خانه / ایزوگام / شرایط صادرات ایزوگام همراه با مجوزات گمرکی

شرایط صادرات ایزوگام همراه با مجوزات گمرکی

شرایط صادرات ایزوگام همراه با مجوزات گمرکی برای هر تولید کننده یا شرکت بازرگانی که قصد شروع فعالیت تجارت خارجی در صنعت ایزوگام را داشته بسیار لازم و ضروری می باشد.
صادرات ایزوگام به هر کشوری نیاز به رعایت بعضی از قوانین و مقررات و همچنین دریافت مجوزات گمرکی لازم دارد.
فراهم کردن شرایط صادرات ایزوگام و حمل و نقل و انجام تسویه های مالی و… که همگی آن ها را باید به صورت دقیق و تخصصی فراگرفت.
با رعایت این نکات در زمان صادرات و یا انجام مذاکره با مشتریان خارجی دچار مشکل نخواهیم شد.

یکی از مدارک مهم در صادرات ایزوگام داشتن گواهینامه ها و مجوز گمرکی برای صادرات است.
شرایط صادرات ایزوگام

 

قیر چیست و انواع آن کدام است؟

تا الان به این محصول توجه خاصی نشان ندادیم و احتمالا چیز زیادی هم از آن نمیدانیم. قیر چیست و چگونه تولید می شود؟ فقط میدانیم ماده ای سیاه رنگ است و خمیری مانند می ماند و بسیار چسبناک که همیشه از آن گریزانیم.
قیر در حقیقت تشکیل شده از چند ماده و عنصر است که به دو صورت در طبیعت یافت می شود. یکی قیری که در زیر تپه ها و کف دریاچه های نفت وجود دارد و دیگری قیری که تصفیه شده است و از ته نشینی نفت خام بدست می آید.
قیر از بهم پیوستن اکسیژن، هیدروژن و مقدار بسیار زیادی کربن بوجود می آید. در صد مواد اولیه شکل دادن و بوجود آمدن قیر به این صورت است که تنها ۲ در صد اکسیژن، حدود ۱۲ درصد هیدروژن و الباقی کربن خالص می باشد.
قیر به دو صورت یا به دو روش تولید می شود:
روش اول تولید مستقیم است، که یک هیدروکربن با غلظت بالا می باشد و وجود ماده ای به نام آسفالتین می تواند در سفت و سخت بودن و یا روانی قیر تولید شده با روش مستقیم تاثیر بسیار داشته باشد.
روش دوم که با دمیدن هوای بسیار داغ و با حرارت بالا به قیر امکان تولید پیدا می کند به قیر دمیده شهرت دارد که در صنعت تولید ایزوگام از این نوع قیر استفاده فراوان می شود.
همانطور که احتمالا بیشتر ما از آن اطلاع داریم ، قیر در ساخت و ساز بنا های مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کاربرد دارد.
این محصول با توجه به مکان مصرف می تواند از مشخصه های بسیار متفاوتی هم برخوردار باشد. با دقت در فرایند تولید قیر، قیر با انواع و درجه های مختلف تولید می شود که از نظر آزمایش های گوناگونی نظیر نفوذ پذیری، درجه جوش، انعطاف پذیری، تست حلال شدن و نرم شدن و تست های دیگر تقسیم می شود.
باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که این آزمایشات و تست های مختلف که بر روی قیر انجام می شود خود به دو نوع تقسیم می گردند.
یک دسته آزمایشاتی که بر روی خود قیر صورت می گیرد و دسته دیگر هم آزمایشاتی است که بر اساس نوع پالایش و یا مراحل و فرایند صورت گرفته بر روی قیر طبقه بندی می شود.

کاربرد قیر و موارد مصرف

 • از کاربرد های قیر می توان لیست بلند بالائی تهیه و ارائه نمود، از آن جمله می توان به مهمترین آنها اشاره ای داشت:
 • قیر در اختلاط با مواد سنگی و با اندازه های بسیار کوچک تا متوسط و بر اساس تطابق با استاندارد های وزارت راه، در تهیه آسفالت برای روکش راه های شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • قیر را همچنین می توان برای اندود کردن و برای نفوذ در منافذ و ترک های طولی و سطحی مورد استفاده قرار داد، که پس از سرد شدن و گرفتن حالت چسبندگی به خود می تواند از نفوذ مواد آسیب رسان به عمق و لایه های زیرین جلوگیری نماید.
 • قیر می تواند برای تحکیم خاک نیز مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب که با مخلوط کردن قیر با حلال دیگری مانند گازوئیل می تواند برای اندود سطحی و جلوگیری از برخاستن غبار و ریزگرد ها در صحرا ها و مناطق خشک بکار گرفته شود.
 • قیر در اندود کردن ستون های پل های فرو رفته در آب بسیار با اهمیت است به گونه ای که در سطح ستون ها مالیده می شود تا از نفوذ مواد اسیدی به پایه های پل جلوگیری نمایند. این روش کار را ممکن است با نام ایزولاسیون هم شنیده باشید.
 • از قیر همچنین می توان برای تثبیت شن های روان در مناطق خاصی استفاده کرد.
 • قیر می تواند برای تولید عایق های ضد رطوبت و حرارت مانند ایزوگام و با درصد های معین مورد استفاده قرار گیرد.
  قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام معمولا بصورت پلیمری و یا قیر نفتی می باشد. قیر دمیده که از دمیدن هوای داغ به قیر خالص و در مراحل پایانی تصفیه نفت خام تولید می شود ممکن است در دمای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد و توسط لوله های سوراخ دار به مخازن حاوی قیر دمیده می شود.
  در اثر این فرایند دمیدن هوای داغ به درون مخازن اتم های هیدروژن موجود در ترکیبات قیر با مولکول های اکسیژن ترکیب شده و تولید مقدار مشخصی آب می نماید.
  این روش تولید قیر باعث برخورداری از نفوذ کمتر قیر دمیده نسبت به قیر خالص باشد. همچنین این نوع قیر از درجه نرمی بیشتری برخوردار است و می توان گفت که حساسیت کمتری هم نسبت به تغییرات دما از خود نشان می دهد.

ایزوگام دلیجان و ایزوگام کارخانه هیرمان

استفاده از مواد اولیه بدون کیفیت در تولید ایزوگام می تواند باعث رسیدن خسارت مادی بسیار به استفاده کنندگان باشد. تنها تخریب و یا ترمیم عایق و ایزوگام مورد نظر نیست، متاسفانه وقتی متوجه خسارت می شویم اعتماد عمومی به محصولات تولید شده با کیفیت بالا هم خدشه دار می شود.
به خریداران توصیه اکید می شود در خرید خود با مراجعه به دفاتر فروش و یا نمایندگی های معتبر که از دانش کافی در این زمینه برخوردار هستند انتخاب و خرید خود را انجام دهند تا ضمانت نامه و بیمه نامه، برای استفاده از ایزوگام مورد نظر را هم دریافت نمایند.
ضمن اینکه این تولید کنندگان با ارائه بیمه نامه های معتبر این اطمینان را به شما میدهند که محصولات تولیدی از درجه اعتبار بسیار بالائی برخوردار است.
نشان استاندارد و کد استاندارد درج شده روی برچسب هم می تواند دارای اهمیت بسیار ویژه ای باشد و دقت در وجود و به روز  بودن آن را می توانید به سادگی و از طریق ارسال کد مربوطه به سامانه استاندارد ایران به دست بیاورید.
مصرف کنندگام گرامی را دعوت به بازدید از سایت و نمایشگاه شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان می نمائیم. در این شرکت تولیدی انواع ایزوگام و با کیفیت مثال زدنی که جوایز بسیاری را در سطح داخلی و از مراجع ذیصلاح در امر تولید و تولید محصولات با کیفیت بدست آورده است تولید و برای مصرف همگان در عایق کاری عرضه می شود.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در سال های اخیر صادرات تولیدات خود، از قبیل ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین را با نام ها و علامات تجاری منحصر به فرد، اقدامات بسیاری داشته است که در منطقه و فراتر از آن هم توانسته بازاری را برای تولیدات خود به دست بیاورد.
ایزوگام تولید شده در این کارخانه تولیدی تماما دارای نشان و کد استاندارد بوده و در تولیدات خود از بهترین مواد اولیه که از برترین کارخانجات تولیدی مواد اولیه تهیه شده است.
همچنین با ارتباط با دفاتر فروش و نمایندگی های معتبر در سراسر کشور می توانید این محصولات را با قیمت سراسری و یک پارچه خرید نمائید و تنها تفاوت قیمت محصولات در هزینه های حمل و فواصل محل مصرف تا کارخانه می باشد که آن هم بنوعی طبیعت استفاده از تولیدات هیرمان در اقصی نقاط کشور می باشد.
وجود مشاوران و کارشناسان این کارخانه در دفاتر فروش که تماما مورد تائید دفتر مرکزی می باشند از نقاط تمایز این شرکت با دیگران است که به رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند.

شرایط صادرات ایزوگام

قوانین و مقررات و شرایط صادرات ایزوگام بسیار زیادی توسط سازمان بورس، گمرک و سازمان ملی استاندارد برای صادرات ایزوگام تعیین شده که رعایت کردن آن ها و دریافت تمامی مجوز ها و مدارک مربوطه لازم و ضروری می باشد.
دریافت آنالیز مربوط به ایزوگام از سازمان ملی استاندارد براساس نمونه ای که از طریق سازمان ملی استاندارد مورد آزمایش قرار گرفته است.
همچنین دریافت گواهی های خرید لازم از سازمان بورس و… هم از دیگر موارد شرایط صادرات ایزوگام می باشند.
قوانین و مقررات و شرایط صادرات ایزوگام تعریف شده که تنها به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شد.
بسیاری دیگر از این موارد برای صادرات ایزوگام لازم بوده و مجوزات مربوط به آن ها باید از سازمان های مربوطه دریافت شود.

در صورت عدم برخورداری از مجوزات؛ امکان صادرات و ارسال ایزوگام به هر کشور دیگری غیر قانونی است.

نکات مهم درباره خرید ایزوگام

در هنگام خرید ایزوگام باید به نکاتی که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد، توجه شود تا ایزوگام مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنیم.

۱٫ عایقی را انتخاب نمایید که نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد.

۲٫ عایق باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد که مشخصات آن بر روی لیبل آن ذکر شده است.

۳٫ عایق متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود انتخاب نمایید که روی عایق ذکر شده است.

۴٫ عایق باید کاملا سالم باشد مخصوصا به قسمت پاشنه عایق توجه کنید که شکسته نشده باشد.

۵٫ برخی تولید کننده ها وزن عایق را پایین میاورند، پس به وزن عایق هم توجه کنید که کمتر از ۴۰ کیلوگرم نباشد.

۶٫ برای عایق کاری سرویس های بهداشتی ایزوگام دولایه پودری را انتخاب نمایید، حتما باید عایق درجه یک باشد.

۷٫ عایق زمستانه با تابستانه از نظر فرمول تولید متفاوت است به تاریخ تولید ایزوگام توجه کنید که بیش از ۶ ماه در انبار نمایندگی دپو نشده باشد.

۸٫ عایق های تک لایه برای دیوار مناسب است، برای پشت بام از آن استفاده نکنید.

شرایط صادرات ایزوگام و نکاتی که در بالا اشاره کردیم حتما باید در هنگام بارگیری و حمل و نقل رعایت شود.

شرایط صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان با توجه به این که برندهای مختلف و شناخته شده ای دارد و برای آب و هوای منطقه مناسب است؛ شرایط صادرات ایزوگام را دارد.
عایق های رطوبتی به خاورمیانه، کشورهای اروپایی و آسیایی و افریقایی و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شوند.
ایزوگام مرغوب صادراتی هم برند استاندارد و اصل دارد و هم ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد.
کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • عراق
 • مالزی
 • یمن
 • بحرین
 • اردن
 • فیلیپین
 • سنگاپور

سوریه؛ نمونه هایی از کشورهایی هستند که شرایط صادرات ایزوگام به آن ها فراهم گردیده است.

شرایط صادرات ایزوگام

شرکت هیرمان دلیجان با توجه به روند رو به رشد تولید در کارخانجات ایزوگام دلیجان به ایجاد تسهیلات برای فروش عمده داخلی و خارجی فعالیت گسترده دارد.
برای دریافت اطلاعات دقیق تر و به روز به وب سایت و راه های تماس مراجعه نمایید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!