خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام بردین درجه یک مرغوب

فروش ایزوگام بردین درجه یک مرغوب

فروش ایزوگام بردین با کیفیت پلیمری درجه یک و مرغوب از طریق اینترنتی هم انجام می شود و کلیه راه های ارتباطی برای تامین ایزوگام مورد نظر شما باز است.
ایزوگام بردین توانسته است که سبک منحصر به فردی را در زمینه تولید و فروش ایزوگام بردین معرفی کند و در همین زمینه با سال ها تلاش و استفاده از متد های برتر دنیا چشم های بسیاری را به خود خیره کرده است اما از آنجایی که درخواست برای یک محصول درجه یک و مرغوب همیشه فراوان می باشد، فروش ایزوگام بردین مورد توجه فراوان است.

فروش ایزوگام بردین

فروش ایزوگام بردین مرغوب

کارخانه ایزوگام بردین کلیه راه های خرید و فروش ایزوگام بردین را برای خریدار مهیا کرده است و تلاش می کند که قیمت گذاری ایزوگام هم به صورتی کاملا مقرون به صرفه برای مشتری باشد.

توجه!

توجه!

در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام، به قیمت و نوع ایزوگام و استانداردهای آن دقت کافی داشته باشید.

 

فروش ایزوگام بردین

انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه بردین

شرکت ایزوگام بردین دلیجان، همواره روش ها و متدهای بسیاری را برای تولید و فروش ایزوگام بردین در پیش گرفته است که موجب تولید انبوه با کیفیت برتر شده است.
تنوع تولیدات و فروش ایزوگام بردین در کارخانه ایزوگام بردین فراوان است:

 • ایزوگام درجه یک پلیمری دولایه برای آب و هوای گرمسیری
 • ایزوگام پلیمری سه لایه برای آب و هوای سردسیری
 • ایزوگام دولایه روکش دار
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام با روکش ماسه ای، سنگریزه ای و شنی
 • ایزوگام تک لایه فویل دار و…….

فروش ایزوگام بردین

ایزوگام بردین صادراتی با پلمپ گمرکی

مراکز فروش ایزوگام بردین، بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام مورد درخواست مصرف کننده را قطعا با ضمانت نامه و بیمه نامه تحویل می دهند.
ایزوگام صادراتی بردین با قیر پلیمری تولید شده است و بسته بندی مطابق با استانداردهای روز جهانی دارد و با پلمپ گمرکی و گواهینامه های لازم به کشور مقصد حمل می شود.

کشورهایی که تاکنون فروش ایزوگام بردین در آن ها با موفقیت صورت گرفته است عبارتند از:

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. ارمنستان
 4. گرجستان
 5. افغانستان
 6. ترکمنستان و کشورهای اروپایی بوده است.

از این رو، شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش ایزوگام بردین درجه یک و سایت ما، هم از بابت سطح کیفی محصول خود آسوده خاطر و هم خرید آسان، راحت و دلپذیر را به همراه داشته باشید.

 

 

نوآوری، رمز ماندگاری ایزوگام هیرمان

در هر شرایط آب و هوائی و منطقه ای که باشیم کسانی هستند که بطور مستمر و دائم به فکر اختراع ابزار و لوازمی هستند که انسان بتواند با استفاده از آنها شرایط زندگی را برای خود آسان کند. در حقیقت بجز لوازم زندگی که بحث رفاه را به میان می آورد، مصنوعات و تولیدات امروزی تنها برای ایجاد مقاومت در برابر این شرایط تولید و در دسترس قرار می گیرد.
اگر نگاهی به اطراف بیندازیم و به دقت نگاه کنیم رد پای انواع وسایل و لوازم این مقاومت دائمی را می بینیم. هم برای استفاده شخصی و هم برای استفاده در مناطقی که در انجا زندگی میکنیم.
بهترین مثال ساختمان ها و استفاده از ابزاری است که می تواند در برابر رطوبت و نور، گرما و سرما، حتی طوفان های شن و ریز گرد ها مقاومت نماید و آرامش و رضایت مندی را برای ما به ارمغان بیاورد. بهترین مثالی که به ذهن می رسد استفاده از انواع عایق ها برای این منظور است.
کلمه عایق بطور عام به مواد و یا چیزی اطلاق می شود که جدا کننده و حائل میان دو چیز باشد. جدا کننده هوا و سازه، جدا کننده آب و بتن، جدا کننده سقف و تابش و مثال هائی از این دست.
برای درک کارکرد عایق ها در زندگی انسان همین را باید بگوئیم که وجود این مواد در ایجاد حس آرامش و امنیت برای انسان نقش بسیار سازنده ای را دارند.
عایق ها که کاربرد های بسیاری را می توان برای آنها در نظر گرفت و یاد آوری نمود در همه جا دیده ی شوند. از پشم شیشه در موتور خانه های ساختمان های بلند مرتبه برای هوا سازها و چیلر ها گرفته تا لوله کشی داخل ساختمان و صد البته پشت بام، سرویس های بهداشتی، تراس ها و مکانهای دیگر در تمام ساختمان ها.
عایق های حرارتی و رطوبت را باید به حق یکی از برترین اختراعات بشری نامید چون با زندگی و احساسات برتر انسان ها عجین شده است. کمبود و یا نبود این عایق ها قابل تصور نیست.
عایق های رطوبتی و حرارتی که بیشتر آنها از قیر استفاده می کنند و با افزودن مواد دیگری آنها را به یک لایه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر تبدیل می نمایند با نام های مختلفی در بازار وجود دارند. از ژئوتکستایل، ژئوممبران، پلی اتیلن ها، فیلمهای با ضخامت بالا و انواع پلاستیک ها را می توانیم نام ببریم.
در میان تمام این عایق ها که هر کدام برای منظوری و برای استفاده در مکان خاصی تولید شده اند ایزوگام نقش اساسی را دارد. ایزوگام ها که امروزه کاربرد آنها به داخل منازل و تونل ها، راه ها، پل ها، استخر ها و بسیاری دیگر از مکان ها کشیده شده است بسیار مناسب و دارای عمر مفید طولانی می باشند.
ایزوگام با کیفیت تا ۲۰ سال می تواند شما را از دوباره کاری و تغییرات محافظت نماید و برترین برندها حتی با ضمانت نامه و بیمه نام های معتبر عرضه و به فروش می رسند.
و این میسر نمی شد مگر با ابتکار و نوآوری. خلاقیت در تولید و صد البته برای مردم و در میان مردم. شما می توانید ایزوگام هیرمان را از نمایندگی های معتبر و یا مستقیم از کارخانه خرید نمائید و همان احساس آرامش و امنیت را که به دنبال آن هستید تجربه نمائید.

تناسب ایزوگام با محل نصب و مکان اجرا

استفاده از ایزوگام تابع شرایط خاصی است. هر نوع ایزوگامی را نمیتوان برای استفاده در هر مکانی مورد استفاده قرار داد.
به همین منظور نیاز است تا بیشتر با ایزوگام های مناسب برای مناطق خاص آشنا شویم. به عنوان نمونه میتوان از این جنبه به ایزوگام و کاربرد آن نگاه کرد که آیا ایزوگام ۳ میل تک لایه برای سقف ساختمانی که در زمستان با درجه زیر ۲۵ درجه قرار دارد اصولی است؟
باید به این نکته دقت داشت که برای هر شرایط آب و هوائی در کشور یک نوع ایزوگام را باید استفاده کرد. در منطقه جنوب شرق با وجود بادهای ۱۲۰ روزه، شستشوی بسیاری در پشت بام ها صورت می گیرد و در زمان ارامش، حرارت و درجه هوای بیرون ساختمان از ۵۰ هم می تواند فراتر برود.
ایزوگام مصرفی در این مناطق باید از مقاومت بالا برای جلوگیری از نفوذ حرارت به لایه های پائین تر باشد و هم اینکه در مقابل رطوبت فراوان در زمان شستشو از خود درجه نفوذ ناپذیری کافی را نشان دهد.
بنا بر این ایزوگام مصرفی در این منطقه باید زیر نظر کارشناسان و مشاوران به همراه بازدید از محل صورت گیرد و با خرید مطمئن و نوع مناسب به این موارد پایان داد.
همچنین در مناطقی با سرمای زیاد و در معرض قرار داشتن ایزوگام در برف و یخبندان، محصول مورد نظر باید از شرایط متفاوتی هم برخوردار باش.
این مناطق ایزوگامی را میطلبد که هم از مقاومت زیاد در برابر سرما برخوردار باشد و هم اینکه نسبت به انتقال حرارت و عایق حرارتی بودن نقش خود را بسیار عالی ایفا نماید.
به همین منظور ایزوگام با ضخامت بیشتر و نوع مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام باید تفاوت قائل شد. ضخامت بیشتر و قیر پالایشگاهی به همراه استفاده از پودر تالک  به میزان مناسب که تحت نظر واحد کنترل کیفیت باشد می تواند مناسب این مکان ها باشد.
اما همیشه ذکر این نکته لازم است که ایزوگام خریداری شده باید دارای ضمانت نامه معتبر کاخانه باشد و از طرف کارخانه تولید کننده تضمینی برای کیفیت محصول خریداری شده ارائه گردد. در واقع خدمات پس از فروش داشته باشد و پاسخگوی سوالات مراجعین و استفاده کنندگان باشد.
همچنین لازم است ایزوگام با بیمه نامه همراه باشد تا در صورت آسیب بتواند بخشی از هزینه های استفاده از ایزوگام بدون کیفیت را جبران نمود.
نمی توان به برچسب استاندارد روی کالا اکتفا نمود. علیرغم اینکه کد استاندارد و علامت آن روی کالا می تواند اطمینان بخش باشد باید ایزوگام همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه عرضه شود.
کارشناسان و مشاورین فعال در دفاتر فروش و کارخانه حوزه فعالیتشان با فروشنده تفاوت دارد. شما باید قبل از خرید به این افراد مراجعه و تمام سوالات خود را بپرسید و جواب فنی و قانع کننده را بشنوید و در ادامه به بخش فروش راهنمائی شوید.
عموما تولید کنندگان معتبر  و دارای سیستم های یکپارچه مدیریت از این فرایند استقبال می نمایند و ارزش بسیاری برای خدمات دهی به مشتری قائل هستند.
مصرف کننده و خریدار ایزوگام تنها با ارئه کالای با کیفیت و دادن مشاوره لازم برای انتخاب مناسب کالا شروع می شود و خدمات دهی از فروش محصول آغاز و تا انتهای عمر مفید کالا باید ادامه اشته باشد.
ما در بالا به شرکت ایزوگام هیرمان اشاره کردیم که تمام این شرایط را دارد و با تولید و عرضه ایزوگام با کیفیت و درجه یک، احترام به مصرف کننده را در سر لوحه اقدامات خود قرار داده است.
نمونه این احترام، تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین برای شماست. امنیت، آرامش و اطمینان را با هیرمان تجربه کنید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!