خانه / ایزوگام / لایه قیری ضد رطوبت پلیمری با کیفیت عالی

لایه قیری ضد رطوبت پلیمری با کیفیت عالی

لایه قیری ضد رطوبت یا همان ایزوگام یکی از مهمترین موارد برای عایق کاری رطوبتی در ساختمان است که می تواند کلیه ساختار ساختمان را تحت تاثیر قرار دهد.
یکی از بزرگترین مشکلات در ساخت و ساز ساختمان این است که عایق بندی و یا استفاده از لایه قیری ضد رطوبت آن به صورتی باشد که بعدا شخص صاحب خانه دچار مشکل و رطوبت نشود.
این یکی از اساسی ترین و مهمترین معضلی است که باید حتما به آن توجه بیشتری شود و از هر نظر از آن اطمینان حاصل گردد، خرید بهترین لایه قیری ضد رطوبت است.

لایه قیری ضد رطوبت

لزوم استفاده از لایه قیری ضد رطوبت در عایق کاری ساختمان

استفاده از لایه قیری ضد رطوبت و یا همان عایق های رطویتی یکی از عوامل مهم در استحکام و مقاومت ساختمان در برابر عوامل محیطی هستند.

 • عایق بندی ساختمان
 • کف پوش های حمام
 • سویس های بهداشتی
 • عایق بندی پشت بام
 • ایزولاسیون دیوارها
 • عایق بندی سدها و پل های هوایی
 • عایق بندی باندهای فرودگاه
 • عایق بندی استخرها

تنها تعدادی از مصارف بسیار فراوان ایزوگام و یا همان لایه قیری ضد رطوبت است.

لایه قیری ضد رطوبت

لایه قیری ضد رطوبت با کیفیت عالی همان ایزوگامی است که با کیفیتی عالی که از نظر ضخامت چند لایه بوده و همین ضخیم بودن می تواند به مصرف کنندگان این اطمینان را بدهد که از هر نظر به شرکت ایزوگام و نام و برند معتبری که آن از هر نظر مورد اعتماد باشد و خریدار از آن اطمینان کامل داشته باشد.

توجه!

توجه!

با توجه به فراوانی و تعداد زیادی از انواع برندهای ایزوگام، بهتر است از افراد آگاه در هنگام خرید مشاوره بگیرید.

لایه قیری ضد رطوبت

آسایش خاطر با عایق ضد رطوبت باکیفیت

تهیه عایق قیری ضد رطوبت از چندین راه میسر است:

 1. ثبت سفارش و خرید مستقیم از کارخانه به صورت آنلاین
 2. خرید از نمایندگی های فروش معتبر
 3. مراجعه به درب کارخانه و خرید ایزوگام

در هر یک از راه های بالا برای خرید لایه قیری ضد رطوبت می توانید صرفه و صلاح اقتصادی و بودجه خود را در نظر بگیرید.

لایه قیری ضد رطوبت

انواع عایق رطوبتی برای مصارف گوناگون

هر یک از انواع لایه قیری ضد رطوبت، کاربردی دارد که بهتر است در حین ثبت سفارش و خرید ایزوگام به آن توجه شود و از افراد آگاه مشاوره های لازم دریافت گردد.

 1. ایزوگام پودری
 2. ایزوگام تک لایه روکش دار
 3. ایزوگام دولایه فویل دار
 4. ایزوگام ماسه ای
 5. ایزوگام طرح دار

تنها نمونه هایی از انواع بی شمار و سفارشی لایه قیری ضد رطوبت هستند.

 

جهت آگاهی و به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در زمینه ی لایه قیری ضد رطوبت با کیفیت عالی پیشنهاد می گردد با مشاوران با در ارتباط باشید.

 

 

مصرف ایزوگام پلیمری در کارخانجات صنعتی بزرگ

وقتی نام ایزوگام را می شنویم و یا در مغازه های فروش ایزوگام مشاهده می کنیم، بی اختیار به یاد پشت بام می افتیم و فکر می کنیم که این محصول برای عایق پشت بام و جلوگیری از نفوذ آب باران طراحی و قابل استفاده می باشد. اما خیلی جالب است که بدانیم ایزوگام دامنه کاربرد بسیار وسیعی دارد که شاید تا کنون به آن فکر نکردیم و یا اصلا به نظر نمی رسید که از ایزوگام در این موارد هم می توان استفاده نمود.
اگر امکان این را داشتید که سری به پالایشگاه های بزرگ از قبیل پتروشیمی، نفت و یا کارخانجات بزرگی همچون ذوب و نورد بزنید و یا حتی با کسی در این باره بحث و اطلاعی کسب می کردید، می دانستید که در این قبیل سازه های بزرگ تاسیسات و کابل ها از روی زمین عبور داده نمی شوند. هم به لحاظ ایمنی و هم برای جلوگیری از خوردگی و جلو گیری از آسیب در معرض هوای آزاد و نور قرار داشتن.
وجود این تاسیسات زیر زمینی که معمولا به اشکال مختلف طراحی و اجرا می شوند از بتن، یا پیش ساخته و یا اجرای درجا، بوسیله میلگرد و قالب و در نهایت بتن ریزی اجرا می شوند. اما وجود در زیر سطح زمین نمی تواند مانع از خوردگی لوله ها و یا کابل های مصرف شده گردند.
زیرا خود این کانال ها که از بتن ساخته شده اند می توانند با قرار گرفتن در مجاورت خاک و یا ریزش آب به درون آنها کار کرد خود را از دست داده و خود آنها منبعی برای رساندن آسیب به این تاسیسات باشد.
بنا براین به نظر می رسد استفاده از عایق برای جلوگیری از آسیب و یا به حد اقل رساندن آسیب، لازم الاجرا باشد. عایق های مورد نظر برای این منظور از پرایمر تا ایزوگام پلیمری گستردگی دارد.
هر کدام از این عایق ها که برای منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد با نظر کارشناسان و طراحان می تواند تغییر داشته باشد. ولی آنچه که قطعی است استفاده از عایق است.
سطح داخلی این کانال های تاسیسات را در مناطق مختلف و با شرایط جوی متفاوت با روش ها و انواع عایق ها می پوشانند تا از عمر مفید بالاتری برخوردار شوند و مسئله تعمیر و نگهداری و بهبود سیستم از نظر هزینه به کمترین میزان خود کاهش داشته باشد.
امروزه با تحقیقات و تولید نمونه های آزمایشگاهی و استفاده اولیه از ایزوگام توانسته اند به این قطعیت برسند که کاربرد این محصول می تواند تا ۹۵ درصد اطمینان لازم را به سیستم القا نماید.
به این ترتیب که ایزوگام پلیمری را همانند استفاده در پشت بام منازل، به دیواره و کف این کانال ها می چسبانند و سپس عملیات لوله گذاری و کابل کشی را انجام می دهند. به این ترتیب می توانند با بازدید های دوره ای از این کانال ها نسبت به سلامت تاسیسات و ایزوگام پلیمری استفاده شده اطمینان لازم را بدست بیاورند.

مصرف ایزوگام پلیمری هیرمان در صنایع نفت

حوضچه های صنعتی که عموما برای نگهداری پسماند های صنعتی و یا مواد شیمیائی خاص مورد استفاده قرار می گیرند با استفاده از ایزوگام پلیمری غیر قابل نفوذ، از نشت این مواد به لایه های زمین جاوگیری می نمایند.
در تاسیسات سرچاهی دکل چاه های نفت نمونه این حوضچه ها را می توانیم به چشم ببینیم. زمانی که مته های کشف نفت به منابع نفت زیر زمینی می رسند و به آن برخورد می نمایند فوران کرده و به همراه خود علاوه بر نفت گل و لای و مواد اولیه نفت را که روی مخازن جمع شده اند با خود همراه کرده و به سطح می آورند. با فوران چاه، محلی برای نگهداشت موقتی در نظر گرفته می شود که کارکرد همین حوضچه ها را دارد.
و یا در زمان حفاری برای خنک نگهداشتن مته ها از آب و مواد معدنی دیگر برای جلوگیری از دیواره چاه استفاده می شود که سرریز این مواد به این حوضچه ها منتقل می شود. با وجود این مواد شیمیائی استفاده از عایق لازم الاجراست و ناظرین و متخصصان امر بدون استفاده از عایق مناسب مجوز حفاری را صادر نمی کنند.
ایزوگام پلیمری که نوعی عایق غیر قابل نفوذ مواد صنعتی به لایه های زمین محسوب می شود، با مشخصات شیمیائی مناسب تولید و در برخی از این حوضچه ها که مواد غیر حلال نفتی را در آن می توان تا مدتها نگهداری و تا زمان تخلیه مشکلی را پدید نمی آورد قابل استفاده می باشد.
ایزوگام دلیجان با استفاده از قیر پلیمری و ضخامت مناسب، بعلاوه نصب صحیح در سطح صاف و یکدست می تواند نقش مناسبی را برای این امر بازی کرده و با قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه خارجی آن بکار گرفته شود.
هم اکنون تولیدات برخی از تولید کنندگان ایزوگام که دارای کیفیت منحصر بفرد و دارای تائیدیه های لازم از مراجع ذیصلاح می باشند، در استاندارد سازی کف حوضچه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.
لازم به ذکر است که تولیدات این کارخانه ها و برای استفاده برای این مورد در آزمایشگاه تولید و پس از اخذ مجوز های لازم به تولید انبوه می رسد و در اختیار صنایع قرار می گیرد.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن کادر مجرب در خصوص تولید ایزوگام سفارشی برای منظور هائی از این دست آمادگی کامل داشته و با تحقیق و تولیدات نمونه های بیشمار توانسته در این راستا گام های اساسی و مناسبی را بردارد.
ایزوگام های تولید این شرکت با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت قابل ملاحظه، به تنهائی میتواند برای حوضچه های پسماند صنعتی عایقی مناسب باشد و در صورت وجود آنالیز مواد شیمیائی موجود در حوضچه ها می تواند مقاومت لازم را در برابر این مواد بالا برده و به نتیجه دلخواه دست یابد.
مصرف کننده ایزوگام پلیمری می تواند به وسیله ارتباط با کارشناس این شرکت موارد مورد نیاز خود را مطرح کرده و از بهترین مشاوره بصورت رایگان نیز برخوردار شود.
راه ها و روش های متنوع بسیاری برای برقراری ارتباط در نظر گرفته شده است که هم اکنون در اختیار قرار دارد. از سایت و شبکه های اجتماعی تا تماس تلفنی و مشاوره حضوری برای این منظور وجود دارد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!