خانه / ایزوگام / نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در سراسر تهران

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در سراسر تهران

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در سراسر تهران فعال بوده و میزان قیمت ها و استقبال از نحوه فروش و عرضه انواع ایزوگام به صورت کاملا گسترده است و فعالیت در تمام مدت روز ادامه دارد.

در شهر ها و شهرستان های مختلف کشور تعداد مراکز فروش و فروشگاه های بسیار زیادی در حال عرضه ایزوگام می باشند که بسیاری از آن ها ادعا می کنند نمایندگی رسمی ایزوگام از کارخانه های دلیجان را دارند، در صورتی که بعضی از آن ها تنها مراکز عرضه ایزوگام بوده و نمایندگی رسمی از هیج یک از کارخانه های تولیدی ایزوگام دلیجان را ندارند.

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان

مشخصات نمایندگی رسمی ابزوگام دلیجان

باید از کارخانجات تولیدی ایزوگام مشخصات نمایندگی های فروش آن ها را در شهر های مورد نظر خود جویا شد و البته بسیاری از کارخانه های تولید کننده ایزوگام از طریق راه های ارتباطی مختلف از جمله سایت های اینترنتی مسخصات به روز و کامل تمامی نمایندگی های رسمی خود را قرار داده تا مشتریان و متقاضیان خرید عمده ایزوگام برای خرید این محصول با داشتن اطلاعات مربوط به نمایندگی رسمی شرکت های تولیدی ایزوگام با اطمینان کامل به این مراکز مجاز مراجعه کنند.

محصولات مورد نیاز از نمایندگی رسمی ایروگام دلیجان با ضمانتنامه معتبر و بیمه نام اصل شرکت و همچنین قیمت مشخص شده توسط کارخانه خریداری خواهد شد.

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان

یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از تاجران و فعالان تازه وارد در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام عدم شناخت و آشنایی با نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در شهر ها و استان های مختلف کشور از جمله تهران بوده است.

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در سرتاسر تهران به فعالیت خود ادامه می دهد و در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران این نمایندگی های رسمی فعالیت خود را به خوبی انجام می دهند.

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان

فروش ایزوگام در نمایندگی ها

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در تهران به صورت اینترنتی و بدون واسطه به فروش عمده انواع ایزوگام درجه یک می پردازد و به همین جهت می توانید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام موجود در بازار را که در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید شده است از این مراکز خریداری نمایید.

نکته!

نکته!

عایق های رطوبتی موجود در نمایندگی های ایزوگام دارای استاندارد است و تحت برندهای کاملا معتبر و شناخته شده به فروش می رسد.

با نبود اطلاعات مشخصی در رابطه با فعالیت این مراکز و به همین دلیل دلیل بهتر است برای آگاهی از مکان و چگونگی راه های ارتباطی با نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در استان های مختلف از جمله تهران با کارشناسان فروش و آگاه ارتباط برقرار نمایید.

چرا ایزوگام و چرا ایزوگام دلیجان؟

بنظر میرسد مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام و وفور آن در کشور، همچنین تولید انبوه با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و در سایه وجود نیرو های کارآمد و آموزش دیده برای مناطق مورد استفاده بطور ضمنی ما را بر آن داشته تا به این موضوع بیشتر اهمیت داده و لزوم استفاده از آن بطور چشمگیری افزوده گردد .
ایزوگام بواسطه مواد نفتی و پلاستیکی موجود در آن توانسته جایگاه خوبی در میان استفاده کنندگان کسب نماید. بدین منظور تمام انبوه سازان و سازندگان در پاره ای از مراحل ساخت از این دستاورد استفاده می نمایند. مکان های مورد استفاده از قبیل فونداسیون، دیوارهای زیر زمین برای آب بندی و افزایش مقاومت برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل زیر زمین و پارکینگ ها، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی داکتهای تاسیسات و به جرات میتوان گفت برای پوشش لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان می باشد. علاوه بر این با ایجاد تغییرات اندک در مواد تشکیل دهنده ایزوگام میتوان دامنه کاربرد این محصول را افزایش داد.
مثلا با تغییر در لایه رویی و استفاده از طرح های مناسب و رنگ های متنوع امکان استفاده برای نمای جانبی ساختمانها و سوله ها در برخی مناطق را می توان فراهم آورد. ( این مورد در حال حاضر به چشم میخورد ). و یا تغییر در قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام و ضخامت آن، میتوانیم از ایزوگام برای استفاده در لایه زیرین آسفالت روی پلها بهره گرفت. ( این مورد نیز در حال حاضر استفاده میگردد ).
حتی تغییر در ابعاد رول ممکن است ایزوگام را به لایه پوششی برای عایق نمودن لوله های زیر سطح آب، مثلا لوله های زیر سطح دریا و یا موارد دیگر که میبایست در طرح های تحقیقاتی مورد آزمایش قرار گیرد تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد مورد استفاده قرار داد.
به این ترتیب می توان اظهار داشت که ایزوگام با استفاده از مواد اولیه بر پریایه مشتقات نفتی و مواد تولید شده از منابع پتوشیمی، دامنه کاربرد وسیعی دارد که می تواند به عنوان محصولی با درجه کاربرد بسیار بالا محسوب شود.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از آندسته تولیداتی است که با افزایش ضخامت و وزن بالا، استفاده از قیر پلیمری و پالایشگاهی در تولید آن می تواند دامنه کاربرد بسیاری داشته باشد که دریافت اطلاع از کیفیت و مشخصات فنی و تولید آنرا می توانید با مراجعه به دفتر فروش و یا نمایندگی های سراسر کشور بدست آورید.

مشخصات فنی ایزوگام دلیجان هیرمان

یکی از مصالح ساختمانی که توانسته انسان را در مواجهه با خشم طبیعت مصون نگهدارد عایق است. مفهوم کلمه عایق میتواند خیلی گسترده باشد. عایق رطوبت، عایق حرارت، عایق صوتی، عایق در برابر نور، عایق در مقابل اشعه و تعداد بسیار زیاد دیگر از این دست را میتوان نام برد.
تمرکز اصلی ما روی عایق های حرارتی و رطوبتی میباشد که از آن بعنوان ایزوگام یاد میشود و در واقع به همین نام بین مردم جا افتاده است. ایزوگام را به عنوان عایق رطوبتی می شناسیم اما در حقیقت میتوان کارکرد مقاومت در برابر حرارت را هم از آن انتظار داشت.
ایزوگام با توجه به مواد تشکیل دهنده آن از قیر گرفته تا لایه آلومینیوم، برای محافظت از تشعشع خورشید توانسته خود را در بین مصالح ساختمانی به عنوان عایق حرارتی نیز جا بیندازد. به حق هم گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد همان خواص آرامش ، آسایش و امنیت میباشد .
ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند و نقش محافظ رطوبتی را داشته باشد. همچنین میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی، پشت بامها را از هجوم گرما و فرسایش تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.
همچنین با دارا بودن مواد پلاستیکی و وزن بسیار مناسب از ایجاد بار مرده در سازه های بلند جلوگیری نموده و وزن کلی ساختمان را نسبت به اجرای مصالح دیگر مانند موزائیک و سنگ که دارای وزن بسیار هم میباشند تعدیل نموده و کاهش دهد.
به همین روال، ایزوگام میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید.
به این ترتیب که، همه میدانیم تبادل حرارتی بین سطوح همیشه صورت میگیرد. بعنوان مثال دمای آب جوش داخل لیوان در تبادل با هوای بیرون میتواند انجام گیرد و به همین ترتیب تبادل هوا بین فضای داخلی آپارتمان و بیرون آن همیشه در جریان است.
با عنایت به اینکه همیشه هوای گرم داخل در زمستان بدلیل سبکتر بودن به بالا هدایت میگردد، طبیعی است که تبادل حرارتی بین سقف و پشت بام نیز صورت گیرد. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده در دراز مدت نیز کمک شایانی مینماید.

سفارش ایزوگام دلیجان در نمایندگی ها و کارخانه هیرمان

برای ثبت سفارش و مقدار خرید ایزوگام مورد نیاز خود باید به دقت محل مورد استفاده را اندازه گیری و مقدار همپوشانی بین رول ها را نیز مد نظر قرار دهید.
این همپوشانی ها، هم در طول ایزوگام و هم در عرض می بایست محاسبه و یاد داشت شود. به این مقدار باید میزان ارتفاع جان پناه ها در پشت بام و مقدار بالا رفتن در لوله های تاسیسات و یا لوله های آب موجود در محل را نیز اضافه نمود. در انتها به عددی خواهید رسید که مقدار کلی مورد نیاز ایزوگام خواهد بود.
اما در این بین پیشنهاد می شود از مشاورین و نصابان حرفه ای و با تجربه در امر ایزوگام استفاده و در محل اجازه دهید آنها کار برآورد مقدار مورد نیاز را برای شما انجام دهند.
با این روش از خرید اضافی ایزوگام و یا نیاز به خرید مجدد خلاص و با راحتی خیال، کار خرید و نصب را بصورت توام انجام خواهید داد.
عمده سفارشات خرید با استفاده از تماس تلفنی و یا رجوع به دفتر فروش انجام می گیرد. اما از طریق سایت هیرمان و شبکه های اجتماعی شرکت هم می توانید اقدام نمائید.
تنها بحث قیمت ایزوگام می ماند که باید با توجه به شرایط، زمان خرید، مقدار مورد نیاز و نوع ایزوگام، آن را به آن زمان موکول کنید.
در هر صورت خرید ایزوگام از هیرمان نه تنها کیفیت مناسب را دارد، بلکه از قیمت مناسب نیز برخوردار است. تولیدات ایزوگام هیرمان برای هر بودجه و سلیقه، نوعی از ایزوگام را برای شما دارد.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!