خانه / ایزوگام / ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه دلیجان به واسطه عدم وجود دلال های متعدد در بخش فروش، انتخابی ممتاز برای خریداران ایزوگام های پلیمری به شمار می رود.
ایزوگام پلیمری را می توان به عنوان اولین گزینه انتخابی خریداران این محصول شناخت.
مزیت های متعدد ایزوگام پلیمری قیمت مناسب در مقایسه با نمونه دیگر ایزوگام، خریداران را راضی نگه داشته است.

ایزوگام قیمت مناسب پلیمری نه تنها کیفیت عالی دارد بلکه دارای بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر است.
ایزوگام پلیمری قیمت

 

دو عامل اصلی دوام ایزوگام کدام است؟

ایزوگام و یا همان عایق رطوبتی و حرارتی که در بازار ساخت و ساز به وفور از آن استفاده می شود، قبل از بکار گیری آن باید شرایط محیط و زیر سازی نصب را آماده کرد.
یکی از اصلی ترین کار های قبل از نصب، اطمینان از صاف و یکدست بودن سطح مورد نظر است. این سطح نباید پستی و بلندی داشته باشد. چون آب های سطحی روی آن باقی می ماند و پس از مدتی با نفوذ به لایه های زیرین ایزوگام خسارت به بار می آورد.
قبل از نصب ایزوگام باید سطح مورد نظر از وجود سنگریزه ها و بتن چسبیده به سطح عاری و زدوده شود. زیرا در زمان نصب همین سنگریزه ها و بتن های به ظاهر بی اهمیت می تواند موجب شکستگی و پارگی ایزوگام شود.
مورد دوم که باید به آن اشاره نمود این است که سطح مورد استفاده قبل از شروع به کار نصب، از هر گونه گرد و غبار پاک شود تا چسبندگی لازم برای ایزوگام میسر باشد. در صورت وجود گرد و غبار و مواد دیگر چسبندگی واقعی بین ایزوگام و سطح بوجود نمی آید و تنها مواد قیری به این غبارها چسبیده می شود و عملا کار نصب انجام نشده است.
همچنین سطح مورد استفاده برای نصب ایزوگام باید کاملا خشک و عاری از رطوبت باشد. آب موجود و مانده روی سطح از چسبیدن و خاصیت چسبناک بودن قیر موجود در ایزوگام می کاهد و از آن جلوگیری می کند.
همه این عوامل وقتی دست در دست هم میدهند موجب ضایع شدن ایزوگام و در کل خسارت به خریدار یا استفاده کننده را به دنبال دارد.
به این عوامل میتوان حرفه ای بودن نصاب را هم اضافه نمود. کار نصب اگر به دست افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه انجام شود اتلاف سرمایه و تخریب را به دنبال خواهد داشت. با بر شمردن این عوامل می توان این نتیجه را گرفت که در صورت عدم توجه و دقت به شرایط اعلام شده، حتی اگر بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام که همان ایزوگام دلیجان هیرمان است را داشته باشید، باز باید برای ترمیم و تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمائید، هزینه دوباره کاری را بپردازید و خسارات ناشی از این سهل انگاری را هم به جان بخرید.

سازمان ملی استاندارد ایران و ایزوگام هیرمان

سازمان ملی استاندارد ایران یکی از بخش های مهم محسوب می شود که وظایف بسیاری را بر عهده دارد. از مهمترین این وظایف می توان به تدوین قوانین در مورد تولید و عرضه کالا های خاص می باشد. شاید به جرات بتوان به این نکته اشاره کرد که قوانین مدون در سازمان ملی استاندارد می تواند نقشه راه تولید و اطمینان بخش در جهت تولید، صادرات و واردات محصولاتی باشد که این سازمان آنرا تایید می نماید.
در مورد کالاهای تولید شده داخلی هم با دریافت مجوز و اختصاص کد استاندارد به کالا می توان آنرا با اطمینان خاطر خریداری و مصرف نمود. استاندارد ها و کد های اختصاص یافته به هر محصولی را می توان رد یابی و از این سازمان اطلاعات مربوط به محصول را دریافت نمود.
اما نکاتی در این بین مطرح میشود که دقیقا استاندارد به چه معناست؟ و در مورد کالائی نظیر ایزوگام و یا عایق های رطوبتی و حرارتی چه کاربردی دارد؟
مجموعه قوانین و مشخصاتی که برای یک کالای تولید شده تدوین و به رشته تحریر در می آید، اجرای آن را برای کلیه تولید کنندگان الزامی مینماید که عدول و یا سهل انگاری در برآورده نمودن خواسته های این سازمان، واخد تولیدی را با مشکلات قانونی و بعضا منجر به تعطیلی واحد تولیدی منجر خواهد کرد.
به این ترتیب می توان گفت استاندارد یک کالای خاص مانند ایزوگام می تواند مجموعه ای از مشخصات فیزیکی و شیمیائی را شامل باشد که در جهت بهبود فرایند تولید کالا جهت استفاده در داخل و صادرات مورد وثوق تمام تولید کنندگان قرار دارد.
استاندارد یک کالا تنها به مشخصات ظاهری نظارت نمیکند و بیشتر بحث کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا را نیز شامل می شود.
کلیه مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ایزوگام، هر کدام بصورت مجزا باید دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران را داشته باشند.
استفاده از مواد اولیه ای که دارای نشان و کد استاندارد نباشد یعنی بدون کیفیت و خارج از سیستم تولید، ضمن اینکه مجوز تولید و توزیع در بازار مصرف را هم نخواهند داشت. به همین دلیل باید با اطمینان یاد آور شد خرید ایزوگام با کیفیت یعنی خرید ایزوگامی که در کارخانه تولیدی استاندارد تولید شده باشد و دارای تمام مجوز های قانونی و در انتها از کد سازمان ملی استاندارد هم برخوردار باشد.
یعنی ایزوگام، ایزوگام هیرمان باشد.

استاندارد و مقاومت ایزوگام در برابر آزمایشات

نکته بسیار مهمی روی برچسب ایزوگام وجود دارد، درج علامت استاندارد و کدی است که از طرف سازمان ملی استاندارد ایران به کالای مورد نظر تعلق و روی برچسب چاپ می شود. احتمالا شنیده و یا دیده اید که در تبلیغات برخی از تولید کنندگان شماره رجوع به استاندارد ملی ایران را اعلام می نمایند. این شماره که ۳۸۸۵ و با زیر مجموعه های ۱ و ۲ و ۳  مشخص شده است حاوی نکات بسیار ارزشمندی است که مطالعه آن را به عموم خریداران گرامی پیشنهاد میدهیم.
در این شماره استاندارد جدولی وجود دارد که کلیه تنش های مورد قبول و استاندارد ایزوگام را چاپ و منتشر کرده اند. به عنوان نمونه یکی از این بخش ها را که بسیار مهم است ذکر می نمائیم. این بخش از جدول مربوط به حداقل مقاومت ایزوگام مورد آزمایش در برابر پارگی است.
مقاومت در برابر پارگی از آن جهت دارای اهمیت است که ایزوگام تحت سرد و گرم شدن و انبساط طولی و عرضی بتواند از خود مقاومت نشان دهد و تا حدودی که قانون برای آن تعیین کرده است افزایش طول و یا عرض را داشته باشد.
البته شاخصه های دیگری هم در این جدول وجود دارد که حداقل نفوذ پذیری، ضخامت، وزن واحد سطح و …و… از آن جمله است.
به نظر می رسد تولید کننده ایزوگام مراحل بسیار سخت و راه پر پیچ و خمی را باید طی کند تا محصول خود را برای تولید و عرضه منطبق بر استاندارد های تعریف شده آماده تولید نماید. وجود استاندارد به شما این اطمینان را می دهد که ایزوگام تولید شده دارای تمام شرایط استفاده برای ایجاد لایه و یا عایق رطوبتی و حرارتی را دارا می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان سالهاست گواهی استاندارد تولیدات خود را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده است و یکی از برند های دارای اعتبار و ویژگی های لازم است که برای استفاده شما مصرف کنندگان گرامی مسیر سخت و صعب العبور استاندارد را طی نموده است.
این شرکت کلیه محصولات و تولیدات خود را علاوه بر استاندارد، با ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های عمر محصول تا ۲۵ سال به فروش می رساند.
در هنگام خرید حتما از فروشنده این گواهی ها و ضمانت نامه ها را دریافت نمائید.

مزیت های ایزوگام پلیمری

مزیت هایی که می توان برای ایزوگام پلیمری بدان اشاره کرد، عبارت اند از:

  • مقاومت بالا
  • طول عمر بالا
  • عدم ایجاد بوی نامطبوع در محیط به واسطه مواد اولیه استاندارد و مرغوب
  • عدم ایجاد سنگینی و وزن اضافی در ساختمان به جهت رعایت استاندارد های کیفیتی لازم در مواد اولیه تشکیل دهنده

هر یک از موارد بالا در افزایش توان و قدرت عایق رطوبتی یاد شده موثر می باشند.
شما اطمینان داشته باشید که با ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه میتوانید به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

در هنگام خرید ایزوگام از کارشناسان و متخصصین در این زمینه مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.
ایزوگام پلیمری قیمت

انواع ایزوگام پلیمری کارخانه دلیجان

برای آشنایی هر چه بهتر با کیفیت محصولی هم چون ایزوگام، باید روی سطح صاف آن دست کشید و مشاهده نمود که آیا رنگ سیاه ایزوگام به دست منتقل شده و دست رنگی شده یا نشده است. بر این اساس می توان به سادگی کیفیت و مرغوبیت یک ایزوگام را مشخص نمود.
ایزوگام پلیمری قیمت مناسب را از شرکت هیرمان دلیجان با بهترین قیمت دریافت نمایید.
نمونه های فراوانی در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود که هر یک مصارف خاص دارد.

  • ایزوگام دولایه فویل دار
  • ایزوگام تک لایه
  • ایزوگام پودری
  • ایزوگام سه لایه
  • ایزوگام رنگی طرح دار
  • ایزوگام سنگریزه ای؛ نمونه هایی از تولیدات سفارشی و پلیمری ایزوگام دلیجان هستند.
تولید ایزوگام پلیمری قیمت مناسب و فروش از درب کارخانه به صورت عمده است و با قیمت مقرون به صرفه به دست خریدار می رسد.

ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه

قیمت در خرید عایق های رطوبتی همچون ایزوگام نکته مهمی به شمار می آید. چرا که این عایق ها در ابعاد وسیع به منظور نصب بر روی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.
از این حیث قیمت ایزوگام درب کارخانه می تواند فرصت خرید متفاوتی را برای خریداران ایجاد نماید.
ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه بر پایه خرید مستقیم و بی واسطه استوار است.
به منظور دریافت اطلاعات دقیق تر می توان با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط بود.
ارتباط یاد شده مشخص کننده بسیاری از ابهامات در بخش قیمت و کیفیت ایزوگام یادشده برای خریداران خواهد بود بنابراین زمینه خریدی آگاهانه و هوشمندانه برای خریداران فراهم گردیده است.

ایزوگام پلیمری قیمت

استاندارد ملی ایران برای عایق رطوبتی پلیمری پلاستیکی (BPP) دولایه و موثر در ایزوگام پلیمری قیمت ارزان

 ویژگیهاواحدحدود قابل قبول/سردسیرحدود قابل قبول/گرمسیرشماره استاندارد روش آزمون
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) طولیkg/5cm40403882
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) عرضیkg/5cm30303882
درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – طولی%۲۵۲۵۳۸۸۲
درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – عرضی%۲۵۲۵۳۸۸۲
مقاومت در برابر پارگی حداقل – طولیkgf12123863
مقاومت در برابر پارگی حداقل – عرضیkgf12123863
جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) – جذب آب%۱۱۳۸۷۹
جذب آب ۲۸روزه (حداکثر) کاهش وزن%۱۱۳۸۷۹
انعطاف پذیری در سرما ( حدکثر )oC5-صفر۳۸۸۱
میزان پایداری حرارتی ( حداقل )oC1001203862
پایداری ابعادی در برابر حرارت  طولی%۰/۲ _+۰/۲_+۳۸۹۰
پایداری ابعادی در برابر حرارت عرضی%۰/۲_+۰/۲_+۳۸۹۰
میزان نفوذ پذیری آب(حداقل)kpa60603861
ضخامتmm0/2_+40/2_+43878
وزن واحد سطحKg/m20/2_+4/10/2_+4/13878
طولمتر_+۱۰_+۱۰۳۸۷۸
عرضمتر_+۱_+۱۳۸۷۸
مساحتمترمربع_+۱۰_+۱۰۳۷۸۷
ویژگی ظاهری و نشانه گذاریمطابق باشدمطابق باشد۳۸۸۵-۳

برای ثبت سفارش خرید و دریافت هر گونه اطلاعات تکمیلی برای سفارش ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه می توانید به وب سایت مراجعه نمایید.
راههای تماس در طول شبانه روز باز و آماده پاسخگویی هستند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!