خانه / ایزوگام / ایزوگام طرح دار سنگریزه شرق دلیجان

ایزوگام طرح دار سنگریزه شرق دلیجان

ایزوگام طرح دار سنگریزه شرق دلیجان تمامی استاندارد ها و قابلیت های لازم برای رقابت با محصولات ایرانی و خارجی موجود در بازار را دارد و ایزوگام طرح دار سنگریزه ای یکی از انواع ایزوگام طرح دار با روکش جدید و طرح سنگریزه ای است که البته تنوع رنگ این ایزوگام طرح دار زیاد بوده و مشتریان و متقاضیان می توانند براساس سلیقه و نظر خود اقدام به انتخاب رنگ ایزوگام طرح دار سنگریزه ای نمایند.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

خرید ایزوگام طرح دار سنگریزه

یکی از مهم ترین سئوالاتی که برای هر تاجر و یا خریداری پیش می آید این است که چگونه می توان ایزوگام سنگریزه را در بهترین کیفیت و با بهترین قیمت خریداری نمایند.
ایزوگام طرح دار سنگریزه ای به عنوان یکی جدیدترین انواع ایزوگام در جهان شناخته می شود که شاید بسیاری از شرکت های تولیدی در داخل ایران از فناوری و تکنولوژی لازم و همچنین دانش روز برای تولید این نوع ایزوگام برخوردار نباشند و به همین دلیل نیز شرکت های تولیدی کمی در ایران تولید ایزوگام طرح دار سنگریزه ای را انجام می دهند.
خرید ایزوگام سنگریزه ای و خرید ایزوگام طرح دار به صورت زیر صورت می گیرد:

 • خرید ایزوگام از درب کارخانه به صورت مستقیم
 • خرید ایزوگام از دفتر مرکزی هیرمان در تهران
 • کانال تلگرام ایزوگام شرق دلیجان هیرمان
 • پیج فیس بوک ایزوگام هیرمان
 • صفحه رسمی ایزوگام هیرمان دلیجان
 • مشاوره و تماس با کارشناسان فروش ایزوگام

شرکت ایزوگام شرق دلیجان به عنوان بزرگترین و باتجربه ترین شرکت در زمینه ی تولید ایزوگام شرق دلیجان شناخته می شود که پیشنهاد می شود برای خرید این ایزوگام با مدیران فروش شرکت ایزوگام هیرمان در مجموعه شرق دلیجان در ارتباط باشید.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

کیفیت ایزوگام سنگریزه ای

تولید ایزوگام سنگریزه ای و ایزوگام طرح دار سنگریزه با استفاده از بهترین فناوری ها و تلاش کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان به صورت انبوه آغاز شده است و برای شناسایی کاربرد هر یک از انواع عایق های رطوبتی جدید نیاز است که از مشاوره و راهنمایی کارشناسان استفاده کنید.
اینکه در حال حاضر ایزوگام دلیجان یکی از برندهای ایران بشمار می آید، موضوعی ست که طی سالهای فعالیت کارخانه های این شهر پدید آمده است. به این ترتیب افرادی که این تولیدات را تهیه می کنند، هم به کیفیت و هم مرغوبیت محصول اهمیت زیادی می دهند. با مقایسه مزیت های موجود در ایزوگام دلیجان و دیگر شهرهای کشور می توان به مسائل زیر پی برد:

 • داشتن کیفیت بالاتر
 • تولید به صورت کاملا تخصصی
 • بهره گیری از قیر مخصوص و استاندارد
 • داشتن مواد اولیه مقاوم
 • تولید برای مناطق گرمسیری و  سردسیری
 • استفاده از نیروی متخصصی در تولید
 • بهره گیری از تکنولوژی روز
 • تناسب قیمت و کیفیت ایزوگام

با توجه به اینکه ایرانی ها سالهای زیادی با محصول ایزوگام دلیجان آشنایی داشته و همواره بهترین ها را تقاضا می کنند، باید از نمایندگی های رسمی و تخصصی آنها کمک گیرند. در این صورت هم می توان محصولی مطمئن تر ریداری نموده و هم قیمت مشخص تری از این تولیدات در دسترس خواهد بود.

ایزوگام ماسه ای با کیفیت پلیمری تولید می شود

ایزوگام ماسه ای یکی از تولیداتی ست که نیاز به بهره گیری از دانش و تخصص دارد. به همین دلیل در ایران شرکت های محدودی این نوع ایزوگام را راهی بازار نموده و آنها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. همانطور که می دانید در ایزوگام از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود تا دوام آن بالا رفته و در بازه زمانی کوتاه و در معرض عوامل مختلف مقاومت بالاتری از خود نشان دهند.
ایزوگام طرح دار ماسه ای برای کاربردهای زیر توصیه می شود از جمله:

 • نمای ساختمان
 • دیوارها
 • پشت بام
 • استخرها ( کف و دیواره )
 • زمین های ورزشی
 • زمین های بازی کودکان
 • پارکینگ ها
 • معبر عمومی
 • بام های شیبدار

همانطور که می دانید، اعلام قیمت خرید ایزوگام از سوی این مجموعه برای بسیاری از خریداران اهمیت داشته و همواره افراد زیادی با نمایندگی های رسمی آن در شهرهای مختلف کشور ارتباط برقرار می کنند. ایزوگام ماسه ای هیرمان با دوام بالا همراه بوده و می توان آن را در شرایط آب و هوایی مختلف نیز مورد استفاده قرار داد.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

ایزوگام ماسه ای پلیمری با قیمت مناسب

مهندسان و متخصصان ما در مجموعه تولیدی شرق دلیجان با بهره گیری از جدیدترین فناوری و تکنولوژی روز و همچنین بکارگیری از دانش روز در زمینه ی طراحی و تولید ایزوگام طرح دار، ایزوگام ماسه ای و ایزوگام سنگریزه با روکش شن؛ بهترین و باتجربه ترین شرکت داخلی در این زمینه به شمار می آید.
مشخصات فنی ایزوگام ماسه ای به صورت خلاصه عبارتند از:

ویژگی (شرح آزمون) واحد نوع محصول
LP4 ترموباندی سنگریزه ای BGM
مقاومت کششی برای عرض cm5 (حداقل) طولی kgf ۱۸ ۷۰ ۴۰ ۷۰
عرضی kgf ۲۵ ۶۰ ۳۰ ۶۰
درصد افزایش طول نسبی طولی % ۳۰ ۶۰ ۲۵ ۶۰
عرضی % ۴۰ ۶۰ ۲۵ ۶۰
مقاومت پارگی (حداقل) طولی kgf ۱۰ ۴۰ ۱۲ ۴۰
عرضی kgf ۱۰ ۴۰ ۱۲ ۴۰
پایداری ابعاد در برابر حرارت (حداکثر) طولی % ۰/۲ ± ۰/۲ ± ۰/۲ ±
عرضی % ۰/۲ ± ۰/۲ ± ۰/۲ ±
جذب آب ۲۸ روزه جذب آب % ۱ ۱ ۱ ۱
کاهش وزن % ۱ ۱ ۱ ۱
انعطاف پذیری در سرما(حداکثر) ۰ ۰ ۰ مطابق درخواست
پایداری حرارتی (حداقل) ۱۲۰ ۱۲۰ ۱۲۰ ۱۲۰
نفوذناپذیری آب (حداقل) kpa ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰
ضخامت mm ۰/۲ ± ۴ ۰/۲ ± ۴/۵ ۰/۲ ± ۴ ۰/۲ ± ۴/۵
عرض cm ۱ ± ۱۰۰ ۱ ± ۱۰۰ ۱ ± ۱۰۰ ۱ ± ۱۰۰
وزن واحد سطح kg/m2 ۰/۲ ± ۴/۱ ۰/۲ ± ۴/۵ ۰/۲ ± ۵ ۰/۲ ± ۴/۵

قیمت ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان؛ مواد اولیه درجه یک و استاندارد را شرکت های بزرگ بکار گرفته و تولیداتی را ارائه می دهند که بالاترین مزیت و کیفیت را دارند. یکی از تولیدی های متخصص در زمینه انواع ایزوگام ماسه ای، هیرمان دلیجان است. در این کارخانه تهیه مواد اولیه خوب اهمیت زیادی داشته و مسلما خریداران انتخاب بهتری خواهد داشت.
با دریافت اطلاعات تخصصی و فنی ایزوگام طرح دار شرق دلیجان و ایزوگام طرح دار سنگریزه از طریق متخصصان و مشاوران شرکت ما عملکرد بهتری می توانید در زمینه ی خرید و انتخاب ایزوگام طرح دار داشته باشید.
لیست قیمت ایزوگام طرح دار بر اساس مواردی همچون:

 1. قیمت مواد اولیه از جمله پلی استر و تیشو
 2. نوع قیر و کیفیت آن ( قیر حالص پالایشگاهی )
 3. کیفیت و نوع فویل ( فیلم ) و یا سنگریزه مصرفی
 4. قیمت خام ایزوگام و تناز سفارشی
 5. ضخامت هر رول ایزوگام
 6. وزن هر رول ایزوگام

با دریافت اطلاعات تخصصی و فنی ایزوگام طرح دار شرق دلیجان و ایزوگام طرح دار سنگریزه از طریق متخصصان و مشاوران شرکت ما عملکرد بهتری می توانید در زمینه ی خرید و انتخاب ایزوگام طرح دار سنگریزه داشته باشید.

انتشار لیست قیمت انواع ایزوگام

خواص ایزوگام های جدید که با مواد اولیه بسیار باکیفیت و به صورت استاندارد تولید می شوند موجب شده اند که میزان مصرف و مکان هایی که استفاده از عایق های پلیمری نیاز است روز به افزایش و کاربردی تر شود.

 • استحکام کششی بالا
 • پایداری حرارتی
 • انعطاف پذیری بسیار زیاد انواع عایق رطوبتی یش ساخته ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، پل و سرویس های بهداشتی، جهت عایق بندی رطوبتی، بصورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است.

لیست قیمت ایزوگام و انتشار به روز آن ها در وب سایت و یا در کانال های ارتباطی و راه های ارتباطی اینترنتی؛ امکان خرید ایزوگام به صورت بدون واسطه و با قیمت مناسب را مقدور می کند. قیمت هر رول ایزوگام دلیجان :

  1. با خدمات فروش عمده در تهران و شهرهای مختلف بدون نصب
  2. با خدمات فروش عمده ایزوگام در تهران و شهرستان های اطراف و در کرج با خدمات نصب
  3. فروش ایزوگام به صورت رول های ۱۰ متری و عرض ۱ متر
  4. فروش عمده ایزوگام به صورت برش خورده و شینگل اعلام می شود و نوسان قیمت مواد اولیه و ارز در بازار می تواند کوثر در قیمت نهایی ایزوگام طرح دار سنگریزه باشد.

در تولید و قیمت ایزوگام طرح دار و ایزوگام دو لایه با روکش سنگریزه همان طور که می دانید رنگ و طرح فویل و فیلم ( روکش ) و همچنین متراژ سفارش داده شده موثر است. ایزوگام های رنگی و ایزوگام سنگریزه ای به صورت دو لایه پلیمری تولید شده و ضمانت و بیمه نامه معتبر دارند.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

در ساخت ایزوگام طرح دار؛ فویل مخصوص به عنوان روکش استفاده می شود که این لایه، می تواند مقاومت ایزوگام را بالا برده و زیبایی خاص به ان می دهد و به این ترتیب برای متقاضی بسیار جذاب است. استفاده از ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان هم مقرون به صرفه است و هم در سریع ترین زمان نصب و اجرای آن هماهنگ می شود.
ایزوگام طرح دار در نقش ها و رنگ های مختلف تولید می شود از جمله:

 • طرح چمنی
 • طرح سرامیک
 • طرح چوب
 • طرح لانه زنبوری
 • طرح سنگ
 • طرح آجری
 • طرح آجرنما
 • طرح کامپوزیت
 • طرح کامپوزیت از جمله طرح هایی هستند که هم تنوع رنگ دارند و هم موجب جذابیت بیشتر برای جلب رضایت مشتریان هستند. ایزوگام طرح دار سنگریزه در ردیف بهترین نوع ایزوگام مرغوب و با کیفیت پلیمری دسته بندی می شوند. استفاده از ایزوگام طرح دار نمای سنگی برای دیوارها و نمای ساختمان مقرون به صرفه تر است.

در طی سالها تجربه و فعالیت کارخانجات متعدد ایزوگام و صنایع مرتبط با آن، توانسته اند به محصولات به روز و مدرن دست یافته که از برجسته ترین آنها می توان توسعه فروش ایزوگام طرح دار سنگریزه را نام برد.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

کیفیت و مقاومت ایزوگام های رنگی

معیارهایی که برای نوع انتخاب و خرید ایزوگام برای مشتریان در تحقیقات مشخص شده است بسیار جالب است و این که مقاومت و کشش ایزوگام و همچنین خواصی مانند مقاومت و انعطاف پذیری در انتخاب ایزوگام بسیار موثر هستند.
ایزوگام طرح دار سنگریزه و ایزوگام با روکش فویل در مقایسه با دیگر انواع ایزوگام مانند ایزوگام های ساده مقاومت بیشتر و قیمت بالاتر و مصرف بیشتری دارند. ایزوگام های تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان دارای حداقل ۱۵ سال ضمانت و خدمات پس از فروش هستند.
قبل از تهیه و ثبت سفارش ایزوگام به موارد زیر توجه کنید :

 1. محل تهیه ایزوگام در کیفیت و ماندگاری محصولی که می خرید بی تاثیر نخواهد بود. با تغییر نقش و طرح ایزوگام؛ قیمت آن نیز متفاوت است.
 2. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام در قیمت نهایی رول ایزوگام تاثیرگذار است.
 3. وجود مواد اولیه و کیفیت هر یک و درصد خلوص قیر پلیمری در تعیین قیمت هر رول ایزوگام موثر است.
 4. نصب و راه اندازی صحیح ایزوگام و انتخاب گروه های ماهر و باتجربه در نصب ایزوگام و ماندگاری عایق رطوبتی نقش مهمی دارند.

 خریداران می‌توانند پیش از انتخاب طرح مورد نظر با مشاوره و کسب اطلاعات و راهنمایی از کارشناسان زبده این کار در شرکت ایزوگام شرق دلیجان هیرمان از صحت انتخابشان اطمینان حاصل نمایند.

مقایسه و تفاوت های ایزوگام روکش دار / بدون روکش

از آنجا که ایزوگام طرح دار سنگریزه در میان مشتریان محبوب و در مقایسه با سایر ایزوگام ها شیک و جذاب تر بوده است، طبیعی است ادعا کنیم می توان از تنوع و ویژگی های منحصر به فرد آن در پوشاندن اماکن و محل های مختلف از جمله زمین های بازی؛ استخرها؛ نمای ساختمان و دیوار ها و … استفاده کرد.
ایزوگام های پرمصرف معمولا” در بازار خرید و فروش ایزوگام به صورت روکش دار و یا همان ایزوگام فویل دار هستند و البته برای پروژه های خاص و ایزولاسیون از ایزوگام بدون روکش هم استفاده می شود.

ایزوگام فویل دار ( روکش دار )

 • روکش آن از جنس فویل آلومینیوم ۱۴ یا ۱۶ میکرون است و در ایزوگام طرح دار ۲۵ و ۳۵ میکرون است.
 • از آنجا که آلومینیوم نور را بازتاب می کند در مکان های مانند پشت بام جهت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به صورت عمودی کار میکند.
 • ایزوگام فویل دار ( ایزوگام طرح دار سنگریزه ) به علت زیباییی، نمای خاصی به محل می‌دهد.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

ایزوگام بدون فویل ( بدون روکش )

 • ایزوگام بدون روکش به عنوان زیر کاری در پی و فنداسیون همچنین کف و دیوار حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.
 • ایزوگام بدون روکش در واقع  یک نوع لایه پلاستیکی نازک و یا پلی اتیلن است.
 • ایزوگام بدون روکش در تماس با شعله از بین میرود.

ایزوگام های پرمصرف معمولا” در بازار خرید و فروش ایزوگام به صورت روکش دار و یا همان ایزوگام فویل دار هستند و البته برای پروژه های خاص و ایزولاسیون از ایزوگام بدون روکش هم استفاده می شود. تولید ایزوگام های جدید مانند ایزوگام طرح دار سنگریزه راه جدیدی برای استفاده از عایق های پیش ساخته را معرفی می کند.

ایزوگام طرح دار سنگریزه

فروش نمی کند که چه نوع ایزوگام مورد نیاز داشته باشید؛ بهتر است قبل از اقدام به خرید ایزوگام با کارشناسان هیرمان دلیجان برای تهیه ایزوگام مشاوره های لازم را انجام داده و راه های خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار سنگریزه را از این شرکت تجربه کنید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!