خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام پشم شیشه ایران با کمترین قیمت

فروش ایزوگام پشم شیشه ایران با کمترین قیمت

فروش ایزوگام پشم شیشه ایران به چه صورت انجام می شود  و چطور می توان ایزوگام مورد نیاز را با کمترین قیمت و به صورت عمده خریداری کرد؟آیا می توان ایزوگام پشم شیشه را با کیفیت عالی و با بهترین قیمت خریداری کرد؟

در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و رشد ساختاری شرکت های تولیدی و کارخانه های تولید کننده ایزوگام به خصوص در دلیجان،فروش ایزوگام پشم شیشه ایران از نظر تنوع نیز پیشرفت خوبی داشته و امروزه انواع ایزوگام با ویژگی ها و مشخصات منحصربه فرد در بازار خرید و فروش می شود و هر کدام دارای کاربرد های خاصی می باشند.

فروش ایزوگام پشم شیشه

فروش ایزوگام پشم شیشه با قیمت ارزان

ایزوگام پشم شیشه ایران یکی از مهم ترین و پرفروش ترین انواع ایزوگام در کشور شناخته می شود که باتوجه ویژگی های منحصربه فرد آن همچون:

 • استقامت
 • استحکام
 • دوام بالا
 • قیمت مناسب آن
 • ثبت سفارش و تحویل فوری در تمام نقاط کشور
 • بسته بندی و حمل با رعایت نکات ایمنی

فروش ایزوگام پشم شیشه در شرایط معمول با قیمت ارزان و به صورت عمده در اختیار هر پروژه ای قرار می گیرد و شرکت ایزوگام تمام تلاش خود را برای تولید ایزوگام مرغوب به کار بسته است.

 

فروش ایزوگام پشم شیشه

 

قیمت فروش ایزوگام پشم شیشه ایران

قیمت فروش ایزوگام پشم شیشه با در نظر گرفتن چند عامل در سال ۹۷ در نظر گرفته می شود و این قیمت ها تا اندازه ای دچار نوسان هستند:

 • کیفیت و استاندارد ایزوگام
 • نوع ایزوگام ثبت سفارش شده
 • تناژ محصول
 • نوع مواد اولیه و بخصوص قیمت قیر مصرفی
 • میزان نوسان قیمت ها نسبیت به سال گذشته
 • خرید از درب کارخانه و یا سفارش از طریق نمایندگی ها

نکته!

نکته!

استاندارد ایزوگام پشم شیشه ایران از نوع BPP است، یعنی از قیر پلیمری تهیه و تولید شده است.

فروش ایزوگام پشم شیشه

خرید آنلاین ایزوگام پشم شیشه ایران

باکمی جست وجو در سایت های اینترنتی و یا مشورت با مدیران فروش ایزوگام این سایت می توان مشخصات تمامی کارخانه های تولید کننده ایزوگام پشم شیشه ایران را به همراه قیمت محصولات آن ها به دست آورد و همچنین محصولات آن ها را نیز از نظر مسخصه های کیفی و ویژگی های ظاهر بایکدیگر مقایسه کرد.

به طور کلی در هر زمان برای بهره گیری از مشخصات و اطلاعات فروش ایزوگام پشم شیشه با مسئولان فروش سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

بسته بندی ایزوگام پشم شیشه ایران و تنوع در آن

ایزوگام که بطور عام در اندازه های طولی ۱۰ متر و عرض ۱ متر تولید و به بازار فروش منتقل می شود می تواند تحت شرایط خاص با هم تشابه تولید داشته و از خط تولید یکسانی هم استفاده کنند.
همه آنها از قیر پلیمری و یا دمیده در تولید خود استفاده می کنند، همه آنها در خط تولید از لایه های تیشو و پلی استر بهره می برند و در نهایت همه آنها از لایه فویل آلومینیومی استفاده می کنند. ولی هیچ کدام در ظاهر شبیه هم نیستند.
شما می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه های عرضه ایزوگام مراجعه نمائید و تنوع محصولات را در ظاهر ببینید. چرا این همه با هم اختلاف دارند و رنگارنگ به نظر می آیند؟
قطعا تفاوت آنها در نوع بسته بندی است. البته شاید بتوان گفت نوع بسته بندی آنها با هم یکی است و تنها تفاوت در رنگ و نام محصول است که در ظاهر تفاوت بسیاری را در ذهن ما ایجاد می کنند.
به این ترتیب که بسته بندی می تواند موجب تفکیک اجناس تولید شده توسط تولید کننده های متفاوت باشد و شاخصی هم باشد برای انتخاب خریدار. اگر این چنین است پس بسته بندی جالب و توام با ابتکار می تواند دارای اهمیت بسیار باشد.
بسته بندی را می توان از جنبه اندازه هم مورد کند و کاو قرار داد. یعنی بگوئیم بسته بندی به این دلیل انجام می گیرد که اندازه معینی از یک کالا و یا یک محصول را طبق شرایط خریدار عرضه نمود تا اقشار بیشتری از مردم با توانائی های اقتصادی متنوع را در بر بگیرد. بنظر می رسد این جنبه هم دارای موازین و مقررات خاص خودش است و می تواند اهمیت داشته باشد.
بسته بندی را می توان از لحاظ نوع و کیفیت هم مورد بررسی قرار داد. به این ترتیب که انواع مختلف یک کالا و محصول را برای  طبقه بندی کیفیت هم به کار گرفت. یعنی کالاهای یکسان ولی با کیفیت های متفاوت و در اختیار گذاشتن حق انتخاب برای خرداران.
در این مورد طبقات با توان اقتصادی بالا  هم می توانند خرید جنس با کیفیت کمتر هم انجام دهند و یا بر عکس، افراد با تمکن مالی کمتر می توانند با خرید کالاهای با کیفیت برای ماه ها و سال ها از خرید مناسب بهره ببرند.

تاثیر بسته بندی در حمل ایزوگام پشم شیشه ایران

بسته بندی می تواند برای انتقال و حمل و نقل کالا هم مورد نظر باشد. این یکی از جنبه های بسیار با اهمیت در تولید محصول محسوب می شود و می تواند تاثیر بسیاری روی یک کالای خاص بگذارد.
صنعت بسته بندی می تواند در تبلیغات و فروش هم مورد استفاده قرار گیرد. انواع آگهی ها، انواع تبلیغات، انواع بسته بندی ها …. همه برای خرید کالا و در نهایت شناخت و اطمینان از کیفیت ایزوگام می شوند.
نا گفته نماند هر چقدر محصولات از بسته بندی قابل اعتنا برخوردار باشد و تبلیغات گسترده و متناوب هم داشته باشند ولی کالای تولید شده از کیفیت مورد قبول و منطبق با استاندارد بی بهره باشد به سرعت از بازار خارج شده و فقط مهمان فروش همان بار اول خواهند بود.
بسیاری از خریداران محصول ایزوگام که سازندگان و انبوه سازان هستند از تجربه و تخصص کافی برای اعتماد به یک تولید کننده برخوردار هستند و نمی توان به آنها ایزوگام بدون کیفیت داد و انتظار مراجعه بعدی را هم داشت. ضمن اینکه آنها کاملا به خرید خود به چشم یک کالای مکمل سرمایه ای نگاه می کنند که ممکن است در آینده نزدیک و پس از اتمام کار خسارات سنگینی را به آنها وارد نماید.
امروزه بسته بندی جزو یکی از مهمترین ارکان فروش یک کالا محسوب می شود که نظر بسیاری از تولید کنندگان را به خود جلب نموده و برای آن برنامه ریزی خاصی هم تعریف می کنند. چه از نظر هزینه و چه از لحاظ میزان تاثیر گذاری روی بازار مصرف باشد.

آزمایشات اصلی روی ایزوگام کدام است؟

برای تولید ایزوگام با کیفیت و بر اساس استاندارد اعلام شده از سوی سازمان ملی استاندارد مراحل انجام آزمایشات می تواند به چند روش و در چند مرحله صورت گیرد. یکی از مهمترین آنها انجام آزمایش روی اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام یعنی قیر می باشد.
بطوریکه قیر موجود را از چند جهت مورد تست قرار می دهند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند.
یکی از آزمایشا ت، بررسی قیر از جهت میزان نفوذ پذیری است که با دستگاه های مخصوص و در واحد کنترل کیفیت از آن استفاده می نمایند. این دستگاه به گونه ای است که درجه آنرا روی عدد خاصی مثلا ۶۰ تنظیم می نمایند و حلقه های دستگاه را با قیر پر می کنند. همزمان با افزایش حرارت و اندازه گیری مقدار نفوذ حلقه دوم داخل حلقه اولی میزان نرمی قیر را ثبت و یادداشت می کنند. نام دستگاه مخصوص این روش به ریمبوبال است و هدف از انجام این آزمایش تعیین میزان نرمی قیر در ایزوگام می باشد.
باید یاد آوری کنیم که این میزان می تواند در قیر های پالایشگاهی و قیر دمیده متفاوت باشد که تعیین مقدار آن با نظر کارشناس کنترل کیفیت تعیین و به مرحله آزمایش گذاشته می شود.
آزمایش دیگری که روی ایزوگام انجام میشود برای تعیین کیفیت ایزوگام تولید شده از نظر مقاومت در برابر حرارت است. این آزمایش توسط دستگاهی که به آن  ” اون ” گفته می شود انجام می شود.
مقدار ایزوگام که در درون دستگاه گذاشته می شود به اندازه یک صفحه ۱۰ در ۱۰ سانتیمتر است. این آزمایش به این صورت انجام می گیرد که قطعه ایزوگام انتخاب شده را در درون آون گذاشته و درجه حرارت دستگاه را تا  ۱۲۰درجه سانتیگراد افزایش می دهند. در مدت زمان های مشخص و تعیین شده برای این آزمایش نرم شدن ایزوگام را اندازه گیری می نمایند و در برگه ای که برای این منظور طراحی شده است ثبت و یادداشت می نمایند. در پایان  اگر قیر موجود در آن چکه کند پایان زمان آزمایش است و اعداد را با عدد استاندارد مقایسه می کنند. در صورت همخوانی اعداد، کنترل پایان یافته و مجوز و یا نتیجه به خط تولید ارسال می گردد.
آزمایش بعدی که روی ایزوگام می تواند انجام شود تست یخ زدگی ایزوگام است. این آزمایش برای سنجش مقدار مقاومت ایزوگام در برابر سرمای شدید و تغییرات آب و هوائی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
به این ترتیب قطعه ای از ایزوگام را به اندازه ۱۰ در ۱۰ بریده و درون دستگاه قرار میدهند و درجه حرارت را تا -۱۵ درجه پائین می آورند. در پایان و رسیدن درجه به این مقدار میله را که پیچ تنظیم آن توسط مسئول کنترل کیفیت به سمت پائین حرکت داده می شود به سطح ایزوگام نزدیک و به آن فشار می آورند. بروز هرگونه شکستگی در ایزوگام، قیر یخ زده و سفت شده مجددا تحت تست و آزمایش قرار می گیرد تا نتیجه مثبت حاصل شود.
آزمایش نهائی روی ایزوگام می تواند ایزوگام را در برابر تنش ها و کشش های وارد شده مورد ارزیابی قرار دهد. برای این آزمایش فک هائی تا ۲۰۰ کیلوگرم فشار را روی ایزوگام وارد می کنند تا از کیفیت ایزوگام تولیدی اطمینان داشته باشند.
برای این آزمایش قطعه ای که برای تست انتخاب می شود ابعادی در حدود ۳۰ در ۳۰ بریده و مورد آزمایش قرار می گیرد.
در صورتی که ایزوگام از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت در تولید خود استفاده کند نباید تست کشش با مشکلی مواجه شود و در غیر این صورت ایزوگام تولیدی دارای کیفیت خوبی نیست.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!