خانه / ایزوگام دلیجان / ایزوگام شرق دلیجان با بهترین کیفیت

ایزوگام شرق دلیجان با بهترین کیفیت

ایزوگام شرق دلیجان با بهترین کیفیت تولید می شود و قیمت مناسب و ضمانت نامه معتبر داشته و در سال ۹۷ به عنوان برترین ایزوگام شناخته شده در بازار، دارای اعتبار بالایی است.

ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه ایزوگام شرق با کیفیت بالاتر و با روش های جدید در صنعت عایق های رطوبتی تولید می شود و امکاناتی که برای تولید ایزوگام مورد نظر به کار گرفته می شود و تجهیزات بسیار جدید برای آزمایش ایزوگام تولید شده از نظر کیفی و مقاومت و میزان استحکام آن، و نظارت نهادهای مربوطه اعم از محیط زیست و استاندارد بر این محصول و گرفتن نشان استاندارد پلیمری درجه یک آن را به محصولی بسیار باکیفیت در بین عایق های رطوبتی تبدیل کرده است و در سطح کشور و جهان، ایزوگام شرق دلیجان را می توان سرآمدترین عایق رطوبتی به شمار آورد.

در ویدئوی زیر می توانید نحوه تولید و بسته بندی ایزوگام شرق دلیجان را مشاهده نمایید.

برای این که ایزوگام بتواند نقش خود را به خوبی ایفاء کند نیاز داریم که هم بهتر آن را شناخته و هم مواد تشکیل دهنده آن را بررسی کنیم. نیاز داریم بدانیم که چرا عایق رطوبتی و حرارتی و حتی عایق های صدا در ساختمان اهمیت ویژه دارند و چرا در هنگام فونداسیون و ایزولاسیون سقف، بام، دیوارها، لوله های تاسیساتی، لوله های نفت و گاز، پل ها ، استخره، دیواره های بتنی و بسیاری دیگر از موارد مشابه نیاز به ایزوگام دارند.

ایزوگام شرق دلیجان
ایزوگام شرق دلیجان در بسته بندی شیک قرمز رنگ

انواع ایزوگام شرق بر اساس مواد اولیه تولیدی

عایق های های رطوبتی بر اساس مواد قیری و یا به عبارتی لایه های قیری هستند که با افزودن پلیمرها و دیگر مواد اولیه بر اساس نیاز و نوع و کیفیت ایزوگام ساخته می شوند و در این میان شاید تشابه های فراوانی در هنگام تولید مشاهده نمایید اما بعضی از کارخانجات با به کارگیری روش ها و متدهای جدید توانسته اند میزان مقاومت و کارایی ایزوگام را چندین برابر کرده و حتی از پس آزمایشات سخت هم برآمده و تولید بهترین ایزوگام شرق دلیجان را می توان نمونه ای از این فعالیت ها در نظر گرفت.

ایزوگام که بر پایه قیر پالایشگاهی تولید می شود، نیاز دارد که در ترکیب ساخت آن بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود به کار گرفته شود. ابتدا قیر پلیمری که به اصطلاح به آن قیر ۷۰-۶۰ گفته می شود و موجب خواهد شد که چسبندگی، کشش و مقاومت ایزوگام تا حد قابل توجهی افزایش یابد.

ایزوگام شرق دلیجان

مواد اولیه تولید ایزوگام چیست؟

قیر درجه یک از پالایشگاه های معتبر در کشور تامین می شود و مراحل خرید آن بر اساس قوانین و ضوابط بسیار خاصی است که شرکت ایزوگام شرق همواره خود را ملزم به رعایت آن دیده است. الیاف مصنوعی و یا تیشو در تولید ایزوگام نقش موثر بعدی را ایفاء می کند که موجب می شود رطوبت و مقاومت در برابر باد و باران و سرما و گرما در عایق رطوبتی در حد استاندارد باقی بماند.

تیشو یا وارداتی است و یا در داخل کشور از کارخانجات معتبر تامین می شود و گاهی اوقات ممکن است کارخانجات در اثر نبود تیشو و یا تغییر قیمت ها در بازار از مواد مصنوعی دیگر در ساخت ایزوگام استفاده کنند که همان طور که می دانید ممکن است لطماتی به کیفیت ایزوگام وارد شود و کارخانه ایزوگام دلیجان تمام تلاش و سعی خود را می کند که در هنگام تولید و یا در فصول مختلف به میزان کافی مواد اولیه با کیفیت در اختیار داشته باشد تا نیازی به مصرف انواع مواد اولیه درجه دو و یا بی کیفیت پیدا نکند. پلی استر متراکم و دیگر افزودنی ها و پلیمرهایی که سبب مقاومت هر چه بیشتر ایزوگام شرق دلیجان می شوند مجموعه ای هستند از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار ایران که تولید و ساخت ایزوگام اصل شرق را نهایی می کنند.

انواع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده

ایزوگام شرق دلیجان بر حسب این که روکش دار است و یا بدون روکش جداسازی و دسته بندی می شود.
۱- ایزوگام روکش دار تک لایه
۲- ایزوگام روکش دار دولایه
۳- ایزوگام ساده یا پودری
۴- ایزوگام دولایه طرح دار
۵- ایزوگام سنگریزه ای
این تقسیم بندی های سال هاست که در کارخانجات تولید ایزوگام مورد توجه قرار می گیرد و گاهی طبق سفارش مصرف کننده به صورت عمده و یا جزئی و یا حتی برای پروژه های بسیار بزرگ ساختمانی و عمرانی قراردادهای چندین ساله با شرکت ایزوگام شرق دلیجان بسته می شود.

فایل صوتی در خصوص انواع ایزوگام را در فایل زیر گوش دهید:

موارد مصرف ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام با توجه به نوع و کیفیت آن، موارد مصرف بیشماری دارد و از آن جایی که هر یک از پروژه ها، عایق رطوبتی خاص خود را نیاز دارند به فرخورد پروژه و بر اساس نیاز ثبت سفارشات صورت میگیرد و شرکا ایزوگام شرق دلیجان تلاش خود را به کار بسته است که هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت و ارسال انواع ایزوگام کارخانه نشانگر بهترین خدمات در حین فروش و پس از فروش را به خریدار ارائه کند.

رول ایزوگام شرکت ایزوگام شرق دلیجان ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن و ۴ میلیمتر ضخامت دارد که ممکن است وزن و ضخامت در ایزوگام تک لایه کمتر و بر اساس سفارش خریدار تولید شود.

ایزوگام شرق دلیجان

مصرف ایزوگام از زمانی که قیر و گونی و گرفتاری های قبل و بعد از آن مصرف کننده را بسیار اذیت می کرد، برای پشت بام، دیوار، شیروانی ها و بدنه ساختمان ها و لوله های تاسیسات و حتی برای کف آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی معمول و سپس گسترده گردید به طوریکه بعضی از شرکت های نفتی و پتروشیمی برای موارد خاص انتقال گاز و نفت، نیاز دارند که از انواع عایق های رطوبتی با فرمولاسیون بسیار جدید و مستحکم بهره مند شوند که این امر توسط تیم تولید کارخانه ایزوگام شرق دلیجان فراهم گردیده است.

هدفمندی کارخانه و ایجاد ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با اطلاعات روز و همچنین فرآورده های بسیار نو و جدید در زمینه تولید عایق های رطوبتی این صنعت را روز به روز گسترده تر و پویاتر کرده است.

ایزوگام شرق دلیجان


صادرات ایزوگام شرق دلیجان به کشورهای خارجی

شاید بدانید برای این که محصولی در بازارهای جهانی خرید و فروش شود باید از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار و استانداردهای روز جهانی را اخذ کرده باشد، بهترین تیم های تولید و پیشرفته ترین تجهیزات برای تولید هر نوع ایزوگام شرق دلیجان تجهیز و به کار گرفته شده است و نهایت دقت و تلاش برای تولید به روزترین عایق های رطوبتی در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان می شود تا این محصول بتواند روانه بازارهای خارجی شود.
ایزوگام محصولی است که در دسته بندی های محصولات نفتی قرار می گیرد و این امر موجب می شود که برای صادر کردن آن انواع گواهینامه ها و استانداردها و مجوز بورس و پالایشگاه و حتی مجوزهای لازم از اداره های گمرکی نیاز باشد که کارشناسان ما و متخصصین واردات و صادرات انواع کالاها و بخصوص فعالین حوزه صنعت تولید عایق های رطوبتی در این زمینه فعالیت خود را گسترش و نهایت تلاش را می کنند تا خریدار خارجی بتواند محصول مورد نیاز خود را در زمان مقرر و مطابق با سفارش خود دریافت نماید.

عایق کاری مدرن و پیشرفته با ایزوگام را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

شرکت ایزوگام شرق دلیجان سابقه ای طولانی در صادرات ایزوگام دارد و کشورهایی مانند:

  • ارمنستان
  • افغانستان
  • گرجستان
  • ترکیه
  • کویت
  • پاکستان
  • عراق
  • و بسیاری دیگر از کشورها سهم بسزایی در صادرات ایزوگام ایران دارند.
ایزوگام شرق دلیجان


زمان و مکان مناسب نصب ایزوگام شرق

پیشنهاداتی که از طرف کارشناسان شرکت ایزوگام شرق دلیجان در حین فروش ایزوگام به خریدار داده می شود را جدی بگیرید و توانمندی های این عایق را به چشم خواهید دید.
ایزوگام را باید در زمان مناسب و برای مکان مناسب انتخاب کرد و در نتیجه حتی زمان نصب ایزوگام می تواند در استحکام آن تاثیر داشته باشد. توصیه کارخانه و کارشناسان بر این است که در پایان فصل تابستان و قبل از شروع بارندگی ها ایزوگام مورد نیاز خود را خریداری کرده و برای نصب آن از گروه های ماهر استفاده کنید.

هر یک از انواع ایزوگام می توانند برای محلی مناسب باشند و برای پروژه های خانگی ایزوگام دولایه روکش دار بهترین گزینه است که با توجه به ضخامت ۴ میلیمتر و ماندگاری آن برای پشت بام و دیوارها مصرف می شود.
از طرفی برای این که پی و فونداسیون سازه خود را ایمن کنید و از نفوذ آب و رطوبت آن را در امان نگه دارید بهتر است ایزوگام تک لایه روکش دار ایزوگام شرق دلیجان را امتحان کنید و یا برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه از آن استفاده کنید.

نصب ایزوگام طرح دار آجری را با کیفیت فوق العاده در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

معرفی ایزوگام جدید شرق دلیجان

ایزوگام های جدید شرق با کیفیت چند برابر و با طرح های زیبا همچنان حرف اول را برای زمین های بازی، دیوارهای بیرونی و حتی برای گنبد مساجد و برای نمای بیرونی فروشگاه ها را می زنند و انتخاب مواد اولیه و قیر و نوع فویل انتخاب شده با طرح های بسیار زیبا مانند چمنی، سرامیک، سنگی، ورساچه، آجری و آجرنما، لانه زنبوری،می تواند با مشاوره کارشناسان متخصص ما انتخاب قابل قبولی باشد.

ایزوگام شرق دلیجان خودچسب بدون نیاز به حرارت یکی دیگر از تولیدات بسیار جدید این کارخانه است که کم کم شناخته شده است و بسیار مورد پسند واقع شده است.
تولیدات کارخانه ایزوگام شرق دلیجان دارای استاندارد پلیمری، ضمانت ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله معتبر دارند و توسط افراد بسیار ماهر، نصب و اجراء می شود.
در این شرکت افراد کارآزموده و متخصص و مشاورانی آشنا به فروش عمده و صادرات ایزوگام راهنمای شما در خرید عمده ایزوگام شرق دلیجان خواهند بود.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان
error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان