خانه / ایزوگام / قیمت ارزان ایزوگام دلیجان مرغوب

قیمت ارزان ایزوگام دلیجان مرغوب

قیمت ارزان ایزوگام دلیجان آیا منجر به خرید ایزوگام دلیجان مرغوب می شود و آیا می توان به خوبی و سادگی از این عایق رطوبتی در نصب هم استفاده کرد؟ به چند نمونه از ویژگی های ایزوگام دلیجان باید توجه کرد؟
تصور بسیاری از تاجران و فعالان صنعت ایزوگام این است که قیمت ایزوگام دلیجان حتی در حجم های بسیار بالا نیز بالا می باشد، در صورتی که اینگونه نبوده و قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان در کارخانه ایزوگام بردین و شرکت ایزوگام هیرمان ارزان و مناسب می باشد. با توجه به این که شهر دلیجان به عنوان یکی از مهم ترین قطب های اصلی تولید ایزوگام در کشور شناخته می شود بهتر است از قیمت ارزان ایزوگام در کارخانجات اطلاعاتی به دست آورم.

نکته!

نکته!

در هنگام خرید از شرکت ایزوگام دلیجان به طور یقین ضمانت نامه معتبر و ۱۰ ساله دریافت خواهید کرد.

 

قیمت ارزان ایزوگام

 

قیمت ارزان ایزوگام دلیجان

باید توجه کنید که قیمت ارزان ایزوگام به معنی ایزوگام درجه دو و بی کیفیت نیست و این امر باید به درستی مورد دقت قرار بگیرد، چرا که ایزوگام ارزان قیمت تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان و بردین دارای تمام خصوصیات منحصر به فرد عایق های رطوبتی درجه یک را دارند و فقط به جهت این که:

 • فروش عمده دارند
 • قیمت مناسب مواد اولیه دارند
 • مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسند
 • از درب کارخانه و با کرایه حمل ارزان تر بارگیری می شوند، ارزان تر و مطمئن تر به فروش می رسند.

قیمت ارزان ایزوگام

نمایندگی ایزوگام مرغوب دلیجان

همواره سیاست های قیمت گذاری و شرایط فروش ایزوگام که توسط کارخانه های تولید ایزوگام در شهر دلیجان برای مشتریان عمده و خوش حساب ارائه می شود ممکن است تغییراتی بکند، اما همواره اصول مشتری مداری و بالا نگه داشتن کیفیت ایزوگام مرغوب مورد توجه است.
نمایندگی های بسیاری در شهرهای مختلف آماده ارائه خدمات با کیفیت ویژه هستند:

 1. مهاباد
 2. ارومیه
 3. بوکان
 4. سنندج
 5. کرمانشاه
 6. سرپل ذهاب
 7. اشنویه
 8. سردشت

و بسیاری دیگر از شهرهای ایران مقصد بهترین ایزوگام دلیجان ایران هستند.

قیمت ارزان ایزوگام

مشخصات ایزوگام ارزان و مرغوب

قیمت ارزان ایزوگام سبب گمراهی خریدار نباید بشود و بهتر است توسط کارشناسان متخصص در امر تولید و فروش انواع ایزوگام، استاندارد و مقاومت و کیفیت ایزوگام مورد نظر شما را بررسی و تایید نمایند.

 

 

به راحتی می توان از قیمت و شرایط فروش انواع ایزوگام ارزان در بازار مطلع شده و همچنین چگونگی تاثیر تخفیفات و همچنین حداقل سفارش ایزوگام مرغوب دلیجان و قیمت ارزان ایزوگام برای برخورداری از تخفیفات را نیز مطلع شد.

قیر گونی یا ایزوگام ارزان؟

در گذشته های نه چندان دور، پس از اینکه کار ساختمان به اتمام میرسید موقع مراجعه به متخصصین و دست اندر کاران قیر گونی بود.
با هماهنگی و توافق با این دوستان زحمتکش وسایل آنها با یکدستگاه وانت که ظاهر آن گویای همه چیز بود به محل منتقل و کار قیر گونی استارت میخورد. پهن کردن گونی در کف کار ساده ای بود ولی ریختن قیر مذاب روی گونی بسیار کار سخت و هولناکی بنظر میآمد.
کار قیر گونی زمانی به سختی حداکثری خود میرسید که می بایست سرویسهای بهداشتی و حمام را تا ارتفاع تقریبی یک و نیم متر بالاتر از کف انجام میدادند.
رفت و آمدها، سطل محتوی قیر مذاب، سرو صداهای هشدار دهنده و … و… به کنار، ترمیم کار سال قبل و سالهای قبل هم مزید بر علت بود و افزایش هزینه های گزاف دوباره کاری پیش رو. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مرسوم شدن مواد و متریالهای نوین بجای قیر و گونی هنوز هم این روش در برخی مناطق روبه رشد حرف اول را میزند.
همانطور که میدانید امروزه کنار دیوارهای جانپناه در پشت بامها را هم بوسیله ایزوگام تا لبه آن می پوشانند. تنها به این دلیل که هر روزنه ای را برای نفوذ آب گرفته و طول عمر ایزوگام را بیشتر کنند.
در گذشته، بعد از طی زمان کوتاهی و با گرم شدن دمای بیرون و تابش نور خورشید، موجب شل شدن قیر گونی پشت بام و در نهایت فرو رفتن پایه های کولر داخل آن شروع می شد. این فرو رفتگی تا جایی ادامه می یافت که به قیر گونی هم آسیب وارد میکند و خوردگی و پارگی آنرا موجب می شد.
ترمیم قسمتهای آسیب دیده همیشه کار سخت و طاقت فرسائی بوده است. به این منظور باید سطح وسیعی را از محل آسیب دیدگی تخریب و برداشته شود تا بتوان مجددا قیر گونی و آسفالت را انجام داد. با توجه به اینکه این ترمیم رقم ریالی قابل ملاحظه ای نمیباشد عموما کسی آنرا انجام نمیدهد و عملا کار ترمیم صورت نمیگیرد. و حداکثر مالک خانه با کمی قیر کار ترمیم و احتمالا بازسازی را انجام میدهد. ولی به شکلی کاملا غیر حرفه ای و ابتدایی.
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد و متریال های موجود و بسیار با کیفیت و ارزان، ایزوگام توانسته جای خود را باز کرده و عملا قیر گونی و آسفالت را کنار بزند. علاوه بر آن ترمیم و استفاده از آن به سادگی میتواند انجام گیرد.
حمل ایزوگام تا محل استفاده به سادگی انجام میگیرد و از بشکه های حاوی قیر داغ هم خبری نیست. حداکثر با گاز سیلندر و سر پیک، ولی با تخصص عوامل نصاب که آموزش کافی هم دیده اند اینکار در مدت زمان کوتاهی صورت میگیرد. بدون خطر و در وسعت قابل ملاحظه.
در نهایت کاری تمیز، یکدست و کاملا استاندارد صورت گرفته است.
نمیدانیم در آینده چه چیزی جای ایزوگام را خواهد گرفت ولی این را میتوانیم با صراحت بگوییم که ایزوگام برای پشت بام بسیار مناسب است.
توصیه اکید میشود که حتما از ایزوگام های دارای نشان استاندارد و از کارخانه های معتبر تهیه گردد. در مرحله بعد، از نصاب های شناخته شده و با تجربه استفاده کنید و حتما قبل از اقدام به نصب از کارهای قبلی گروه در صورت امکان بازدید نمایید.
امروزه ایزوگام در ضخامت ها و وزنهای متنوع تولید و عرضه میگردد که هر کدام برای مناطق خاص مورد استفاده قرار میگیرد. سعی کنید به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام خریداری شده حتما برای منطقه زندگی شما مناسب باشد.

خدمات پس از فروش ایزوگام دلیجان درجه یک

با خرید ایزوگام برای محل نصب و عایق کردن محل، تنها بخش کوچکی از کار را انجام داده اید. برای اتمام و انجام کار هم باید فرایندی صورت گیردکه عایق بتواند کار خود را انجام دهد.
به همین سبب استفاده از نصاب کنندگان ایزوگام نیاز مبرم به شمار می آید. برای اینکه کار نصب ایزوگام به درستی و با صحت تمام صورت گیرد، باید افراد آموزش دیده و کار بلد این کار را انجام دهند.
پس از اینکه کار نصب هم به اتمام رسید نوبت ارائه خدمات پس از فروش محصول می رسد. البته اگر خدمات نصب را از این فرایند جدا کنیم.
انجام امور مربوط به بازدید های کنترلی، که بصورت ادواری و در زمان های تعیین شده خواهد بود، ترمیم و نگهداری ایزوگام نصب شده را باید همیشه مد نظر قرار داد.
ممکن است بخشی از محل نصب ایزوگام بر اثر نشست ساختمان نیاز به ترمیم داشته باشد و یا اینکه رطوبت توانسته از برخی نقاط به زیر آن نفوذ کرده باشد، و یا بر اثر شستشوی مداوم اشکالی در ایزوگام بوجود آمده باشد.
برای نگهداری ایزوگام نصب شده باید به متخصص و آشنای امور مراجعه شود تا هزینه انجام شده بتواند برای مدت زیادی، حد اقل به میزان تضمین شده، بر قرار باشد.
به شرکت ایزوگام هیرمان و مشاوران آن اعتماد کنید. برای برقراری با این شرکت راه های بسیار ساده ای برای شما در نظر گرفته شده است.
استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی راهی بسیار آسان است. تلفن های شرکت هیرمان همیشه در دسترس شماست و نمایندگی های آن در یک قدمی شما قرار دارد.
کیفیت ایزوگام هیرمان و مواد اولیه موجود در آن را می توانید با ارسال کد استاندارد محصول به سامانه کنترل و اطلاعات موثق و کامل را از اداره استاندارد درخواست نمائید.
دریافت ضمانت نامه و بیمه نامه از هیرمان را فراموش نکنید. حتما از فروشنده و دفتر فروش اصلی درخواست نمائید.
برای اطلاع از تولیدات جدید هیرمان که ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین است به سایت شرکت مراجعه و یا از نمایندگی ها نمونه آنرا برای تست بخواهید.
با خرید ایزوگام دلیجان هیرمان و نصب آن در مناطق مورد نیاز، از داشتن محصول با کیفیت اطمینان داشته باشید و امنیت را زیر سقف خانه توام با آرامش و آسایش احساس کنید.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!