خانه / ایزوگام / قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان پلیمری

قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان پلیمری

قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان پلیمری از طریق سایت های معتبر و نمایندگی های ایزوگام قابل دریافت است و به سراسر کشور بارگیری و ارسال صورت می گیرد.

عایق ایزوگام درجه دلیجان که به عبارتی همان ایزوگام پلیمری می باشد و از قیر پالایشگاهی ۶۰_۷۰ تولید می شود و دارای کیفیت و طول عمر بسیار بالایی نسبت به قیر دمیده برخوردار می باشد.

قیمت عایق ایزوگام

تاثیر کیفیت مواد اولیه بر قیمت ایزوگام

یکی از مهم ترین دلایل ایزوگام پلیمری همانطور که گفته شد قیر پالایشگاهی به کار رفته در تولید این محصول است و برای واضح تر و روشن تر شدن این مسئله باید گفت که قیر خالص ۶۰_۷۰ به کار رفته در تولید ایزوگام به دلیل این که از پالایش نفت خام در دمای ۳۶۰ درجه سانتی گراد به دست می آید از کیفیت و طول عمر بسیار بالاتری نسبت به ایزوگام دمیده برخوردار می باشد زیرا ایزوگام دمیده از دمیدن هوای داغ ۳۰۰ سانتی گراد به مازوت به دست می آید و به همین دلیل تمامی کارشناسان و متخصصان تولید ایزوگام معتقدند ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام دمیده بسیار بهتر می باشد و قیمت عایق ایزوگام به این ترتیب تعیین می شود.

قیمت عایق ایزوگام

قیمت عایق ایزوگام پلیمری

قیمت عایق ایزوگام پلیمری درجه یک از ایزوگام دمیده بیشتر می باشد ولی اختلاف قیمت آن ها در مقایسه با طول عمر بسیار بالا و کیفیت باورنکردنی ایزوگام پلیمری مورد توجه بسیاری از مشتریان عمده و متقاضیان قرار نمی گیرد.

نکنه مهم!

نکنه مهم!

ایزوگام پلیمری با ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر نشان از کیفیت و استاندارد ایزوگام دلیجان دارد.

ایزوگام پلیمری هم دوام و عمر بیشتری دارد و هم در هنگام چسباندن استحکام و مقاومت بیشتری دارد و می تواند در برابر فشار و هوای سرد و گرم و باد و باران مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.
ایزوگام درجه یک پلیمری را می توان با بالاترین کیفیت خریداری نمود و قیمت عایق ایزوگام به صورت عمده مناسب تر است و خرید ایزوگام به این ترتیب به بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب تر و ارزان تر صورت می گیرد.

قیمت عایق ایزوگام

عایق ایزوگام درجه یک

قیمت عایق ایزوگام درجه یک در مراکز فروش مختلف و همچنین مراکز تولیدی با یکدیگر متفاوت می باشند زیرا فرآیند تولید و ساختار فروش ایزوگام و سیاست های قیمت گذاری شرکت های تولیدی و مراکز فروش با یکدیگر متفاوت می باشند.

قیمت عایق ایزوگام همان طور که می دانید به کیفیت مواد اولیه و بخصوص به کیفیت قیر مصرف شده بستگی مستقیم دارد.

برای اطلاع از قیمت عایق ایزوگام درجه یک دلیجان پیشنهاد می شود با مشاوران فروش سایت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز و شرایط بازار ایزوگام را نیز از آن ها جویا شد.

لایه پلی اتیلن در ایزوگام پلیمری چه نقشی دارد

یکی از لایه ها ی استفاده شده در ایزوگام که کمتر به آن پرداخته شده است، پلی اتیلن یا به اصطلاح فنی آن، فیلم پلی اتیلن می باشد. دادن کلمه فیلم به این ماده بخاطر رول شدن و در متراژ های مختلف است.
مثلا فیلم پلی اتیلن با عرض ۲ متر و طول ۲۰ متر وقتی بصورت رول در می آید نام فیلم را به خود اختصاص می دهد.
انواع فیلم پلی اتیلن کاربرد های بسیاری در امور زندگی ما دارد که ما از آن بی اطلاع هستیم. از بسته بندی های آب معدنی گرفته تا بسته بندی مواد خوراکی و حتی پلاستیک های حمل مواد خریداری شده از مغازه ها را می توان مثال زد.
پلی اتیلن که بر اثر فرایند شیمیائی و در کارخانه های مخصوص این محصول از مواد اولیه پتروشیمی نتیجه میگردد در صنعت تولید ایزوگام از لایه های اصلی و بسیار مهم محسوب می گردد.
اگر یک رول ایزوگام را در نظر بگیرید، پس از باز کردن بسته بندی و یا وکیوم کارخانه تولید کننده، آنچه در ظاهر نمایان می شود و به چشم می آید همان لایه پلی اتیلن است، که روی آن و در فواصل معین نام تجاری کالا و شرکت تولید کننده، و اطلاعات دیگری مربوط به علامت یا لوگوی محصول و بنا به سلیقه تولید کننده می تواند روی آن چاپ شود.
لایه ای که پس از باز کردن رول ایزوگام و قبل از نصب دیده می شود در واقع نشان اصالت کالای تولید شده هم می تواند محسوب گردد. که چاپ و بسته بندی غیر از خط تولید تولید کننده و بدون مجوز تولید، منع قانونی دارد و حکم کلاهبرداری از نشان تجاری محسوب می شود.
فیلم پلی اتیلن علاوه بر ارائه اطلاعات نام تجاری و نشان کارخانه تولید کننده برای جلوگیری از بهم چسبیدن لایه های ایزوگام در زمان رول کردن هم کاربرد دارد که میتواند محافظ خوبی برای تغییرات دمائی ایزوگام باشد.
لایه فیلم پلی اتیلن می تواند در ضخامت های متفاوتی تولید و عرضه شود و این موضوع ارتباط تنگاتنگی با مورد استفاده آن دارد. معمولا برای استفاده در تولید ایزوگام از لایه فیلم پلی اتیلن با ضخامت بین ۵۰ تا ۶۵ میکرون استفاده می شود .
در زمان نصب ایزوگام در محل، این لایه با حرارت شعله آب شده و از بین می رود و در ادامه کار نصب و حرارت متمرکز روی لایه قیری ایزوگام، کار نصب انجام می شود.
در حقیقت لایه پلی اتیلن برای دو منظور در ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. یکی اینکه اطلاعات نام تجاری و نشان تولید کننده را در معرض دید خریدار قرار می دهد و دیگر اینکه از بهم چسبیدن ایزوگام در زمان رول کردن جلوگیری می کند.

تناسب انتخاب ایزوگام مناسب با محل استفاده

پس از اینکه ایزوگام برای نصب آماده شد و حرارت دهی به آن آغاز گردید لایه فیلم یا پلی اتیلن موجود در آن بر اثر حرارت آب شده و از بین میرود.
در حقیقت قیر مذاب به سطح مورد نظر می چسبد و ایزوگام برای بهره برداری آماده است. در ادامه کار نصب آنچه در ظاهر نمایان می شود همان لایه روئی ایزوگام است که با یک لایه آلومینیومی، در ایزوگام های فویل دار یا طرح های مختلف در ایزوگام های طرح دار، دیده می شود.
لایه فویل موجود در ایزوگام بسیار با اهمیت است زیرا آسیب دیدن این لایه پس از اتمام کار نصب، موجب نفوذ حرارت به لایه های قیری شده و در نهایت منجر به شل شدن و روان شدن آن می شود. همچنین لایه فویل وظیفه ایجاد نمای ظاهری یکدست و یکپارچه را هم دارد.
در مکان هائی که پس از نصب ایزوگام، عملیات اجرائی دیگری هم انجام می شود، مانند پی ساختمان، کف و دیوار سرویس های بهداشتی و یا کف آشپز خانه ها از ایزوگام بدون فویل استفاده می شود.
زیرا وجود لایه فویل در این مکان ها از پیوستگی و چسبندگی ملات و یا لایه های دیگر با ایزوگام ممانعت می نماید.
موارد بسیاری در استفاده بهینه از ایزوگام وجود دارد که با تحقیق و پرسش از اهالی فن می توانید به آن پی ببرید. اما آنچه که مهم جلوه میکند استفاده از افراد با تجربه و تخصص بالا در زمینه نصب می باشد.
ایزوگام با قیمت نسبتا بالائی که دارد می تواند جلب اعتماد کاذب نماید، چون بدست افراد بدون تجربه نصب شده و در آینده ای نه چندان دور و پس از گذشتن مدت کوتاه ممکن است اثرات مخرب آن را به چشم ببینید.
لایه های فویل و پلی اتیلن بخاطر سبک بودن، وزن قابل ملاحظه ای را در ایزوگام ندارند، اما آنچه که موجب تغییرات وزن در ایزوگام می شود وزن مخصوص قیر بکار رفته در هر رول می باشد.
قابل ذکر اینکه قیر موجود در ایزوگام با دو روش تولید و استفاده می شود. یکی قیر خالص پلیمری است و نوع دیگر، قیر دمیده است که حاصل عبور قیر در مجاورت بخار است که با فشار به سطح قیر وارد می شود و در این فرایند قیر مورد استفاده برای ایزوگام آماده می شود.
آنچه که در تولید ایزوگام دارای اهمیت است، موارد استفاده و محل کار ایزوگام است. از ایزوگام با قیر پلیمری به دلیل مقاومت و چسبندگی بسیار بالا میتوان در گوشه ها و یا مکان هائی که نیاز به خم کردن ایزوگام است استفاده کرد.
برای مشاوره و دریافت اطلاعات قیمت و نوع ایزوگام مورد نیاز برای محل نصب مورد نظر خود با مشاورین مستقر در دفتر فروش هیرمان تماس گرفته و از انواع تولیدات این کارخانه نیز اطلاع کسب نمائید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین از انواع تولیدات هیرمان است که می تواند شما را برای یک عمر آسوده خاطر نماید.
ضخامت های ۵ میلیمتر و ۵۰ کیلو وزن برای این تولیدات بیانگر استفاده از قیر پلیمری خالص در تولید است که تا سال های متمادی دوام و بقای خود را حفظ خواهد کرد. ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه معتبر را از فروشنده بخواهید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!