خانه / ایزوگام / تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک در کارخانجات مجهز و پیشرفته و به همراه تیم مجرب تولید می شود و کارایی بسیار بالایی دارد و با قیمت مناسب عرضه می شود.

تولید ایزوگام  پلیمری که در طرح و مقاومت،یکی از بهترین محصولات این شرکت ایزوگام معتبر بوده ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان می باشد که این روز ها در بازار فروش یکی از بهترین محصولات می باشد و با در نظر گرفتن دوام و مقاومت این ایزوگام از هر جهتی تایید شده و بسیار مرغوب می باشد.

ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام خوب و استاندارد می تواند بهترین گزینه برای خرید ایزوگام باشد که در تمام پروژه ها مورد نیاز خواهد بود و تولید ایزوگام پلیمری در کارخانه ایزوگام دلیجان با کیفیت و دقت هر چه تمام تر انجام می شود.

تولید ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام پلیمری درجه یک

ایزوگام پلیمری که برای عایق بندی پشت بام ها، کف پوش های حمام و دستشویی و استخرها که همگی برای جلوگیری از رطوبت و نشت آب عایق بندی و ایزوگام می شوند.

 

 

ایزوگام پلیمری که در برابر نور خورشید بسیار با دوام و به هیچ وجه خاصیت و مقاومت بودن خود را از دست نمی دهد از نوعی روکش های آلومینیومی تولید شده است که دارای کیفیت و دوام زیادی می باشد.

تولید ایزوگام پلیمری، به این صورت است که: ایزوگام که از یک لایه تیشو اشباع شده دو لایه قیر آلومینیومی بسیار محکم و ضخیم تولید شده است و می توان گفت این نوع ایزوگام پلیمری از نوع درجه یک بوده و بسیار مرغوب و به صرفه است.

 

تولید ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان

در طی سال های متوالی این نوع عایق بندی ساختمان یکی از واجبات و الزامات برای مقابله با رطوبت، در ساخت و ساز ساختمان ها بوده و هست.

تولید ایزوگام پلیمری دارای استاندارد و نشانه مرغوبیت کالا می باشد که مصرف کننده با خیالی راحت و آسوده می تواند از خرید خود مطمئن باشد که این نوع ایزوگام در نوع خود بی نظیر است.

نکته!

نکته!

به جهت مقاومت و دوام بالای ایزوگام پلیمری است که خرید آن به همگان توصیه می شود.

برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی تولید ایزوگام پلیمری درجه یک دلیحان پیشنهاد می شود با کارشناسان با در ارتباط باشید.

 

ایزوگام پلیمری چیست؟

برای تولید یک ایزوگام با کیفیت که توان رویارویی و مقابله با شرایط متغیر جوی در کشور را داشته باشد می بایست تغییراتی در مواد اولیه مورد استفاده در آن ایجاد شود.
این تغییرات در تعدادی از مواد امکان پذیر است و در تعدادی دیگر به هیچ عنوان نمی توان دست برد. به این دلیل که روی کیفیت ایزوگام تاثیر منفی خواهد گذاشت و در نهایت محصول تولید شده قابل استفاده نخواهد بود.
تولید ایزوگام پلیمری با توجه به قیمت بالاتری که نسبت به انواع دیگر تولیدات دارد عموما با ضخامت کمتری تولید می شود تا از نظر قیمت هم بتواند برای خریدار و مصرف کننده صرفه اقتصادی نیز داشته باشد.
در حقیقت ایزوگام ها را می توان به واسطه استفاده از قیر در دو دسته جداگانه قرار داد. یکی ایزوگام با استفاده از قیر پلیمری و دیگری تولیدات ایزوگام با استفاده از قیر دمیده.
قیر پلیمری که همان قیر خالص پالایشگاهی هم می باشد وقتی در تولید ایزوگام بکار برده می شود توان تحمل درجات پائین تر از صفر را هم خواهد داشت و کاهش دما تا ۵- درجه را تحمل خواهد کرد.
در مقابل با تحمل درجات بالاتر از ۱۰۰ درجه سانتیگراد نیز توان مقاومت دارد. به این ترتیب ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری را می توان در ضخامت های کمتر تولید کرد و هم این نوع ایزوگام را می توان در مناطق تا حدودی سردسیر هم مورد استفاده قرار داد .
ضمن اینکه وزن سبکتری در تولید دارد و بار وارده به ساختمان را تا حدودی می تواند کاهش دهد. قیمت آن به نسبت ایزوگام قیر دمیده بیشتر است و قابل استفاده از لحاظ صرفه اقتصادی به نسبت کیفیت ایزوگام دمیده می باشد.
به این ترتیب طیف گسترده تری از خریداران را تحت پوشش خود خواهد داد. برای دریافت مشخصات کامل تر این نوع ایزوگام می توانید به سایت ایزوگام هیرمان مراجعه نمائید تا ضمن دریافت لیست محصولات از قیمت ایزوگام های تولید شده بطور کامل اطلاع داشته باشید.

قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان درب کارخانه

بهترین روش برای اطلاع از قیمت ایزوگام مراجعه به دفتر فروش اصلی و یا ارتباط با واحد فروش از طریق شبکه های اجتماعی و سایت شرکت می باشد.
به همین منوال شرکت ایزوگام هیرمان برای دسترسی و استفاده عموم خریداران و مصرف کنندگان محصولات ایزوگام اقدام به طراحی و بارگذاری سایت ایزوگام و استفاده از شبکه های اجتماعی موجود در کشور برای این منظور نموده است.
استفاده از شبکه های اجتماعی، اطلاعات قیمت ایزوگام، دسته بندی انواع ایزوگام پلیمری و قیر دمیده، اطلاعات و مشخصات فنی، نتایج انواع آزمایشات و تست های صورت گرفته بر روی ایزوگام پلیمری و انواع آموزش های کاربردی و بسیار کامل را قرار داده تا شما بتوانید از آنها بهره ببرید و در انتخاب بهترین ایزوگام با ارزانترین قیمت و برترین کیفیت آگاهانه مقایسه های لام را انجام دهید.
قیمت ایزوگام پلیمری در مقایسه با دیگر تولیدات کمی افزایش دارد که با کم کردن از ضخامت می توان آنرا جبران نمود. اما نکته در این است که استاندارد موجود در کشور که مورد نظارت سازمان و تائید کارشناسان آن میباشد این اجازه را می دهد تا بر روی ضخامت فرایند کاهش صورت گیرد.
اما شرکت تولید ایزوگام هیرمان با دستیابی به فرمول خاص توانسته ضمن رعایت استاندارد ضخامت، ایزوگامی را تولید و به ثبت برساند که هم از نظر ضخامت و هم از لحاظ وزن در جایگاه مناسب قرار داشته باشد و قیمت آن را نیز متناسب با کیفیت تولید به روز نماید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین از آن جمله است که مشخصات و نتایج آزمایشهای انجام گرفته بر روی آنها در سایت شرکت برای استفاده همگان وجود دارد.
همچنین برای دریافت لیست قیمت ایزوگام های تولید شده در این شرکت می توانید طی تماس با دفتر فروش و یا کارخانه از آنها مطلع شوید.
قیمت ایزوگام پلیمری در مقایسه با دیگر تولیدات بسیار مناسب بوده و در صورت استفاده از آن و نصب توسط افراد آموزش دیده و با تجربه، ضمن رعایت تمام قوانین و قواعد نصب، تا سال ها شما را از خرید مجدد و ترمیم بی نیاز خواهد کرد.

چسبندگی در ایزوگام پلیمری دلیجان

به جرات می توان این نکته را بیان کرد که میزان چسبندگی در ایزوگام رابطه مستقیم با کیفیت آن دارد. هر چقدر این چسبندگی افزایش داشته باشد، دوام و طول عمر ایزوگام بیشتر و نفوذ آلاینده ها و رطوبت به زیر ایزوگام سخت تر و غیر ممکن خواهد بود.
برای اینکه بتوان ایزوگامی تولید کرد که از این قاعده پیروی کند و میزان چسبندگی در آن افزایش پیدا کند آزمایشات و تست های بسیاری انجام شده است. در نهایت تولید کنندگان به این نتیجه رسیدند که ایزوگام پلیمری می تواند به این منظور تولید و روانه بازار مصرف شود.
اما تولید ایزوگام پلیمری منجر به افزایش قیمت ایزوگام می شود که باید برای آن هم فکری کرد. با مراجعه به آمار ها و مصاحبه با مصرف کنندگان در طیف ها و دسته های مجزا و تولید کنندگان ایزوگام به نتایج بسیار جالبی رسیدند. درصد بالائی از مصرف کنندگان خواهان این بودند که کیفیت محصول از قیمت ایزوگام برایشان در اولویت قرار دارد و برای تولید کننده کیفیت ایزوگام در اولویت بخاطر راحتی مصرف کننده قرار داشت. در واقع هر دو جریان مورد آزمایش با یک هدف اما از دو مسیر جداگانه نظرات خود را ارائه می کردند.
در نتیجه این نظر سنجی کیفیت محصول در اولویت هر دو طرف قرار داشت که نشان دهنده مسیر حرکت تولید کننده برای این منظور می نماید.
با این ترتیب محصول با کیفیت همیشه در اولویت خرید قرار دارد و تولید کننده نباید کیفیت را فدای قیمت کند. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات و ایزوگام های با کیفیت، مصرف کنندگان و خریداران ایزوگام را تشویق به استفاده از این محصول می نماید و تضامین و بیمه های لازم را در زمان خرید تسلیم خریدار می نماید.
در نمایندگی ها و فروشندگی های محصولات ایزوگام هیرمان، پس از خرید و هنگام تحویل بار ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه را از فروشنده در خواست نمائید.
با هیرمان آرامش و امنیت را احساس و از آسایش خود و خانواده لذت ببرید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!