خانه / ایزوگام / قیمت خام ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

قیمت خام ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

قیمت خام ایزوگام دلیجان از درب کارخانه ارزان تر است و به قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسد و در هزینه های شما و صرفه جویی در آن ها کمک بسیار می کند.
ایزوگام دلیجان با توجه به سابقه و سبک منحصر به فردی که در تولید ایزوگام از خود به‌ جا گذاشته است، موجب شده است که قیمت خام ایزوگام دلیجان را چیزی فراتر بدانیم. اکنون ما نیز توانسته ایم تا با بهره گیری از همان تخصص و تجربه، محصولاتی تولید کنیم که خوشبختانه موجب این شده است که لبخند رضایت بر لبان مشتریانمان نقش ببند. ایجاد شرایط برای تولید ایزوگام و تعیین قیمت خام ایزوگام اهمیت بسیار زیادی دارد.

قیمت خام ایزوگام

قیمت خام ایزوگام دلیجان

برای فروش عمده ایزوگام و به جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از فروش ایزوگام غیراستاندارد، کارخانه ایزوگام دلیجان بیشترین فروش ایزوگام را از طریق زیر انجام می دهد:

 • فروش توسط نمایندگی ها به صورت عمده
 • فروش ایزوگام از درب کارخانه
 • فروش اینترنتی و آنلاین انواع عایق رطوبتی

در راستای مشتری مداری هر چه بیشتر و جلب حداکثر رضایت این عزیزان، تصمیمی که کارخانه ما گرفته است این است که با حذف بازار خرده فروشی، فروش انواع مختلف ایزوگام استاندارد از درب کارخانه صورت گیرد.

قیمت خام ایزوگام

ایزوگام با قیمت ارزان

قیمت خام ایزوگام، زمانی که از درب کارخانه اقدام به خرید شود بسیار ارزان تر خواهد بود و به این ترتیب بسیاری از هزینه های رفت و آمد حذف می شوند.
ایزوگام ارزان قیمت دلیجان تمامی کیفیت ها و استانداردهای لازم را برای مصرف در هر نوع پروژه ای دارد و مواد اولیه مصرفی در آن کاملا تایید شده و استاندارد هستند.
قیمت خام ایزوگام، زمانی که به صورت عمده تولید و به فروش می رسد بسیار ارزان تر است و برای پیمانکاران مناسب تر خواهد بود.

قیمت خام ایزوگام

پخش و توزیع عمده ایزوگام به سراسر کشور

شهرهای بسیاری می توانند از زمینه های فراهم شده برای خرید بهترین ایزوگام با قیمت خام ایزوگام استفاده کنند و خرید عمده عایق های رطوبتی در سراسر کشور ایران به روش های گفته شده در بالا به سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

 1. تهران
 2. مشهد
 3. اصفهان
 4. شیراز
 5. تبریز
 6. قم
 7. کرمانشاه
 8. ایلام
 9. ارومیه
 10. بندرعباس
 11. بروجرد
 12. ورامین
 13. بهبهان
 14. میانه

قیمت خام ایزوگام بر اساس استفاده از نوع مواد اولیه و کیفیت مواد اولیه ای مانند :

 • قیر
 • تیشو و پلی استر
 • نوع ایزوگام
 • وزن و ضخامت هر رول و نوسانات قیمت بازار تقاضا و مواد اولیه تعیین می شود.

قیمت خام ایزوگام

برای اطلاعت تکمیلی و آگاهی بیشتر شما از قیمت خام ایزوگام همیشه می توانید با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید که اطلاعات تماس با آن ها در زیر اشاره شده است.

 

 

کیفیت در ایزوگام به چه معناست؟

منظور این است که ایزوگام با توجه به مواد اولیه تشکیل دهنده آن وقتی در شرایط نرمال و استاندارد درون انبار نگهداری می شود از تعادل و پایداری بسیاری برخوردار است ولی به محض اینکه مورد استفاده قرار می گیرد تحت تغییر شرایط قرار می گیرد و دچار بهم حوردن تعادل آن می شود. به این دلیل که در معرض هوای آزاد ، تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت قرار خواهد گرفت.
ایزوگام که از لایه های مختلف با اشکال گوناگون در خود بهره برده است، هرکدام دارای مشخصات و مقاومت های خاصی هم هست. پایه اصلی ایزوگام را قیر تشکیل می دهد و این قیر است که با ترکیب با مواد دیگری مانند تیشو و پلی استر و پودری به نام تالک ایزوگام را تشکیل می دهند.
قیر موجود در ایزوگام تا زمانی که به حالت آزاد و در طبیعت و یا در بشکه و تانکر حمل باشد تغییر آنچنانی را نخواهد داشت ولی در ترکیب با این مواد که نام بردیم به محصول دیگری مبدل می شود که کاربرد خاصی هم دارد.
برای رسیدن به لایه ای مقاوم و قابل ترمیم و همچنین دوام بالاتر، لایه ایزوگام در آزمایشگاه درست شد و پس از کسب نتایج رضایت بخش و گذشتن از انواع تست ها و آزمایشات بسیار در بازار پا به عرصه وجود گذاشت.
قیر موجود در ایزوگام هم می تواند بصورت پالایشگاهی استفاده شود و هم بصورت دمیده. تفاوت این قیر ها با هم در این است که قیر پالایشگاهی از نفت خام و در دستگاه تقطیر و در پالایشگاه بدست می آید و قیر دمیده با حرارت دهی از طریق لوله های بخار آب به مازوت و گرفتن هیدروژن مازوت و تبدیل آن به آب فراوری و تولید می گردد.
در صورتیکه ایزوگام در محلی نصب گردد و تحت شرایط جوی و رطوبت قرار گیرد مقاومت آن شروع می شود و لایه ایزوگام مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. چیزی که ما آنرا کیفیت می نامیم.
کیفیت یعنی همین تاب و توان مقاومت در برابر عوامل و شرایط نا مساعد. در ایزوگام لایه ای هم وجود دارد که از خود ایزوگام مراقبت و محافظت می نماید و آن لایه که فویل آلومینیومی است در برابر گرما و نور مقاومت می کند و از رسیدن حرارت به قیر موجود در ایزوگام جلوگیری می کند.
این لایه که بسیار نازک و سبک می باشد هم وظیفه نگهداری از ایزوگام را به عهده دارد و هم از انتقال حرارت به پشت بام از طریق تابش نور ممانعت می کند.
به این ترتیب کیفیت رابطه مستقیم با مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام دارد. شرکت تولید ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام در لایه های متنوع و ضخامت های مختلف کیفیت را در ایزوگام مجددا تعریف نموده و استاندارد ایزوگام با کیفیت را ارتقا داده است.
برای اطلاع از نمونه محصولات و مشخصات آنها باید با دفتر فروش و یا با مراجعه به نمایندگی های هیرمان از آخرین دستاورد ها و قیمت های آنها مطلع شوید.

تشخیص و سنجش میزان کیفیت ایزوگام چگونه است؟

قیر موجود در ایزوگام به همراه لایه های تیشو و پلی استر که در مجموع یک لایه منسجم و یکپارچه را تشکیل می دهند وظیفه جلوگیری از نفوذ حرارت و رطوبت به پشت بام یا محل نصب ایزوگام را دارد. هر چقدر مقاومت این لایه ها بیشتر باشد و شرایط سخت تر، می توانیم بگوئیم که ایزوگام از کیفیت بالائی برخوردار است.
برای سنجش میزان کیفیت هر کالائی روش ها و آزمایشات مختلفی وجود دارد. برای ایزوگام هم روال کار به همین صورت است.
البته باید متذکر شد که وجود علامت استاندارد می تواند نشان دهنده کیفیت کالای مصرفی باشد. به این دلیل که قبل از رسیدن کالا به تولید انبوه، نمونه ای از آن در سازمان ملی استاندارد و تحت آزمایشات و تست های لازم قرار می گیرد و سپس مجوز تولید انبوه داده می شود. اما شاید لازم باشد در زمان خرید هم با روش های ساده بتوان از کیفیت ایزوگام خریداری شده اطمینان نسبی بدست آورد.
در آزمایشگاه و با وجود تجهیزات و لوازم خاص و وجود کارشناسان، کار به سرعت و با درجه اطمینان بسیار بالا صورت می گیرد اما به روش های دستی و ساده تنها می توانیم بخشی از ایزوگام را به آزمایش بسپاریم. مثلا تست قیر می تواند با دست کشیدن به پشت ایزوگام و سیاه شدن دست متوجه تغییر در کیفیت قیر شد و یا با بوئیدن ایزوگام میتوان از وجود مواد اضافی مانند گازوئیل در آن مطلع شد.
ولی برای تعیین مقاومت کشش و خمش و یا مقاومت در برابر شکنندگی و تعیین نفوذ ناپذیری ایزوگام نیاز به انجام کار های دقیق تر و ابزار مناسب داریم.
با تا کردن گوشه ایزوگام و برگرداندن به حالت اولیه می توانیم از وجود ترک و یا شکنندگی در ناحیه تا خورده بصورت ظاهری به کیفیت پی ببریم ولی قطعی نمی باشد، چون عوامل بسیاری می تواند باعث این ترک خوردگی و شکنندگی باشد.
برای اینکه کلا از کیفیت کالائی و در اینجا ایزوگام اطمینان لازم  را داشته باشید باید از کارشناسان و مشاورین با تجربه در این مورد جویا شوید.
ضمن اینکه ایزوگام مورد استفاده در منطقه می تواند تفاوت هم داشته باشد. ممکن است در یک منطقه از ایزوگام برای کف استخر استفاده شود و یا در همان منطقه از ایزوگام برای پی دیوار، و یا استفاده در پشت بام مد نظر باشد.
قطعا ایزوگام مناسب برای هر کدام از این مکان ها با هم تفاوت دارند و باید کالای همخوان و مناسب برای هر یک از آنها مورد استفاده قرار گیرد.
حتی ممکن است در منطقه ای برای جلوگیری از رطوبت و حرارت از عایق دیگری استفاده کنید. به همین علت استفاده از مشاوره رایگان برخی تولید کنندگان توصیه می شود. تا هم با هزینه کمتر کالای با دوام را بخرید و هم از ارسال مستقیم از کارخانه و امتیازات ضمانت نامه و بیمه نامه برخوردار شوید.

چرا ایزوگام دلیجان را باید از هیرمان خرید؟

دلایل خرید از هیرمان بسیار است. تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین، تولید بر اساس نوآوری و کیفیت بالا، استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در کشور، صادرات به کشور های اروپائی و استاندارد واقعی کالا از دلایل کوچک برای خرید محسوب می شود.
خدمات نصب و فروش، خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای، پرسنل مجرب و آموزش دیده، بعلاوه ده ها مورد دیگر که ایزوگام هیرمان را برتر کرده است.
آرامش و آسایش در سایه امنیت و از راه خرید ایزوگام با کیفیت بدست می آید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!