خانه / ایزوگام / نمایندگی ایزوگام دلیجان با خدمات ویژه

نمایندگی ایزوگام دلیجان با خدمات ویژه

نمایندگی ایزوگام دلیجان با خدمات ویژه کار و فعالیت خود را در سراسر کشور وسعت بخشیده است و به منظور ارتقای هر چه بیشتر کیفیت تولیدات داخلی و توزیع هر چه سریعتر از کارخانجات خدمات خود را دوچندان کرده اند.

نمایندگی ایزوگام دلیجان فعالیت های زیادی را انجام می دهد و از این روی واگذاری هر چه بیشتر نمایندگی های ایزوگام در دستور کار مسئولین کارخانه ایزوگام دلیجان قرار گرفته است و در تمام شهرهای کشور که امکان این فعالیت فراهم باشد، واگذاری نمایندگی ایزوگام دلیجان و فعالیت این فروشگاه ها آغاز می شود.

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان

فروش اینترنتی ایزوگام درجه یک

فروش اینترنتی ایزوگام و همراهی کارشناسان در شناسایی هر چه بهتر و بیشتر عاملین فروش می تواند راهگشای خدمات بهتر و بیشتر باشد و تولید ایزوگام دلیجان را که استاندارد است و از بهترین مواد اولیه بخصوص قیر پالایشگاهی پلیمری تولید می شود برای هر پروژه ای توصیه می شود.

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان

 

خدمات ویژه نمایندگی ایزوگام دلیجان چیست؟

برای خرید و فروش ایزوگام مقرون به صرفه تر است که از نزدیک ترین و مطمئن ترین روش ها استفاده شود و در نمایندگی های ایزوگام امکان فروش بهترین انواع عایق رطوبتی فراهم است و در تمام شهرهای ایران خرید ایزوگام استاندارد و درجه یک از طریق نمایندگی ها ممکن است.

شرایط ویژه برای واگذاری نمایندگی ایزوگام دلیجان مبتنی بر صداقت و صلاحیت عاملین فروش است و امکان فروش اینترنتی و بدون واسطه از این طریق فراهم و کارها ساده تر خواهد بود.

نکته!

نکته!

در فروش آنلاین از مطمئن ترین سایت های اینترنتی استفاده کنید.

ایزوگام دلیجان مرغوب با چسبندگی عالی و استحکام در برابر باد و باران و بر اساس نوع آب و هوای منطقه تولید می شود و قیمت ایزوگام مورد نظر برای همگان مقرون به صرفه خواهد بود و کارها بر این منوال سریع تر و با کیفیت عالی تر انجام خواهد شد.

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهرستان های ایران

گروه هایی که در زمینه فروش ایزوگام فعالیت می کنند از طریق کارخانه و مسئولین شرکت رصد می شوند و بهترین نوع عایق رطوبتی برای فروش در اختیار این نمایندگی ها قرار میگیرد و فروش بدون واسطه و مستقیم بر قیمت ایزوگام معرفی شده و مورد نیاز مصرف کننده تاثیر بسزایی دارد.

نصب ایزوگام حتما باید بر طبق استانداردها باشد و گروه های نصب ایزوگام نهایت دقت در نصب را باید در نظر بگیرند.

 

 

اطلاعات دقیق فعالیت های نمایندگی ایزوگام دلیجان و شهرهایی که این نمایندگی ها در آن جا مستقر هستند و نوع محصولات و خدمات جانبی مانند نصب ایزوگام را در سایت و یا در کانال تلگرام دنبال کنید.

 

چرا باید از نمایندگی ها ایزوگام بخریم؟

طبق گزارش های متعدد رسیده به دفتر فروش و مرکز اصلی فروش ایزوگام دلیجان، تعداد بسیاری گلایه از پائین بودن کیفیت ایزوگام های خریداری شده بودند. این امر موجب نگرانی مدیران شرکت هیرمان شد.
با پیگیری های انجام شده و بررسی های صورت گرفته شده توسط کارشناسان و متخصصین نتایج زیر بدست آمد.

 • تعدادی از خریداران ایزوگام بدون انجام مشاوره با دفاتر فروش اصلی، با اتکا به تجربه خودشان اقدام به خرید ایزوگام کرده بودند. با اینکه توصیه اکید شده است قبل از هر خرید با مشاورین و متخصصین امور عایق های رطوبتی تماس و از راهنمائی های آنان بهره ببرید، اما این اتفاق برای این دسته قابل اعتنا نبوده و در نهایت مجبور به دوباره کاری و صرف هزینه بسیار شدند.
 • بخشی دیگر از خریداران ایزوگام از دفاتر فروش متفرقه اقدام به خرید نموده اند. تصمیم نداریم کسی را زیر سوال ببریم و یا اهانتی به کسب و کار های فروشنده های محترم ایزوگام دلیجان داشته باشیم، اما کتمان واقعیت هم نمیتوانیم بکنیم. هستند فروشندگانی که با فروش ایزوگام های بدون کیفیت و با نام های تجاری نا مشخص و بدون استاندارد باعث تحمیل خسارت بسیاری به خریداران شده اند.
 • بررسی کارشناسان مجموعه هیرمان نشان داده است که بخش بزرگی از افراد گلایه مند، زیر سازی مناسب و بدون ایراد در بستر نصب ایزوگام را فراهم نکرده اند و نصب ایزوگام توسط افراد ناشی و بدون تجربه صورت گرفته است.
  بنا بر این نصب ایزوگام در مکان هائی صورت گرفته که اصلا مناسب نبوده و پس از مدت کوتاهی کارکرد خود را از دست داده است.
 • دسته سومی که مورد بررسی قرار گرفته اند حکایت از این دارند که پس از نصب ایزوگام با کیفیت، بازدید های دوره ای را انجام نداده و با خیال راحت آنرا رها کرده اند به این امید که دیگر نیازی به بررسی و بازبینی دوره ای ندارند.
  بنا بر این پس از نصب ایزوگام و در مدت کوتاه عوامل بسیاری باعث زدگی، پارگی، شکستگی و در کل باعث نفوذ رطوبت و مواد مخرب به لایه های زیر ایزوگام شده است.
 • نکته قابل تامل دیگر در این بررسی ها خرید و استفاده از ایزوگام نا هماهنگ با منطقه مورد استفاده بوده است.
  به این ترتیب که، ایزوگام مناسب را برای محل نصب انتخاب نکرده و از محصولی با سازگاری برای محیط دیگر استفاده شده است.
 • توصیه اکید شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان به خریداران عزیز این است که قبل از هر خریدی انجام مشاوره را در صدر کارهای خود داشته باشند. در مرحله بعد حضور کارشناس نصب در محل را جدی انگاشته و به توصیه های ایشان در جهت رفع ایرادات زیر سازی بستر، آن مکان را برای نصب ایزوگام آماده نمایند.
 • در نهایت و مهمترین کار برای خرید ایزوگام، خرید از نمایندگی ایزوگام دلیجان و دریافت ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه معتبر از فروشنده است.
 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلیه نمایندگی های این شرکت موجود است و توجه خریداران محترم را به این نکته جلب میکنیم که تنها از نمایندگی های معتبر و یا از دفتر فروش کارخانه و بصورت مستقیم این نوع ایزوگام را خرید نمایند.

شرح خدمات نمایندگی های ایزوگام دلیجان چیست؟

نمایندگی های ایزوگام شرح خدمات کاملا مشخصی دارند. نمایندگی های فروش ایزوگام بسته به قرارداد جاری شده بین ایشان و تولید کننده ایزوگام تا حدودی با هم تفاوت دارند. اما در واقعیت، انجام امور فروش و نصب را از صفر تا صد در شرح وظایف خود دارند.
نمایندگان فروش ایزوگام هیرمان در سراسر کشور بصورت یکپارچه و با قرارداد مشترک با یکدیگر تابعیت از قوانین دفتر مرکزی را دارند و در قرارداد انان اکیدا به این مورد اشاره شده است.
ایزوگام های تولید شده شرکت هیرمان با استفاده از مواد اولیه درجه یک و تحت نظارت و بازرسی دقیق و بدون وقفه واحد کنترل کیفی مستقر در کارخانه، آزمایشگاه کنترل و رتبه بندی مواد اولیه رسیده به انبار کارخانه و همچنین آزمایشگاه و استاندارد سازی سازمان ملی استاندارد ایران را در پشتوانه تولیدات خود دارد.
بنا بر این بسیار طبیعی است که برای عقد قرارداد با نمایندگی های خود کاملا سختگیرانه و بدور از حاشیه رفتار کند. این نمایندگی ها در کشور حکم دفتر فروش اصلی را دارند و از عرضه و فروش ایزوگام با نام های مشابه هیرمان و بدون کیفیت منع شده اند.
به این ترتیب کلیه خدماتی را که دفتر فروش اصلی برای مشتریان خود انجام داده و جزو خدمات ویژه پس از فروش میداند، در نمایندگی های شرکت ایزوگام هیرمان هم انجام می شود.
کلیه محصولات هیرمان را با برچسب و نشان استاندارد، بعلاوه کد روی برچسب از فروشنده بخواهید. استعلام کد استاندارد را انجام دهید و یا با دفتر فروش تماس بگیرید تا از خرید خود اطمینان داشته باشید.
مشاورین و کارشناسان هیرمان همیشه و در همه حال آماده پاسخگوئی به سوالات شماست.

تفاوت قیمت درب کارخانه ایزوگام دلیجان و نمایندگی در چیست؟

با خرید ایزوگام مورد نیاز از درب کارخانه، قیمت تمام شده محصول بدون هزینه حمل به شما اعلام می شود. هزینه حمل تا محل پروژه هم به آن اضافه شده و قیمت تمام شده برای خریدار بدست می آید.
در نمایندگی ها، به این قیمت مقدار مشخصی افزوده می شود که بابت سود نماینده فروش خواهد بود. بنا بر این تفاوت بسیار اندکی بین خرید از درب کارخانه و خرید از نمایندگی ها خواهد بود که این تفاوت قیمت بسیار طبیعی و غیر قابل اجتناب می نماید.
خرید از نمایندگی های ایزوگام هیرمان هیچ گونه تغییری در کیفیت محصولات نداشته و با افزایش قیمت در نمایندگی ها از کیفیت محصولات تولید شده کاسته نخواهد شد.
ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان مناسب مناطق مختلف و منطبق با شرایط جوی همان منطقه می باشد. بنا براین دقت داشته باشید که برای خرید از دفتر فروش اصلی شرکت با ذکر منطقه مورد استفاده، از مشاورین برای انتخاب محصول سازگار با محیط مصرف کمک بگیرید.
محصولات ایزوگام هیرمان را می توانید با روش های بسیار متنوع و در دسترس، هم از نمایندگی ها و هم از دفتر فروش اصلی شرکت خریداری نمائید.
روش های خرید حضوری، غیر حضوری و یا تماس تلفنی، و مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی می توانید از آخرین دستاوردها و اطلاعات به روز به همراه آموزش های مورد نیاز بهره لازم را ببرید.
آرامش، آسایش و امنیت را با محصولات هیرمان تجربه کنید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!