خانه / ایزوگام / ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان

ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان

ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان به عنوان ورق قیری بسیار انعطاف پذیری که ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شود و مقاومت بالایی تا دمای ۱۲۰ درجه داشته و از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده است. فروش مستقیم و بدون واسطه به صورت فوق العاده در قیمت ایزوگام فوق بسیار موثر است و به بهترین شکل ممکن در پروژه ها مصرف می گردد.

ایزوگام نوع H

 

نوآوری و ابتکار در تولید عایق های رطوبتی هیرمان

در هر شرایط آب و هوائی و منطقه ای که در حال زندگی باشیم کسانی هستند که بطور مستمر و دائم به فکر اختراع ابزار و لوازم و نوآوری برای تولید اقلامی هستند که انسان بتواند با استفاده از آنها شرایط زندگی را برای خود آسان کند.
در حقیقت بجز لوازم زندگی که بحث رفاه را به میان می آورد مصنوعات و تولیدات امروزی تنها برای ایجاد مقاومت در برابر این شرایط تولید و در دسترس قرار می گیرد.
بهترین مثال، ساختمان ها و استفاده از ابزاری است که می تواند در برابر رطوبت و نور، گرما و سرما، حتی طوفان های شن و ریز گردها مقاومت نماید و آرامش و رضایت مندی را برای ما به ارمغان بیاورد. بهترین مثالی که به ذهن می رسد استفاده از انواع عایق ها برای این منظور است.
کلمه عایق بطور عام به مواد و یا چیزی اطلاق می شود که جدا کننده و حائل میان دو چیز باشد. جدا کننده هوا و سازه، جدا کننده آب و بتن، جدا کننده سقف و تابش و مثال هائی از این دست.
برای درک کارکرد عایق ها در زندگی انسان همین را باید بگوئیم که وجود این مواد در ایجاد حس آرامش و امنیت برای انسان نقش بسیار سازنده ای را دارند.
عایق ها که کاربرد های بسیاری را می توان برای آنها در نظر گرفت در همه جا دیده ی شوند. از پشم شیشه در موتور خانه های ساختمان های بلند مرتبه برای هوا سازها و چیلر ها گرفته تا لوله کشی داخل ساختمان و صد البته پشت بام تمام ساختمان ها.
عایق های حرارتی و رطوبتی را باید به حق یکی از برترین اختراعات بشری نامید، چون با زندگی و احساسات برتر انسان ها عجین شده است.
کمبود و یا نبود این عایق ها قابل تصور نیست و احتمالا دیده اید و یا شنیده اید که دیوار منزل یکی بخاطر باران نم داده و تخریب شده، سقف فلان خانه بخاطر رطوبت باید از نو ساخته شود و خیلی از این موارد را می توان در میان اقوام و دوستان دید.
عایق های رطوبتی و حرارتی که بیشتر آنها از قیر استفاده می کنند و با افزودن مواد دیگر، آنها را به یک لایه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر تبدیل می نمایند، با نام های مختلفی در بازار وجود دارند. از ژئوتکستایل، ژئوممبران، پلی اتیلن ها، فیلمهای با ضخامت بالا و انواع پلاستیک ها را می توانیم نام ببریم.
در میان تمام این عایق ها که هر کدام برای منظوری و برای استفاده در مکان خاصی تولید شده اند، ایزوگام نقش اساسی را دارد. ایزوگام ها که امروزه کاربرد آنها به داخل منازل و تونل ها، راه ها، پل ها، استخر ها و بسیاری دیگر از مکان ها کشیده شده است بسیار مناسب و دارای عمر مفید طولانی می باشند.
ایزوگام با کیفیت تا ۲۵ سال می تواند شما را از دوباره کاری و تغییرات محافظت نماید و برترین برندها حتی با ضمانت نامه و بیمه نام های معتبر عرضه و به فروش رسانده می شوند.
ایزوگام هیرمان را از نمایندگی های معتبر در سراسر کشور، یا مستقیم از کارخانه و دفتر فروش هیرمان خرید نمائید و همان احساس آرامش و امنیت را که به دنبال آن هستید تجربه نمائید.

آیا کد استاندارد برای اطمینان از کیفیت کافیست؟

نحوه و شرایط استفاده از عایق های حرارتی و رطوبتی و کاربرد آنها در ساختمان را زیاد شنیده ایم و با نحوه نصب و تعداد لایه ها هم آشنائی داریم. سایت های بسیاری در این باره قلم فرسائی کرده اند و توضیحات مبسوط و کارشناسی هم ارائه داده اند، طوری که می توانیم ایزوگام اصل و باکیفیت را از نوع غیر مرغوب آن کاملا تشخیص دهیم.
اما هنوز هم شاهد این هستیم که خریداران و مصرف کنندگان با وجود استفاده از انواع ایزوگام های با کیفیت هنوز هم گلایه دارند که رطوبت توانسته از روزنه ای و یا شکافی به سقف نفوذ کند و آسیب جدی به آن وارد نماید. دلیل این امر چه می تواند باشد؟
استفاده از ایزوگام تابع شرایط خاصی است و هر نوع ایزوگامی را نمیتوان برای استفاده در هر مکانی مورد استفاده قرار داد.
به همین منظور نیاز است تا بیشتر با ایزوگام های مناسب برای مناطق خاص آشنا شویم. به عنوان نمونه میتوان از این جنبه به ایزوگام و کاربرد آن نگاه کرد که آیا ایزوگام ۳ میل تک لایه برای سقف ساختمانی که در زمستان با درجه زیر ۲۵ درجه قرار دارد اصولی است؟قطعا جواب منفی به این سوال خواهید داد.
باید به این نکته دقت داشت که برای هر شرایط آب و هوائی در کشور یک نوع ایزوگام را باید استفاده کرد. در منطقه جنوب شرق با وجود بادهای ۱۲۰ روزه که همه با آن آشنا هستیم، شستشوی بسیاری در پشت بام ها صورت می گیرد و در زمان ارامش، حرارت و درجه هوای بیرون ساختمان از ۵۰ هم می تواند فراتر برود.
ایزوگام مصرفی در این مناطق باید از مقاومت بالا برای جلوگیری از نفوذ حرارت به لایه های پائین تر برخوردار باشد و هم اینکه در مقابل رطوبت فراوان در زمان شستشو از خود درجه نفوذ ناپذیری کافی را نشان دهد.
بنا بر این ایزوگام مصرفی در این منطقه باید زیر نظر کارشناسان و مشاوران به همراه بازدید از محل صورت گیرد و با خرید مطمئن و نوع مناسب به این موارد پایان داد.
همچنین در مناطقی با سرمای زیاد و قرار داشتن در معرض سرما و یخبندان، ایزوگام در برف و یخبندان باید از شرایط متفاوتی برخوردار باشد.
این مناطق ایزوگامی را میطلبد که هم از مقاومت زیاد در برابر سرما برخوردار باشد و هم اینکه نسبت به انتقال حرارت و عایق حرارتی بودن نقش خود را بسیار عالی ایفا نماید. به همین منظور ایزوگام با ضخامت بیشتر و نوع مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام باید تفاوت قائل شد.
ضخامت بیشتر و قیر پالایشگاهی به همراه استفاده از پودر تالک به میزان مناسب که تحت نظر واحد کنترل کیفیت باشد می تواند مناسب این مکان ها باشد.
پیشنهاد ما به شما استفاده از ایزوگام سوپر صادراتی هرمان و ایزوگام صادراتی بردین برای استفاده در تمام مناطق با شرایط جوی خاص است.

ویژگی های ایزوگام نوع H هیرمان

ورق های انعطاف پذیر قیری یا همان ایزوگام از ترکیب چندین بستر داخلی و خارجی تهیه و به صورت ورل شده تهیه می شوند و این ترکیبات با توجه به نوع ایزوگام ممکن است تغییراتی داشته باشد.
ایزوگام نوع H نمونه ای بسیار جدید با ویژگی ها و ترکیباتی کاملا استاندارد است که دارای مقاومت و کیفیت دوچندان است و برای بالای ۱۰ سال طی آزمایش های مختلف ضمانت می شود.
عایقهای رطوبتی هر یک دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند که در شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان به آن ها توجه کافی می شود.
برخی از ویژگی های فیزیکی ایزوگام نوع H هیرمان عبارتند از:

 1. مقاومت در سرما تا ۵ درجه و در گرما تا ۱۲۰ درجه
 2. مقاومت کششی بالا
 3. مقاومت بالا در برابر پارگی
 4. افزایش بالای طول نسبی
 5. مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش
 6. مقاومت بالا در برابر نفوذ آب

کیفیت بالای ایزوگام نوع H

کیفیت بالای ایزوگام نوع H

ایزوگام نوع H نمونه ای بسیار جدید با ویژگی ها و ترکیباتی کاملا استاندارد است که دارای مقاومت و کیفیت دوچندان است و برای بالای ۱۰ سال طی آزماش های مختلف ضمانت می شود.

طبقه بندی بهترین انواع ایزوگام

ایزوگام و ورق های قیری انعطاف پذیر دارای خصوصیات و ویژگی های خاص هستند که هر یک با توجه به نوع کاربرد و همچنین نوع تولید می تواند در کارخانه ایزوگام در هنگام تولید قدری تغییر نماید.
عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان چندین سال است که به جهت نصب آسان و مقاومت بالا در بسیاری از پروژه ها مصرف می شود و بسیار باصرفه است.
طبقه بندی بهترین انواع عایق های رطوبتی ایزوگام بر اساس محل مصرف آن ها به شرح زیر است:

 • ایزوگام ویژه مناطق سردسیری
 • ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری
 • ایزوگام نوع H
 • ایزوگام نوع C

همچنین در شرکت های تولید کننده ایزوگام بر اساس تعداد لایه های مصرفی هم طبقه بندی صورت می گیرد که عبارتند از:

عایق رطوبتی ایزوگام

عایق رطوبتی ایزوگام

عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان چندین سال است که به جهت نصب آسان و مقاومت بالا در بسیاری از پروژه ها مصرف می شود و بسیار باصرفه است.
ایزوگام نوع H

مشخصات ایزوگام هیرمان استاندارد

راهنمای جامع و کاربردی که کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان برای خرید و فروش انواع ایزوگام استاندارد به کار می برد می تواند به مصرف کننده این اطمینان را ببخشد که در هنگام خرید عایق رطوبتی بهترین ها را در اختیار خواهد داشت.
مشخصات فیزیکی و مکانیکی؛ ابعاد و جرم عایق رطوبتی؛ نوع استاندارد؛ میزان کشش و مقاومت ایزوگام و آب و هوای متطقه ای در تولید هر نوع ایزوگام هیرمان بسیار موثر است.
مشخصات ایزوگام نوع H هیرمان عبارتند از:

 • ضخامت ایزوگام تک لایه حداقل ۳ میلمیتر
 • ضخامت ایزوگام دولایه حداقل ۳/۷ میلیمتر
 • وزن هر رول حداقل ۳۷ کیلوگرم
 • عرض ۱ متر
 • طول ۱۰ متر
 • لیبل ایزوگام دلیجان و نوع استاندارد و تاریخ تولید و انقضاء الزامی است.
 • محصول نهایی به صورت رول بسته بندی می شود.
 • در بسته بندی شیرینگ از لفاف استفاده می شود.
 • رول ها به صورت عمودی نگهداری می شوند.
 • رول ها در فضای باز نگهداری نمی شوند اما در صورت نیاز، در پالت و فقط یک هفته نگهداری می شوند.

تولید مرغوب ترین ایزوگام

تولید مرغوب ترین ایزوگام

مشخصات فیزیکی و مکانیکی؛ ابعاد و جرم عایق رطوبتی؛ نوع استاندارد؛ میزان کشش و مقاومت ایزوگام و آب و هوای متطقه ای در تولید هر نوع ایزوگام هیرمان بسیار موثر است.
ایزوگام نوع H

خربد عمده ایزوگام هیرمان

تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان علاوه بر این که کیفیت بالایی در مصرف مواد اولیه دارد؛ از جدیدترین و بروز شده ترین استانداردهای روز ملی و جهانی هم بهره مند است.
یکی از انواع جدید و باکیفیت بسیار مرغوب ایزوگام ، ایزوگام نوع H است که در کارخانه هیرمان دلیجان تولید می شود.
تولید انواع ایزوگام در کارخانه هیرمان دلیجان توسط تکنولوژی های برتر و بهترین خط تولید صورت می گیرد.
خرید عمده و تناژ بالا موجب می شود که در قیمت گذاری نهایی، به صورت فوق العاده بتوانید صرفه جویی کنید.
ایزوگام نوع H که بر روی لیبل به ” ورق انعطاف پذیر عایق رطوبتی قیری سطح ذکر می شود ” با توجه به نوع محصول خریداری می شود.
از طریق راهنمای کاربردی که در وب سایت روزانه درج می شود و مشاوره کارشناسی بهترین خرید ایزوگام را به صورت عمده انجام دهید.

کیفیت ایزوگام هیرمان

کیفیت ایزوگام هیرمان

تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان علاوه بر این که کیفیت بالایی در مصرف مواد اولیه دارد؛ از جدیدترین و بروز شده ترین استانداردهای روز ملی و جهانی هم بهره مند است.

فروش عایق های رطویتی ایزوگام در بازار

شرکت ایزوگام دلیجان نه تنها محصولات خود را در سراسر تهران توزیع و پخش می کند؛ بلکه برای فروش عمده و کلی به دیگر شهرهای کشور هم آمادگی و توانایی لازم را دارد.
ایزوگام نوع H؛ ایزوگام نوع C؛ ایزوگام هیرمان؛ ایزوگام دلیجان و شرق؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام بردین و ایزوگام بردین صادراتی نمونه هایی از مرغوب ترین و باکیفیت ترین محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان است.
پخش و توزیع بهترین محصولات تولیدی کارخانه ایزوگام هیرمان و فروش مستقیم ایزوگام در شهرهایی مانند:

 • مشهد
 • اصفهان
 • اهواز
 • شیراز
 • تبریز
 • قم
 • رشت
 • کرج
 • ارومیه
 • بندرعباس
 • کرمانشاه
 • همدان و …… بدون واسطه و با قیمت مناسب صورت می گیرد.

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان

ایزوگام نوع H؛ ایزوگام نوع C؛ ایزوگام هیرمان؛ ایزوگام دلیجان و شرق؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام بردین و ایزوگام بردین صادراتی نمونه هایی از مرغوب ترین و باکیفیت ترین محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان است.
ایزوگام نوع H

لیست قیمت به روز ایزوگام دلیجان

اعلام قیمت ایزوگام و قیمت به روز شده با تخفیف های ویژه و فصلی یکی از کارهای مثبت کارخانه ایزوگام هیرمان است و فروش بدون واسطه و مستقیم عایق های رطوبتی دلیجان را رقم می زند.
اعلام لیست قیمت انواع ایزوگام از جمله ایزوگام نوع H کاری است که هر روزه در سایت و کانال های شرکت ایزوگام هیرمان صورت می گیرد.
برای اطلاع از تولید انواع ایزوگام از جمله:

 1. ایزوگام تک لایه
 2. ایزوگام دولایه
 3. ایزوگام نوع H
 4. ایزوگام نوع C
 5. ایزوگام پودری
 6. ایزوگام شنی، ماسه ای و سنگریزه ای
 7. ایزوگام طرح دار
 8. ایزوگام خودچسب و انواع عایق های رطوبتی سفارشی به سایت و راه های تماس با مشاوران شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان مراجعه نمایید.

اعلام لیست قیمت ها

اعلام لیست قیمت ها

اعلام قیمت ایزوگام و قیمت به روز شده با تخفیف های ویژه و فصلی یکی از کارهای مثبت کارخانه ایزوگام هیرمان است و فروش بدون واسطه و مستقیم عایق های رطوبتی دلیجان را رقم می زند.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!