خانه / ایزوگام / فروش عایق ایزوگام دلیجان درجه یک

فروش عایق ایزوگام دلیجان درجه یک

فروش عایق ایزوگام دلیجان درجه یک همواره با قیمت ها و کیفیت عالی انجام می شود و ماندگاری و مقاومت ایزوگام مورد نظر را تضمین می کند.
با توجه به وجود تعداد زیاد کارخانه های تولید عایق ایزوگام در شهر دلیجان و همچنین پیشرفت چشمگیر این کارخانه ها در زمینه ی تولید عایق ایزوگام درجه یک و فروش عایق ایزوگام، بازار های فروش عایق ایزوگام در شهر و شهرستان های مختلف کشور بسیار رقابتی بوده و شرکت های تولیدی و تاجران از راه ها و روش های تبلیغاتی مختلف برای جذب مشتری و افزایش فروش خود استفاده می کنند.

فروش عایق ایزوگام

فروش عایق ایزوگام دلیجان

بعضی از برند های معتبر و باتجربه ای که تمامی ساختار های لازم برای فروش خود در شهر ها و شهرستان های مختلف کشور را پیاده سازی کرده اند و امروزه در اکثر شهر ها و شهرستان های کشور دارای نمایندگی های پخش و فروش عایق ایزوگام می باشند،

نکته!

نکته!

مراقب برندهای غیر استاندارد باشید که می تواند بعد از نصب، موجب خسارات زیانبار و جبران ناپذیری به ساختمان شود.
کارخانه ایزوگام دلیجان در حال گسترش تجارت و فعالیت خود بوده و اقدام به تبلیغات گسترده در کشور های خارجی نموده اند تا از این طریق بتوانند محصولات خود را وارد بازار های جهانی کرده و مشتریانی از کشور های خارجی را نیز جذب نمایند زیرا برخی از کارخانه های فروش عایق ایزوگام در دلیجان ظرفیت تولید بسیار بالایی برای تامین مشتریان داخلی و خارجی را با استفاده از چندین خط تولید را دارند.

فروش عایق ایزوگام

قیمت فروش عایق ایزوگام

بعضی از کارخانه های تولید کننده عایق ایزوگام درجه یک دلیجان با مشارکت شرکت های بازرگانی در حال فروش عمده ایزوگام در کشور های خارجی مختلف می باشند و تا کنون نیز دستاورد های بسیار خوبی را در زمینه ی فروش عایق ایزوگام به کشور های خارجی داشته اند که از جمله مهم ترین آن ها اعطای نمایندگی ایزوگام به چند شرکت خارجی بوده است.

فروش عایق ایزوگام

کیفیت بی نظیر ایزوگام دلیجان

یکی از مهمترین موارد مورد نظر خریدار، کیفیت عایق ایزوگام است که بسیار مورد توجه و مهم است.
فروش عایق ایزوگام درجه یک دلیجان کاملا با تضامین معتبر از کارخانه و نمایندگی های مجاز صورت می گیرد و به این ترتیب بیشترین مزایای خرید ایزوگام درجه یک دلیجان در کیفیت مواد اولیه آن از جمله قیر و تیشو و پلی استر به کار رفته در هنگام تولید عایق رطوبتی است و دیگر میزان قیمت و هماهنگی آن با کیفیت است.
فروش عایق ایزوگام BPP دلیجان مورد استقبال بسیاری از شرکت ها و بازرگانی های بزرگ است که با پروژه های ساختمانی و پیمانگاران بزرگ همکاری دارند و نتیجه آن فروش عایق ایزوگام برتر به تمام نقاط کشور و همینطور به کشورهای دیگر می شود.

 

ایزوگام دلیجان ضمانت ۱۰ ساله دارد و در هنگام نصب عایق رطوبتی مورد نظر کلیه مراحل به دقت مورد بررسی قرار میی گیرد و بهترین تیم های اجرایی برای نصب ایزوگام دلیجان در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها فعال هستند.
کارشناسان فروش عایق ایزوگام سایت می توانند اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید و فروش ایزوگام درجه یک دلیجان در اختیار متقاضیان و مشتریان قرار دهند.

ایزوگام دلیجان درجه یک و لایه های آن

وقتی از عایق های رطوبتی و حرارتی صحبت می کنیم، بطور مشخص در باره عایق در ساختمان فکر می کنیم و بی اختیار نام ایزوگام دلیجان به ذهن متبادر می شود. ایزوگام که مجموعه ای از لایه های مختلف است عموما برای عایق کاری پشت بام، کف سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه ها، کف استخر، دیوار های موتور خانه ها و محل تجمع لوله های تاسیسات در ساختمان های بلند مرتبه و دارای واحد های زیاد، روی پی ها، قبل از سنگ کاری در کف پارکینگ ها برای ساختمان هائی که از شناژ برای فونداسیون استفاده می کنند و کاربرد بسیار دیگر را می توان به لیست اضافه کرد، مورد استفاده قرار می گیرد.
لایه های بکار رفته در ایزوگام معمولا بین ۵ تا ۷ لایه می تواند متغیر باشد. این لایه ها که همه با هم تشکیل یک عایق مناسب برای رطوبت و حرارت را می دهند بدون وجود هر یک از آنها ناقص و بلا استفاده خواهد بود.
لایه اول که آن را در نمای ایزوگام و پس از نصب مشاهده می کنیم به فویل شهرت دارد. نقش بسیار موثری در ایزوگامی دارد که روی پشت بام منازل نصب می گردد.
این لایه می تواند از تابش مستقیم نور خورشید به لایه بعدی که همان قیر است جلوگیری کند و نقش محافظ برای ایزوگام را دارد. طول عمر ایزوگام  نصب شده در پشت بام ها وابسته مستقیم به وجود همین لایه است.
این لایه می تواند حذف شود و نوع دیگری از ایزوگام تولید شود که مناسب کار در پی ها و در زیر لایه های آسفالت پل و مکان هائی است که لایه آلومینیوم یا همان فویل اجازه چسبندگی ایزوگام و لایه بعدی را نمی دهد. در صورتی که لایه فویل از ایزوگام حذف شود با نام ایزوگام ساده شناخته می شود. و در نوع دیگر به ایزوگام فویل دار شهرت دارد .

ایزوگام دلیجان درجه یک و لایه اصلی آن کدام است؟

لایه بعدی در ایزوگام مجموعا از سه نوع مختلف مواد اولیه و با هم تشکیل لایه اصلی ایزوگام را می دهند. قیر و تیشو و پلی استر.
لایه تیشو و پلی استر با هم وارد سینی قیر مذاب می شود و با ترکیب با قیر تشکیل لایه اصلی ایزوگام را می دهد.
قیر مورد استفاده برای ایزوگام از دو نوع می تواند استفاده شود و یا در دو فرایند بکار گرفته می شود. یکی قیر پلیمری است که مستقیما از پالایشگاه و بصورت مذاب وارد سینی ساخت ایزوگام می شود و یا می تواند از جنس قیر دمیده باشد که قبل از ورود به سینی توسط بخار آب و تحت جریان حرارت بخار آب تبدیل به ماده قیری می شود که به همراه تیشو و پلی استر تشکیل یک لایه فشرده را می دهند.
لایه تیشو که از مواد پتروشیمی ساخته می شود به حالت نمدی و بافته شده است که در ترکیب با پلی استر می تواند به لایه یکپارچه و تا حدودی محکم تبدیل شود و با داخل شدن به سینی قیر و پس از طی مدت زمان عبور با هم به ایزوگام تبدیل شوند.
در تولید ایزوگام لایه پلی استر را هم می توان حذف کرد. اگر این لایه حذف شود ایزوگام به تک لایه تبدیل می شود و برای مصرف در جاهای بخصوصی هم بکار می رود. زیرا نسبت به ایزوگام دولایه نرم تر و از انعطاف بیشتری هم برخوردار است.
میتوان این نوع ایزوگام را تا ۹۰ درجه خم کرد بدون اینکه آسیبی به ایزوگام وارد شود و یا شکستگی در آن پدید آید.
لایه بعدی که در کلیه ایزوگام های تولید شده و مربوط به هر شرکت تولیدی که باشد باید وجود داشته باشد، در واقع نقش ارائه اطلاعات به خریدار و نصاب را دارد به فیلم پلی اتیلن شهرت دارد.
فیلم پلی اتیلن لایه ای به عرض یک متر و طول زیاد است که بصورت رول در اختیار واحد تولید قرار می گیرد. این نحوه رول شدن لایه پلی اتیلن آن را به نام فیلم تبدیل کرده است. نام فیلم احتمالا برگرفته از فیلم عکاسی در دوربین های قدیمی است.
روی لایه فیل پلی اتیلن که یک لایه بسیار نازک و نایلونی است اطلاعاتی از شرکت تولید کننده، نام تجاری شرکت، نام محصول و اطلاعات دیگری وجود دارد که در هنگام نصب و با باز کردن و آماده سازی برای نصب به رویت می رسد.

چرا فیلم در ایزوگام بکار می رود؟


معمولا در هر دومتر این اطلاعات که روی فیلم پلی اتیلن چاپ شده است قرار دارد و استاندارد معرفی شده برای این منظور به همین شکلی است که توضیح داده شد.
این لایه هم برای انتقال اطلاعات در نظر گرفته شده است و هم اینکه در زمان رول کردن ایزوگام و در پایان تولید از بهم چسبیدن ایزوگام جلوگیری شود.
البته لایه بسیار نازک  دیگری هم وجود دارد که برای جلوگیری از این چسبیدگی لایه ها به هم استفاده می شود که نوعی پودر سفید رنگ به نام پودر تالک است که به دو منظور در ایزوگام استفاده می شود.
یک دلیل این است که پودر تالک بعنوان یک تثبیت کننده در سینی قیر افزوده می شود تا موجب پایداری و ایستائی ایزوگام شود و دیگر اینکه در زمان انبار کردن ایزوگام برای آماده سازی فروش و به جهت وجود گرما در انبار از بهم چسبیدن لایه ها جلوگیری شود.
قابل ذکر اینکه اندازه اضافه کردن پودر تالک به شیره ایزوگام با محاسبات دقیق صورت می گیر که کمبود و یا اضافه بودن آن روی ایزوگام تاثیر نامطلوب دارد.
در مرحله آخر نوع بسته بندی بسیار اهمیت دارد. بسته بندی و استفاده از برچسب هم دارای قوانین و قواعد خاصی است که رعایت آن مهم و لازم است. نوع بسته بندی هم در نگهداری و هم در بازاریابی محصول تاثیر دارد و هم اینکه در زمان انبار داری و نگهداری در انبار می تواند از تخریب محصول تولید شده ممانعت نماید.
در حال حاضر برای بسته بندی از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود که بصورت سریالی و پشت سر هم در خط تولید بکار گرفته می شود و از ابتدا تا انتهای تولید ایزوگام یک فرایند تولید و بسته بندی یک پارچه را شاهد هستیم.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!