خانه / ایزوگام / اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهر شما

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهر شما

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهر شما به عنوان یه کسب و کار انحصاری فعالیت داشته است ؟ مراحل پذیرش و بررسی درخواست ها چگونه است؟
اعطای نمایندگی ایزوگام گونه ای از کسب و کار است، که گیرنده نمایندگی این حق را خواهد داشت که برای ارائه خدمات و توزیع محصولات، تحت مدل بازاریابی فرانچایز دهنده ی اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان عمل نماید.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان

کارخانه ی ایزوگام دلیجان تولید کننده انواع ایزوگام تک لایه و دولایه برا اساس لایه های به کار رفته در ایزوگام ( پلی استر، تیشو) توانسته است اطمینان خاطر مشتریان خود از کیفیت محصول و قیمت مناسب در بازار حاصل نماید.
کارخانه ایزوگام دلیجان در نظردارد با افزایش سهم صادرات عایق رطوبتی ایزوگام به کشور های منطقه بتواند ارزآوری داشته باشد.
کارخانه ایزوگام دلیجان با افتخار به کسب نشان CE در اروپا دست یابد این نشان برای محصولاتی داده می شود؛ که محصول ایزوگام الزامات اروپا را به لحاظ سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت داشته است.
اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان به عنوان اولین مجموعه متخصص و علمی به روز در صنعت عایق رطوبتی در ایران است.

توجه نمایید!

توجه نمایید!

با خرید از نمایندگی های ایزوگام بردین دلیجان، تجربه ی خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه را به لحاظ قیمت و کیفیت داشته یاشید.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

در یک تجارت سالم یا داد ستد سالم حق انتخاب محصول با مشتری و تامین نیاز مشتری به لحاظ کیفیت و قیمت از شرایط وجوب داد و ستد است که باعث افزایش اطمینان مشتری برای خریدمحصول می گردد.
خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه سبب می شود که مشتری انواع سفارش محصول مورد انتظار خود را از شرکت داشته باشد. ارائه محصولی با کیفیت و تضامین لازم به همراه خدمات پشتیبانی چون نصب ایزوگام از جمله فواید خرید مستقیم از کارخانه است.

 

 

 • اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در بازار تنوع برند های ایزوگام و قیمت های گوناگون نشان از معروفیت وموفقیت برند است
 • اخذ نمایندگی در عمل یک استراتژیک نگهداری و جذب مشتری و همگی از راهکارهای موفق بازاریابی مشترک است.
 • اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان و شروع فعالیت آن ها در شهرهایی مانند:
 • تهران
 • اراک
 • سمنان
 • یاسوج
 • سنندج
 • اصفهان
 • شیراز
 • تبریز
 • ارومیه
 • کرمانشاه
 • ایلام و بسیاری دیگر از شهرها موجب آرامش خاطر از بابت خرید بهترین ایزوگام استاندارد را فراهم کرده است.

 

اعطای نمایندگی ایزوگام دلیجان

مزیت دریافت نمایندگی انحصاری ایزوگام در شهرها

دریافت نمایندگی انحصاری ایزوگام هیرمان دلیجان این مزیت برای شما خواهد داشت که فرد یا شخص دیگری در شهر مورد نظر نمی تواند تقاضای دریافت نمایندگی ایزوگام برند هیرمان دلیجان از این شهر را داشته باشد.
شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان از طرف شرکت دریک بازه زمانی فرد بتواند در طی آن مقدار متراژ مشخص ایزوگام راخریداری نماید.
در نمایندگی انحصاری درصد تخفیفاتی که شرکت به نمایندگی خود می دهد بسیار بیشتر از نمایندگی های عادی می باشد.
کارخانه ایزوگام دلیجان حق انحصاری نمایندگی را در هر شهر تنها به یک فرد اعطا می کند؛ فرد باید مقدار متراژ مشخصی را در بازه زمانی مشخص بخرد.

نکته!

نکته!

اعطای نمایندگی یک سیستم بازاریابی است که هدف آن ایجاد تصویرسازی فرآورده و خدمات در ذهن مشتری است.

اعطای نمایندگی ایزوگام دلیجان

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان روشی برای تعریف خدمات و فرآورده های برای رفع نیازهای مشتریان است؛ بتوان از طریق اعطای نمایندگی خدمات و محصولات برای رفع نیاز مشتری در آن منطقه تعریف شوند.
در نمایندگی های ایزوگام می توانید انواع عایق های رطوبتی را با توجه به نیاز خریداری نمایید:

 • ایزوگام دولایه فویل دار برای بام
 • ایزوگام تک لایه برای فوندسیون
 • ایزوگام پودری برای پروژه های خاص
 • ایزوگام فویل دار رنگی
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • ایزوگام سرد و یا انواع عایق های نانو

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

خدماتی تبلیغاتی که از سوی شرکت برای کلیه نمایندگی ها ارسال می شود از جمله مزایای نمایندگی محسوب می شود نوعی امنیت و کاهش ریسک برای گیرنده های نمایندگی دارد زیرا سیستم تعریف یک کسب وکار موثر را دارد.
نمایندگی ها می توانند به عنوان یک راهبرد برای افزایش فروش و توزیع محصولات و خدمات پس از فروش محصولات محسوب گردند.
اگر تمایل به دریافت و اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان هیرمان در شهر خود هستید می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان شرکت هیرمان ایزوگام تماس بگیرید.

 

 

عوامل موثر در افزایش قیمت ایزوگام دلیجان

درج قیمت روی برخی از کالا ها نشان دهنده حمایت دولت از مصرف کننده است. با مراجعه به مغازه و انتخاب کالای مورد نیاز خود قبل از خرید می توانید از قیمت آن آگاه شوید و تصمیم به انتخاب بگیرید.
قیمت ها همیشه بیانگر کیفیت و نحوه برخورد بازار با آن است. و به قول اقتصاد دانان قیمت فعلی کالا همه چیز برای گفتن دارد.
با نگاه به قیمت فعلی یک کالا می توانید نموداری از افزایش یا کاهش آن را طی یک دوره زمانی در ذهن مرور کنید و روند صعودی و یا نزولی بودن آنرا بررسی نمائید.
برای اینکه بتوانیم از قیمت ها اطلاع داشته باشیم باید به گذشته برگردیم و ببینیم در بستر زمان کدام عامل بیشترین تاثیر را روی قیمت کالا داشته است.
عوامل موثر در افزایش قیمت یک کالای تولیدی را می توانیم از دستمزد ها شروع کنیم. هر سال دولت درصدی را به عنوان افزایش حقوق کارگران تحت پوشش برای جبران عقب ماندگی سال گذشته اضافه می کند. این می تواند یک مورد برای افزایش محسوب شود چون کارفرما و یا تولید کننده باید این افزایش را پرداخت نماید. بنا بر این هزینه تمام شده کالا برای تولید کننده به همان میزان افزایش خواهد داشت.
مورد دیگر که دخالت مستقیم در افزایش قیمت کالا دارد مالیات دریافتی از تولید کننده است. دولت سهم خود را از تولید کننده با هر ابزاری که در اختیار دارد دریافت می کند. این ابزار می تواند مراجعه به حساب های بانکی و یا اعلام رسمی تولید کننده در قالب دفاتر قانونی و پلمب شده باشد. به همین ترتیب سهم دولت را نیز تولید کننده باید بپردازد و به همان گونه هزینه تولید مجددا بالاتر می رود.
عامل اصلی که می توانیم به آن بپردازیم افزایش قیمت مواد اولیه است که مستقیما در اختیار و در انحصار دولت است مانند قیر. با افزایش گاه و بیگاه قیمت قیر هزینه تولید ایزوگام را نیز دستخوش تغییر خواهد کرد.
مورد و آیتم بسیار مهم دیگر افزایش هزینه های حمل و نقل است که بنگاه داران و اتحادیه کامیون داران همه ساله و یا در دوره های شش ماهه و با افزایش هزینه حمل، در نهایت به افزایش قیمت محصول تولید شده می انجامد.
هزینه سوخت نیز از آندسته مواردی است که از دست تولید کننده و کامیون دار خارج است و مستقیما با دولت ارتباط دارد. این افزایش قیمت ها هیچکدام در اختیار تولید کننده نبوده است و غیر مستقیم به افزایش قیمت تمام شده ایزوگام منجر شده است.

لزوم استفاده از ایزوگام دلیجان برای عایق کاری در ساختمان

مکان هائی در منزل وجود دارند که به سبب ماهیت خود استفاده از آب در آنها بیشتر از جاهای دیگر است. مانند کف سرویس های بهداشتی.
در این مکان با توجه به تردد  بسیار زیاد روزانه و شستشوی تا حدودی بی وقفه، رطوبت در این مکان بسیار بیشتر از جاهای دیگر است. علیرغم اینکه کف و دیوار ها با سرامیک پوشانده می شود ولی همیشه وجود نم می تواند ساکنین را دچار دردسر نماید. دلیل این موضوع نفوذ رطوبت از لابه لای درز های سرامیک و از نقطه ای است که رطوبت را از خود عبور می دهد.
اما با وجود بتون و ملات زیر سرامیک همچنین ضخامت حدود ۳۰ سانتیمتری این لایه ها، چرا رطوبت می تواند به این سادگی نفوذ کند و آسیب رسان باشد؟
دلیل این امر تنها این است که این لایه ها به تنهائی جذب کننده آب هستند و با ماهیت خود می توانند کمترین رطوبت را به خود جذب نمایند و آنرا به نقاط دیگر سرایت دهند که در نتیجه رطوبت جذب شده به نقاط دیگر آسیب جدی خود را وارد می نماید.
برای جلوگیری از این اتفاق همیشه راهکار عایق بندی و استفاده از ایزوگام توصیه شده است. با استفاده از ایزوگام در این مکان ها می توان از خاصیت ضد رطوبت آن استفاده نمود و از این مشکل به سادگی رهائی یافت.
همیشه باید به این نکته توجه داشته باشیدکه ایزوگام و یا هر نوع عایقی را که در این مکان ها مورد استفاده قرار می دهید، عایق کاری را باید تا بالای محل نصب شیر تنظیم آب سرد و گرم ادامه دهید و تنها به کف بسنده ننمایید. این صرفه جوئی با وجود اثر بسیار کم مالی می تواند در آینده معضل بسیار بزرگی به نام ترمیم و یا کنده کاری را در پی داشته باشد.
به همین علت هم هست که در پشت بام های منازل مشاهده می شود که نصاب ایزوگام همیشه پیشنهاد نصب و چسباندن ایزوگام را تا بالای دیوار جان پناه می دهد. حتی نصب را تا مقداری پائین تر از لبه ها هم ادامه می دهد.
کار اصولی و منطبق بر استاندارد نصب ایزوگام می تواند عمر مفید اعلام شده برای ایزوگام را بصورت واقعی نمایان کند و  استفاده کننده به این اطمینان برسد که دوام ایزوگام مورد نظر ایشان تضمین شده است.
قیمت مناسب و نصب سریع و بدون سرو صدا و همچنین تمیز بودن کار از مزایای استفاده از ایزوگام است که تا سال ها می تواند سلامت را تضمین نماید.
باید توجه داشت قبل از اینکه خرید و دست به کار نصب ایزوگام شوید از مقدار مورد نیاز برای مکان های مورد نظر اطلاع و اندازه گیری های دقیق را انجام دهید. همپوشانی و یا ” اوور لپ ” را بین دو لایه ایزوگام در نظر داشته باشید. این مورد هم در طول ایزوگام و هم در عرض آن باید لحاظ شود. مقدار پیشنهاد شده توسط افراد دارای تجربه و کارشناسان ۱۰ سانتیمتر می باشد که با حرارت دیدن و چسبیدن به هم می تواند نفوذ رطوبت را از این محدوده غیر ممکن نماید.
همچنین باید توجه داشت ایزوگام مورد استفاده برای این مکان ها از نوع ساده و بدون فویل باشد تا اجرای لایه بعدی که همان ملات و سرامیک است قابل اجرا باشد .
برای استفاده در محل هائی که روباز و در معرض باد و باران و تابش نور مستقیم خورشید قرار دارد بهتر است از ایزوگام فویل دار استفاده گردد و همچنین اگر این مکان در دمای زیر صفر در روزهای سرد زمستانی قرار دارد باید ایزوگام را با ضخامت بیشتر سفارش بدهد.
در حال حاضر برای مناطق سردسیر و برای عایق کاری پشت بام از ایزوگام سه لایه با ضخامت بیشتر و مقاومت بالاتر استفاده می نمایند تا در شرایط متغیر جوی توان مقاومت را داشته باشد.
ایزوگام سه لایه تولید شده در شرکت تولیدی هیرمان از مقاومت بسیار بالا در تغییرات دما برخوردار است که استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با استاندارد بالا توانسته در این زمینه برای خریدار ارزش آفرین باشد.
انواع تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان و لیست کاملی از نمایندگی های این شرکت در کلیه استان ها را می توانید با مراجعه به سایت شرکت جویا و از نحوه تولید و عرضه آن، بعلاوه قیمت های به روز اطلاع کافی و مستقیم را بدست بیاورید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!