خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام هیرمان درجه یک مرغوب

فروش ایزوگام هیرمان درجه یک مرغوب

فروش ایزوگام هیرمان درجه یک مرغوب از طریق اینترنتی با ضمانت نامه اصل و گارانتی با قیمت درب کارخانه مقدور است و بهترین نوع ایزوگام پلیمری برای فروش تهیه و تامین انجام می شود.
شاید بسیاری از فعالان و تاجران با تجربه در حوزه ی صنعت ایزوگام نام برند هیرمان را در بازار شنیده باشند زیرا این برند به عنوان یکی از باتجربه ترین و معروف ترین برند های فعال در زمینه ی تولید و طراحی ایزوگام درجه یک مرغوب شناخته می شود و فروش ایزوگام هیرمان هم به صورت آنلاین و هم از طریق نمایندگی ها مقدور است.

فروش ایزوگام هیرمان

فروش ایزوگام هیرمان مرغوب

شرکت ما در زمینه ی استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از متخصصین ماهر و خلاق داخلی در زمینه ی تولید و طراحی ایزوگام استاندارد و همچنین فروش ایزوگام هیرمان، سرمایه گذاری خوبی انجام داده و نتیجه ی این سرمایه گذاری و تلاش مستمر تولید ایزوگام درجه یک مرغوب با برند تجاری هیرمان می باشد که شاید در بسیاری از مراکز فروش ایزوگام و یا کلینیک های ساختمانی این محصول را مشاهده کرد.

فروش ایزوگام هیرمان

نکته!

نکته!

ایزوگام هیرمان دلیجان همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر به فروش می رسد.

فروش ایزوگام هیرمان

فروش ایزوگام هیرمان با نصب

ایزوگام هیرمان دلیجان در بسیاری از شهرهای ایران به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

فروش ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت:

 • فروش با خدمات نصب
 • فروش بدون خدمات است و بر طبق نیاز مصرف کننده است.

علاوه بر کیفیت استثنایی و استاندارد بودن محصولات شرکت ما، ارائه ی شرایط فروش ایزوگام هیرمان مناسب تر و تخفیفات ویژه به تاجران و شرکت های پخشی که خوش حساب و خوش خرید می باشند، باعث شده تا تمامی مشتریان و خریداران عمده از همکاری و فروش ایزوگام هیرمان با شرکت ما رضایت کامل را داشته باشند.

فروش ایزوگام هیرمان به صورت عمده به شهرهایی مانند:

 1. بیرجند
 2. بوشهر
 3. سنندج
 4. تهران
 5. کرج
 6. اصفهان
 7. آبادان
 8. بوکان
 9. ایلام
 10. کازرون
 11. نقده، بارگیری و ارسال می شود.

فروش ایزوگام هیرمان

نصب ایزوگام از آن جایی که باید با تبحر و رعایت تمام استانداردها انجام شود اهمیت ویژه ای دارد و ایزوگام استاندارد هیرمان با نصب ارزان تر برای خریدار تمام می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط فروش ایزوگام هیرمان درجه یک مرغوب پیشنهاد می شود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عمر مفید ایزوگام استاندارد هیرمان چقدر است؟

با اینکه همه میدانیم قیر پایه اصلی در تولید ایزوگام است و با استفاده از لایه های مشتق شده از همان نفت که بصورت الیاف و پلی اتیلن ساخته و تولید می شود چرا معمولا تولید کننده ها روی ۱۰ سال تضمین ماندگاری و عمر مفید تاکید دارند؟
نفت که وجود آن به دوران ما قبل تاریخ تعلق دارد و به وجود آمدن آن حاصل گرما، باکتری ها و آبزیان و در تحت شرایط خاص و فشار وارده بر آن ها می باشد، از دوام و پایداری بالا برخوردار است. البته با توجه به اینکه نفت ماده ای فرار محسوب می شود و در مجاورت هوا به حالت گازی بر میگردد نشان دهنده تغییرات مواد اولیه و بازگشت به طبیعت است.
اما برای ساخت ایزوگام از مواد اولیه دیگری هم استفاده می شود. موادی که بیشتر آنها بر پایه نفت و مشتقات آن است. بجز پودر تالک و لایه آلومینیومی که در ایزوگام بکار می رود باقی مواد اولیه ایزوگام از همان نفت و مشتقات آن تولید می گردد.
بنظر می رسد عمر مفید ایزوگام به کیفیت مواد اوایه بکار رفته در آن بستگی دارد. اگر لایه های ایزوگام را از هم جدا کنیم، می توانند تا سال ها در حالت خود باقی بمانند اما عمر مفید دارای تعریف دیگری است که باید از چرخه عمر مواد تفکیک شود.
هر کدام از لایه ها می توانند به تنهائی تا قرن ها پایدار باشند، اما بصورت یکپارچه و در ترکیب با هم برای منظور خاصی که تولید شده اند، در حقیقت کارکرد آنها و مقاومت آنها در برابر عوامل فرسایش کم شده و تا مدت مشخصی می توانند پایدار باشند.
به این ترتیب می توان عمر مفید را برای ایزوگام معمولی تا ۱۰ سال در نظر داشت اما برای محصولاتی که شرکت ایزوگام استاندارد هیرمان تولید می کند تا ۲۰ سال تضمین و فروش محصولات با ضمانت نامه معتبر کارخانه ارائه و عرضه می شود.
محصولات ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین با حداقل ۲۰ سال ضمانت ماندگاری و بیمه معتبر به فروش می رسد.
می توان این نتیجه را گرفت که هیچکدام از مواد اولیه مورد استفاده در ایزوگام به تنهائی از عمر مفید و یا طول عمر کوتاه برخوردار نیستند و می توانند تا قرن ها با کمترین تغییرات دوام لازم را داشته باشند.
در مجموع و با یکی شدن مواد اولیه در تولیدات ایزوگام استاندارد هیرمان، محصولات تولید شده در این کارخانه می تواند تا سال ها پس از سپری شدن عمر مفید ایزوگام هیرمان، همچنان به کار خود ادامه دهد.

مواد اولیه ایزوگام صادراتی هیرمان درجه یک


اصلی ترین ماده در تولید ایزوگام قیر است. قیر می تواند بصورت پالایشگاهی و یا تحت فرایند خاص و هوادهی با درجه حرارت بالا به مازوت و خارج کردن مواد اضافی از جمله آب و هیدرو کربن موجود در مازوت تولید شود. قیر بصورت طبیعی وجود دارد و یا در کوره های پالایشگاه ها هم میتواند تولید شود. صرف نظر از خالص بودن و یا وجود ناخالصی در قیر، ماندگاری آن و بقا و دوام قیر می تواند تا دهها سال باشد.
پلی استر و تیشو که به نوعی از مواد شیمیائی و بر پایه مواد اولیه پتروشیمی محسوب می شود، تولید آن بر پایه مشتقات نفتی و طی فرایند پیچیده ای به گونه ای شکل می گیرد که می تواند بصورت رول و در اندازه های مختلف تولید و برای مصارف خاص کاربرد داشته باشد.
در طبیعت و در فضای باز و تحت شرایط گوناگون آب و هوائی تا ۴۰۰ سال دوام پیدا می کند و تجزیه شدن آن قرن ها طول می کشد. این دو لایه و در ترکیب با قیر به هنگام تولید ایزوگام و برای تشکیل یک لایه منسجم و یک نواخت پایه اصلی در تولید ایزوگام می باشد.
پودر تالک ماده طبیعی است که از پودر کردن سنگی به همین نام بدست می آید و یا می توان آنرا در کارخانه و بصورت مصنوعی تولید نمود. این ماده در زمان ورود قیر به سینی تولید و قبل از ورود لایه های تیشو و پلی استر به قیر اضافه می گردد تا درجه انعطاف پذیری قیر و در اصطلاح سختی آن را مطابق استاندارد تائید شده در آورند.
وجود پودر تالک الزامی است ضمن اینکه از بهم چسبیدن لایه های ایزوگام در زمان رول کردن آن جلوگیری هم می کند.
لایه بعدی که مورد بررسی قرار خواهد گرفت فیلم پلی اتیلن است. این لایه که از مواد پلاستیکی و از مشتقات ماده اولیه پتروشیمی است از ضخامت بسیار نازک برخوردار است و در عرض های متفاوت تولید و عرضه می شود. برای استفاده ایزوگام به عرض ۱ متر و در طول های طویل و بصورت نواری بهم رول می گردند.
این لایه بیشتر برای جلوگیری از چسبیدن ایزوگام به هم در زمان رول کردن کاربرد دارد و روی آن مشخصات ایزوگام تولید شده و اطلاعات نام تجاری و غیره درج می شود.
این لایه دارای عمر طولانی است که ماهیت پلاستیکی آن می تواند تا قرن ها آنرا در طبیعت و بصورت آزاد نگهداری نماید. بجز شرایط تابش و حرارت که ممکن است این ماده را نرم و از شکل اولیه خارج نماید و در غیر اینصورت تاب ماندگاری در زمان های بسیار طولانی را دارد.
لایه نهائی و آخر در تولید ایزوگام همان آلومینیوم است که در ضخامت بسیار کم و تا حد ۱۶ میکرون بصورت فویل تولید و در ایزوگام به مصرف می رسد. این لایه که نمای ایزوگام هم محسوب می شود در برخی تولیدات کاربرد ندارد.
ممکن است ایزوگام برای مصرف در لایه های زیرین و محدوده ای خاص نظیر پی ها، کف سرویس های بهداشتی و قبل از آسفالت مورد استفاده قرار بگیرد. در این مورد خاص نبود فویل امتیاز محسوب می شود و از نظر قیمتی هم کمی نسبت به نوع فویل دار آن ارزان تر است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!