خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام کارخانه دلیجان با قیمت مناسب

فروش ایزوگام کارخانه دلیجان با قیمت مناسب

فروش ایزوگام کارخانه دلیجان با قیمت مناسب و بهترین کیفیت انجام می شود و کلیه نمایندگی ها و سایت ما تهیه و تامین کلیه انواع عایق های رطوبتی را به عهده دارند.
فروش ایزوگام کارخانه دلیجان با توجه به نوع ایزوگام دارای قیمت و کیفیت متنوع است و در گذشته ایزوگام از لایه های بسیار کمی تولید می شدند ولی در حال حاضر با رشد و پیسرفت تکنولوژی امروزه ایزوگام از لایه های مختلفی تولید می شود.

اطلاعات مورد نیاز شما در زمینه انواع ایزوگام کارخانه دلیجان

لایه های تشکیل دهنده ایزوگام دلیجان

که از جمله مهم ترین آن ها می توان به لایه تیشو، لایه پلی اتیلن، لایه پلی استر و فویل آلومینیومی و… می توان ارشاره کرد که البته هر کدام دارای خاصیت ها و کاربرد های خاصی بوده و تولید آن ها نیز کاملا به صورت تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد و با توجه به نوع ایزوگام، فروش ایزوگام کارخانه دلیجان انجام می شود.

فروش ایزوگام کارخانه

قیمت فروش ایزوگام کارخانه

بعضی از کارخانه های ایزوگام براساس سفارش مشتریان تغییراتی را در لایه های محتلف ایزوگام برای افزایش کیفیت، استحکام و یا سبک تر شدن ایزوگام انجام می دهند و البته تمامی این اقدامات به صورت کاملا مهندسی و پیش بینی شده انجام می شود تا پس از اجرای ایزوگام، تغییراتی در مقاومت و طول عمر ایزوگام ایجاد نشود و یا کارخانه های تولیدی عواقب و یا تاثیرات افزودن و یا کاهش تعداد انواع لایه در ایزوگام را برای مشتریان توضیح داده تا آن ها بهتر و با آگاهی بیشتر بتوانند تصمیم گیری نمایند و فروش ایزوگام کارخانه به این ترتیب با اطمینان خواهد بود.

نکته!

نکته!

قبل از اقدام به خرید بهتر است اطلاعات جامع و دقیق از نوع ایزوگام و مواد تشکیل دهنده آن را از کارشناسان بخواهیم.

لایه های تشکیل دهنده و ضخامت و وزن هر رول در قیمت ایزوگام موثر است و کیفیت تولیدات مانند ایزوگام پلیمری خوب تولید شده با قیر صدر در صد پالایشگاهی هم در تعیین قیمت ایزوگام تاثیر دارد.

فروش ایزوگام کارخانه

 کارخانه ایزوگام دلیجانبا خدمات برتر

فروش ایزوگام کارخانه دلیجان را بر ان داشته است تا بسیاری از تاجران و فعالان اقتصادی در حوزه ی ایزوگام تمایل به همکاری بااین کارخانه را داشته باشند و با فروش عمده ایزوگام تخفیفات بیشتر و خدمات بسیار عالی را ارائه می کنند و همچنین که تحویل سریع بار از درب کارخانه و با بسته بندی مناسب و مقاوم برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

یکی دیگر از خدماتی که در هنگام فروش ایزوگام کارخانه دلیجان ارائه می شود ایجاد زمینه هایی برای دریافت خدمات نصب ایزوگام است و همچنین اراده تضامینی که نشان دهنده کیفیت عایق رطوبتی تولید شده است.

پیشنهاد می شود برای خرید ایزوگام کارخانه دلیجان با کمترین قیمت با مدیران فروش ایزوگام کارخانه دلیجان سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

اقدامات قبل از نصب ایزوگام در پشت بام

قبل از اقدام به نصب ایزوگام در پشت بام، برای استفاده از ناودانی ها و انتقال آب های سطحی به مجرای خروجی حتما می بایست شیب بندی پشت بام در نظر گرفته شود. برای ساختمانهائی با تعداد کم ممکن است از یک مجرا برای این منظور استفاده شود ولی برای مجموعه های بزرگ ساختمانی، نظیر برجها و یا ساختمان های با مساحت زیاد چندین دریچه برای این منظور در نظر گرفته می شود که هر کدام برای انتقال بخشی از آب های جمع آوری شده به کار گرفته می شوند.
به همین منظور برای انتقال آبهای سطحی برای خروج از پشت بام محل را به چندین سطح مجزا تقسیم و شیب بندی را طوری انجام می دهند تا کار انتقال آب به سهولت و راحتی انجام پذیرد.
به همین ترتیب و برای جلوگیری از نفوذ آب از پشت بام به سقف باید از عایق های مناسب نیز استفاده شود. این عایق ها که امروزه دامنه گسترده ای برای اجرا و استفاده پیدا کرده اند، پس از آنکه سطح پشت بام با ملات ماسه و سیمان و یا مواد دیگری کاملا صاف و یکدست شد و شیب بندی های مورد نظر به سمت ورودی های ناودانی اجرا گردید، سطح مورد نظر را با ایزوگام پوشانده و آماده بهره برداری می نمایند.
توضیح این نکته لازم است که در برخی نقاط پشت بام می بایست دقت بسیاری در اجرا و نصب ایزوگام داشته باشیم. مثلا همین ورودی های ناودانی یکی از این نقاط بحرانی است که حتما باید در زمان نصب به آن توجه ویژه ای داشت. زیرا ممکن است بی دقتی در امر نصب ایزوگام و با توجه به اینکه همیشه در معرض جریان آب جاری قرار دارند، همین بخش عامل آسیب به سقف باشد.
محل دیگری که برای نصب باید مورد توجه قرار گیرد جائیست که لوله های تاسیسات و هواکش ها قرار دارند. ایزوگام نصب شده در این نواحی باید مقداری از این لوله ها امتداد داشته باشد تا مانع از نفوذ آب جاری باشد. در ساختمان هائی که از کولر های آبی روی پشت بام استفاده می کنند و کانال های این کولر ها از طریق پشت بام به داخل داکت هوا منتقل می شوند هم می تواند از نقاط بحرانی و مخاطره آمیز باشد. به همین منظور در زمان نصب ممکن است تا ۲۰ سانتیمتر از کانال کولر در محل برخورد با سقف را ایزوگام نمایند.
به همین علت است که همیشه توصیه می شود از نصاب قابل اعتماد و با تجربه برای نصب ایزوگام استفاده نمائید تا ضمن رعایت این اصول به ظاهر ساده از ورود آسیب های جدی به سقف خود داری شود.
نکته قابل توجه دیگری هم در این میان مطرح می شود و آن هم استفاده از ایزوگام با کیفیت و برند معتبر است. از هر محصول نمی توان در هر منطقه ای استفاده نمود. و به همین طریق از هر نوع ایزوگامی هم نمی توان برای هر منظوری استفاده نمود.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر برای استفاده در هر شرایط آب و هوائی می تواند قرار گیرد . چون هم تاب مقاومت در برابر گرمای بسیار زیاد را دارد و هم در برابر سرمای زیر صفر از مقاومت بسیار خوبی در برابر یخبندان و سرما زدگی از خود نشان می دهد.

تاثیر ضخامت در طول عمر ایزوگام

ایزوگام های با ضخامت بالاتر از ۴ میلیمتر هزینه تولید بیشتری را در پی خواهد داشت و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا و برای استفاده برای مناطق با شرایط متفاوت جوی تولید می شود.
به همین علت این نوع از ایزوگام ها می توانند در مدت زمان کوتاهی با صرفه جوئی در اتلاف انرژی و عدم تعویض یا ترمیم چند باره در مدت زمان ماندگاری پس از نصب، افزایش هزینه خرید را برای مصرف کننده جبران نماید.
ایزوگام های تولید شده با ضخامت ۵ میلیمتر و یا سوپر صادراتی هیرمان در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید شده و برای استفاده در مناطق سردسیر و هم مناطق گرمسیری ایران قابل استفاده می باشد. با آزمایشات متعدد که روی این محصول و در کارخانه و توسط واحد کنترل کیفیت انجام گرفته است تاب آوری در برابر سرما و گرمای زیاد در این نوع بسیار رضایت بخش بوده تا جائیکه این محصول با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه معتبر کشوری ارائه می گردد.
شما می توانید هنگام خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان ضمانت نامه و بیمه نامه را از مسئول فروش و یا در نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان در سراسر کشور درخواست کرده و در صورت عدم ارائه، با مسئولین در واحد فروش اصلی و یا با کارخانه تماس بگیرید و از ایشان درخواست نمائید.
بهترین کیفیت ، آرامش و امنیت شایسته شماست و برای این شایستگی، شرکت ایزوگام هیرمان برای شما تولیداتی را در نظر دارد تا سال ها با استفاده از آنها دوام و طول عمر ایزوگام خریداری شده را به چشم ببینید.

راه های ارتباط با هیرمان

شرکت تولید ایزوگام هیرمان برای تسهیل در امر خرید، راه ها و روش های بسیار متنوعی را برای شما در نظر گرفته است.
گذشته از روش حضوری که دارای مزایای بسیاری برای شما در پی دارد، روش های استفاده از اینترنت و در ۲۴ ساعت شبانه روز با طراحی سایت، در دسترس شماست تا از این روش بدون فوت وقت با ثبت سفارش، نیاز خود به ایزوگام را برطرف نمائید.
در این روش و با ثبت سفارش از طریق سایت، در اولین فرصت کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و ضمن بررسی نیاز شما، از طریق مشاور مخصوص نسبت به راهنمائی برای انجام خرید و ارسال بار به منطقه شما اقدام خواهد شد.
استفاده از شبکه های مجازی هم می تواند گزینه مناسب دیگری برای این منظور باشد. به اینترتیب شما با ارتباط از طریق این شبکه ها ضمن دریافت اطلاعات ارزشمند، آموزش های لازم را هم برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام هیرمان و نحوه نصب و دریافت ضمانت نامه و بیمه نامه کسب خواهید نمود.
با حضور در شبکه های اجتماعی و یا سایت هیرمان، تفاوت را در خدمات و امنیت را در خرید احساس نمائید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!