خانه / ایزوگام / ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت قیری

ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت قیری

ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت قیری برای هر کارفرما و یا مهندس ساختمان سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و موجب رقابت می شود.
به همین خاطر نیز رقابت بسیار شدیدی در صنعت ایزوگام وجود داشته و شرکت ها و کارخانه های تولید کننده ایزوگام در تلاش برای افزایش کیفیت و مرغوبیت محصولات خود می باشند.
ایزولاسیون پشت بام با کیفیت عایق رطوبتی چندین برابر بهتر و مقاوم تر صورت می گیرد.

ایزولاسیون بام؛ پی و فونداسیون و سرویس های بهداشتی بسیار مهم و مورد تاکید هستند.

ایزولاسیون پشت بام

خرید عمده انواع ایزوگام برای ایزولاسیون پشت بام

ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت عمده در اختیار پروژه های عمرانی و ساختمانی قرار می گیرد.

 • ایزولاسیون پشت بام
 • دیوارها
 • شیروانی ها در مناطق پربارش
 • استخرها
 • بام
 • سرویس های بهداشتی و کف حمام
 • لوله های تاسیساتی
 • لوله های انتقال نفت و گاز و بسیاری دیگر، بسیار مورد توجه و مهم هستند.
خرید ایزوگام در حجم های بالا اهمیت ویژه دارد و در کاهش هزینه های جاری پروژه ها تاثیر مستقیم دارد.
برای انتخاب ایزوگام مصرفی و نوع آن می توانید از شرکت هیرمان دلیجان که تنوع تولیدات بسیاری دارد استفاده نمایید.

 

 

فروش ایزوگام دلیجان با و بدون خدمات نصب

هر تاجر و خریدار یا مصرف کننده یا همان کارفرمایی که قصد خرید عایق در حجم های بسیار بالا را دارد، ابتدا تحقیقات بسیار زیادی در زمینه ی محصولات تولیدی برند های مختلف از نظر کیفیت، قیمت و حتی استقبال و رضایت خریداران محصولات انجام می دهد.
اقدامات لازم برای خرید ایزوگام و یا ایزولاسیون پشت بام ساختمان های مورد نظر به صورت مستقیم از درب کارخانه است.

ایزولاسیون پشت بام

ایزولاسیون بام با کیفیت عالی

انجام ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت برای بسیار از افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا بسیار از افراد حاضر به پرداخت خسارت و هزینه های بسیار برای ایزولاسیون پشت بام در مدت زمان بسیار کم نمی باشند و تمایل دارند ایزولاسیون پشت بام آن ها حداقل ۱۰ سال طول عمر داشته باشد.

عوامل موثر در ایزولاسیون

ایزولاسیون پشت بام به این صورت بوده که عوامل بسیار زیادی به خصوص عوامل و مشخصه های کیفی و دانش و تجربه افرادی که نصب و اجرای ایزوگام و یا همان عایق را انجام می دهند بستگی دارد.
خدمات فروش و نصب ایزوگام در شهرهایی مانند:

 • تهران
 • کرج
 • قم
 • اصفهان
 • شهرری
 • بومهن
 • رودهن
 • ورامین؛ اجرایی شده است.

ایزولاسیون پشت بام

پیشنهاد می شود برای ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت بهتر است از نظر کارشناسان و مشاوران باتجربه شرکت ما نیز بهره منده شده تا بتوانید بهترین تصمیمات را در این زمینه ی اتخاذ نمایید.
درصورت خرید ایزوگام بدون اگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتما قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه ی ایزوگام دلیجان اصل راهنمایی کنند.

 

 

ارتباط ایزوگام با صرفه جویی در انرژی

درست است که با ایزوگام نمودن پشت بام از نفوذ آب های باران و رطوبت به داخل جلوگیری می شود و یا اینکه از تابش نور مستقیم خورشید به سقف جلوگیری می کنیم، اما در واقع لایه ای به سقف و مجموعه آن اضافه کرده ایم تا از اتلاف انرژی تولید شده در داخل هم به سمت بیرون جلوگیری نمائیم.
میدانیم که هوای گرم بخاطر سبکی خود در بالا قرار می گیرد و هوای سرد برعکس آن عمل می نماید. به این ترتیب در فصول سرد و با گرم کردن فضای داخل طبیعی است که هوای گرم تولید شده بطرف بالا حرکت کند و این گرما از طریق گرم شدن متریال کار شده در سقف مانند گچ و آجر به بیرون منتقل شود و در حقیقت تبادل حرارتی صورت می گیرد.
با اضافه نمودن لایه عایق به پشت بام می توان تا حد بسیار زیادی از این اتلاف انرژی جلو گیری نمائیم. و همانطور که لایه عایق حائل بین پشت بام و درون بنا است، میتواند حائل بین اتلاف انرژی درون و بیرون هم باشد. ضمن اینکه لایه فویل موجود در ایزوگام تا اندازه بسیار زیادی اثر تابش نور خورشید را منعکس می کند، که این خود بسیار ارزشمند و گران بهاست. به این دلیل که از گرم شدن لایه قیری موجود در ایزوگام جلوگیری و از روان شدن و شل شدن این لایه جلوگیری می کند.
علی ایحال و علیرغم اینکه انرژی تولید شده برای انسان بسیار گران تمام می شود، اما از اتلاف آن به هیچ روی گریزان نیستیم و با استفاده از انواع روش های مرسوم و معمول به این اتلاف دامن می زنیم. بدست آوردن نفت از دل زمین با صرف هزینه بسیار بالا صورت می گیرد و در ادامه با احداث پالایشگاه از مشتقات آن نیز استفاده می کنیم و متوجه هزینه این فرایند طولانی و هزینه بر نیستیم.
در تولید ایزوگام از این مشتقات به وفور استفاده می گردد. از قیر پالایشگاهی برای تولید ایزوگام با کیفیت و یا از مازوت و فرایند بسپارش که دمیدن بخار آب به آن است تا قیر دمیده تولید شود و همچنین مواد پلی استر و فیلم پلی اتیلن تماما از مشتقات نفتی است.
برای تولید یک ایزوگام با کیفیت از بهترین مواد اولیه استفاده می شود تا مصرف کننده در استفاده از آن با راحتی و اطمینان از فکر اتلاف انرژی و یا کارکرد دیگر ایزوگام که عایق رطوبت و حرارت است بیرون بیاید و آرامش داشته باشد.
شما می توانید برای انتخاب و خرید محصولات با کیفیت با مشاورین و کارشناسان کارخانه تولید کننده ایزوگام هیرمان استفاده نمائید و از بهترین انتخاب در این زمینه برخوردار باشید.
شرکت ایزوگام هیرمان از بدو شروع به کار خود پاسخگوئی را در سرلوحه امور خود قرار داده و با توجه به نیاز واقعی خریدار، آرامش و اطمینان را به آنها هدیه می دهد.
با یکبار خرید از کارخانه هیرمان، خریدار دائمی خواهید بود.

مشخصات ایزوگام با کیفیت کدام است؟

وقتی صحبت از کیفیت بالای ایزوگام به میان می آید انبوهی از سوالات در این خصوص به ذهن می رسد. با این وجود همه می دانیم کیفیت مجموعه ای از عوامل را در بر می گیرد که پیوستگی و همبستگی بین آنها می تواند به درجه ای از اطمینان ختم شود که ما آنرا کیفیت می شناسیم.
کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام  و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
مشخصات ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
انطباق تولیدات با مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است که نشان از اعتماد عمومی و سازمان ناظر بر تولیدات دارد، را نیز می توانیم به این مجموعه عوامل اضافه نمائیم.
در این خصوص می توانیم به ایزوگام های تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان اشاره داشته باشیم که با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت در کنار نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده؛ چه در زمینه تولید و چه در کار نصب؛ کلیه مشخصات یک ایزوگام با کیفیت بالا را دارا می باشد و در ادامه، ایزوگام های تولید شده را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.


انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

شایسته است که برای این منظور بهترین نوع ایزوگان انتخاب گردد. بهترین ایزوگام برای نصب در پشت بام باید از لحاظ دوام و ماندگاری عمر طولانی داشته باشد و برای جلوگیری از تخریب پشت بام بواسطه هجوم نزولات آسمانی و آلاینده ها نفوذ ناپذیر باشد.
ایزوگام مورد استفاده برای پشت بام باید از مقاومت لازم در برابر تغییرات دما برخوردار باشد و انعطاف لازم را در زمان نصب داشته باشد. همچنین بتواند در مقابل سرما و گرما و افزایش یا کاهش طول؛ ناشی از تغییرات دما را تحمل کند.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت در محل کارخانه توجه خاصی به این موارد دارد و با تولید ایزوگام در درجات و کیفیت متفاوت برای هر نوع شرایط جوی و در هر منطقه از ایران تولید مناسب برای همان منطقه را در دستور کار دارد.
به همین منظور و برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای استفاده در فضای پشت بام می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه هیرمان تماس بگیرید و از راهنمائی های آنها در انتخاب خود، بهترین مشاوره غیر حضوری را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.
ایزوگام سوپر صادراتی شرکت هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم در انواع ساده و فویل دار تولید می گردد. این محصول توانسته فصل جدیدی را برای استاندارد سازی باز نماید.
شرکت هیرمان با تولید این محصول کیفیت و دوام را با استفاده از مواد اولیه درجه یک و از بهترین نام های معتبر در کشور در سطح بالائی به نام خود به ثبت رسانده است.
مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت با درصد بسیار بالائی این محصول را تائید و به دیگران توصیه می نمایند. با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان کیفیت و دوام را یکجا خواهید داشت و از خرید خود رضایت صد در صدی را برای اولین بار تجربه خواهید کرد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!