خانه / قیمت ایزوگام / قیمت رول ایزوگام درجه یک ویژه دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک ویژه دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک ویزه دلیجان به عواملی مانند استاندارد و نوع ایزوگام و نوع قیر مصرفی بستگی دارد و هر یک از این عوامل می توانند تعیین کننده قیمت رول ابروگام باشند.

اگر در مراکز فروش ایزوگام و فروشگاه ها و کلینیک های ساختمانی به ایزوگام هایی که در درجه های کیفی مختلف برای عرضه وجود داشته، دقت کرده باشیم متوجه خواهیم شد که ایزوگام همواره به صورت رول بوده است و ممکن است قیمت رول ایزوگام با توجه به برند متفاوت باشد.

قیمت رول ایزوگام

مشخصات ظاهری رول های ایزوگام

البته طول و عرض و همچنین متراژ هر رول ایزوگام تولید شده توسط برند های مختلف نیز اگر براساس استاندارد های تعریف شده باشد، می توان گفت از نظر ظاهری هر رول ایزوگام استاندارد تولیدی برند های مختلف با یکدیگر مشابه می باشند و به عبارتی طول هر کدام ۱۰ متر و عرض هر کدام یک متر و… می باشد و تنها از نظر مشخصه های کیفی و قیمت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند.

نکته!

نکته!

قیمت هر رول ایزوگام بسته به نوع ایزوگام و نوع قیر مصرفی متغیر است.

قیمت هر رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام دلیجان

قیمت رول ایزوگام با توجه به استانداردها و نوع مواد اولیه تقریبا مشخص شده است و اکثر کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان براساس یک سری فرمولاسیون های تعریف شده و مشابه و همچنین با تکنولوژی روز و دستگاه های یکسان در حال تولید رول ایزوگام می باشند و تنها بعضی از آن ها به صورت سفارشی و ویژه برای مشتریان کیفیت و مشخصات ظاهری هر رول ایزوگام را تغییر می دهند و البته این تغییرات تنها به صورت سفارشی برای شرکت های خاص و در حجم های بسیار بالا انجام می گردد و مجموع این عوامل سبب می شود که قیمت رول ایزوگام با تغییرات و نوساناتی همراه باشد.

قیمت رول ایزوگام

قیمت ایزوگام با نصب

قیمت رول ایزوگام با نصب و همچنین قیمت هر رول ایزوگام خام بدون نصب از درب کارخانه با یکدیگر متفاوت می باشند که مشتریان باید در هنگام خرید و فروش هر رول ایزوگام باید به این مسئله توجه ویژه نمایند. تاجران و شرکت های بازرگانی ترجیح می دهند هر رول ایزوگام درجه یک دلیجان را به صورت خام و از درب کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند.

نصب ایزوگام چرا اهمیت دارد و چگونه می توان با بهترین شرایط و کیفیت از عهده این کار برآمد؟ هر چقدر کیفیت ایزوگام تولید شده بهتر باشد طبیعی است که قیمت رول ایزوگام ممکن است گران تر باشد چرا که عواملی مانند کیفیت قیر و پلیمر و مواد اصلاح کننده در هنگام تولید ایزوگام موثرند و البته نوع ایزوگام که به صورت تک لایه، دولایه، و یا حتی دولایه طرح دار در قیمت گذاری ها موثر و دخیل هستند.
نصب ایزگام باکیفیت می تواند عمر ایزوگام و استحکام ساختمان را چندین برابر کند.

 

 

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان با نصب و یا بدون نصب به صورت عمده و جزئی را می توان از مسئولان فروش سایت ما به دست آورد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان