خانه / ایزوگام / قیمت عایق بام با کیفیت فوق العاده عالی

قیمت عایق بام با کیفیت فوق العاده عالی

قیمت عایق بام با کیفیت فوق العاده عالی به صورت آنلاین و همزمان برای کلیه مناطق کشوری اعلام می شود و می توان در سریع ترین بهترین ایزوگام را خریداری کرد.

امروزه کارشناسان صنعت ایزوگام برای تعیین کردن و مشخص کردن قیمت عایق بام با کیفیت فوق العاده موارد مختلف را مورد بررسی قرار می دهند.

عایق بام یکی از بهترین نوع ایزوگام بوده که با کیفیت عالی در سطح کشور با بررسی صورت گرفته هم از کیفیت خوبی برخوردار است و هم قیمت ایزوگام مناسبی دارد که هر دو ویژگی بارزی است. قیمت عایق بام به عوامل متعددی از جمله نوع ایزوگام از نظر تعداد لایه ها و روکش آن، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و مواد اولیه تشکیل دهنده مانند قیر و پلی استر دارد.

قیمت عایق بام

تولید و فروش ایزوگام

این روزها تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید و فروش و اعلام قیمت عایق بام و ایزوگام فعالیت دارند که در طی سال های اخیر عایق های رطوبتی با رویکرد و عملکرد، دوام بیشتر روانه بازار صنعت می شود.

قیمت عایق بام

قیمت عایق بام فوق العاده

این نوع عایق بام ها با ساختاری جدید، فروشی چشم گیر داشته و اکثر مهندسان ساختمان سازی با تکیه بر کیفیت و دوام محصول، اقدام به سفارش ایزوگام مورد نظر می کنند و همان طور که می دانید هم کیفیت ایزوگام و هم قیمت عایق بام از هر نظر عالی و به صرفه می باشد.

با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، خریدار ایزوگام مواظف است جدا از کیفیت و مرغوبیت کالا به قیمت آن هم توجه نشان دهد چون قیمت ایزوگام و یا قیمت عایق بام هم، بسیار حائز اهمیت می باشد و اگر شخص خریدار نتواند از هزینه ی خرید محصول برآید باید تن به خریدن محصولی بی کیفیت و ارزانی بدهد که نه ماندگاری دارد و نه دوام، بنابراین قیمت مناسب با کیفیتی فوق العاده می تواند موفقیت هر کالایی را تضمین کند.

قیمت عایق بام

قیمت عایق بام با کیفیتی بی نظیر

ایزوگام یا همان عایق رطوبتی بام، نوعی قیروگونی پیش ساخته است که این روز ها در بازار صنعت عایق بندی حرف اول را می زند و همه با تکیه بر این اساس است که ایزوگام بهترین انتخاب در مقابله با رطوبت و تخریب ساختمان ها که بر اثر نم دادن دچار مشکل می شوند و قیمت عایق بام با فروش عمده از درب کارخانه بسیار ارزان تر است.

نکته!

نکته!

نکته ضروری در هنگام خرید عایق بام، قیمت آن نیست بلکه کیفیت و استحکام ایزوگام مهم است.

بنابراین کیفیت محصولات ایزوگام از هر چیزی مهم تر است و همین باعث می شود متقاضیان با اعتماد به کالا، آن را انتخاب نموده و زندگی خود و خانواده شان را در مقابل خطر و هر اتفاق جبران ناپذیری بیمه کنند. برای آگاهی از قیمت عایق بام و خرید و فروش عایق بام با کیفیت فوق العاده بهتر است با مشاوران با ارتباط برقرار کنید.

تفاوت میان قیر گونی با ایزوگام

قیر گونی متعلق به نسلی از عایق های رطوبتی است که علیرغم مقرون به صرفه بودن مانند هر محصول دیگر، دوران آن به سر آمده و نسل بعدی و جدید تری جایگزین آن شده است.
دلایل این تغییرات و انتقال نسل قدیم به جدید در پیشرفت تکنولوژی و ارتباط تولید کنندگان با صنایع کشورهای دیگر بوده است.
دلایل متعدد و بسیار فنی را می توان برای این منظور اشاره کرد، اما آنچه که ممکن است بیشتر در این جابجائی دخالت داشته باشد را می توان بصورت زیر خلاصه کرد:

 • ابتدا شاید خیلی ساده باشد که فکر کنیم قیر گونی میتواند دوباره به بازار ایران برگردد، اما با افزایش قیمت مواد اولیه و توان محدود مصرف کنندگان ممکن است نسل جدیدی از قیر گونی پا به عرصه وجود بگذارد تا همه را از آمدن خود متعجب نماید.
 • مسئله تکنولوژی و پیشرفت صنعت ساخت و ساز و نیاز به انجام کار های اجرائی طبق برنامه زمان بندی ممکن است از آن دسته آیتم هائی باشدکه اینروز ها توجه خاصی به آن شده است.
  بنظر میرسد پیشرفت نرم افزار های کنترل پروژه و وجود متخصصین این امر تاثیر مستقیم در صرفه جوئی در زمان احداث پروژه های کلان و خرد ساخت و ساز در هر زمینه ای داشته است.
  به این ترتیب عامل زمان و صرفه جوئی در آن از نکات اساسی برای گذار از قیر گونی به ایزوگام بوده است.
 • از دیر باز انسان به دنبال رفاه و مصرف آماده انواع مواد در دسترس بوده است. از مواد غذائی گرفته تا منازل و آپارتمان های آماده و فول امکانات.
  با توجه به این نکته که ایزوگام در کارخانه تولید می شود و تنها به افراد آموزش دیده و با تجربه برای نصب آن در محل های مورد درخواست نیاز می باشد، از این جهت هم توانسته گوی سبقت را ازقیر گونی برباید و جایگاه آن را تصرف کند.
  بنا براین آماده بودن وتولید ایزوگام طبق ابعاد و اندازه های مشخص می تواند یکی دیگر از عوامل جایگزینی ایزوگام با قیر گونی باشد.
 • دیگر اینکه ایزوگام را می توان در انواع لایه ها و ضخامت ها بدون دست داشتن عامل انسانی و در کارخانه تولید کرد، حتی انواع ایزوگام های طرح دار نیز از این قاعده جدا نیستند، اما قیر و گونی در بهترین حالت همان قیر و گونی است با تعداد لایه ای بیشتر یا کمتر.

البته به این لیست تعداد گزینه های بسیاری را می توان اضافه کرد، اما مهمترین دلایل همان است که در بالا به آن اشاره شد.

چه کسانی قیر گونی را به حاشیه راندند و چرا؟

برای پاسخ به این سوال باید به چرائی وجود ایزوگام دقت داشته باشیم و اینکه چه عواملی باعث پدید آمدن این تکنولوژی نوظهور شدند، همچنین چرا اینهمه استقبال از ایزوگام در صنعت ساخت و ساز صورت گرفته و می گیرد؟
به نظر جمیع کارشناسان و مشاورین صنعت ایزوگام مهمترین دلیل در امنیت، آرامش و آسایش نهفته است.
همان شعاری که شرکت ایزوگام هیرمان آنرا سرلوحه تولیدات خود قرار داده و آنرا در محافل و مجامع داخلی و خارجی جا انداخته است.
تنها امنیت استفاده کنندگان از ایزوگام در این میان مطرح نبوده است، بلکه کارگران شریف و نصاب قیر گونی هم از این شعار جدا نیستند.
دستگاه ها و بشکه های قیر در گذشته را به خاطر بیاورید که هم پر بود از خطرات جانی کارگران وهم سراسر آلودگی و بوی نا مطبوع که در فضای محله پخش می شد.
هر از گاهی با شنیدن اخبار تالم برانگیز سوختگی و سوانح از این دست و یا حادثه های بسیار ناراحت کننده از آسیب کودکان و کهنسالان به واسطه آلودگی محیطی بخاطر انجام قیر گونی در یک کوچه.
این دست اتفاقات ریز و درشت باعث شد تا انسانهای مبتکر و متفکر به فکر جایگزین برای این قیر گونی بیفتند و در نهایت با تولید عایق رطوبتی به نام ایزوگام ، کل صنعت قیر گونی و ساخت و ساز را متحول کردند.
در ادامه این تغییرات شرکت های تولیدی مانند ایزوگام هیرمان با نوآوری و انجام آزمایشات بسیار روی ایزوگام، آنرا ارتقا دادند و به محصولی دست یافتند که از نظر کیفیت و توان مقاومت در برابر شرایط جوی و آلودگی ها تا بیش از ۲۰ سال را تضمین نمایند.
ضخامت را افزایش داده و مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام را از بهترین ها انتخاب کردند تا اینکه ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صاداتی بردین به بازار داخلی و خارجی عزضه گردید.

مشخصات کیفی و قیمت ایزوگام دلیجان هیرمان

بهترین روش برای دریافت اطلاعات قیمتی، مشخصات فنی و فیزیکی ایزوگام هیرمان، ارتباط با دفتر فروش و یا مستقیم از کارخانه است.
هرچند این اطلاعات به همراه آموزش های بسیار کاربردی در سایت شرکت و شبکه های اجتماعی مربوط به آن وجود دارد، اما تماس با دفتر فروش مزایای خود را دارد. از این جهت که مستقیم می توانید با کارشناسان مستقر در دفتر سوالات خود را مطرح و راهنمائی های لازم را نیز دریافت نمائید.
راههای ارتباطی بسیار خوبی برای این منظور تدارک دیده شده است که تماما برای راحتی و سرعت در ارتباط، و بدون تاخیر در زمان می باشد.
هیرمان را به این دلیل به شما معرفی می کنیم که بهترین تولید و بارزترین خدمات پس از فروش را دارد. از مشاورین بسیار کارآمد برخوردار است و تعداد نمایندگی های بسیاری در اقصی نقاط کشور دارد که می توانند شما را در امر خرید ایزوگام راهنمائی نمایند.
قیمت ایزوگام هیرمان که از بهترین مواد اولیه و در کارخانه دلیجان تولید می شود، ارزانتر از بقیه بوده و در ارسال بار برای خریدار از باربری هائی استفاده می کند که طرف قرارداد با شرکت است و هزینه حمل را نسبت به جاهای دیگر با درصد کمتری انجام میدهند.
کلیه این راه ها برای خریداران و استفاده کنندگان گرامی تدارک دیده شده است تا شما بتوانید بدون دغدغه و نگرانی ایزوگام با کیفیت خوب را خرید نمائید.
لیست قیمت به روز را از دفتر فروش اصلی و یا با تماس با کارخانه دریافت نمائید و با قیمت از فروشگاه های دیگر موجود مقایسه نمائید تا به اختلاف آن پی ببرید. ضمن اینکه قیمت را همیشه با کیفیت در نظر داشته باشید.جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!