خانه / ایزوگام / ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه

ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه و به صورت سفارشی توسط شرکت هیرمان دلیجان تولید می گردد و به طور کل برای هر منظقه از فرمولاسیون و مواد اولیه ی خاص استفاده می کنند.
در حال حاضر ‌کارخانه های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان توانایی طراحی و تولید ایزوگام مناطق سردسیر را دارند.
شرایط جوی مختلف تاثیر زیادی در تغییر و چگونگی طول عمر و مقاومت ایزوگام دارد.
برهمین اساس نیز امروزه تولید ایزوگام برای ایزوگام مناطق سردسیر و گرمسیر توسط کارخانه ها به صورت تخصصی و سفارشی انجام می گردد.

ایزوگام مناطق سردسیر

لزوم شیب بندی مناسب برای نصب ایزوگام در پشت بام

خانه های قدیمی برای انتقال آب پشت بام که نتیجه شستشو های مکرر،  باران های فصلی و یا آب شدن برف های نشسته روی آن، از مجرائی به نام ناودانی استفاده می شد. این ناودان ها که عموما از جنس حلبی بود به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه پلاستیک و مشتقات نفتی جای خود را به لوله هائی از جنس پی وی سی داد که با گیره هائی به دیوار متصل و تا کف حیاط ادامه داشتند.
با ظهور بلند مرتبه سازی و ساخت مجتمع های بلند مرتبه، این ناودانی ها هم از بیرون به داخل ساختمان و با روش های جدیدی مورد استفاده قرار گرفت.
منافذ و داکت هایی برای عبور این لوله ها به همراه لوله های تاسیسات و کابل های برق در طراحی های جدید و توسط طراحان و معماران تعبیه و در نهایت نما و ظاهر مجتمع و آپارتمان سازی را با پیشرفت قابل توجهی مواجه نمود.
نکته قابل تامل در این نوع ناودانی ها کارکرد آن است. جمع آوری آب های سطحی و انتقال آن به مکان هائی که برای این منظور طراحی شهری شده اند. مثلا فاضلاب شهری.
داکت های تاسیساتی که ابتدای آنها در پشت بام و در ناحیه خاصی قرار می گیرند در ادامه مسیر خود و در طبقات مختلف با ورودی های دیگر تکمیل می شوند. به عنوان نمونه اتصال لوله های سرویس های بهداشتی را با این لوله ها به هم متصل می کنند تا هم صرفه جویی در هزینه باشد و هم کارکرد آنها را با هم در نظر می گیرند.
برای استفاده از داکت و انتقال آب های سطحی به مجرای ورودی حتما می بایست شیب بندی مناسب در پشت بام در نظر گرفته شود. برای ساختمانهائی با تعداد کم ممکن است از یک مجرا برای این منظور استفاده شود ولی برای مجموعه های بزرگ ساختمانی نظیر برجها و یا ساختمان های پر واحد، چندین دریچه در نظر گرفته می شود که هر کدام مسئول انتقال بخشی از آب های جمع آوری شده هستند.
به همین دلیل برای انتقال آبهای سطحی برای خروج از پشت بام محل را به چندین سطح مجزا تقسیم و شیب بندی را طوری انجام می دهند تا کار انتقال آب به سهولت و راحتی انجام پذیرد. برای جلوگیری از نفوذ آب از پشت بام به سقف باید از ایزوگام های مناسب نیز استفاده شود.
ایزوگام ها که امروزه دامنه گسترده ای برای اجرا و استفاده پیدا کرده اند، در محل هائی که بیشترین رطوبت و آب امکان حضور دارد استفاده می گردد.
پس از آنکه سطح پشت بام با ملات ماسه و سیمان و یا مواد دیگری کاملا صاف و یکدست شد و شیب بندی های مورد نظر به سمت ورودی های ناودانی یا داکت اجرا گردید، سطح مورد نظر را با ایزوگام پوشانده و آماده بهره برداری می نمایند.
توضیح این نکته لازم است که در برخی نقاط پشت بام می بایست دقت بسیاری در اجرا و نصب ایزوگام داشته باشیم. مثلا ورودی های ناودانی یکی از این نقاط بحرانی است و حتما باید در زمان نصب ایزوگام به آن توجه ویژه ای داشت. زیرا ممکن است بی دقتی در امر نصب ایزوگام و با توجه به اینکه همیشه در معرض جریان آب جاری قرار دارند، همین بخش عامل آسیب به سقف باشد.

نقاط ضروری برای دقت در نصب ایزوگام

با عنایت به لزوم دقت و توجه در زمان نصب ایزوگام به مجرای ورودی آب در پشت بام، محل دیگری که برای نصب باید مورد توجه قرار گیرد مناطقی است که لوله های تاسیسات و هواکش ها قرار دارند. ایزوگام نصب شده در این نواحی باید تا مقداری از این لوله ها و به سمت بالا امتداد داشته باشد تا مانع از نفوذ آب و رطوبت به زیر ایزوگام باشد.
در ساختمان هائی که از کولر های آبی روی پشت بام استفاده می کنند و کانال های این کولر ها از طریق پشت بام به داخل داکت هوا منتقل می شوند هم می تواند از نقاط بحرانی و مخاطره آمیز باشد. به همین علت در زمان نصب ممکن است تا ۲۰ سانتیمتر از کانال کولر در محل برخورد با سقف را ایزوگام نمایند.
از جانب مشاورین و متخصصین امر نصب در شرکت هیرمان، همیشه توصیه می شود از نصاب قابل اعتماد و با تجربه برای نصب ایزوگام استفاده نمائید، تا ضمن رعایت این اصول به ظاهر ساده از ورود آسیب های جدی به سقف خود داری شود.
نکته قابل توجه دیگری هم در این میان مطرح می شود و آن هم استفاده از ایزوگام با کیفیت و برند معتبر است. از هر تولیدی نمی توان در هر منطقه ای استفاده نمود و به همین طریق از هر نوع ایزوگامی هم نمی توان برای هر منظوری استفاده نمود.
ایزوگام با ضخامت ۵ میلیمتر برای استفاده در هر شرایط آب و هوائی می تواند قرار گیرد. چون هم تاب مقاومت در برابر گرمای بسیار زیاد را دارد و هم در برابر سرمای زیر صفر از مقاومت بسیار خوبی در برابر یخبندان و سرما زدگی از خود نشان می دهد.
ایزوگام های با ضخامت بالاتر از ۴ میلیمتر هزینه تولید بیشتری را دارند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت این افزایش قیمت موجب عدم تولید آن را فراهم خواهد نمود.
اما همه میدانیم هزینه بیشتر و از ایزوگام با کیفیت استفاده کردن می تواند در مدت زمان کوتاهی، با صرفه جوئی در اتلاف انرژی و عدم تعویض یا ترمیم ایزوگام جبران شود.
ایزوگام های با ضخامت ۵ میلیمتر و با نام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید می شود و برای استفاده در مناطق سردسیر و هم مناطق گرمسیری ایران قابل استفاده است.
با آزمایشات متعدد که روی این محصول و در کارخانه و توسط واحد کنترل کیفیت انجام گرفته است تاب آوری در برابر سرما و گرمای زیاد در این نوع بسیار رضایت بخش بوده، تا جائیکه انواع ایزوگام در شرکت هیرمان با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه ارائه می گردد.
با خرید از هیرمان، هم در گرمای شدید و هم در سرما، آرامش و اطمینان را با خود همراه داشته باشید. برای دریافت اطلاعات از محصولات تولید شده در هیرمان و قیمت انواع تولیدات با دفتر فروش تماس بگیرید.

تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر

در رابطه با تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر شرکت های تولیدی از یک فرمولاسیون خاص و ویژه استفاده می کنند و به عبارتی ویژگی های ظاهری از جمله ضخامت ایزوگام مناطق سردسیر مورد دقت است.
در حوزه کیفیت هم تولید ایزوگام سردسیری با استفاده از مواد پلیمری و اصلاح کننده های مرغوب صورت می گیرد.
تولید ایزوگام با در نظر گرفتن شرایط جوی و آب و هوای محیط می تواند نقش بسیار موثری در مقاومت ایزوگام داشته باشد.
ایزوگام پلیمری دلیجان در شرکت ایزوگام هیرمان با در نظر گرفتن تمام المان های مورد نظر خربدار تولید می شود.

شرکت هیرمان دلیجان با توجه کامل به آب و هوای منطقه و انتخاب مواد اولیه درجه یک اقدام به تولید انواع ایزوگام می کند.
ایزوگام مناطق سردسیر

ایزوگام مناطق سردسیر

همانطور که گفته شد ایزوگام مناطق سردسیر دارای تفاوت ها و مزایای مختلفی نسبت به انواع دیگر ایزوگام می باشد تا این محصول در مناطق سردسیر طول عمر و مقاومت خوبی را داشته باشد و در مدت زمان بسیار کم از بین نرود.
پایگاه های اطلاع رسانی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان می توانند اطلاعات مفیدی را به شما عرضه کنند.
ایزوگام پلیمری تولید شده با فرمول و مواد اولیه خاص برای مناطق سردسیری بسیار مقاوم است.
ایزوگام مناطق سردسیر چنانچه توسط گروه های متخصص نصب شود بسیار بادوام تر هم خواهد بود.

اطلاعات تخصصی و مشخصات فنی ایزوگام سردسیری را می توانید از طریق مشاوران فروش شرکت هیرمان دریافت کنید.

ایزوگام دو لایه با روکش آلومینیوم

این نوع لایه با استفاده از قیر مخصوص ایزوگام با فرمول اختصاصی و لامینت کردن یک روکش آلومینیوم تولید شده است، قیر مخصوص به کار رفته باعث افزایش مقاومت لایه در برابر عوامل محیطی و جوی می شود.
روکش آلومینیوم باعث افزایش طول عمر مفید لایه ایزوگام مناطق سردسیر تا حدود دو برابر شده است.
ترکیبات بکار رفته در لایه روکش دار شامل:

 • یک لایه پلی استر
 • قیر مخصوص ایزوگام
 • یک لایه الیاف پشم شیشه (تیشو)
 • روکشی از آلومینیوم همراه با پلی اتیلن فیلم می باشد.

مشخصات ظاهری : لایه روکش دار در ابعاد ۱*۱۰ متر ( طول*عرض ) و ضخامت ۴ میلی متر و وزن تقریبی ۴۰ کیلوگرم به صورت رول های وکیوم شده تولید می گردد.

ایزوگام مناطق سردسیر بسیار مقاوم و کاربردی است و در مکان نصب شده حداقل برای ۱۵ سال کار می کند.
ایزوگام مناطق سردسیر

نصب ایزوگام دلیجان

پس از مرحله خرید ایزوگام که اهمیت خاص خود را دارد می توان گفت که بیشترین تاثیر در مقاومت عایق رطوبتی در هنگام نصب ایزوگام مشخص می شود و اهمیت فوق العاده ای دارد.
ایزوگام مناطق سردسیر و یا هر نوع ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان بهتر است توسط افراد متخصص اجرایی شود.
نصب و اجرای ایزوگام در نظر کارشناسان اهمیت ویژه ای دارد و بر مقاومت و استحکام سازه می افزاید.
ایزوگام تولید شده به صورت:

 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیر
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار

ایزوگام سنگریزه ای؛ بهتر است توسط افراد مجرب و آموزش دیده نصب شود.

ایزوگام مناطق سردسیر

اطلاعات تکمیلی از نجوه تولید و توزیع عمده و فروش ایزوگام مناطق سردسیر در سراسر کشور را از طریق وب سایت و راه های تماس دریافت نمایید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!