خانه / ایزوگام / لیست کارخانجات ایزوگام دلیجان با خدمات نصب

لیست کارخانجات ایزوگام دلیجان با خدمات نصب

لیست کارخانجات ایزوگام دلیجان برای تاجران و افرادی که به تازگی فعالیت خود را در صنعت ایزوگام شروع نموده بسیار حائز اهمیت بوده و با خدمات نصب فروش صورت می گیرد.
اکثر کارشناسان توصیه می کنند تاجران تازه وارد در ابتدای فعالیت خود اطلاعاتی در رابطه با کارخانجات فعال در زمینه ی تولید انواع ایزوگام در شهر های مختلف کشور از جمله دلیجان به دست آورند.
دلیجان به عنوان قطب اصلی تولید ایزوگام در کشور شناخته می شود و روزانه حجم بالایی عایق رطوبتی تولید می شود.
از انواع ایزوگام تولیدی دلیجان برای شهر های مختلف ایران ارسال و فروش به همراه خدمات نصب عرضه می گردد.

کارخانجات ایزوگام در تلاش هستند که بهترین و مرغوب ترین ایزوگام را در سراسر کشور عرضه کنند.
لیست کارخانجات ایزوگام

نقش فویل در ایزوگام و تاثیر روی قیمت

همانطور که احتمالا میدانید ایزوگام نه تنها بعنوان یک لایه غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت در بین اقشار مختلف شناخته شده است، کارکرد دیگری هم برای آن متصور شده اند. از جمله عایق حرارتی، یا عایق ایزولاسیون و چسبنده بین سطوح برای مصارف و کارکردهای متفاوت.
با استفاده از ایزوگام بعنوان لایه و یک عایق رطوبتی همه تا حدودی آشنا هستیم و بعنوان مثال همه میدانیم از ایزوگام جهت محافظت بنا و یا سازه در برابر نفوذ آب و یا رطوبت از بیرون ساختمان به داخل مورد استفاده بسیار دارد.
حتی به جرات میتوان گفت که تنها موردی که برای کاربرد ایزوگام متصور میشود همین مورد استفاده برای جلوگیری از آب باران به داخل و تنها در طبقات آخر یک بنا و یا پشت بام نزد عموم جامعه میباشد.
روش کار نصب ایزوگام به این صورت میباشد که پس از اتمام ساختمان و اندود کردن پشت بام برای ایجاد یک سطح صاف که دارای شیب بندی مناسب در جهت انتقال آبهای سطحی باشد، روان آب های حاصل از بارندگی، ذوب شدن برف و یا حتی نشت آب از کولر، شیرهای آب تعبیه شده در پشت بام برای مصارف گوناگون، در یک راستا، رول ایزوگام را باز کرده و با روش حرارت مستقیم شعله و بصورت دستی ایزوگام را به بستر می چسبانند.
دلیل چسبندگی ایزوگام به سطح، وجود قیر است که در ساخت و تولید ایزوگام بکار برده میشود، اما دلیل مهمتر غیر قابل نفوذ بودن لایه ایزوگام برای رطوبت و آبهای سطحی ابتدا وجود لایه آلومینیومی میباشد که بعنوان رویه و یا نمای ظاهری ایزوگام پس از نصب در معرض دید قرار دارد.
علاوه بر اینکه کارکرد نفوذ ناپذیری ایزوگام مطرح است، بلکه وجود لایه فویل برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به لایه قیری و یا پلیمری میباشد.
بنا بر این وجود لایه آلومینیومی نه تنها از نفوذ رطوبت و رساندن آسیب به لایه قیری جلوگیری می نماید، بلکه جهت محافظت از تابش مستقیم خورشید و حرارت حاصل از این تابش و در نهایت ممانعت از شل شدن و در مواقعی حرکت لایه قیری در جهت شیب پشت بام بکار میرود.
با توجه به طول استاندارد عرض هر رول برای ایزوگام که ۱ متر در نظر گرفته شده است، برای استفاده از رول بعدی و چسباندن آن در کنار رول قبلی میبایست مقداری برای رویهم افتادن دو رول و یا به اصطلاح فنی ” اوورلب ” در نظر گرفت.
این مقدار بسته به محلی که ایزوگام را کار میکنند از ۵ سانتیمتر تا ۱۵ سانتیمتر متغیر است به این ترتیب و با چسباندن دولایه ایزوگام در مجاورت هم، یک لایه با عرض کمتر از ۲ متر خواهیم داشت، اما بصورت کاملا یکدست و یک پارچه که با ادامه روند چسباندن لایه های بعدی، سطح پشت بام کاملا پوشیده از لایه عایق رطوبتی ایزوگام بصورت یک پارچه میشود.
با استفاده از لایه فویل در تولید ایزوگام، طبیعی است که هزینه تولید افزایش یافته و قیمت تمام شده محصول نسبت به ایزوگام بدون فویل بیشتر خواهد بود.
برای دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام با دفتر فروش و یا کارخانه تماس بگیرید تا از آخرین تولیدات و قیمت آنها هم مطلع شوید.

شرایط نصب ایزوگام و نگهداری مازاد در انبار

نقاطی در پشت بام وجود دارد که نیاز به توجه و دقت و حتی ظریف کاری دارد. از جمله کنار لوله های فاضلاب، محل قرارگیری کف شور برای انتقال آب های سطحی، محل خروج هواکش ها، کانال کولر و غیره.
در این نقاط میبایست از روشهای خاص و کاملا حرفه ای استفاده شود تا در طولانی مدت بتوان از نصب ایزوگام حداکثر اطمینان را بدست آورد، هزینه های دوباره کاری و ترمیم به صفر برسد یا به حداقل کاهش پیدا کند.
به این ترتیب کیفیت خود ایزوگام در درجه اول اهمیت قرار دارد، نصب ایزوگام هم از اولویت و درجه کمتری از کیفیت نیست و حتما باید از تیم نصاب کاملا معتبر و دارای تجربه کافی برای این منظور استفاده نمود.
بطور معمول برای عمر ایزوگام و آنچه که بعنوان تضمین و بیمه نامه عمر محصول در کارخانجات تولیدی ایزوگام به مشتری عرضه میشود بین ۸ تا ۲۰ سال متغیر است، اما با نصب غیر اصولی و غیرحرفه ای عمر ایزوگام میتواند به کمتر از یکسال کاهش پیدا کند.
از موارد مهم دیگری که در کیفیت ایزوگام برای مصرف کننده میتواند حائز اهمیت باشد، نحوه بارگیری و انتقال آن میباشد.
با درنظر داشتن مواد و متریال تشکیل دهنده ایزوگام که عموما از قیر و مواد پلی استر و یک لایه نازک آلومینیوم و چند لایه دیگر است، برای اجتناب از خراب شدن ایزوگام و استفاده در نقاط دیگر، انبار نمودن در یک فضای کاملا استاندارد و در بهترین شرایط از نظر دما و وسعت انبار حائز اهمیت میباشد تا از وارد شدن فشار به رول های تولیدی جلوگیری شود و ایزوگام از حالت اولیه و استاندارد خود خارج نشده و دچار آسیب نگردد.
همچنین با توجه به وزن هر رول که از ۴۰ تا ۵۰ کیلو متغیر میباشد نحوه انتقال آن از محل تولید به انبار و از انبار به محل استفاده و حتی نحوه تخلیه آن بسیار مهم میباشد.
این مجموعه عوامل که میتوان از آن با نام انبارداری یاد کرد در برخی از محل ها بصورت غیر اصولی نگهداری شده و متاسفانه پس از مدتی ملاحظه میگردد که قابل استفاده نبوده و باید از محل خارج شود.
توصیه میگردد رول ایزوگام هرگز برای مدت طولانی بصورت خوابیده و روی زمین نگهداری نشود. هرگز در برابر نور مستقیم خورشید و به مدت طولانی نگهداری نشود. به هیچ عنوان رول های ایزوگام روی هم انبار نگردد و به مدت طولانی نگهداری نشود.
حتی المقدور سعی شود به اندازه نیاز و مصرف خریداری و استفاده شود. حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که مناطق مختلف و تغییرات دمای محیط میتواند در عمر مفید ایزوگام دخالت مستقیم داشته باشد.
توصیه اکید میشود که در مناطق با دمای زیر صفر و بالاتر از ۴۰ درجه قبل از خرید با کارشناس معتبر و کارخانه معتبر و دارای نشان استاندارد مشورت و پس از حصول اطمینان خرید خود را انجام دهید.
همچنین متذکر میشود نصب ایزوگام را به افراد دارای تجربه و متخصص بسپارید تا شاهد آسیب و کاهش عمر ایزوگام نباشید.
از نصب ایزوگام در کنار لوله ای خروجی فاضلاب، منهول ها، کف شورهای پشت بام، کف آشپزخانه و دیوارهای سرویس بهداشتی تا ارتفاع بالاتر از محل نصب شیرآلات مطمئن باشید.
با خرید مستقیم از تولید کننده، هم به گردش چرخ های اقتصادی کمک کنید و هم در هزینه های خرید خود صرفه جویی نمائید. با مراجعه به سایت شرکت هیرمان و صحبت با کارشناسان فن، میتوانید به این اطمینان برسید و از خرید خود به همراه سلامت محصول خریداری شده اطمینان لازم را کسب نمایید.

لیست کارخانجات ایزوگام در کشور

در سال های اخیر علاوه بر این که تعداد کارخانه های تولیدی ایزوگام افزایش چشمگیری داشته، تکنولوژی تولید این محصول توسط کارخانه های تولیدی دلیجان نیز رشد و پیشرفت بی سابقه ای داشته است.
سرمایه گذاری شرکت های بازرگانی و دولتی در صنعت ایزوگام باعث شده تا جدیدترین ماشین آلات به ایران وارد شود.
تعدادی از لیست کارخانجات ایزوگام به این شرح است:

 • کارخانه های متعدد در شهر دلیجان
 • کارخانه ایزوگام در مشهد
 • کارخانه ایزوگام در تبریز
 • کارخانه ایزوگام اصفهان ؛ که هر یک از شرکت های ایزوگام در پیشبرد تولید بهترین عایق فعالیت می کنند.

ایزوگام دلیجان با فروش عمده

کارخانجات تولیدی در سراسر ایران احداث شده است و مشغول به فعالیت و تولید می باشند که در این بین شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با در اختیار داشتن ۷۵% درصد از کارخانجات تولیدی دارای رتبه اول در ایران است.
امروزه کارخانجات تولیدی ایزوگام دلیجان توانایی تولید محصولاتی را دارند که از مورد تایید استاندارد اروپا نیز می باشد.
خدمات بی شماری توسط کارخانجات ایزوگام دلیجان صورت می گیرد که از جمله فروش عمده ایزوگام به سراسر کشور است.
ایزوگام دلیجان با بهترین متریال و باکیفیت پلیمری تولید می شود که برای سال ها دوام و مقاومت ان تضمین می شود.

مشاوره کارشناسی، شما را در خرید عمده ایزوگام دلیجان ایفاء می کند که می تواد برای تاجران و شرکت های بازرگانی بسیار مهم است.
لیست کارخانجات ایزوگام

نمایندگی های ایزوگام دلیجان

دلیجان به عنوان قطب ایزوگام در ایران شناخته شده است و ما به دلیل موقعیت مکانی و اشراف داشتن بر این قطب تولیدی توانسته ایم بهترین و برترین محصولات را برای مشتریانمان در سراسر ایران فراهم آوریم.
نمایندگی های فروش ایزوگام در فروش عمده ایزوگام نقش موثری دارند.
لیست کارخانجات ایزوگام در سایت به روز شده و قابل دسترسی است.
نمایندگی ایزوگام در شهرهایی مانند:

 1. تبریز
 2. تهران
 3. شیراز
 4. کرج
 5. یاسوج
 6. سنندج
 7. کرمانشاه
 8. ایلام، فعالیت بسیار چشمگیری دارند.

ایزوگام دلیجان با بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید ایزوگام بر اساس منطقه آب و هوایی است.

شرکت هیرمان دلیجان همواره توجه به این نکته که ایزوگام تولید شده در کدام منطقه و آب و هوا مورد استفاده قرار می گیرد توجه می کند.

فروش ایزوگام با خدمات نصب

تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان با قیر پلیمری و مصرف بهترین مواد اولیه صورت می گیرد.
ایزوگام درجه یک استاندارد دارای ضمانت ۱۰ ساله و بیمه نامه معتبر است.
خدمات نصب ایزوگام در هنگام فروش ایزوگام دلیجان به اطلاع خریدار می رسد و قیمت ها برآورد می شود.

 • تهران
 • کرج
 • اصفهان
 • ورامین
 • بومهن
 • رودهن
 • سوهانک

شهرری و کلیه مناطق و محله های تهران می توانند از لیست کارخانجات تهران و خدمات نصب ایزوگام بهره مند شوند.

لیست کارخانجات ایزوگام

از طریق وب سایت و راه های ارتباطی و تماس های تلفنی می توانید لیست کارخانجات ایزوگام و نوع خدمات و فروش عمده ایزوگام و نصب را به سرعت دریافت خواهید کرد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!