خانه / ایزوگام / فروش ایزوگام عمده دلیجان از کارخانه

فروش ایزوگام عمده دلیجان از کارخانه

فروش ایزوگام عمده و از درب کارخانه توسط شرکت ایزوگام دلیجان با قیمت های بسیار باورنکردنی و شرایط ویژه در سال جاری با تضمین انجام می گردد.
یکی از بهترین راه های خرید ایزوگام با قیمت بسیار مناسب و تخفیفات ویژه خرید ایزوگام عمده و مستقیم از درب کارخانه می باشد. زیرا در این روش تمامی واسطه ها حذف شده و قیمت عمده ایزوگام کاهش چشمگیری خواهد داشت و فروش ایزوگام عمده در کاهش هزینه ها موثر است.

فروش ایزوگام عمده

فروش ایزوگام عمده دلیجان

تاجران بزرگ، شرکت های بازرگانی و شرکت های پخش به عنوان مهم ترین خریداران و مشتریان عمده ایزوگام دلیجان شناخته می شوند و همواره به دلیل خرید در حجم بالا سعی می کنند سفارش خود را صورت مستقیم از کارخانه و با فروش ایزوگام عمده از کارخانه تامین نمایند.
سفارشات فروش عمده ایزوگام به شهرهایی مانند:

 • تهران
 • مشهد
 • تبریز
 • اصفهان
 • شیراز
 • اهواز
 • رشت
 • قم
 • کرج
 • کرمانشاه
 • همدان
 • ارومیه
 • یزد و …….ارسال می شود.

فروش ایزوگام عمده

فروش ایزوگام از درب کارخانه

برخی از تاجران و مشتریان عمده تازه وارد در صنعت ایزوگام تمایل دارند تا به صورت مستقیم فروش ایزوگام عمده را از کارخانه تهیه کنند ولی حداقل فروش ایزوگام عمده که توسط بسیاری از کارخانه ها بسیار بالا بوده و توانایی خرید این حجم از ایزوگام برای این دست از تاجران وجود ندارد.
فروش ایزوگام عمده از درب کارخانه بسیار ارزان تر و با اطمینان از کیفیت صورت می گیرد و برندهای مشهوری مانند کارخانه ایزوگام دلیجان نقش موثری در فروش ایزوگام عمده دارند.

فروش ایزوگام عمده

قیمت ایزوگام مستقیم از کارخانه

به چند دلیل فروش ایزوگام عمده برای خریدار مقرون به صرفه و قیمت ها متعادل تر است و قیمت ایزوگام به عواملی از جمله:

 1. نوع ایزوگام ( اعم از فویل دار، بدون روکش فویل دار و یا ایزوگام سرد و ایزوگام ماسه ای)
 2. کیفیت قیر مصرفی ( قیر پلیمری و یا قیر دمیده)
 3. متراژ درخواستی خریدار
 4. هزینه های حمل از درب کارخانه
 5. داشتن استاندارد و برند اصل ایزوگام
 6. بسته بندی و حمل ایزوگام بدون آسیب به رول های ایزوگام
 7. ضخامت و وزن ایزوگام؛ از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت فروش ایزوگام دلیجان است.

 

 

از طریق کارشناسان شرکت ما می توانید از شرایط فروش ایزوگام عمده دلیجان از درب کارخانه به صورت کامل مطلع شوید‌. در صورت خرید ایزوگام بدون اطلاعات کافی ممکن است خسارات جبران ناپزیری به شما وارد شود پس قبل از هرگونه خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

معرفی بهترین ایزوگام دلیجان برای خرید عمده

بهترین ایزوگام برای خرید عمده کدام است؟ این سوالی است که کلیه دست اندرکاران امر ساخت و ساز و کسانی که به زمان انتخاب ایزوگام برای نصب میرسند از خود می پرسند. آیا بهترین ایزوگام یعنی سرآمد کیفیت؟ بهترین ایزوگام یعنی پایین ترین قیمت؟ بهترین ایزوگام یعنی خدمات پس از فروش مناسب؟ و یا بهترین ایزوگام یعنی اعتماد کامل به تولید کننده؟ بنظر میرسد جواب تمام این سوالات در یک کلمه خلاصه شده است . ” هیرمان “ایزوگام کیفیت بالا باید دارای چه مشخصاتی باشد؟
وقتی صحبت از کیفیت بالای ایزوگام به میان می آید انبوهی از سوالات در این خصوص به ذهن می رسد. با این وجود همه می دانیم کیفیت، مجموعه ای از عوامل را در بر می گیرد که پیوستگی و همبستگی بین آنها می تواند به درجه ای از اطمینان ختم شود که ما آنرا کیفیت می شناسیم. کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام  و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
مشخصات ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
انطباق تولیدات با مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است که نشان از اعتماد عمومی و سازمان ناظر بر تولیدات دارد، را نیز می توانیم به این مجموعه عوامل اضافه نمائیم.
در این خصوص می توانیم به ایزوگام های تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان اشاره داشته باشیم که با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت در کنار نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده؛ چه در زمینه تولید و چه در کار نصب؛ کلیه مشخصات یک ایزوگام با کیفیت بالا را دارا می باشد و در ادامه ایزوگام های تولید شده را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
بهترین انتخاب برای خرید عمده و استفاده از ایزوگام دلیجان، محصولات شرکت ایزوگام هیرمان است. چون هم کیفیت مناسب و هم از قیمت مناسب تر برخوردار است.

انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت بام

پشت بام انتهای کار ساختمان سازی نیست بلکه شروع آسمان است. بنا براین شایسته است که برای این منظور بهترین نوع ایزوگام انتخاب گردد. بهترین ایزوگام برای نصب در پشت بام باید از لحاظ دوام و ماندگاری عمر طولانی داشته باشد و برای جلوگیری از تخریب پشت بام بواسطه نزولات آسمانی و آلاینده ها نفوذ ناپذیر باشد.
ازمقاومت لازم در برابر تغییرات دما برخوردار باشد و انعطاف لازم را داشته باشد. همچنین بتواند در مقابل سرما و گرما و افزایش یا کاهش طول؛ ناشی از تغییرات دما را تحمل کند.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت در محل کارخانه توجه خاصی به این موارد دارد و با تولید ایزوگام در درجات و کیفیت متفاوت برای هر نوع شرایط جوی و در هر منطقه از ایران تولید مناسب برای همان منطقه را در دستور کار دارد.
حتما این قضیه مورد تایید تمام مصرف کنندگان در سرتاسر کشور است که، شرایط جوی کشور بسار متفاوت است و ایزوگام مورد استفاده در مناطق مختلف باید متفاوت از دیگر استانها وشهرها باشد .
به همین منظور و برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای منطقه خود می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از راهنمائی های آنها در انتخاب خود بهترین نوع ایزوگام برای منطقه خود را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.
بر اساس نظر سنجی های بعمل آمده از طرف دست اندر کاران، برای انتخاب بهترین ایزوگام از مصرف کنندگان؛ بهترین برند ایزوگام برای مصرف؛ ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بوده است.
ایزوگام سوپر صادراتی شرکت هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم در انواع ساده و فویل دار تولید می گردد.
این محصول توانسته فصل جدیدی را برای استاندارد سازی باز نماید. شرکت هیرمان با تولید این محصول کیفیت و دوام را با استفاده از مواد اولیه درجه یک و از بهترین نام های معتبر در کشور در سطح بالائی به نام خود به ثبت رسانده است.
مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت با درصد بسیار بالائی این محصول را تائید و به دیگران توصیه می نمایند. با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان کیفیت و دوام را یکجا خواهید داشت و از خرید خود رضایت صد در صدی را برای اولین بار تجربه خواهید کرد.
برای اطلاع از مشخصات فنی محصول و قیمت به روز آن با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا بهترین برند ایزوگام دلیجان را به شما بطور کامل معرفی نمایند.

چرا ایزوگام هیرمان بهترین انتخاب است ؟

طی بررسی های بعمل آمده و آزمایشات بسیار زیاد روی انواع ایزوگام و شرایط سازگاری و انطباق آن با شرایط کشور، به این نتیجه رسیدیم که ایزوگام مورد نیاز برای مصرف در کشور باید دارای مشخصات فنی و شیمیائی متفاوت با دیگر تولیدات و محصولات ایزوگام برای مناطق دیگر باشد.
با عنایت به این موضوع که ایران در فلات قرار دارد از تابش نور به همراه شرایط جوی بسیار متغیر برخوردار می باشد. ضمن اینکه شرایط جوی این کشور بواسطه انواع بارندگی ها از نکات قابل توجه است. به این ترتیب برای ایزوگام و عایق کاری پشت بام ها نیاز به محصولی بود که بتواند با این شرایط متغیر سازگاری مناسب داشته باشد و همچنین دوام و پایداری خود را بصورت مقاومت بالا نشان دهد.
برای پاسخ به نیاز متولیان امر ساخت و ساز؛  شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در صدد تولید محصولی برآمد که بتواند همه این نیازها را بصورت یکجا برآورده سازد. این محصول که با نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در بازار عرضه شده است برای نصب در مناطق مختلف کشور بهترین گزینه بوده و تا مدت ۲۵ سال برای شما آرامش؛ اطمینان و امنیت را به ارمغان می آورد.
با خرید این محصول و دریافت ضمانت نامه معتبر شرکت به همراه بیمه نامه و نصب آن توسط متخصصین با تجربه و آموزش دیده ایزوگام این شرکت، می توانید از آسودگی خیال در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهره مند باشید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان می تواند تنها انتخاب شما باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!