خانه / ایزوگام / تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان درجه یک در کارخانجات مجهز و پیشرفته و به همراه تیم مجرب تولید می شود و کارایی بسیار بالایی دارد و با قیمت مناسب عرضه می شود.

تولید ایزوگام  پلیمری که در طرح و مقاومت،یکی از بهترین محصولات این شرکت ایزوگام معتبر بوده ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان می باشد که این روز ها در بازار فروش یکی از بهترین محصولات می باشد و با در نظر گرفتن دوام و مقاومت این ایزوگام از هر جهتی تایید شده و بسیار مرغوب می باشد.

ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام خوب و استاندارد می تواند بهترین گزینه برای خرید ایزوگام باشد که در تمام پروژه ها مورد نیاز خواهد بود و تولید ایزوگام پلیمری در کارخانه ایزوگام دلیجان با کیفیت و دقت هر چه تمام تر انجام می شود.

تولید ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام پلیمری درجه یک

ایزوگام پلیمری که برای عایق بندی پشت بام ها، کف پوش های حمام و دستشویی و استخرها که همگی برای جلوگیری از رطوبت و نشت آب عایق بندی و ایزوگام می شوند.

 

 

ایزوگام پلیمری که در برابر نور خورشید بسیار با دوام و به هیچ وجه خاصیت و مقاومت بودن خود را از دست نمی دهد از نوعی روکش های آلومینیومی تولید شده است که دارای کیفیت و دوام زیادی می باشد.

تولید ایزوگام پلیمری، به این صورت است که: ایزوگام که از یک لایه تیشو اشباع شده دو لایه قیر آلومینیومی بسیار محکم و ضخیم تولید شده است و می توان گفت این نوع ایزوگام پلیمری از نوع درجه یک بوده و بسیار مرغوب و به صرفه است.

 

تولید ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان

در طی سال های متوالی این نوع عایق بندی ساختمان یکی از واجبات و الزامات برای مقابله با رطوبت، در ساخت و ساز ساختمان ها بوده و هست.

تولید ایزوگام پلیمری دارای استاندارد و نشانه مرغوبیت کالا می باشد که مصرف کننده با خیالی راحت و آسوده می تواند از خرید خود مطمئن باشد که این نوع ایزوگام در نوع خود بی نظیر است.

نکته!

نکته!

به جهت مقاومت و دوام بالای ایزوگام پلیمری است که خرید آن به همگان توصیه می شود.

برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی تولید ایزوگام پلیمری درجه یک دلیحان پیشنهاد می شود با کارشناسان با در ارتباط باشید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!