خانه / ایزوگام / قیمت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان شرق

قیمت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان شرق

قیمت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان شرق از درب کارخانه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و در کمترین زمان به صورت عمده بارگیری و ارسال می شود.
در حال حاضر بسیاری از تاجران و شرکت های تولید کننده ایزوگام به مشخصه ی قیمت در خرید و فروش ایزوگام اهمیت بسیار زیادی می دهند و همواره در خرید و یا فروش ایزوگام سعی می کنند اطلاعات و تحقیقات بسیار زیادی در رابطه با قیمت فروش ایزوگام در بازار های داخلی و خارجی به دست آورند.

قیمت فروش ایزوگام

انواع ایزوگام دلیجان

  • ایزوگام درجه یک پلیمری ( ایزوگام BPP)
  • ایزوگام درجه یک BOF
  • ایزوگام ماسه ای
  • ایزوگام فویل دار طرح دار
  • ایزوگام تک لایه روکش دار
  • ایزوگام دولایه فویل دار

قیمت فروش ایزوگام

مشخصات ایزوگام درجه یک شرق دلیجان

معمولا برند های بزرگ و معتبر در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام در تعیین قیمت فروش ایزوگام سعی می کنند ابتدا حجم و نوع سفارش مشتریان را جویا شده و سپس قیمت فروش ایزوگام را براساس حجم مورد نیاز آن ها تعیین کنند زیرا کارخانه های تولید کننده ایزوگام مانند ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان برای حجم های بسیار بالا تخفیفات بسیار خوبی را برای مشتریان در نظر می گیرند و این تخفیفات با کاهش قیمت فروش ایزوگام به میزان قابل توجهی می شود.

نکته!

نکته!

ایزوگام دلیجان شرق ضخامت ۴ میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم دارد و استاندارد آن اصلی است.

قیمت فروش ایزوگام دلیجان

با کمی جست وجو در سایت های اینترنتی می توان مشاهده کرد که برخی از برند های بزرگ تولید کننده ایزوگام همواره از طریق سایت های خود سعی می کنند قیمت فروش ایزوگام را براساس حجم های مورد نیاز مشتریان مشخص کنند.
از طرفی براساس حجم مورد نیاز مشتریان درصد مشخصی تخفیف برای آن ها در نظر گرفته می شود و با افزایش حجم سفارش این میزان تخفیف نیز بسیار افزایش می یابد.
ایزوگام دلیجان برندی است شناخته شده و قابل اعتماد که در سراسر کشور با ایجاد تسهیلات فروش توزیع و پخش می شود.

قیمت فروش ایزوگام

فروش ایزوگام با کیفیت پلیمری عالی

این نکته را باید مد نظر داشت که خرید عمده ایزوگام درجه یک دلیجان از کارخانه های تولیدی با قیمت فروش ایزوگام بسیار پایین تری نسبت به خرید ایزوگام از شرکت ها و کارخانه های تولیدی انجام می گردد.
ایزوگام پلیمری درجه یک:

  • مقاومت بالا دارد
  • کشش و چسبندگی بالایی دارد
  • در نصب ایزوگام پلیمری با مشکلی مواجه نمی شوید
  • ایزوگام پلیمری ضمانت ۱۰ ساله و بیمه نامه ایران دارد

قیمت فروش ایزوگام

آن چه باید در باره انواع ایزوگام پلیمری بدانید، در فیلم کوتاه زیر آمده است:

 

 

با برقرار ارتباط با مشاوران فروش این سایت به عنوان از قیمت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان در کارخانه مطلع شده و همچنین تخفیفات فروش شرکت را نیز جویا شد.

انواع قیر و ایزوگام دلیجان درجه یک

ایزوگام که از آن به عنوان یک عایق رطوبتی و حرارتی یاد می شود و همه با آن آشنا هستیم از مواد اولیه ای که بر پایه مشتقات نفت خام است در کارخانه و با شرایط خاص تولید می شود. البته بدون در نظر گرفتن لایه فویل یا همان لایه موجود در نمای بیرونی ایزوگام که در ظاهر می بینیم.
به این ترتیب می توان ادعا کرد اصلی ترین لایه که در برابر رطوبت و یا حرارت باید دارای مقاومت بالا باشد قیر مورد استفاده در ایزوگام است.
اصولا قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام از دو طریق قابل دستیابی می باشد. یکی نوع قیر پلیمری یا قیر پالایشگاهی و خالص و دیگری قیر دمیده که روش تولید خاص خود را دارد.
ضخامت ایزوگام تولید شده در کارخانه از یک حدی نمی تواند بیشتر باشد چون قیر اضافی موجود در ایزوگام خود از معایب آن محسوب می شود. به طوری که باعث برآمدگی غیر معمول و یا ارائه ظاهری نامناسب به رول ایزوگام می دهد و هم اینکه در زمان نصب باعث حرکت لایه ایزوگام روی سطح می شود.
همچنین استفاده کمتر از حد استاندارد هم می تواند به طریقی دیگر از معایب ایزوگام تولید شده باشد. زیرا بیرون زدگی لایه های تیشو و پلی استر را سبب می شود و به اصطلاح ایزوگام نخ نما می شود. این نوع ایزوگام در زمان نصب و به محض رسیدن شعله به آن تکه تکه شده و از حالت یک پارچگی خارج می شود.
قیر مورد استفاده در ایزوگام را می توان در دو طبقه دسته بندی کرد. یکی قیر پالایشگاهی که خالص است و مستقیما برای استفاده در خط تولید و پس از حرارت دیدن و روان شدن وارد سینی می شود و دیگری قیری که با دمیدن بخار آب به سطح قیر در مخازنی که برای این منظور ساخته شده اند آن را برای استفاده آماده می نمایند. به قیری که از این روش تولید می شود قیر دمیده هم گفته می شود.

مشخصات قیر مورد استفاده در ایزوگام درجه یک

قیر پالایشگاهی بصورت جامد و یا نیمه جامد است و بهترین نوع آن برای تولید در ایزوگام می باشد. قیر پالایشگاهی را پلیمری هم می نامند و با اعدادی مشخص می کنند که دارای معانی خاصی هم هست.
مثلا برای تولید ایزوگام از قیر پلیمری  ۷۰/۶۰ استفاده می کنند. منظور از این اعداد این است که درجه نرمی قیر مورد استفاده ۶۰ می باشد و درجه نفوذ پذیری آن ۷۰ است.
ایزوگامی که از قیر پلیمری استفاده می کند در زمان نصب همان بوی قیر را می دهد و قابل شناسائی افراد ناوارد هم از این راه قرار می گیرد. احتمال اینکه تولید کننده ای برای کاهش هزینه های تولید از گازوئیل برای تولید استفاده کند بسیار است اما در این حالت ایزوگام تولید شده با این ترکیب دارای بوی زننده گازوئیل می باشد.
از ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری به سهولت و اطمینان می توانید برای پوشش پشت بام ها و آب بندی کف سرویس های بهداشتی استفاده نمائید. این ایزوگام دارای عمر طولانی و مقاومت در برابر سرمای تا ۵ درجه زیر صفر و دمای بالاتر از ۱۰۰ درجه بالای صفر را دارد. دارای وزن مناسب بوده و از وارد نمودن بار اضافی به ساختمان پس از اتمام کار بر حذر می باشد.

مزایای استفاده از ایزوگام پلیمری

به این ترتیب مزایای استفاده از ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری را می توان به شرح زیر بر شمرد :
اول اینکه ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری دارای عمر طولانی تری است.
دوم، مقاومت ایزوگام پلیمری در برابر سرما و گرما ربسیار بالا و قابل اعتماد تا سال ها می باشد.
سوم، ایزوگام پلیمری ضخامت کمتری می تواند داشته باشد و این ضخامت کمتر مستقیما روی وزن رول ایزوگام تاثیر دارد.
چهارم اینکه، بوی نامطبوع ندارد و در زمان نصب و یا در برابر حرارت های بالا بوی گازوئیل نمی دهد.
قیر های دمیده که از طریق هوا دهی به قیر و در نتیجه کاهش مقدار اکسیژه در قیر بدست می آید دارای مشخصات خاصی است که از آن جمله میتوان به درجه نفوذ پذیری کمتر و انعطاف یا نقطه نرمی بیشتر این نوع قیر اشاره کرد.
نتیجه درجه نرمی بالا در تولید ایزوگام موجب می شود که ایزوگام در مناطق و مکان های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.
لازم به ذکر اینکه در تولید قیر دمیده از مازوت استفاده می شود و از دمیدن هوای داغ در این فرایند به مازوت بهره می برند. درجه حرارت مورد نیاز برای این منظور ممکن است تا ۳۰۰ در جه سانتیگراد باشد. در این فرایند اتم های هیدروژن موجود در مازوت با بخار آب ترکیب شده و عملی صورت میگیرد که به آن بسپارش می گویند.
قیر دمیده در تولید ایزوگام نیاز به افزودن مواد اولیه دیگر به قیر ندارد و می تواند مستقیم وارد سینی خط تولید شود.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با استفاده از هر دو نوع قیرپالایشگاهی و دمیده  در تولید محصولات خود بهره می برد و بسته به نوع سفارش شما می تواند تک لایه، دو لایه و یا سه لایه و با ضخامت های تا ۵ میلیمتر را شامل شود.
در تولیدات ایزوگام هیرمان انواع طرح دار ایزوگام هم به چشم می خورد که هر کدام می تواند با سلیقه شما منطبق باشد. انواع طرح های منحصر بفرد در این کارخانه تولیدی به اقصی نقاط کشور ارسال و مورد استفاده می گیرد.
شما می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان از طرح های تولید شده این شرکت و تصاویر آن در زمان نصب بازدید نمائید.
شرکت ایزوگام هیرمان با بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات به روز و نیروی انسانی با تجربه و با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران جایگاه در خور شان ایزوگام هیرمان را برای خود بدست آورده و با دریافت جوایز و گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی نام هیرمان را با صنعت ایزوگام بر سر زبان ها انداخته است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین که از قیر پلیمری در تولیدات آنها استفاده شده است را می توانید در نمایندگی های هیرمان و دفتر فروش اصلی ملاحظه کنید.
برای اطلاع از قیمت به روز و کیفیت تولیدات هیرمان راه های ارتباطی بسیاری پیش روی شماست. از سایت و شبکه های اجتماعی تا حضور مستقیم در دفتر فروش و کارخانه.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!