خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام طرح دار جدید درجه یک دلیجان

فروش ایزوگام طرح دار جدید درجه یک دلیجان

فروش ایزوگام طرح دار درجه یک دلیجان که بسیار جدید است و با کیفیت و ضخامت خوب و استاندارد تولید شده است از هم اکنون با قیمت مناسب آغاز شده است.
فروش ایزوگام طرح دار با سفارش قبلی انجام می شود و ایزوگامی که بسیار جدید است و با استفاده از بهترین مواد اولیه و به کارگیری فویل درجه یک ۲۵ و ۳۲ میکرون ضخامت دارد تولید شده است، مستقیم از کارخانه های تولیدی ایزوگام هیرمان و ایزوگام بردین که تجربه ی بسیار بالایی در این زمینه دارندبه فروش می رسد. تولیدات جدید و پلیمری و فروش ایزوگام طرح دار، جایگزین انواع ایزوگام قبلی می شوند و این کار منجر به کمتر شدن آلودگی محیط زیست می شود.

فروش ایزوگام طرح دار

قیمت فروش ایزوگام طرح دار

شرکت ایزوگام هیرمان با استفاده از متخصصان داخلی و دستگاه های جدید تغییرات بسیار زیادی را در طراحی و ساخت لایه های مختلف ایزوگام انجام دادند تا بتوانند ایزوگام استاندارد با کیفیت عالی را تولید و با ضمانتنامه های معتبر فروش ایزوگام طرح دار به بازار عرضه نمایند.
ایزوگام طرح دار بسیار متنوع در رنگ و طرح است که برخی از آن مانند:

  • طرح سرامیک
  • طرح آجری و آجرنما
  • طرخ لانه زنبوری
  • طرح ورساچه
  • طرح چوب و سنگ

و بسیاری طرح ها و رنگ های دیگر طرفداران بیشتری دارد.

نکته!

نکته!

ایزوگام طرح دار برای ۱۵ سال ضمانت کارخانه را دارد و مقاومت بیشتر آن تضمین شده است.

با پیشرفت صنعت ایزوگام در کشور های اروپایی و ورود تکنولوژی جدید تولید ایزوگام ارزان در ایران امروزه کارخانه های تولید کننده در کشور با استفاده از تکنولوژی جدید قادر به تولید طرح دار نیز می باشند.

فروش ایزوگام طرح دار

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام طرحدار

فروش ایزوگام طرح دار و قیمت های ایزوگام طرح دار بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

  1. نوع ایزوگام  و مواد تشکیل دهنده آن
  2. طرح فویل عایق رطوبتی انتخاب شده
  3. نوسانات قیمت مواد اولیه
  4. متراژ مورد نیاز و سفارش بر طبق نظر مشتری

فروش ایزوگام طرح دار به صورت سفارشی و با ثبت سفارش خرید قبلی انجام می شود.

فروش ایزوگام طرح دار

تولید ایزوگام با طرح های جدید

همانطور که شاید بسیاری از مردم از این موضوع آگاه می باشند شرکت ایزوگام هیرمان، در حال طراحی و تولید ایزوگام طرح دار جدید می باشند که می توان آن ها را در بازار مشاهده کرد که با قیمت های مختلف و در حجم های مختلف فروش ایزوگام طرح دار رونق می یابد.

 

 

برای مشاهده و دریافت لیست انواع ایزوگام طرح دار جدید دلیجان با مسئولان فروش این سایت ارتباط برقرار کرد و همچنین پس از انتخاب طرح مورد نظر خود می توانید شرایط فروش ایزوگام طرح دار مورد نظر خود را از مسئولان فروش ا سایت جویا شوید.

ایزوگام طرح دار و نقش عایق حرارتی آن چیست ؟

چرا ایزوگام طرح دار می تواند عایق حرارتی هم محسوب شود؟ چه چیزی در ایزوگام طرح دار وجود دارد که این محصول را به عنوان عایق حرارتی هم مورد توجه قرار داده است؟
میدانیم که نور تولید گرما می کند و تابش مستقیم خورشید می تواند باعث ایجاد گرما شود. این گرما تا حدودی قابل تحمل است اما استمرار و مداومت آن در طول روز می تواند با گرم کردن پشت بام و نفوذ حرارت به لایه های پائین تر که همان بتن یا تیرچه و بلوک است باعث ایجاد تبادل حرارت بین هوای بیرون و داخل ساختمان باشد.
به همین ترتیب اتلاف انرژی سرمایشی را در فصول گرم به دنبال دارد و هدر رفتن انرژی گرمایی را در فصول سر در پی خواهد داشت.
بنا بر این وجود لایه ای که بتواند از این تبادل انرژی ممانعت نماید در پشت بام لازم و ضروری است. بهترین ماده ای که می تواند مقاومت مناسب را از خود نشان دهد طی آزمایشات گوناگون و تست های ارزیابی، ماده ای است که هم دارای انعطاف باشد و هم اینکه بتواند نور را منعکس و از شدت حرارت بکاهد.
لایه های قیر و پلی استر و تیشو در مجموع با هم تشکیل همین لایه دارای انعطاف را می دهند و با اضافه نمودن یک لایه بسیار نازک و در حد میکرون از فلزی سبک و تا حدودی ارزان و انعطاف پذیر می تواند به این مجموعه توان مقاومت در برابر حرارت را هم اضافه نماید.
در تولید ایزوگام و برای تاب آوردن در برابر تابش نور مستقیم لایه آلومینیومی در نمای آن اضافه میکنند که فویل نام دارد.
فویل ها که از جنس آلومینیوم هستند و ضخامت بسیار نازکی را دارند از وزن خیلی کمی هم برخوردار هستند و زمانی که به لایه های ایزوگام و در خط تولید به آن اضافه می شود همان کار مقاومت در برابر هدر رفت انرژی های سرمایشی و گرمایشی را فراهم می نماید و هم اینکه از خود ایزوگام هم محافظت می نماید.
با افزودن طرح های بسیار زیبا و رنگ های متنوع به این لایه، ایزوگام طرح دار بوجود می آید که برای مصرف کننده می تواند در نماهای در معرض دید مورد استفاده قرار گیرد.

الزامات نصب ایزوگام کدام است؟

در زمان نصب و در مراحل انجام آن از تجهیزات و لوازم خاصی استفاده می شود که ممکن است خطراتی را برای کسانی که آشنا نیستند داشته باشد. در هر حالت کار با ابزار نیاز به احتیاط و دقت بیشتر دارد، بخصوص ابزاری که از شعله آتش و حرارت بسیار بالا استفاده می کند.
نکته بسیار مهم در کار کردن با ابزار نصب ایزوگام اطمینان از سلامت و سالم بودن کپسول و فلکه بازو بسته کردن آن است.
مرحله بعدی اطمینان از سالم بودن مهره اتصال شلنگ مشعل به کپسول است و قبل از اینکه کاملا وارد پروسه آتش زائی شود باید چند بار مود تست قرار گیرد تا کاملا از سالم بودن آن اطمینان لازم حاصل شود.
در این مورد بخصوص باید یاد آوری نمود که اگر در فضای بسته و درون ساختمان کار نصب باید انجام گیر رعایت این نکته از درجه اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
معمولا اجرا و نصب ایزوگام در فضاهای کوچک و سربسته با خطرات بیشتری هم مواجه است که حضور افراد غیر لازم و کارگران اضافی می تواند باعث کندی کار نصب و در مقابل افزایش خطر را به دنبال داشته باشد.
کار نصب ایزوگام در پشت بام به این دلیل که در فضای باز است شاید راحت تر و با اطمینان بیشتری همراه باشد اما باید توجه داشت که پشت بام هر ساختمان در بالاترین ارتفاع قرار دارد و در زمان نصب ایزوگام در نزدیکی لبه های جان پناه و داکت های لوله و تاسیسات در آن مکان ممکن است توجه و دقت بیشتری را طلب نماید.
حضور افراد کم سن و سال و بخصوص کودکان که نسبت به کلیه مسائل و امور ضروری و غیر ضروری از روحیه جستجوگر و کنجکاوی زیادی برخوردار هستند اصلا لازم نیست و کاملا غیر فنی و حرفه ای هست. بنا بر این لازم است که محل کار و محل نصب ایزوگام عاری از کودکان باشد.
در زمان انتقال رول های ایزوگام به محل نصب به همراه لوازم و تجهیزان نصب به دلیل سنگینی آنها احتمال افتادن و غلطیدن وجود دارد، بنا بر این استفاده از کفش ایمنی و لوازم ایمنی فردی لازم و حتی ضروری است. شعله مشعل می سوزاند و رول ایزوگام با وزن حدود ۴۰ کیلو گرم اگر سقوط کند می تواند آسیب جدی به بدن را به دنبال داشته باشد.
توصیه اکید میگردد که در زمان نصب ایزوگام در فضاهائی که سطح گسترده و زیادی را دارند کلیه رول های ایزوگام به یکباره به محل نصب منتقل نشود و بسته به وسعت محل نصب تقسیم بندی صورت گیرد و به تعداد لازم برای هر قسمت کار انتقال رول ایزوگام صورت گیرد.
قبل از اینکه اقدام به نصب صورت گیرد از وضع جوی و پیش بینی کارشناسان در این مورد جویا شوید و بهترین زمان ممکن را برای این منظور در نظر داشته باشید. چون ممکن است در شرایط جوی نامساعد و در میان کار نصب بارندگی و یا طوفان از ادامه کار ممانعت نماید و خطراتی را هم در پی داشته باشد.
معمولا پیشنهاد می شود کار نصب در هوای آفتابی و در دماهای تا ۵ در جه بالا ی صفر و کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد. چون هم سرمای زیاد کار نصب را با مشکل مواجه می کند و هم گرمای بسیار می تواند می تواند با حرارت مشعل تجمیع و دردسر زا باشد.

توصیه های شرکت ایزوگام هیرمان به خریداران

از ایزوگام با کیفیت استفاده نمائید و نصب آن را به دست افراد حرفه ای بسپارید. قبل از اقدام به خرید با مشاور کاردان و متخصص ایزوگام مشورت نمائید.
بستر نصب ایزوگام را به دقت بررسی نمائید و از آماده بودن محل اطمینان حاصل کنید. کیفیت را فدای قیمت نکنید تا آسیب جدی به ساختمان وارد نگردد.
پس از مشاوره با مجموعه هیرمان اقدام به خرید ایزوگام نمائید تا اطمینان از خرید را به اوج برسانید. تماس با هیرمان به نفع شماست.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!