خانه / ایزوگام / ایزوگام درجه یک قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام درجه یک قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام درجه یک قیمت مناسب دلیجان را می توان با قیمت درب کارخانه به صورت غیر حضوری و از طریق بخش سفارش آنلاین مرکز خرید، و یا به صورت حضوری خریداری نمود و شاهد تجربه خریدی منحصر به فرد نیز بود. ایزوگام درجه یک محصولی است که با استفاده از آن می توان شاهد عدم نفوذ حرارت و رطوبت به داخل ساختمان بود. نصب ایزوگام مرحله ای بعد از مرحله انتخاب و خرید این عایق رطوبتی است. بر همین اساس نمی توان این مرحله را نادیده و یا کم اهمیت قلمداد کرد.

ایزوگام درجه یک قیمت

قیر و انواع آن در تولید ایزوگام دلیجان

تا الان به این محصول توجه خاصی نشان ندادیم و نمیدانیم قیر چیست و چگونه تولید می شود. فقط میدانیم ماده ای سیاه رنگ است و تا حدودی خمیری مانند، چسبناک و قابل استفاده برای راهسازی و چند مکان دیگر. قیر در واقع از چند ماده و یا عنصر تشکیل شده است که عموما به دو صورت در طبیعت یافت می شود.
یکی قیری که در زیر تپه ها و کف دریاچه های نفت وجود دارد و دیگری قیری  که تصفیه شده است و از ته نشینی نفت خام بدست می آید.
قیر از در آمیختن اکسیژن، هیدروژن و مقدار بسیار زیادی کربن بوجود می آید که در صد مواد اولیه بوجود آمدن و تشکیل قیر به این صورت است: ۲ در صد اکسیژن، حدود ۱۲ درصد هیدروژن و الباقی کربن خالص.
قیر بطور معمول برای استفاده در صنعت تولید ایزوگام به دو روش تولید می شود:
روش اول تولید و استحصال مستقیم است، به این صورت که یک ماده متشکل از هیدرو کربن با غلظت بالا می باشد که وجود ماده ای به نام آسفالتین می تواند در سفت و سخت بودن یا روانی قیر تولید شده با روش مستقیم تاثیر بسیار داشته باشد.
روش دوم که با دمیدن هوای بسیار داغ و با حرارت بالا به مازوت امکان تولید پیدا می کند، به قیر دمیده شهرت دارد که در صنعت تولید ایزوگام از این نوع قیر استفاده فراوان می شود.
همانطور که احتمالا بیشتر ما از آن اطلاع داریم، قیر در ساخت و ساز بنا های مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کار برد دارد.
این محصول با توجه به مکان مصرف می تواند و نوع استفاده از آن می تواند از مشخصه های بسیار متفاوتی برخوردار باشد. با دقت در فرایند تولید، قیر با انواع و درجه های متفاوت تولید می شود که از جهت آزمایش های گوناگون نظیر نفوذ پذیری، درجه و نقطه جوش، انعطاف پذیری، آزمایش نسبت حلال شدن و نرم شدن و تست های دیگر تقسیم می شود.
البته باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که آزمایشات و تست های مختلف که بر روی قیر انجام می شود خود به دو نوع تقسیم می گردند. یک دسته آزمایشاتی که بر روی خود قیر صورت می گیرد و دسته دیگر آزمایشاتی است که بر اساس نوع پالایش و یا مراحل و فرایند صورت گرفته بر روی قیر طبقه بندی می شود.

کاربرد قیر در عمران و صنعت تولید ایزوگام دلیجان

 • از کار برد قیر در صنایع و ساختمان سازی می توان لیست طولانی تهیه و ارائه نمود، از ان جمله به مهمترین آنها که بیشتر می شناسیم اشاره ای می نمائیم :
 • قیر در اختلاط با مواد اولیه سنگی با اندازه های کوچک تا متوسط و بر اساس همخوانی با نشریه های وزارت راه در تهیه آسفالت برای روکش یا آسفالت راه های شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • قیر را همچنین می توان به عنوان پرایمر برای نفوذ در منافذ و ترک های طولی و عرضی مورد استفاده قرار داد که پس از سرد شدن و گرفتن حالت چسبندگی بتواند از نفوذ مواد آسیب رسان مانند رطوبت و آب به عمق و لایه های پایین تر جلوگیری نماید.
 • قیر می تواند برای تحکیم خاک و بستر راه نیز مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب با مخلوط کردن قیر و حلال دیگری مانند گازوئیل می تواند برای اندود سطحی و جلوگیری از برخاستن غبار و ریزگرد در صحرا ها و مناطق خشک بکار گرفته شود.
 • قیر در اندود کردن پایه های پل های غرق در آب با وسایل مخصوص به در سطح آنها مالیده می شود تا از نفوذ مواد اسیدی به پایه های پل جلوگیری نمایند. این روش ممکن است با نام ایزولاسیون در عمران و راه سازی شنیده شود.
 • از قیر همچنین می توان برای تثبیت شن های روان در مناطق خاصی استفاده کرد.
 • قیر می تواند برای تولید عایق های ضد رطوبت و حرارت مانند ایزوگام و با در صد های معین مورد استفاده قرار گیرد.

قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام معمولا بصورت دمیده و یا قیر نفتی می باشد. قیر دمیده که از دمیدن هوای داغ به قیر خالص و در مراحل پایانی تصفیه نفت خام تولید می شود ممکن است در دمای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد و توسط لوله های سوراخ دار به مخازن حاوی قیر دمیده می شود.
در اثر فرایند دمیدن هوای داغ به درون مخازن مازوت، اتم های هیدروژن موجود در ترکیبات قیر با مولکول های اکسیژن ترکیب شده که مقدار مشخصی آب تولید می نماید و به این ترتیب باعث برخورداری از نفوذ کمتر نسبت به قیر خالص باشد.
همچنین این نوع قیر از درجه نمرمی بیشتری برخوردار است و می توان گفت که درجه حساسیت کمتری هم نسبت به تغییرات دما از خود نشان می دهد.
قیر دمیده با این مشخصات در ایزوگام و فرایند تولید آن نقش بسزائی دارد و در مورد استفاده دیگر از این نوع قیر می توان به ورق های بکار رفته در پوشش باطری های خودرو اشاره نمود. همچنین می توانیم به کانال های عبور تاسیسات در داخل بنا و یا کف و دیوار سرویس های بهداشتی اشاره کنیم.
شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان هیرمان در تولید محصولات خود از نوع قیر پالایشگاهی یا پلیمری استفاده می نماید که بسته به نیاز خریدار و برای مصارف خاص برنامه مشخص و معینی را دارد.
شما می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان و متخصصین امر ایزوگام و عایق رطوبتی در شرکت و یا کارخانه از بهترین راهنمائی بصورت کاملا رایگان بهره ببرید و از انتخاب خود کمال رضایت را احساس نمائید.
به خریداران توصیه اکید می شود در خرید خود با مراجعه به دفاتر فروش و یا نمایندگی های معتبر ایزوگام دلیجان هیرمان که از دانش کافی در این زمینه برخوردار هستند انتخاب و خرید خود را انجام دهند تا تضمینی برای استفاده از ایزوگام مورد استفاده هم دریافت نمایند.
ضمن اینکه شرکت ایزوگام هیرمان با ارائه بیمه نامه های معتبر این اطمینان را به شما میدهد که محصولات تولیدی از درجه اعتبار بسیار بالائی برخوردار است.

ایزوگام درجه یک قیمت ارزان شرق دلیجان

تولید ایزوگام باکیفیت که قیمت مناسب و ارزان داشته باشد می تواند یکی از اهداف شرکت های تولید کننده ایزوگام محسوب شود که به همین متظور هم کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان توانسته است نتایج رضایت بخشی از آن کسب نماید.
ایزوگام درجه یک قیمت ارزان دارای خصوصیات و مشخصاتی است از جمله:

 • ایزوگام با کیفیت پلیمری تولید شده است و بهترین قیر در آن مصرف شده است.
 • ایزوگام پلیمری درجه یک هم ضخامت و هم وزن استاندارد دارد.
 • ایزوگام درجه یک قیمت مناسب، یعنی عایق رطوبتی با کیفیت عالی و به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد.

ایزوگام شرق دلیجان و یا دیگر انواع ایزوگام که در کارخانه هیرمان دلیجان تولید می شود نمونه هایی از بهترین ایزوگام پلیمری هستند که هم کیفیت قابل قبول دارند و هم قیمت ارزان تری دارند و به همین جهت مورد توجه قرار گرفته اند.

ایزوگام درجه بک قیمت

 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام دلیجان شرق
 • ایزوگام بان گستر دلیجان
 • ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان به واسطه عدم حضور بخش های وارداتی، دچار نوسانات بازار ارز نخواهد شد و از این طریق می توان شاهد قیمت هایی مناسب در بخش خرید عمده این محصول بود.

 

لیست قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

قیمت نهایی ایزوگام دلیجان رابطه بسیار نزدیک و مستقیم با نوع و کیفیت ایزوگام دارد و همچنین تحت تاثیر نوسان قیمت مواد اولیه بخصوص قیر پالایشگاهی که در بورس عرضه می شود قرار گرفته و به این ترتیب بهتر است به مشاهدات و راهنمایی کارشناسان هیرمان دلیجان برای خرید ایزوگام دلیجان در موقعیت مناسب دقت نمایید.
بررسی موارد زیر در تعیین قیمت ایزوگام درجه یک قیمت مناسب موثر هستند:

 1. تعیین قیمت بر حسب هر متر ایزوگام خام
 2. فویل دار بودن ایزوگام یا عدم استفاده از فویل
 3. داشتن ضخامت متفاوت در ساخت ایزوگام ها
 4. توجه به نوع ایزوگام اعم از دو لایه، یک لایه و…توجه و اندازه گیری وزن ایزوگام و مواد تشکیل دهنده آن

هر یک از موارد ذکر شده در انتشار لیست نهایی قیمت به روز ایزوگام اهمیت بسیار ویژه دارد و راهنمایی و مشاوره کارشناسی شرکت هیرمان دلیجان در موقعیت های مختلف می تواد راهنمای شما در خرید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب باشد.
وجود کارشناسان حرفه ای و با تجربه به عنوان اهرمی قدرتمند برای خرید، امکان دریافت اطلاعاتی جامع و تخصصی را برای خریداران مهیا خواهد نمود.

هر یک از موارد ذکر شده در انتشار لیست نهایی قیمت به روز ایزوگام اهمیت بسیار ویژه دارد و راهنمایی و مشاوره کارشناسی شرکت هیرمان دلیجان در موقعیت های مختلف می تواد راهنمای شما در خرید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب باشد
ایزوگام درجه یک قیمت

ایزوگام درجه یک قیمت مناسب درب کارخانه دلیجان

ایزوگام دلیجان به عنوان یکی از عایق های رطوبتی نام آشنا در بازار های داخلی و خارجی شناخته می شود که قیمت نمونه درجه یک آن را می توان از این مرکز دریافت نمود. ایزوگام درجه یک دلیجان بر اساس ساختاری استاندارد و ایده آل تولید و روانه بازار های مربوطه می گردد.از این رو اطمینان کافی برای خریداران در این بخش ایجاد خواهد گردید. فضایی جوی متفاوت در کشور، سبب می گردد تا نحوه به کار گیری ایزوگام در هر یک از بخش های تولیدی، خاص و منحصر به فرد تلقی شود.
میزان بارش و وجود رطوبت در استان های شمالی، سبب خواهد شد تا ایزوگام مورد نیاز در این مناطق، ایزوگامی دولایه و یا سه لایه، به منظور محافظت در برابر رطوبت باشد.
در حالی که استان های مرکزی نیاز چندانی به ایزوگام های دولایه برای نصب در ساختمان، نخواهند داشت.
انواع متنوع و مختلف محصولات قیری و ایزوگام درجه یک قیمت ارزان که برای عایق کاری مورد نیاز هستند در کارخانه هیرمان دلیجان تولید می شوند از جمله:
 • ایزوگام بدون فویل
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام دورو نایکس
 • ایزوگام دولایه پلیمری
 • ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های مختلف
 • ایزوگام صادراتی ویژه
 • ایزوگام تک لایه ویژه
 • ایزوگام سنگریزه

ایزوگام درجه یک دلیجان بر اساس ساختاری استاندارد و ایده آل تولید و روانه بازار های مربوطه می گردد.از این رو اطمینان کافی برای خریداران در این بخش ایجاد خواهد گردید.

 

ایزوگام درجه یک + خرید آنلاین ایزوگام

ایزوگام دلیجان محصولاتی با تنوع بالا را برای مقاومت و استحکام ساختمان ها در برابر شرایط آب و هوایی متنوع را تولید می نماید و همچنین جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پیشنهاد می شود با کارشناسان هیرمان دلیجان در ارتباط باشید.
بهترین ایزوگام و یا ایزوگام درجه یک قیمت مناسب می تواند نوعی سرمایه گذاری دراز مدت محسوب شده و به همین منظور می توانید از مشاوره کارشناسی در هنگام خرید بهترین ایزوگام دلیجان استفاده نمایید.
 
 1. خرید آنلاین
 2. خرید غیر حضوری
 3. خرید ایزوگام به صورت حضوری
 4. خرید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب با مراجعه به درب کارخانه ایزوگام
 5. مراجعه به دفتر شرکت هیرمان واقع در تهران
 6. خرید ایزوگام دلیجان به صورت تلفنی

روش های متنوع خرید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب دلیجان راهی است که بتوانید با کمترین هزینه و به صورت کاملا” مطمئن از این فرصت استثنایی بهره لازم را ببرید.
ایزوگام درجه یک قیمت

ایزوگام قیمت مناسب در تهران

شرکت هیرمان دلیجان با توجه به تولید انبوه و فروش عمده ایزوگام دلیجان در تهران و شهرهای بزرگ فعالیت های  گسترده دارد.
ایزوگام درجه یک قیمت مناسب از طریق راه های خرید ذکر شده در بالا در کلیه مناطق توزیع می شود از جمله در:

 • صادقیه
 • شهرآرا
 • کوی نصر
 • پردیسان
 • شیراز
 • ظفر
 • ملاصدرا
 • میدان کتابی
 • میرداماد
 • شمیران نو
 • حکیمیه
 • قنات کوثر
 • کوهسار

مناطق مختلف تهران و شهرهای اطراف آن از موقعیت های مناسب برای خرید و فروش بهترین ایزوگام دلیجان بهره مند هستند.

اطلاعات دقیق فروش ایزوگام درجه یک قیمت مناسب و راهنمای خرید آنلاین ایزوگام را می توانید از طریق دسترسی به سایت هیرمان دلیجان دریافت نمایید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!