خانه / ایزوگام / قیمت صادرات ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان

قیمت صادرات ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان

قیمت صادرات ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان به هر یک از کشورهای همسایه با پلمپ گمرکی به صورت آنلاین به شما اطلاع داده می شود.

در زمینه ی صادرات ایزوگام در سال های اخیر اقدامات و فعالیت های بسیار زیادی انجام شده است و بعضی از کارخانه های تولیدی ایزوگام در دلیجان توانسته اند تمامی ساختار های لازم برای اعلام قیمت صادرات ایزوگام پلیمری به کشور های مختلف را فراهم نمایند.

قیمت صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

صادرات ایزوگام و اعلام قیمت صادرات ایزوگام به کشورهایی مانند:

  • ارمنستان
  • افغانستان
  • ترکیه
  • پاکستان
  • تاجیکستان
  • عراق
  • امارات
  • سوریه
  • ترکیه
  • قزاقستان

و کشورهای اروپایی از طریق شرکت های بازرگانی انجام می شود و شرکت های بازرگانی ایزوگام را از کارخانه های تولیدی معتبر خریداری کرده و با برند خود وارد بازار های خارجی می کنند و قیمت صادرات ایزوگام به این ترتیب مشخص می شود.

 

قیمت صادرات ایزوگام

قیمت ایزوگام صادراتی دولایه فویل دار

در صادرات ایزوگام همواره مشخصه ی قیمت صادرات ایزوگام یکی از مهم ترین عوامل در جذب مشتریان خارجی و رقابت در بازار های خارجی بوده است.
اکثر شرکت های بازرگانی برای صادرات ایزوگام دولایه فویل دار سعی می کنند با چندین کارخانه در زمینه ی تولید ایزوگام مذاکره حضوری داشته و قیمت ایزوگام صادراتی را از طریق آن ها جویا شده و سپس با یکدیگر مقایسه نمایند و در صورت توافق و فراهم بودن تمامی شرایط کاری با یک کارخانه تولیدی برای صادرات ایزوگام قرارداد امضا نمایند.

نکته!

نکته!

ایزوگام صادراتی با بسته بندی های دقیق و استاندارد، بارگیری شده و پلمپ گمرکی می شود.

قیمت صادرات ایزوگام

قیمت صادرات ایزوگام دلیجان

به راحتی نمی توان قیمت صادرات ایزوگام را مشخص کرد و شرکت های تولیدی ایزوگام دلیجان با استفاده از متخصصان و کارشناسان فروش خود برای تعیین قیمت صادرات ایزوگام درجه یک تمامی عوامل و شرایط تولید و ارسال سفارش مشتریان را در نظر گرفته و سپس قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان را مشخص می کنند.

نمونه ای از ایزوگام دلیجان شرق درجه یک مناسب صادرات

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان پیشنهاد می شود با مدیران سایت ما نیز ارتباط برقرار کرده و این همکاران می توانند بهترین نمونه های ایزوگام را که برای صادرات مناسب هستند و قیمت مقرون به صرفه هم دارند برای شما ارسال نمایند.

تاثیر کیفیت مواد اولیه روی صادرات ایزوگام دلیجان

بسیاری از کشورها سرمایه گذاری بسیاری را روی تولید مواد اولیه در کشور خود برای صادرات به دیگر کشور ها گذاشته اند و توانسته اند از این طریق صادرات تولیدات خود را در کل جهان عرضه نمایند.
با کوچک شدن فاصله بین مردم کشور های مختلف از طریق اینترنت و دست یافتن به خدمات ارائه شده توسط دیگران در اینترنت، بازاری به وسعت جهان در اختیار همه قرار دارد. شما می توانید محصولی را تولید نمائید و با ارائه آن در اینترنت به کل مردم جهان آن را تبلیغ و به فروش برسانید.
محصولات و تولیدات میتوانند در یک کشور با نیروی کار ارزان تر تولید شوند و به دیگر مناطق ارسال و به فروش برسند. حتی خدمات هم از این قانون پیروی می کنند. خدمات آموزشی، ورزشی، برنامه نویسی و هزاران محصول دیگر را می توان نام برد.
اما تنها تولید محصول و ارائه آن کاری از پیش نمی برد، مگر این تولیدات با کیفیت تضمین شوند. مواد اولیه موجود در کشور ما که دارای منابع زیر زمینی و رو زمینی منحصر به فردی هستیم می تواند جزو این موارد محسوب شود.
در چند سال اخیر و با تغییر رویکرد سیاست کلی، در این زمینه کارهای بسیار با ارزشی صورت گرفته است و تولید کنندگان توانسته اند با تولید محصولات با کیفیت و صادرات آن گامی بسیار مثبت در جهت تامین ارز و سر پا نگهداشتن صنعت خود بردارند.
یکی از این صنایع که می تواند در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد و مواد اولیه آن هم به وفور در کشور ما وجود دارد صنعت تولید عایق های رطوبتی و حرارتی یا همان ایزوگام است.
ایزوگام که در تولید خود از قیر بهره می برد می تواند با تولید انبوه و بازار یابی درخور توجه، به صدر جدول صادرات کشور صعود نماید.
در گذشته های نه چندان دور، ایران با وجود منابع نفت و گاز در رتبه برتر جهان قرار داشت که می توانیم با تولید ایزوگام با کیفیت و منطبق با استاندارد های بین المللی این محصول را صادر و در جهان شناخته شویم.
امروزه و با ورود دستگاه های بسیار مجهز و تمام اتوماتیک، هم تولید داخل و هم ایزوگام صادراتی در کارخانه ها وجود دارند. البته شایان ذکر است که تولید کنندگان بسیاری هم هستند که چشم به بازار های دیگر کشور ها دوخته اند و در این راستا توانسته اند گام های بسیار اساسی را بردارند.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، با اخذ استاندارد اروپا در زمینه صادرات ایزوگام به منطقه اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته، و با کیفیت بالای تولیدات خود، در داخل کشور نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

چرا ایزوگام هیرمان را باید شناخت؟

مواد اولیه تولید ایزوگام که تماما در کشور تولید می شود هم از کیفیت قابل ملاحظه برخوردار است و هم از نظر میزان تولید قابل توجه می باشد.
پالایشگاه تولید قیر در مناطق مختلف کشور وجود دارد و هم کارخانجات تولید لایه های پلی استر و الیاف تیشو. هم تولید کننده فیلم پلی اتیلن داریم و هم کارخانه تولید ورق های آلومینیوم برای مصرف در ایزوگام. که کیفیت همه آنها مثال زدنی و قابل ملاحظه است.
بنا بر این، وجود این مواد در کشور و به میزان بسیار زیاد می تواند ما را از واردات مواد اولیه بی نیاز کند. تولیدات ایزوگام شرکت هیرمان در کشور و در حال حاضر برای مصرف داخلی و توان و ظرفیت برای صادرات این محصول، بسیار بالا می باشد که با بهره گیری از تجهیرات پیشرفته و پرسنل بسیار با تجربه و آموزش دیده میسر شده است.
برای صادرات این محصول روالی وجود دارد که اکثر کسانی که در این حوزه فعالیت دارند از ان مطلع هستند. بنظر میرسد سخت ترین مرحله برای اقدام به صادرات ایزوگام دریافت استاندارد از کشور مقصد می باشد.
زیرا بسیار سختگیرانه برخورد می کنند و محصولی را خریداری می کنند که تمام استاندارد های آنان را هم از لحاظ کیفیت و هم از نظر قیمت در حد قابل قبول داشته باشد.
با بوجود آمدن اختلاف قیمتی بین نرخ ارز و ریال، صادر کننده را ترغیب به بازاریابی در خارج از مرزها کرده است و به این ترتیب برای محصول خود به دنبال خریدار خارجی می گردند.
از تولید کنندگان موفق در این زمینه می توان به شرکت تولید ایزوگام هیرمان اشاره نمود که در دوره بهره برداری تا زمان حال تولیدات و محصولا خود را توانسته به تعداد بسیاری از کشور های منطقه صادر نماید.
گذشته از اینکه تعدادی از کشور های حوزه خلیج فارس از خریداران این شرکت می باشند، ایزوگام تولید شده در این کارخانه، در کشورهای اروپائی هم شناخته شده است و هستند کشورهائی که از خرید و استفاده از ایزوگام هیرمان رضایت خود را اعلام نموده اند.

ایزوگام طرح دار هیرمان و سوپر صادراتی ها

ایزوگام هیرمان در سالهای اخیر با سرمایه گذاری روی تولید ایزوگام با کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه تولید داخل و استاندارد، هم در تولیدات برای داخل موفق عمل کرده است و هم برای صادرات و در بخش بازارسازی و بازار یابی با توفیقاتی بسیاری روبرو بوده است.
ایزوگام هیرمان که انواع مختلفی دارد در بیشتر مناطق کشور استفاده می شود. هم تولیدات هیرمان برای مناطق سردسیری استفاده می شود و هم برای مناطق گرمسیری از محبوبیت بالا برخوردار است. انواع مختلف تک لایه و دو لایه و سه لایه با ضخامت های متنوع و وزن های مختلف، بر اساس استاندارد مورد تائید، تولید می شود.
طرح های ایزوگام های شرکت هیرمان از زیبائی و تنوع رنگ بسیار برخوردار است و تماما با کیفیت مورد تائید مراجع و محافل ذیربط تولید شده است.
تولیدات این شرکت در بسته بندی های متنوع برای خریدار ارسال می شود و بنا به نظر ایشان می تواند انجام پذیرد.
برای توضیحات بیشتر و کسب اطلاعات جامع از تولیدات و انواع ایزوگام های ساده و طرح دار، در لایه های متنوع و وزن ها و ضخامت های مورد نیاز می توانید به سایت ایزوگام هیرمان مراجعه نمائید و همچنین با تماس با کارشناسان از راهنمائی و مشاوره رایگان هم برخوردار باشید.
اطمینان و امنیت با محصولات هیرمان شعار همیشگی این شرکت می باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!