خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام خودچسب شرق دلیجان

فروش ایزوگام خودچسب شرق دلیجان

فروش ایزوگام خودچسب شرق دلیجان با شرایط فروش متفاوت و منحصر به فرد در شهر ها و شهرستان های مختلف انجام می گردد و زمان تحویل به سرعت انجام می شود.
در اکثر موارد این شرایط فروش تابع حجم مورد نیاز مشتریان و چگونگی تسویه آن ها و زمان تحویل و… بستگی دارد.
تمامی این موارد و شرایط معمولا میان تولید کننده و خریدار به صورت کامل و جزئی مشخص شده و آن را طی قرارداد کتبی مکتوب می کنند.
در ادامه قصد داریم از جمله مهم ترین موارد و شرایط در قرارداد ها و معاملات فروش ایزوگام خودچسب شرق دلیجان را ارائه کنیم.

شرکت هیرمان دلیجان به بهترین شکل خدمات فروش و پس از فروش را در اختیار خریدار می گذارد.
فروش ایزوگام خودچسب

ایزوگام با قیر پلیمری و نحوه تشخیص آن

قیر مورد استفاده در ایزوگام را می توان در دو طبقه دسته بندی کرد. یکی قیر پالایشگاهی که خالص است و مستقیما برای استفاده در خط تولید وارد و پس از حرارت دیدن و روان شدن وارد سینی تولید ایزوگام می شود و دیگری، قیری که با دمیدن بخار آب به سطح قیر در مخازنی که برای این منظور ساخته شده اند، آن را برای استفاده آماده می نمایند. به قیری که از این روش تولید می شود قیر دمیده هم گفته می شود.
قیر پالایشگاهی بصورت جامد و یا نیمه جامد است و بهترین نوع برای تولید در ایزوگام می باشد. قیر پالایشگاهی را پلیمری هم می نامند و با اعدادی مشخص می کنند که دارای معانی خاصی هست. مثلا برای تولید ایزوگام از قیر پلیمری  ۷۰/۶۰ استفاده می کنند که منظور از این اعداد این است که درجه نرمی قیر مورد استفاده ۶۰ می باشد و درجه نفوذ پذیری آن ۷۰ است.
ایزوگامی که از قیر پلیمری استفاده می کند در زمان نصب و به محض رسیدن شعله به آن، همان بوی قیر را می دهد و قابل شناسائی افراد ناوارد هم از این راه قرار می گیرد. احتمال اینکه تولید کننده ای برای کاهش هزینه های تولید از گازوئیل برای تولید استفاده کند بسیار است که ایزوگام تولید شده با این ترکیب دارای بوی زننده گازوئیل خواهد بود.
از ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری به سهولت و اطمینان می توانید برای پوشش پشت بام ها و آب بندی کف سرویس های بهداشتی استفاده نمود. این ایزوگام دارای عمر طولانی و مقاومت در برابر سرمای تا ۵ درجه زیر صفر و دمای بالاتر از ۱۰۰ درجه بالای صفر را دارد. دارای وزن مناسب بوده و از وارد نمودن بار اضافی به ساختمان پس از اتمام کار بر حذر می باشد.
به این ترتیب مزایای استفاده از ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری را می توان به شرح زیر بر شمرد:
اول اینکه قیر پلیمری دارای عمر طولانی تری است.
دوم، مقاومت بسیار خوبی را در برابر سرما و گرما دارد.
سوم، ضخامت کمتری می تواند داشته باشد و این ضخامت کمتر مستقیما روی وزن رول ایزوگام تاثیر دارد.
و چهارم اینکه بوی نامطبوع ندارد و در زمان نصب و یا در برابر حرارت های بالا بوی گازوئیل نمی دهد.

موزائیک، آسفالت یا ایزوگام؟

آسفالت در برابر گرما و سرما ظاهرا مقاومت چندانی ندارد. با حرارت بالا روان می شود و اصطلاحا قیر زده و در زمستان و سرما به هم جمع می شود و ترک می خورد. همین عوامل نفاط ضعف آسفالت است و اینکه ضریب حرارتی آن طوری است که بلافاصله از خود واکنش نشان می دهد.
با توجه به اینکه از مواد اولیه ریز دانه و تا حدودی درشت دانه به همراه قیر و در درجه حرارت های بالا تبدیل به آسفالت می شود با هم هماهنگ نبوده و هر کدام ساز خود را می زنند. آسفالت ساخته شده توسط دست از کیفیت مطلوب برخوردار نبوده و کوبیدگی آن هم با استفاده از غلطک های کششی و با وزن کم نمی تواند این اطمینان را بدهد که عایق کاری به نحو احسن انجام شده است.
با پیشرفت علم و تکنولوژی به همراه ابتکار و یافتن مصالح و مواد اولیه ارزان تر و مناسب تر و زیبائی بخشیدن به فضای پشت بام و استفاده بهینه از آن بحث موزائیک مطرح شد. موزائیک با نقش و نگارهای متنوع و رنگارنگ مهمان جدید خانه ها و پشت بامها شد.
ایجاد فضایی برای دور همی با تعدادی تخت و گلدان شد خوراک تجمع خانواده و مهمانان در یک عصر دلپذیر و احتمالا دور همی های شبانه و جای خواب جوانان و فرار از گرمای تابستان.
موزائیک هم دارای مزایا و محسنات و همچنین معایبی هم دارد. معمولا وقتی ارزش معایب نسبت به محسنات بیشتر می شود صرفه اقتصادی ندارد و طبیعی است که همه به دنبال جایگزین باشند.
موزائیک هم از این قاعده جدا نیست و نبوده است. موزائیک ها با زیر سازی و اجرای خاص خود، شیب بندی و وزن بالائی که به ساختمان تحمیل می نماید کم کم از گردونه رقابت خارج شد و جای خود را به ایزوگام داد.
ایزوگام با وزن سبک تر و ضخامت کمتر بعلاوه مواد اولیه با کیفیت و همچنین ماندگاری و طول عمر بالا تر نسبت به بقیه روش های عایق کاری توانست از محبوبیت و جایگاه ارزنده ای برخوردار شود.
قابلیت نصب آسان، ترمیم و تعویض ساده پس از اتمام عمر مفید و سرعت در نصب و تحویل، از عواملی بود که ایزوگام را نسبت به انواع دیگر متمایز نمود.
امروزه با تنوع در تولید ایزوگام و دامنه طراحی و تولید گسترده ای که به واسطه مواد اولیه در دسترس و ترکیبات بسیار با کیفیت، به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک، هم تولید انبوه می شود و هم اینکه یکپارچگی در تعداد را هم در خود دارد.

ایزوگام دلیجان و محبوبیت آن برای چیست؟

پایه اصلی تولید ایزوگام همان قیر است که با الیاف پلی استر و لایه دیگر به نام تیشو که حالت نمدی دارد با هم وارد سینی قیر می شود، با افزودن قیر تشکیل لایه ای را می دهند که هم مقاومت بسیار بالائی در برابر حرارت از خود نشان می دهند و هم اینکه با نفوذ ناپذیری بالا از هجوم رطوبت بواسطه باران های سیل آسا و مستمر، سرما و گرمای طاقت فرسا توان مقاومت و پایداری خوبی از خود نشان می دهند.
ایزوگام برای استفاده در هر مکانی که نیاز به عایق داشته باشد می تواند به کار گرفته شود. از پشت بام گرفته تا کف استخر ها.
علاوه اینکه اکنون با تولیدات بسیار متنوع از نظر شکل ظاهری، بعنوان نما قابل استفاده است. انواع ایزوگام با طرح ها و اشکال متنوع و گوناگون مطابق با سلیقه هر کسی در بازار موجود است و قابل تولید سفارشی هم برای استفاده در مکان های خاص هم هست.
تنها نکته قابل ارائه برای ایزوگام این است که ایزوگام با کیفیت را بتوان از نوع بدون استاندارد آن تشخیص داد. و اینکه کار نصب آن را به افرادی باید سپرد که هم دارای تجربه خوبی باشند و هم مسائل و ریزه کاری های نصب در نقاط مختلف را بتوانند بخوبی انجام دهند.
برای انتخاب یک ایزوگام با کیفیت می توانید از سازمان ملی استاندارد و کد استاندارد محصول استفاده نمائید و یا اینکه انتخاب و خرید خود را از نمایندگی های معتبر شرکت های تولید کننده خریداری نمائید. نام های بسیاری در تولید ایزوگام دلیجان، مانند هیرمان مطرح است که می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان از وجود آنها و مشاوره رایگان برخوردار و از قیمت محصولات در هر زمان مطلع شوید.

فروش ایزوگام خودچسب دلیجان

در معاملاتی که در حجم های بالا صورت می گیرد همواره باید مسائلی همچون زمان و مکان تحویل بار، چگونگی حمل و نقل، مشخص کردن قیمت دقیق تحویل بار درب کارخانه و یا مکان تخلیه، مدت زمان آماده سازی بار و… مشخص گردد.
فروش ایزوگام خودچسب شرق دلیجان به دلیل کیفیت و مرغوبیت استثنایی بالا بوده  و این امر موجب تقاضای بیشتر است.
همین عامل باعث شده تا خریداران و تاجران با خیال راحت و با اعتماد کامل از مسائل کیفی اقدام به خرید این محصول نمایند.
برای مسائل مالی و فروش ایزوگام خودچسب و تسویه با شرکت های پخش، نمایندگی ها و حتی کارخانه تولیدی مذاکره صورت می گیرد.
ایزوگام خودچسب به جهت این که بدون نیاز به حرارت می چسبد دارای ویژگی و استحکام زیادی است.

نصب ایزوگام خودچسب ساده و سریع است و البته بهتر است توسط کارشناسان و افراد آموزش دیده اقدام به خرید نمایید.

نصب ایزوگام خودچسب ساده و سریع

یکی از نیازهای روزمره و مورد نیاز پروژه ها و ساختمان ها؛ انواع عایق های رطوبتی است که در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی هم داشته است و ایزوگام سرد یا خودچسب که نیاز به حرارت در عملیات نصب ندارد؛ یکی از آن ها است.
فروش ایزوگام خودچسب به صورت عمده است و برای ساختمان و متراژهای بالا مصرف می شود.

 • ایزوگام خودچسب یا ایزوگام سرد
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری و سردسیری
 • ایزوگام پودری

ایزوگام شنی و سنگریزه ای؛ نمونه هایی از تولید کارخانه ایزوگام شرق دلیجان است.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان،بهترین تولیدات خود را هم به صورت اینترنتی و از طریق نمایندگی ایزوگام به فروش می رساند.

فروش ایزوگام خودچسب

فروش ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام خودچسب شرق دلیجان دارای  مزایا و ویژگی های منحصربه فردی بوده که تمامی این مزایا و ویژگی ها در این محصول باعث شده تا کارشناسان باتجربه در صنعت ایزوگام این محصول ویژه و منحصربه فرد را با نمونه های خارجی موجود در بازار مقایسه نمایند.
همین امر سبب شده تا فروش ایزوگام خودچسب دلیجان بازار خوبی پیدا کند و طرفداران خودش را داشته باشد.
نمایندگی های فروش ایزوگام شرق دلیجان با قیمت بالاتر اقدام به فروش عمده و جزئی انواع ایزوگام دلیجان نموده اند.
شرکت هیرمان دلیجان انواع برندها و مارک های مختلف را به صورت عمده در اختیار شرکت های ساختمانی قرار می دهد.
ایزوگام شرق دلیجان تحت تاثیر عواملی مانند:

 • قیمت عرضه قیر در بوری
 • قیمت تیشو
 • پلی استر
 •  
 • فویل آلومینیومی

و همچنین بر اساس نوع ایزوگام و وزن و ضخامت آن قرار دارد.

هر گونه اطلاعات فروش و فنی در رابطه با ایزوگام خودچسب شرق دلیجان را از طریق تماس با مشاوران شرکت هیرمان دلیجان به دست آورید.

فروش ایزوگام خودچسب

خرید آنلاین ایزوگام دلیجان

ساده ترین راه برای خرید ایزوگام به صورت اینترنتی است که در اختیار کلیه خریداران قرار گرفته است و فروش ایزوگام خودچسب و معرفی دیگر انواع تولیدات کارخانه به عهده شرکت هیرمان دلیجان است.
ایزوگام درجه یک دلیجان در:

 • تهران
 • کرج
 • قم
 • اصفهان
 • رشت
 • بهبهان
 • اهواز
 • آبادان و دسگر شهرها به فروش می رسد و فروش ایزوگام خودچسب با استقبال روبرو شده است.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!