داشته باشد.
بجز قیر و در خط تولید لایه های دیگر را اگر با هم وارد دستگاه کنیم ، خروجی آن را نمی توان به چیزی تشبیه کرد. فقط چند نوع مواد اولیه را با هم و روی هم داریم ، بدون هیچ کارکردی و حتی غیر قابل استفاده هم می باشد. اما با ورود قیر به این مجموعه و به هم پیوستن آنها در شرایط استاندارد میتوانیم خروجی آن را ایزوگام بنامیم.
نوع اول ایزوگام که بر پایه قیر پلیمری می باشد، عنصر اصلی این نوع ایزوگام از قیری با درجه نفوذ پذیری ۶۰/۷۰ می باشد که یکی از فراورده های پالایشگاهی بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار است.
این نوع قیر در کوره های تقطیر و از پالایش نفت خام بدست می آید که مواد دیگر آن نظیر بنزین، نفت چراغ، نفت گاز و حلال های دیگر نفتی از آن جدا شده است.
پس از جدا سازی و بدست آوردن قیر مورد اشاره که از ته نشین شدن آن در پایین کوره و دستگاه تقطیر بدلیل وزن بالا و سنگینی قابل ملاحظه به دست می آید در بسته بندی های ۱۸ تا ۶۰ کیلیویی و قابل حمل به بازار فروش عرضه میگردد.
درجه حرارتی که این نوع قیر میتواند در کوره های تقظیر به جا بماند غالبا ۳۸۰ درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده است و حاصل این درجه حرارت محصولی جامد و تا حدودی نیمه جامد میباشد.
نوع دوم ایزوگام که بر پایه قیر دمیده می باشد، عنصر اصلی این نوع ایزوگام مازوت می باشد. مازوت از نفت کوره بدست می آید. به این صورت که هوای بسیار داغ را که با دستگاه ها و تجهیزاتی که برای این منظور ساخته شده اند توسط لوله های مخصوص ، متناسب و به یک اندازه به محفظه ای که مازوت در آن قرار دارد دمیده میشود. درجه حرارت هوای دمیده شده میتواند تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد دما داشته باشد.
در اثر این دمیدن و درون محفظه و با ترکیباتی که در این حرارت شکل میگیرد، مولکول های هیدروژن با اکسیژن ترکیب شده و حاصل این ترکیب قطرات آب می باشد. به این ترتیب ناخالصی موجود در نفت کوره یا مازوت بصورت آب از لوله های خروجی که به این منظور تعبیه شده است خارج و در نهایت محصول باقی مانده قیری است که به قیر دمیده شهرت پیدا کرده است.
کیفیت قیر دمیده نسبت به قیر پلیمری از درجه پائین تری برخوردار است و در نتیجه از درجه نفوذ پذیری پائین تری هم برخوردار است. از این نوع قیر عموما در ورقهای سقف، باطری سازی و احتمالا در اندود کاری نیز استفاده می شود.
تنها حسن این نوع قیر که در تولید ایزوگام استفاده می شود اینست که بدون افزودن مواد دیگر و مستقیما وارد خط تولید میگردد.
مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ایزوگام در شرکت هیرمان، چه با قیر دمیده و چه با قیر پلیمری، تماما درجه یک و بر اساس استاندارد های تعریف شده تولید و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
انواع ایزوگام در لایه ها و وزن های متنوع برای هر نوع سلیقه ای تولید و با مشخصات فنی استاندارد در نمایندگی ها و دفتر فروش اصلی کارخانه عرضه می گردد.

مواد اولیه تولید ایزوگام کدام است؟

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ایزوگام چه با قیر دمیده و چه با قیر پلیمری عبارت است از قیر، الیاف پلی استر، لایه تیشو، لایه آلومینیوم، پلاستیک پشت لایه ایزوگام و در نهایت از پودر تالک استفاده میگردد تا از چسبندگی بین دو لایه ایزوگام به هنگام رول کردن جلوگیری شود.
قابل ذکر اینکه بطور معمول ضخامت لایه آلومینیوم بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می باشد که قابلیت منعکس کردن نور خورشید را پس از استفاده دارا می باشد.
همچنین قابلیت انعطاف و خم شدگی هم دارد. چون آلومینیوم در ضخامت های بالاتر بصورت ورقه های تا شونده و گاهی هم شکننده تبدیل میشود، که احتمالا با آنها برخورد داشته اید.
شرکت هیرمان در تولید ایزوگام های خود که با نام های تجاری سوپر صادراتی هیرمان، حلزون، صادراتی بردین، طوفان شرق به بازار عرضه می نماید از دو لایه نمدی که لایه زیرین از فلت الیاف شیشه و لایه روئئ از جنس منسوجات پلی استر می باشد بهره می گیرد تا بهترین کیفیت را در تولیدات خود داشته باشد و برای مصرف کننده این اطمینان و اعتماد حاصل شود که خرید خود را بدرستی انتخاب کرده است.
همچنین یاد آوری میگردد که محصولات کارخانه تولیدی هیرمان را میتوانید در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد و بصورت رول بسته بندی شده توسط کارخانه در شرایط انبار داری استاندارد تا مدتها نگهداری نمائید و در مواقع لازم از آن استفاده کنید.
در صورتیکه به هر دلیل در سطح ایزوگام برآمدگی و یا فررفتگی، پارگی و یا جدا شدگی در بسته بندی مشاهده نمودید، میتوانید موضوع را به اطلاع دفتر شرکت برسانید تا در اسرع وقت و با جدیت پیگیری و نسبت به رفع نواقص احتمالی اقدام مقتضی صورت گیرد.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!