خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام BPP دلیجان از درب کارخانه

فروش ایزوگام BPP دلیجان از درب کارخانه

فروش ایزوگام BPP از درب کارخانه دلیجان با قیمت دست اول و به صورت عمده برای هر خریدار و تاجری حائز اهمیت می باشد و شرکت هیرمان دلیجان آماده همکاری با پیمانکاران است.
یکی از بهترین راه های فروش ایزوگام BPP در سال های اخیر خرید این محصول از درب کارخانه دلیجان  و به صورت عمده بوده است. زیرا اکثر به واسطه ی خرید مستقیم هر خریدار و تاجری می توان هزینه ی کمتری را پرداخت نماید.

نکته!

نکته!

در خرید ایزوگام به صورت عمده هم کمترین قیمت را می پردازید و هم از کفیت ایزوگام مطمئن خواهید بود.

فروش ایزوگام BPP

فروش ایزوگام BPP از کارخانه

ایزوگام BPP یا همان ایزوگام پلیمری توسط برخی از شرکت های تولیدی به صورت مستقیم از کارخانه و در حجم های بسیار پایین نیز به فروش می رسد، در حالی که اکثر تاجران تصوری خلاف این موضوع دارند.
فروش ایزوگام BPP از درب کارخانه دارای مزایای فراوانی است که شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به آن توجه دارد.

 • قیمت ارزان و مناسب
 • خرید به صورت عمده و دست اول
 • انتخاب بهترین ایزوگام با صرف هزینه کمتر
 • برخورداری از مزایای خرید ایزوگام با نصب
 • دریافت ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر

اکثر تاجران تصور می کنند تمامی کارخانه ها برای فروش ایزوگام BPP از درب کارخانه حداقل سفارش را به گونه ای تعیین می کنند که هر تاجری توانایی خرید این حجم از ایزوگام پلیمری را نداشته باشد، در حالی که اینگونه نمی باشد.

توجه کنید!

توجه کنید!

کارخانه هیرمان دلیجان شرایطی را فراهم کرده است که هر تاجری بتواند به صورت مستقیم و در هر حجمی ایزوگام پلیمری را خریداری نماید.

فروش ایزوگام BPP

نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان

وجود واسطه های بسیار زیاد در صنعت ایزوگام باعث شده تا بسیاری از تاجران در تامین و خرید ایزوگام BPP یا همان ایزوگام پلیمری با قیمت دست اول و به صورت مستقیم دچار مشکلات زیادی شوند.
نمایندگی های فروش ایزوگام BPP دلیجان در شهرهای ایران از جمله:

 • مشهد
 • تبریز
 • اصفهان
 • شیراز
 • قم
 • رشت
 • گرگان
 • ارومیه
 • همدان
 • بجنورد
 • اردبیل، فعالیت می کنند.

 

لیست قیمت های انواع ایزوگام پلیمری

خرید مستقیم ایزوگام پلیمری از درب کارخانه دلیجان باعث می شود تمامی واسطه ها حذف و خریداران عمده با قیمت دست اول این نوع ایزوگام را خریداری کنند و دیگر هزینه های اضافه را به واسطه ها پرداخت نکنند.
فروش ایزوگام BPP بسیار سودمند است و چون مقاومت و استحکام بیشتری دارد برای صرفه جویی در هزینه ها پیشنهاد می شود.

فروش ایزوگام BPP

کارشناسان شرکت ما می توانند راهنمایی ها و اطلاعات فنی بیشتری را در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام BPP از درب کارخانه دلیجان ارائه کنند.
در صورت خرید ایزوگام بدون اطلاعات کافی ممکن است خسارات جبران ناپزیری به شما وارد شود پس قبل از هرگونه خرید با کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تماس بگیرید.

 

 

صادرات ایزوگام پلیمری با کیفیت درجه یک

قطعا می توانیم بگوئیم که کیفیت و استاندارد هر کشوری با دیگران متفاوت است و محصولات مورد استفاده در آنها باید با استاندارد همان کشور همخوانی و سازگار باشد. نمی توانیم ایزوگام مورد استفاده در کشورهای گرمسیر را به آنها صادر نمائیم  و یا بالعکس.
برای صادر نمودن کالا باید از مسائل بسیاری مطلع بود. در نگاه اول شاید ساده بنظر بیاید ولی دانستن قوانین هر کشور می تواند بسیار زمان بر و پیچیده باشد. برای درک این قوانین باید زبان همان کشور را بخوبی بدانیم و برای درک نیاز آن کشور باید تخقیقات گسترده و بسیاری را هم داشته باشیم.
برای راحتی و عبور از این شرایط سخت، سازمان ها و شرکت هائی بوجود آمده اندکه این کار را انجام میدهند و در قبال ارائه خدمات درصدی را هم مطالبه می نمایند.
صرف نظر از تمام این شرایط، حمایت سازمان ها و ارگان های دولتی هم بسیار آیتم مهمی است و سیاست هم درجه بالائی در این امر دارد. ممکن است اوضاع سیاسی حاکم در منطقه، کشور مقصد اجازه صادرات را ندهد و یا بالعکس.
کیفیت تولید از این بابت در اولویت است که در کشورهای مقصد برای صادرات نمونه ای از کالا را برای بررسی و تائید مورد آزمایش قرار می دهند و کلیه محصولات دریافتی را بر اساس همان نمونه تائید شده می سنجند و بررسی های لازم را انجام می دهند.
این آزمایشات و تست های گوناگون که روی نمونه ارسال شده انجام میگیرد بر اساس استاندارد کشور مقصد صورت میگیرد و در صورت عدم انطباق با استاندارد از ورود کالا به کشور جلوگیری خواهد شد.
به این ترتیب کالای تولید شده باید دقیقا با استاندارد موجود در کشور مقصد همخوانی داشته باشد و اگر کیفیت مورد قبول تائید نشود بازار دیگر و در کشور دیگری جایگزین خواهد شد و به این ترتیب بازار صادرا ت یکی پس از دیگری از دست تولید کننده داخلی بیرون خواهد رفت.
با توجه به این که کشور ها دارای منابع کافی و یکسان برای استفاده نیستند و برآورده کردن آن از طریق واردات از کشور های دیگر انجام می شود مسئله بسیار مهمی است که بتوان در میان کشورها از اعتبار لازم برخوردار بود.
شرکت هائی هستند که این چرخه را با تمام توان خود معکوس کرده اند و با تولیدات با کیفیت، صادر نمودن آنها به کشور های همسایه و منطقه اروپا توانسته اند به این امر مهم بپردازند و تلاش آنها در این زمینه موجب رونق کسب و کار هم شده است.
یکی از شرکت هائی که در این زمینه فعالیت بسیار گسترده ای می نماید و بازاری را در کشور های همسایه به خود اختصاص داده شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان است که با تولید محصول با کیفیت و استفاده از مواد اولیه تولید داخل ارزش افزوده چند برابری را عاید کشور نموده است.
این شرکت با تولید انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی پلیمری و درجه یک جزو پیشگامان این فرایند محسوب میگردد و مقادیر قابل ملاحظه ای از تولیدات این شرکت به کشور های منطقه اوراسیا صادر می شود.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با تکیه بر استاندارد کالا و تولید ایزوگام با کیفیت می تواند بصورت سفارشی هم تولید نماید.
خریداران ایزوگام با ثبت سفارش و نوع نیاز خود وارد پروسه مشاوره و تولید شده و نیاز خود را با مطرح نمودن بصورت تلفنی و یا در صورت امکان حضوری با کارشناسان مجموعه در میان می گذارند و در نهایت، ایزوگام مورد نظر خود را در ضخامت و وزن و مقامت بهینه در اسرع وقت تحویل می گیرد.
شما نیز می توانید با تماس از طریق راههای پیشنهاد شده با مشاورین و کارشناسان شرکت در تماس باشید و محصول مورد نیاز خود را با مشخصات و استاندارد مورد نظر در اسرع وقت تحویل بگیرید.

ایزوگام پلیمری و لایه های تشکیل دهنده آن

نمی توان عایق رطوبتی را در وزن های مختلف تولید نمود و انتظار یک عملکرد واحد را از آنها داشت. برای تولید این عایق ها از مقدار معینی قیر استفاده می شود که کاملا استاندارد تولید آن تعیین و به مرحله اجرا درآمده است.
قیر های مورد استفاده در تولید این عایق ها می تواند از نوع پالایشگاهی با یک وزن مخصوص و یا از نوع دمیده با وزن مخصوص کمتر باشد. در هر صورت این وزن برای مقدار معینی قابل اندازه گیری و در برگه ثبت درج می شود.
لایه تیشو که برای تولید ایزوگام به آن نیازمند هستیم  باید دارای مشخصات و استاندارد خاص و تائید شده باشد. این لایه با توجه به مراحل تولید خود و مواد تشکیل دهنده آن یکی از لایه های بسیار مهم در مقاومت ایزوگام محسوب میشود که پائین بودن کیفیت آن می تواند خدشه ای در تولید ایزوگام بوجود بیاورد. وزن این لایه در هر متر مربع طبق اندازه گیری های صورت گرفته توسط دستگاه های اندازه گیری دقیق ۲۰ گرم بوده است.
لایه دیگری هم در تولید ایزوگام استفاده می شود که از جنس پلی استر بوده و در ترکیب با الیاف تیشو و قیر در سینی تولید ایزوگام و در خط تولید لایه اصلی، ایزوگام را شکل می دهند.
استاندارد هائی برای این دولایه در نظر گرفته شده است که در تولید ایزوگام حائز اهمیت بسیاری است. از آن جمله می توان به مقاومت کششی هم در عرض و هم در طول اشاره نمود و اینکه از نظر ظاهری و فیزیکی باید رعایت برخی نکات صورت گیرد.
در سینی قیر علاوه بر تیشو و پلی استر و قیر ماده دیگری هم افزوده می شود که پودر تالک نام دارد. این پودر با توجه به ماهیت آن برای ایجاد سختی به قیر آمیخته می شود و کم بودن و یا زیاد بودن آن نیز می تواند کیفیت ایزوگام را از استاندارد خارج نماید.
علی ایحال این لایه ها و پودر پس از خروج از سینی برای اینکه حرارت آن کاسته شود و در زمان رول کردن به هم نچسبد هم باید خنک شود و هم اینکه باید لایه های دیگری را هم به آن اضافه نمود. لایه فیلم پلی اتیلن از آن دسته است.
فیلم پلی اتیلن که برای جلوگیری از بهم چسبیدن ایزوگام در زمان رولینگ بکار برده می شود اطلاعات ایزوگام و نوع آن و نام و نام کارخانه را نیز بر روی آن چاپ می کنند تا خریدار و بیننده به سادگی بتواند به اطلاعات کلی ایزوگام و نوع قیر مصرفی دسترسی داشته باشد.
لایه بعدی که در تولید ایزوگام وجود دارد لایه نمای ایزوگام است، که بسته به اینکه ایزوگام در کدام ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد میتواند حذف شود.
این لایه که فویل نام دارد از جنس آلومینیوم است و بر روی ایزوگام و در مرحله پایانی و همراه با لایه پلی اتیلن به رول ایزوگام افزوده می شود و نقش محافظت از خود ایزوگام را در زمان نصب دارد.
این لایه بسیار نازک میتواند در برابر نور خورشید مقاومت کرده و از نفوذ آن به لایه ایزوگام جلوگیری نماید. با توجه به اینکه نور خورشید می تواند گرما و حرارت تولید کند وجود این لایه در ایزوگام می تواند از شل شدن و روان شدن قیر موجود در آن محافظت نماید.
وقتی این لایه فویل از ایزوگام حذف می شود نوع دیگری تبدیل می شود که برای استفاده در نقاطی مناسب است که دیده نمی شود و از نور و گرما خبری نیست ولی در برابر نفوذ رطوبت بخوبی می تواند نقش خود را ایفا نماید.
حتی میتوان بجای این لایه، لایه های رنگارنگ و با طرح و نقشه های بسیار جالب و دیدنی برای زیبا سازی نمای مجاور بنا و یا پشت بام استفاده نمود.انواع طرح ها و نقوش را می توانید با مراجعه به سایت تولید کننده آن ها ببینید و در صورت نیاز انتخاب نمائید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!