خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان

فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان

فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان به صورت عمده و جزئی در کشور انجام می گردد و این ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق رطوبتی برای بام ساختمان ها شناخته می شود.
همانند مدل های دیگر ایزوگام این محصول نیز دارای یک سری مشخصات فنی خاصی می باشد که تنها برای این ایزوگام تعریف شده و تاجران و خریداران عمده باید به طور دقیق از مشخصات ظاهری و کیفی این محصول مطلع باشند.
در این مطلب قصد داریم به صورت مختصر اطلاعاتی در رابطه با این ایزوگام صادراتی دلیجان ارائه کنیم.
شرکت هیرمان دلیجان برای فروش ایزوگام BOF به صورت عمده فعالیت های گسترده ای داشته است.
ایزوگام تولید شده با قیر دمیده یا همان ایزوگام BOF دارای استاندارد است.

ضخامت و وزن رول ایزوگام BOF کاملا مطابق با استانداردهای تعریف شده است و مناسب آب و هوای منطقه ای تولید می شود.
فروش ایزوگام BOF

ایزوگام دلیجان و نقش قیر در طول عمر آن

قیر مورد استفاده برای تولید ایزوگام بطور تخصصی به نام قیر ۶۰/۷۰ مرسوم است که نشان از درجه نفوذ پذیری قیر دارد و آزمایش منحصر بفردی برای تائید و نیل به اطمینان برای این محصول وجود دارد که در عین سادگی از استاندارد و عرف جامعه هم برخوردار شده است.
به این ترتیب که یک سوزن به وزن ۱۰۰ گرم را تا ارتفاع مشخصی بالا می آورند و روی قیر می اندازند. مقدار فرو رفتن سوزن در قیر درجه نفوذ پذیری آنرا مشخص میکند.
با در نظر گرفتن اینکه نور خورشید و گرما زائی آن میتواند باعث روان شدن قیر موجود در ایزوگام باشد لایه آخر را با آلومینیومی با ضخامت بسیار نازک و قابل انعطاف می پوشانند که هم وظیفه انعکاس نور خورشید را دارد و هم لایه ای محافظ برای خود ایزوگام تلقی میگردد.
همچنین در تولید ایزوگام از مواد دیگری هم استفاده میشود که به نوبه خود از درجه اهمیت لازم برخودار هستند. یکی از این مواد به پودر تالک معروف است که برای جلوگیری از بهم چسبیدن ایزوگام هنگام رول کردن و بسته بندی بکار میرود.
تمامی این مواد در خط تولید با دقت و توسط ماشین آلات به روز و بوسیله کارگران متخصص و در جای خود بکار گرفته میشوند تا مصرف کننده بتواند با آرامش به خرید خود بپردازد و مطمئن باشد که استفاده از ایزوگام میتواند تا سالیان دراز نظر او را برآورده سازد.
البته ناگفته نماند که ایزوگام در انواع مختلف و با کارکردهای متفاوت تولید میگردد که میتوان به انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، ساده و طرح دار اشاره کرد.
امروزه و با گسترش انواع تولیدات ایزوگام در طرح ها و کیفیتهای متفاوت، کاربرد های بسیار زیادی را برای این محصول میتوان دید. یکی از کاربردهای جدید ، مصرف ایزوگام در کف استخرها میباشد که توانسته جای خود را با انواع کاشی ها و سرامیک معاوضه نماید.
در بخشی دیگر از ایزوگام میتوان در حوضچه های نگهداری مواد پسماندهای صنعتی و آلوده استفاده نمود که هم از خوردگی جلوگیری مینماید و هم اینکه تخلیه و تمیز کردن آن به سهولت امکان پذیر میباشد.
ایزوگام دلیجان، تمام این موارد و دامنه وسیع کاربرد خود را مدیون وجود قیر و انواع آن در تولید این محصول است. برای ماندگاری و افزایش طول عمر ایزوگام علاوه بر نصب و دقت در آن، قیر نقش بسیار مهمی در این مورد ایفا می کند.

چرا وجود برچسب یا لیبل در ایزوگام مهم است؟

وقتی یک رول ایزوگام را به تنهائی مشاهده کنید، صرفنظر از بسته بندی آن برای انتقال به کامیون، یک استوانه سیاه رنگ به ارتفاع یک متر با یک برچسب رنگین که دور رول پیچیده شده است را در نگاه اول میبینید که با دقت در نحوه زدن برچسب و نگاه دقیق تر به آن متوجه درج اطلاعات روی برچسب خواهید شد.
همچنین روی لایه فیلم ایزوگام، با فونت بسیار درشت نام برند روی یک نوار پهن و به عرض خود رول ایزوگام خود نمائی میکند. این نحوه برچسب زدن و فیلم گذاری جزو استانداردهای بسته بندی ایزوگام می باشد که تخطی از آن عدول از استاندارد تولید ایزوگام است.
این برچسب با عرض حدود ۲۰ سانتیمتر که یک دور کامل پیرامون رول ایزوگام پیچیده میشود حاوی نکات بسیار مهمی است که در ادامه به آن میپردازیم. این نکات میتواند برای استفاده کنندگان بسیار سودمند باشد.
اطلاعات درج شده روی برچسب، نشانی کارخانه، شهر محل کارخانه، منطقه اقتصادی، نام برند، علامت استاندارد، کد محصول، لوگو و یا آرم کارخانه، تلفن های کارخانه و دفاتر فروش، و از همه مهمتر کد استاندارد میباشد.
تعدادی از این اطلاعات جنبه عمومی دارند و در تمام تولیدات یک کارخانه بصورت مشترک روی لیبل ها دیده می شوند، مانند آدرس و تلفنهای برقراری ارتباط و لوگوی شرکت.
اما برخی از آنها کاملا اختصاصی بوده و فقط منحصر به یک نمونه تولید خاص می باشد. مانند اسم برند تولید شده، فونت و یا قلم بکار رفته برای طرح، کد استاندارد محصول، و رنگ بندی طرح ایزوگام تولید شده.
نام و کد محصول از مشخصه های اختصاصی ایزوگام تولید شده به شمار می آید و بیشتر جنبه شناسایی بصری و درگیر کردن ذهن خریدار با محصول و همچنین تفکیک آن با دیگر تولیدات یک کارخانه را دارد. ضمن اینکه این کد و نام در سامانه اداره استاندارد، ثبت و برای رجوع به پکیج اطلاعات کلی کارخانه مورد نیاز میباشد.
اما کد استاندارد ماجرای دیگری دارد. کد استاندارد پس از طی مراحل قانونی و بازدیدها و آزمایشات بسیار سخت گیرانه از جانب متولیان اداره استاندارد به یک محصول اختصاص می یابد و در واقع میتوان گفت بنوعی مجوز تولید محصولی را با این کد که حاوی اطلاعات و دانش فنی و کیفیت مورد نیاز است را به تولید کننده واگذار می کند.
تولید کننده با دریافت کد استاندارد موظف است بر اساس آنچه که به اداره استاندارد اعلام کرده و نمونه آنرا برای تائید ارائه داده است، تمام تولیدات این نمونه را دقیقا منطبق با نمونه تائید شده، تولید و به فروش برساند. خریداران هم میتوانند با ارسال این کد در سامانه ای که برای استعلام کد استاندارد طراحی و در دسترس عموم قرار دارد نسبت به حصول اطمینان از محصول و کیفیت آن و کلیه اعتبارات زمانی لازم برای نوع محصول دسترسی داشته باشند.
اطلاعاتی که که خریدار می تواند با ورود کد استاندارد محصول به آنها دسترسی داشته باشد میتواند بصورت زیر باشد.
نام محصول، کد محصول، کد استاندارد، تاریخ پروانه تولید، تاریخ اعتبار تولید، نام مالک کارخانه و یا شرکت، آدرس و اطلاعات دیگری از این دست، که همگی میتواند در حصول اطمینان و اعتماد خریدار از انتخاب خود دریافت نماید.
امید است استفاده کنندگان و خریداران محصولات تولیدی شرکت هیرمان حتما به این نکته دقت کنند تا محصول مشابه و یا نوع دیگری را بعنوان محصولات تولیدی این شرکت خریداری نکنند.

چرا ایزوگام دلیجان، یعنی هیرمان؟

زیرا شرکت هیرمان، بصورت تخصصی در صنعت تولید عایق های رطوبتی و حرارتی فعالیت میکند و توانسته با اتکا بر توان مدیریتی و تخصصی خود، صادرات محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور به انجام برساند.
شرکت تولیدی هیرمان در حال حاضر با تولیدات انبوه و استفاده از بروزترین تجهیزات و ماشین آلات و با استفاده از نیروهای انسانی آموزش دیده در زمینه تولید، تعمیرات و نگهداری؛ فروش، بازاریابی و بازار سازی و صادرات توانسته جایگاهی برای خود بدست بیاورد که رسیدن به آن و دست یافتن به آن برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت نمایند بعنوان الگوی بسیار معتبری قرار گیرد.
لدت آرامش و آسایش را با ایزوگام هیرمان حس کنید.

مشخصات ایزوگام BOF دلیجان

معمولا ایزوگام BoF صادراتی دلیجان دارای ضخامت ۳٫۸ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم می باشد.
اکثر شرکت های تولیدی از فویل آلومینیومی به عنوان روکش در تولید این ایزوگام استفاده می کنند.
یکی از مهم ترین مشخصه هایی که برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام اهیمت ویژه ای دارد، نوع قیر بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که معمولا نوع قیر بکار رفته در ایزوگام BOF قیر اکسیده و قیر ۶۰/۷۰ پلیمری می باشد.

دقت داشته باشید که ایزوگام را از مراکز معتبر و فروشگاه های مورد اطمینان و از نمایندگی ها بخرید تا از کیفیت محصول اطمینان لارم داشته باشید.
فروش ایزوگام BOF

فروش ایزوگام BOF

اطلاعاتی که در رابطه با فروش ایزوگام BOF ارائه شد به عنوان اطلاعات مهم و ضروری برای تاجران و فروشندگان ایزوگام شناخته می شود .
به همین دلیل نیز تاجران و فعالان صنعت ایزوگام همواره باید تمامی اطلاعات تخصصی مربوط به این ایزوگام و مدل های دیگر ایزوگام را در اختیار داشته باشند و همیشه از آن ها برای ارائه مشاوره به مصرف کنندگان و یا در هنگام خرید از کارخانه ها استفاده می کنند.
برای به دست آوردن اطلاعات فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان با کارشناسان تولید شرکت ما در ارتباط باشید.
فروش ایزوگام BOF به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب تر عرضه می شود.

نحوه تولید ایزوگام دلیجان

بسته به نوع محصول (تک لایه یا دو لایه) تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر می‌گردند سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد.
همچنین ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر تنظیم می گردد.
سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد، لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد می گردد.
در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی می گردد آسانسور باعث ذخیره سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید می شود.
همچنین فن‌های خشک کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام می دهند.
در پایان ایزوگام وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ای مخروطی شکل، رول می گردد بعد از رول شدن، لایه بریده و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

فروش ایزوگام BOF

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

کشورهای آسیایی و اروپایی از فروش ایزوگام BOF به دلیل کیفیت بالا استقبال بالایی داشته اند.

 • اردن
 • بحرین
 • مالزی
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • ترکیه
 • ازبکستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • عراق
 • روسیه و سوریه تنها تمونه هایی از کشورهای خریدار ایزوگام صادراتی دلیجان هستند.

فروش ایزوگام BOF از طذیق وب سایت کارها را برای شرکت و بازرگانی ها ساده تر کرده است.
استاندارد و کیفیت در هنگام اجراء و نصب ایزوگام دلیجان به خوبی مشهود است.
لیست قیمت های فروش ایزوگام BOF و ایزوگام BPP  را به صورت روزانه در سایت می توانید مشاهده نمایید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!