خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام فویلدار درجه یک پلیمری دلیجان

فروش ایزوگام فویلدار درجه یک پلیمری دلیجان

فروش ایزوگام فویلدار درجه یک پلیمری دلیجان با کیفیت عالی و شکل ظاهری زیبا و دوام بسیار بالا در فصول مناسب سال آغاز شده است تا نصب آن ها هم ساده تر و سریع تر انجام شود.

در سال های اخیر کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ایزوگام علاوه بر تولید ایزوگام با استفاده از روکش نایلکس و پودر در حال تولید ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی نیز نموده اند که دارای کاربرد های مختلفی می باشد که از جمله مهم ترین کاربرد روکش قویل آلومینیومی می توان به انعکاس نور خورشید برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد قیر ایزوگام در فصل های گرم سال اشاره کرد و فروش ایزوگام فویلدار برای پوشش پشت بام و دیوارها بسیار ضروری است.

فروش ایزوگام فویلدار

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک

فروش ایزوگام فویلدار در ضخامت های مختلف صورت می گیرد و تولید ایزوگام فویلدار برای بسیاری از پروژه ها ضروری است و قیمت مناسب ایزوگام درجه یک فویلدار ان را برای مصرف کننده خانگی و پیمانکار مناسب کرده است.

نکته!

نکته!

ایزوگام فویلدار هم ضخامت ۴ میلیمتر دارد و هم وزن هر رول آن ۴۰ کیلوگرم است و استاندارد ملی را هم دارد.

ولی ایزوگام فویلدار درجه یک براساس استاندارد های تعریف شده توسط سازمان استاندارد ایران و همچنین سازمان استاندارد اروپا و با استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود و فروش ایزوگام فویلدار هم به صورت عمده از درب کارخانه است و هم خرید ایزوگام دلیجان از نمایندگی های فروش ایزوگام فویلدار و ایزوگام تک لایه هم امکان پذیر است.

فروش ایزوگام فویلدار

فروش ایزوگام فویلدار دیوار

از دیگر کاربرد های مهم دیگر ایزوگام فویلدار درجه یک می توان به زیبایی آن نسبت به ایزوگام نایلکس و یا پودر اشاره کرد و همین امر فروش ایزوگام فویلدار درجه یک نسبت به ایزوگام با روکش نایلکس و یا پودر بیشتر بوده و حتی بعضی از کارخانه های ایزوگام ترجیح دهند تنها ایزوگام فویلدار را تولید و روانه بازار نمایند و فروش ایزوگام فویلدار برای بیشتر پروژه ها نیاز است.

فروش ایزوگام فویلدار

قیمت نصب ایزوگام فویلدار دلیجان

در اکثر فروشگاه ها و مراکز عرضه و فروش ایزوگام فویلدار می توان مشاهده کرد که اکثر فروشندگان به مشتریان خود خرید ایزوگام فویلدار را توصیه می کنند و همچنین کاربرد ها و مزایای این ایزوگام را نیز نسبت به مدل های دیگر ایزوگام به آن ها توضیح می دهند.

 

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه ی تولید ایزوگام فویلدار درجه یک دلیجان و همچنین اطلاع از قیمت و شرایط فروش ایزوگام فویلدار بهتر است با کارشناسان فروش سایت ما نیز ارتباط برقرار نمایید.

همچنین می توانید مراحل نصب ایزوگام و اهمیت انتخاب ایزوگام درجه یک و گروه های ماهر نصاب را در فایل صوتی زیر گوش فرمایید.

بررسی دلایل نفوذ آب زیر ایزوگام

ماندن آب در سطح و نفوذ به لایه های زیرین، سست بودن و نفوذ پذیر بودن لایه ها، وجود ترک های طولی و عرضی در لایه ها و در انتها، چکیدن و ریزش آب را مشاهده خواهیم کرد.
این روند و روال در سقف منازل وجود دارد و نتیجه اینکه همین اتفاق می تواند برای پشت بام و دیوار منزل مسکونی هم بیفتد.
به این ترتیب که در صورت ماندن آب های حاصل از بارش و یا ذوب شدن برف و تبدیل شدن به آب جاری و در صورت عدم رسیدگی به مجاری خروجی آب-” ناودان “، بخشی از این آب می تواند بدنبال روزنه یا شکافی برای نفوذ باشد.
این روزنه و شکاف می تواند ترک های سطحی موجود در پوشش سقف باشد و یا می تواند فرو رفتگی حاصل از جسم سنگین روی سقف باشد و حتی می تواند کناره های لوله خروجی دودکش و لوله های تاسیسات در پشت بام باشد.
حتما شنیده اید که بخشی ازسقف یک خانه بخاطر ریزش آب فرو ریخته و یا اینکه ظاهر بسیار زشت و بد رنگی بخاطر وجود نم در سقف به خود گرفته است. دلیل این امر غیر از نفوذ آب به لایه های زیرین است؟
قطعا تائید می کنید در مناطقی که بارندگی های بسیار دارد و یا نزولات آسمانی در اکثر فصول وجود دارد این امر از حاسیت بیشتری هم برخوردار است. لذا پرداختن به امر ایزولاسیون پشت بام می تواند از اهمیت بسزائی برخوردار باشد.
در این بین یکی از روش های جلوگیری از نفوذ آب به سقف منازل استفاده از ایزوگام است. در گذشته برای این منظور از لایه های بیشتری استفاده می شد. مثلا پس از اتمام کار سقف که استفاده از آجر مرسوم بوده است، روی آجر را با مصالح مناسب می پوشاندند و روی آنرا با ملات ماسه و سیمان و به ضخامت تا ۱۰ سانتیمتر اندود می کردند.
روی این اندود را مجددا با موزائیک کردن و یا استفاده از قیر گونی عایق کاری میکردند و در نهایت با آسفالت کردن کار عایق کاری را به اتمام می بردند. بخاطر سرد و گرم شدن مداوم لایه آسفالت و ایجاد ترک روی آن در اولین بارندگی امکان نفوذ آب فراهم می گردید و یا در پشت بام هائی که از موزائیک استفاده می کردند بخاطر لق شدن موزائیک و کم و زیاد شدن ملات زیر آن و یا نشست سقف، این ترک ها به وجود می آمد و در نهایت همان مسئله نفوذ تکرار می شد.
زمانی ساکنین متوجه این امر می شدند که یا وجود نم را در سقف تشخیص می دادند و یا با دیدن قطرات و خیس شدن فرش متوجه تخریب و آسیب لایه پوششی سقف می شدند.
اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، کار بسیار ساده و در اوج تمیزی و نظافت انجام میگیرد. همچنین با اطمینان و آرامش هم میتوان این محصول را در این زمینه به کار گرفت.
لایه پوشش عایق یا همان ایزوگام، هم از نفوذ آب جلوگیری می کند و هم اینکه از لایه های زیرین در برابر تابش و گرم و سرد شدن می تواند از خود مقاومت قابل ملاحظه ای نشان دهند.
ایزوگام که حاصل همدستی تکنولوژی و دانش بشری است توانسته در این خصوص جایگاه بسیار معتبری را برای خود به دست بیاورد و استفاده کنندگان از این محصول اعتراف می کنند تا سال ها ایزوگام را با صرف هزینه یکباره و خرید از مراکز و تولید کنندگان دارای اعتبار، نیازی به دوباره کاری و بازسازی سالانه و فصلی ندارند. این موضوع آرامش و امنیت را برای آنان به ارمغان آورده است.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با گرد آوری مجموعه ای از تجهیزات به روز به همراه نیروی انسانی با تجربه و متخصص در این امر و با استفاده و خرید مواد اولیه با کیفیت از مراجع دارای صلاحیت و معتبر در کشور،  توانسته این آرامش و امنیت را به ساکنین منازل بسیاری اهدا نماید.
شما می توانید با مراجعه به خریداران قبلی این شرکت تولیدی ایزوگام، از نظرات آنها برای تائید محصولات تولید شده نیز استفاده نمائید.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام در لایه های مختلف و انواع ساده و طرح دار ایزوگام، همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نسبت به دیگر تولید کنندگان، گامی موثر در این امر برداشته و سهم قابل توجهی از بازار ایزوگام را به خود اختصاص داده است.
کارشناسان و مشاورین اجرا و نصب ایزوگام در این شرکت می توانند شما را در انتخاب و استفاده از انواع ایزوگام که مناسب شرایط شما از نظر اقتصادی و منطقه ای باشد، راهنمائی و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهند.

تاثیر فویل در کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان

استفاده از فویل آلومینیومی در تولید ایزوگام، نقش سپر و محافظ را برای محافظت از خود ایزوگام در برابر شرایط جوی نا مناسب و تغییرات آن دارد. همچنین این لایه محافظ می تواند با انعکاس نور خورشید از گرم شدن ایزوگام در فصول گرم سال جلوگیری نماید و کیفیت ثابت را برای ایزوگام تا مدت های طولانی حفظ نماید.
با همپوشانی رول های ایزوگام در زمان نصب، لایه عایق بصورت یکپارچه در آمده و منفذی برای انتفال رطوبت به لایه های زیر وجود نخواهد داشت.
برای بالا بردن ضریب اطمینان مقاومت ایزوگام در شرایط مختلف و سازگاری با مناطق متفاوت در کشور، آزمایشات و تست های بسیاری روی ایزوگام در آزمایشگاه کنترل کیفیت صورت می گیرد که نتایج و انواع آن را می توانید با مراجعه به سایت شرکت هیرمان ببینید.
انواع تولیدات برای مصرف داخل و صادرات به کشور های دیگر در این سایت معرفی شده است و تصاویر و آموزش های بسیاری هم در آن قرار داده شده است تا مورد استفاده شما قرار گیرد.
بهترین گزینه برای انتخاب یک ایزوگام همه کاره و مورد اطمینان را در شرکت ایزوگام هیرمان خواهید یافت. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، نمونه های این تولیدات هستند که موجب افتخار صنعت عایق رطوبتی و ایزوگام است.
دریافت انواع لوح های تقدیر و جوایز بسیار از مراجع داخلی و خارجی بیانگر این واقعیت است که هیرمان یعنی آرامش و امنیت برای شما.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!