خانه / ایزوگام / قیمت انواع ایزوگام درجه یک پلیمری در ایران

قیمت انواع ایزوگام درجه یک پلیمری در ایران

قیمت انواع ایزوگام درجه یک و پلیمری ارزان در ایران به روز شده و با در نظر گرفتن تخفیف برای فروش عمده در سایت درج شده و قابل دریافت است و کلیه هموطنان می توانند از آن بهره مند شوند.

ایزوگام پلیمری ارزان است به دلیل این که با وجود این که بهترین قیر پالایشگاهی در ساخت آن به کار رفته است برای سال ها قابل استفاده است و لزوم مصرف ایزوگام درجه یک و استاندارد برای این است که بتوانید استفاده بهینه و طولانی مدت از این ماده مصرفی نمایید و تولید ایزوگام و قیمت انواع ایزوگام در کارخانجات شناخته شده برای مصرف کننده اهمیت ویژه ای دارد.

قیمت انواع ایزوگام

کارخانجات تولید انواع ایزوگام با قیمت مناسب

شرکت های بسیاری در زمینه تولید انواع ایزوگام امروزه فعالیت می کنند که هر یک می توانند نشان دهنده برند خاص با کیفیت مرغوب و همچنین ایجاد زمینه های همکاری با دیگر شرکت ها را فراهم می کنند و قیمت انواع ایزوگام تقریبا با استفاده از مواد پلیمری درجه یک در ایران و سراسر کشور یکسان خواهد بود و منظور از ایزوگام ارزان بعنی قیمت انواع ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه اعلام می شود و بدون واسطه به فروش می رسد.

قیمت انواع ایزوگام

قیمت انواع ایزوگام ایران

در کشور ایران کارخانه ها و شرکت های تولیدی بسیار زیادی در حوزه ی تولید انواع ایزوگام فعالیت می کنند و ایزوگام ها را براساس معیار ها و مشخصه های مختلف دسته بندی می کنند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نوع قیر ایزوگام و همچنین لایه های بکار رفته در تولید آن ها اشاره کرد و سبب تفاوت قیمت انواع ایزوگام همین عوامل است.

نکته!

نکته!

ضرورت دارد قبل از خرید، بهترین ایزوگام را از نظر قیمت و نوع ایزوگام مورد بررسی قرار داده و از منابع معتبر خرید نمایید.

ایزوگام بر اساس نوع قیر به دو دسته ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده تقسیم می شود که کیفیت و دوام ایزوگام پلیمری به دلیل استفاده از قیر دمیده بسیار کمتر از ایزوگام پلیمری است که از ۶۰ درصد قیر خالص تولید شده و طول عمر بسیار بالایی نیز دارد و قیمت انواع ایزوگام به این ترتیب مشخص می شود.

قیمت انواع ایزوگام

قیمت انواع ایزوگام ارزان

همانطور که گفته شد که ایزوگام پلیمری یکی از بهترین انواع ایزوگام به دلیل طول عمر و کیفیت بالا می باشد که در سال های اخیر برخی از شرکت های تولیدی در زمینه ی صادرات آن نیز موفقیت های زیادی را کسب کرده اند و سبب شده اند قیمت انواع ایزوگام هم تعدیل شود.

قیمت ایزوگام پلیمری درجه یک در شهر های مختلف کشور متفاوت می باشد ولی برای خرید عمده این محصول خرید از یک مرکز دست اول در دلیجان بسیار توصیه می شود زیرا قیمت انواع ایزوگام در دلیجان نسبت به شهر های دیگر مناسب تر می باشد و حتی می توان با مذاکره حضوری با مدیران فروش شرکت های تولیدی در این شهر تخفیفات بیشتری را نیز دریافت کرد.

تاثیر هزینه حمل روی قیمت ایزوگام دلیجان

هزینه حمل بار روی قیمت تولید و تمام شده یک محصول تا چه حد می تواند باشد؟ طوری که خریدار بتواند از خرید خود راضی و تاثیر قابل ملاحظه ای هم روی قیمت تمام شده یک ساختمان نداشته باشد.
میدانیم که پس از اتمام تولید ایزوگام در کارخانه، با جمع کل هزینه های انجام گرفته شده برای تولید و در نظر داشتن سود منطقی برای تولید کننده می توان به قیمت تمام شده به ازای هر متر مربع رسید. اما در حال حاضر این میزان بخاطر مسائل بسیار زیادی که با آن ها تا حدودی آشنا هستیم، از قبیل افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز تولید ایزوگام بصورت حباب در قیمت خود را نمایان می کند.
یکی از استراتژی های هر تولید کننده ای می تواند این باشد که تا جائی که امکان دارد از هزینه های تولید با کاهش کیفیت تولیدات خود بکاهد تا بتواند هم در بازار پر رقابت امروز دوام داشته باشد و هم اینکه با این کار قیمت تولید خود را کاهش داده و به حداکثر سود دسترسی داشته باشد.
نکته قابل توجه بعدی صرفه جوئی در هزینه حمل مواد اولیه مورد نیاز تولید و در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصول تولیدی می باشد.
این موضوع از آن جهت دارای اهمیت می باشد که هزینه حمل میتواند با تخفیفات قابل ملاحظه ای از جهت تولید کننده به خریدار داده شود تا مصرف کننده و خریدار را ترغیب به خرید این نوع محصول و از این تولید کننده نماید.
به این ترتیب این امکان را برای تولید کننده نیز فراهم میکند تا در قیمتهای خود نهایت انعطاف را بکار گیرد، که این مورد برای هر دو طرف خریدار و فروشنده به صرفه است.
صرف نظر از سیاست هر تولید کننده و کارخانه تولیدی، داشتن ماشین آلات و تکنولوژی به روزتر میتواند از شاخصه های بسیار مهم هر تولید کننده محسوب شود. گو اینکه این شاخص نشان از قدرت مانور در اقدام و همچنین قدرت اقتصادی نیز می باشد.
داشتن انواع خودرو های سبک و سنگین جهت انتقال به اقصی نقاط کشور و سپردن حمل کالای تولید شده به مجموعه داخلی نشان از اطمینان تولید کننده به محصول خود هم دارد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان توانسته با اجرای سیاست مناسب و بکار گیری کامیون های حمل بار برای این منظور که با عقد قرارداد با باربری های قابل اعتماد و اطمینان صورت گرفته است ، از اختصاص کامیون های مناسب برای این منظور، بدون فوت وقت بر این مهم فائق آمده و سفارشات خود را، در اسرع وقت و در زودترین زمان ممکن به آنها تحویل دهد.
این موضوع از آن جهت دارای اهمیت می باشد که فاصله دریافت سفارش تا تحویل در این شرکت به حداقل رسیده و بسته به فاصله حمل خریدار از محل کارخانه، این زمان به کمترین میزان خود رسیده است.
در آینده ای نه چندان دور این شرکت در نظر دارد با اختصاص کامیون های حمل بار بصورت کاملا داخلی گامی بسیار مهم در راستای کاهش قیمت و هزینه بار بر دارد و این اطمینان را به خریداران خود خواهد داد که مانند قبل این شرکت مشتریان خود را مانند یک خانواده در نظر دارد و برای آنها ارزش فوق العاده قائل می باشد.
ضمن این که این شرکت امید دارد قیمت ایزوگام تولید شده در کارخانه خود را در پایین ترین میزان نگهدارد تا در آینده راه توسعه و تحقق نیاز های خریداران را به واقعیت مبدل و در جهت هر چه بهتر کردن تولیدات خود نهایت تلاش و دقت را داشته باشد.

همبستگی قیمت مواد اولیه و قیمت ایزوگام درجه یک

در میان همه مصالح که برای یک ساختمان لازم و ضروری مینماید استفاده از ایزوگام بعنوان عایق حرارتی و رطوبتی از جایگاه و ارزش ویژه ای برخوردار است. ایزوگام با انعطاف پذیری خود و سبک بودن نسبت به مصالح عایقی دیگر نظیر سنگ و موزائیک، زیبائی در ظاهر و استفاده آسان توانسته جایگاه ویژه ای را در میان مصالح ساختمانی برای خود بدست بیاورد.
علیرغم اینکه بخش مهم تولید ایزوگام از مواد نفتی و مشتقات آن می باشد، از لایه های بسیار متفاوت در تولید بهره می گیرد.
از قبیل آلومینیوم، قیر ،پلاستیک یا میکرو فیلم که اصطلاح فنی آن پلی اتیلن است، تیشو، مواد پلی استر و غیره. بسته بندی ایزوگام که بصورت رول های ۱۰ متری انجام می شود، نصب و استفاده از آنرا ساده کرده است. برای عایق کاری سقف، نمای اطراف ساختمان، سرویس های بهداشتی، حمام و کف آشپزخانه قابل استفاده می باشد و وظیفه مقاومت در برابر رطوبت، گرما و سرما و آلودگی را بعهده دارد.
همچنین ایزوگام می تواند به راحتی نصب و با حداقل دور ریز در تمام نقاطی که احتمال وجود رطوبت و سرایت آب به داخل را دارد استفاده شود.
به این ترتیب می توان تاثیر قیمت مواد اولیه را در قیمت ایزوگام به راحتی ملاحظه نمود. افزایش و کاهش قیمت مواد اولیه می تواند در قیمت ایزوگام تاثیر گذاشته و آن را مانند هر محصول دیگر دچار چالش نماید.
شرکت و کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان واقع در قطب صنعت ایزوگام در کشور، “دلیجان” توانسته با حضور قدرتمند در بازار تولید و بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و استفاده از نیروی انسانی ماهر و با تجربه در جهت رفع نیاز بازار به این محصول در کشور گام های عملی و مهمی را بردارد.
شرکت هیرمان در تولید ایزوگام های خود که با برندها و نام های طوفان شرق، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، حلزون، ایزوگام صادراتی بردین به بازار عرضه میگردد، استفاده از بهترین مواد اولیه را با نازلترین قیمت در تولیدات خود در دستور کار دارد و به همین جهت خریدار میتواند با اعتماد و اطمینان به خرید خود بپردازد. همچنین شرکت ایزوگام هیرمان میتواند در انتخاب بهترین نوع و متناسب با بودجه شما مشاوره رایگان  و بدون هزینه، کمک موثری در این زمینه باشد.
همچنین میتوانید با برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاورین دفتر فروش این شرکت و خرید انواع ایزوگام های هیرمان از مزایای بیمه نامه معتبر و ضمانت نامه های کتبی شرکت بهره مند شوید.
ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت بالا و درجه یک، در امر صادرات نیز عملکرد مناسبی داشته و از این جهت هم می تواند برای شما مشاور بسیار خوبی به حساب آید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!