خانه / ایزوگام / ایزوگام نوع H بردین دلیجان شرق

ایزوگام نوع H بردین دلیجان شرق

ایزوگام نوع H و ایزوگام نوع C شرق که مخصوص مناطق گرمسیری و مقاوم برای درجات حرارت بالا در کارخانه ایزوگام بردین تولید می شود دارای انعطاف پذیری بسیار عالی و از متریال و مواد اولیه بسیار باکیفیت تهیه و تولید شده است. ایزوگام بردین دلیجان از استانداردهای روز برخوردار است و طبق ضوابط و با کیفیت عالی قیر پالایشگاهی تولید می شود.

ایزوگام نوع H

قیر و نقش آن در تولید ایزوگام با کیفیت چیست؟

ایزوگام که از لایه های مختلف و با اشکال گوناگون در بوجود آمدن خود بهره برده است، هرکدام به تنهائی دارای مشخصات و مقاومت های خاصی است. پایه اصلی ایزوگام را قیر تشکیل می دهد و این قیر است که با ترکیب با مواد دیگری مانند تیشو و پلی استر و پودری به نام تالک ایزوگام را تشکیل می دهند.
قیر موجود در ایزوگام تا زمانی که به حالت آزاد در طبیعت، یا در بشکه و تانکر حمل باشد، تغییر آنچنانی را نخواهد داشت و برای منظور بخصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، ولی در ترکیب با این مواد که نام بردیم به محصول دیگری مبدل می شود که کاربرد خاص و عایق بودن را خواهد داشت.
در گذشته از قیر به همراه لایه گونی و یا چتائی برای عایق کاری مکان های مورد نیاز در ساختمان ها و یا در راهسازی استفاده می شد. برای رسیدن به لایه ای مقاوم و قابل ترمیم و همچنین دوام بالاتر، لایه ایزوگام در آزمایشگاه درست شد و پس از کسب نتایج رضایت بخش و گذشتن از انواع تست ها و آزمایشات متنوع، در بازار پا به عرصه وجود گذاشت.
قیر موجود در ایزوگام، هم می تواند بصورت پالایشگاهی استفاده شود و هم بصورت دمیده. تفاوت این قیر ها با هم در این است که قیر پالایشگاهی از نفت خام و در دستگاه تقطیر و در پالایشگاه بدست می آید و قیر دمیده با حرارت دهی از طریق لوله های بخار آب به مازوت و گرفتن هیدروژن مازوت و تبدیل آن به آب، فراوری و تولید می گردد.
در صورتیکه ایزوگام در محلی نصب گردد و تحت شرایط جوی و رطوبت قرار گیرد، مقاومت آن شروع می شود و لایه ایزوگام مورد قضاوت قرار خواهد گرفت، نتیجه این مقاومت در شرایط سخت و تغییرات متنوع است که ما آنرا کیفیت می نامیم.
کیفیت یعنی همین تاب و توان مقاومت در برابر عوامل و شرایط نا مساعد. در ایزوگام لایه ای هم وجود دارد که از خود ایزوگام مراقبت و محافظت می نماید و آن لایه فویل آلومینیومی است. در برابر گرما و نور مقاومت می کند و از رسیدن حرارت به قیر موجود در ایزوگام جلوگیری می کند.
این لایه که بسیار نازک و سبک می باشد، هم وظیفه نگهداری از ایزوگام را به عهده دارد و هم از انتقال حرارت به پشت بام از طریق تابش نور جلوگیری می کند.

سنجش میزان کیفیت ایزوگام دلیجان با روش های ساده

برای سنجش میزان کیفیت هر کالائی روش ها و آزمایشات مختلفی وجود دارد، برای ایزوگام هم روال کار به همین صورت است. البته باید متذکر شد که وجود علامت استاندارد می تواند نشان دهنده کیفیت کالای مصرفی باشد. به این دلیل که قبل از رسیدن کالا به تولید انبوه نمونه ای از آن در سازمان ملی استاندارد و تحت آزمایشات و تست های لازم قرار می گیرد و سپس مجوز تولید انبوه داده می شود. اما شاید لازم باشد در زمان خرید هم با انجام چند روش ساده بتوان از کیفیت ایزوگام خریداری شده اطمینان نسبی بدست آورد.
در آزمایشگاه و با وجود تجهیزات و لوازم خاص و وجود کارشناسان، کار به سرعت و با درجه اطمینان بسیار بالا صورت می گیرد اما به روش های دستی و ساده تنها می توانیم بخشی از ایزوگام را به بوته آزمایش بسپاریم. مثلا تست قیر می تواند با دست کشیدن به پشت ایزوگام و در صورت سیاه شدن دست متوجه تغییر در کیفیت قیر شد و یا با بوئیدن ایزوگام میتوان از وجود مواد اضافی مانند گازوئیل در آن مطلع شد. ولی برای تعیین مقاومت کشش و خمش و یا مقاومت در برابر شکنندگی و تعیین نفوذ ناپذیری ایزوگام نیاز به انجام کارهای دقیق تر توسط ابزار مخصوص این آزمایشات داریم .
با تا کردن گوشه ایزوگام و برگرداندن به حالت اولیه می توانیم از وجود ترک و یا شکنندگی در ناحیه تا خورده بصورت ظاهری به کیفیت پی ببریم ولی قطعی نمی باشد، چون عوامل بسیاری می تواند باعث این ترک خوردگی و شکنندگی باشد. اما در هر صورت ایزوگام با کیفیت و مواد اولیه مناسب در زمان تا کردن نباید شکسته شود.
برای اینکه بطور کامل از کیفیت ایزوگام اطمینان لازم را داشته باشید باید از کارشناسان و مشاورین با تجربه در این مورد استفاده کرد. ضمن اینکه ایزوگام مورد استفاده در منطقه می تواند با هم تفاوت داشته باشد. ممکن است در یک منطقه از ایزوگام برای کف استخر استفاده شود و یا در همان منطقه از ایزوگام برای پی دیوار و یا استفاده در پشت بام مد نظر باشد.
قطعا ایزوگام مناسب برای هر کدام از این مکان ها با هم تفاوت دارند و باید ایزوگام مناسب برای هر یک از آنها انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد.
حتی ممکن است در منطقه ای برای جلوگیری از رطوبت و حرارت از عایق دیگری استفاده کنید. به همین علت استفاده از مشاوره رایگان شرکت ایزوگام هیرمان توصیه می شود تا هم با هزینه کمتر کالای با دوام را بخرید و هم از ارسال مستقیم از کارخانه و امتیازات ضمانت نامه و بیمه نامه برخوردار شوید.

حضور ایزوگام دلیجان هیرمان در قلب اروپا

یکی از شرکت هائی که در زمینه صادرات ایزوگام استراتژی بسیار گسترده ای دارد و بازاری را در کشور های همسایه به خود اختصاص داده است شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان است که با تولید محصول با کیفیت و استفاده از مواد اولیه تولید داخل، ارزش افزوده چند برابری را عاید کشور نموده است.
این شرکت با تولید انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی جزو پیشگامان این فرایند محسوب میگردد و مقادیر قابل ملاحظه ای از تولیدات این شرکت به کشور های اوراسیا و منحصرا به اروپا صادر می شود.
شرکت تولیدی هیرمان با بهره گیری از استاندارد کالا و تولید ایزوگام با کیفیت می تواند بصورت سفارشی و برای نقاط خاص عایق و ایزوگام را تولید نماید.
خریداران ایزوگام با ثبت سفارش و نوع نیاز خود وارد پروسه مشاوره و تولید شده و نیاز خود را با مطرح نمودن بصورت تلفنی و یا در صورت امکان حضور در دفتر فروش و ملاقات با کارشناسان مجموعه، موارد مورد نظر را در میان می گذارند و در نهایت، ایزوگام مورد نیاز خود را در ضخامت، وزن و مقامت بهینه، در اسرع وقت تحویل می گیرند.
شما نیز می توانید با تماس از طریق راههای پیشنهاد شده با مشاورین و کارشناسان شرکت در تماس باشید و محصول مورد نیاز خود را با مشخصات و استاندارد مورد نظر در اسرع وقت تحویل بگیرید.

ایزوگام نوع H دلیجان

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان دارای برندها و مارک های مختلف و متنوعی از محصولات قیری انعطاف پذیر است که هر یک را می توان بنا به نوع پروژه و همچنین هزینه های در نظر گرفته شده به کار برد.
تولید ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام نوع H بردین دلیجان به صورت عمده است و مطابق با استاندارد انجام می شود.
کارخانه های ایزوگام دلیجان هم از تکنولوژی و هم از بهترین نیزوهای مجرب در تولید بهره مند هستند.
ایزوگام هیرمان دلیجان و کلیه تولیدات کارخانه هیرمان و از جمله ایزوگام بردین قابلیت های فراوانی برای صادرات به کشورهای مختلف را دارند و نه تنها برای پروژه های داخلی مصرف می شوند بلکه موجب ارزآوری هم می شوند.
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت پلیمری و با ضخامت و استاندارد عایق های رطوبتی تولید می شود و به صورت عمده در سراسر کشور عرضه می گردد.

ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام هیرمان دلیجان و کلیه تولیدات کارخانه هیرمان و از جمله ایزوگام بردین قابلیت های فراوانی برای صادرات به کشورهای مختلف را دارند و نه تنها برای پروژه های داخلی مصرف می شوند بلکه موجب ارزآوری هم می شوند.

کدام نوع ایزوگام بهتر است؟

همیشه انتخاب و خرید بهتربن ایزوگام یکی از دغدغه های مصرف کننده ها و شرکت ها و بازرگانی ها بوده است که با استفاده از مشاوره کارشناسی شرکت هیرمان دلیجان می توانید بهترین ایزوگام بازار را خریداری کنید.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان مجموعه ای از تولیدات بسیار مرغوب را به شما معرفی خواهد کرد.
ایزوگام خوب مجموعه ای است از بهترین مواد اولیه و همچنین رعایت ضوابط استاندارد که به خوبی در شرکت تولیدی ایزوگام یردین در حین تولید به آن دقت می شود.
بهترین ایزوگام در بازار کنونی دارای مشخصات زیر است:

 1. قیر درجه یک پالایشگاهی در تولید آن به کار رفته است.
 2. تیشو و پلی استر بسیار مرغوب دارد.
 3. فویل آلومینیومی به عنوان روکش ضخامت استاندارد دارد.
 4. وزن و ضخامت ایزوگام با استاندارد مطابقت دارد.
 5. ایزوگام برای مناطق سردسیری و گرمسیری به طور جداگانه تولید می شود.
 6. ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر ایزوگام؛ مورد تایید کارخانه است.
 7. رول های ایزوگام هیچگونه آسیب و شکستگی ندارند.
 8. استاندارد پلیمری و لیبل ایزوگام کاملا اصل است.
 9. رول های ایزوگام مرغوب دارای تاریخ تولید و انقضاء هستند.

کیفیت ایزوگام هیرمان

کیفیت ایزوگام هیرمان

ایزوگام خوب مجموعه ای است از بهترین مواد اولیه و همچنین رعایت ضوابط استاندارد که به خوبی در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان و برای محصول انحصاری بردین در حین تولید به آن دقت می شود.
ایزوگام نوع H

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

یکی از مهمترین کارهایی که کارخانه ایزوگام دلیجان بر روی آن تمرکز و دقت دارد؛ تولید انواع ایزوگام صادراتی دلیجان است که یکی از آن ها ایزوگام نوع H بردین دلیجان است که بهترین ایزوگام صادراتی در نوع ود به شمار می آید.
ایزوگام دلیجان برای این که بتواند با بازارهای جهانی رقابت کند اقدام به تولید و عرضه عمده بهترین ایزوگام روز به نام بردین صادراتی دلیجان نموده است که کیفیت آن برای ۱۵ سال تضمین می شود.

 • ترکیه
 • روسیه
 • سوریه
 • مالزی
 • آلمان
 • فیلیپین
 • سنگاپور
 • اندونزی
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • قرقیزستان
 • عراق
 • بحرین
 • عمان و کشورهای همسایه در خلیج فارس و خاورمیانه و کشورهای اروپایی و آفریقایی؛ خریدار بهترین ایزوگام دلیجان هستند.

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام دلیجان برای این که بتواند با بازارهای جهانی رقابت کند اقدام به تولید و عرضه عمده بهترین ایزوگام روز به نام بردین صادراتی دلیجان نموده است که کیفیت آن برای ۱۵ سال تضمین می شود.

ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

برای پروژه های بزرگ و همچنین برای ساختمان سازی ها و پیمانکاران علاوه بر خرید ایزوگام با کیفیت عالی؛ قیمت ایزوگام هم بسیار مورد توجه است و متاسفانه در برخی موارد کیفیت جای خود را به قیمت پایین داده و خساراتی به پروژه وارد می شود.
ایزوگام های دلیجان به جهت کیفیت و مرغوبیت قیر مصرفی شهرت دارند و با توجه به نوع تولید و ایزوگام ؛ توسط کارخانه دلیجان تضمین می شوند.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان کلیه تولیدات خود را به صورت عمده و فروش مستقیم از درب کارخانه انجام می دهد.

 1. ایزوگام پلیمری
 2. ایزوگام تک لایه
 3. ایزوگام دولایه
 4. ایزوگام پودری
 5. ایزوگام نوع A
 6. ایزوگام نوع H
 7. ایزوگام نوع C
 8. ایزوگام خودچسب
 9. ایزوگام طرح دار و انواع ایزوگام شنی و ماسه ای از جمله تولیدات کارخانه هیرمان هستند که به صورت بی واسطه عرضه می شوند.

ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

ایزوگام های دلیجان به جهت کیفیت و مرغوبیت قیر مصرفی شهرت دارند و با توجه به نوع تولید و ایزوگام ؛ توسط کارخانه دلیجان تضمین می شوند. تولیدات کارخانه هیرمان به صورت مستقیم و عمده از عمده به فروش می رسد.
ایزوگام نوع H

فروش ایزوگام زیر قیمت

زمانی که ایزوگام دلیجان به صورت عمده تولید می شود و از درب کارخانه و بدون واسطه به فروش می رسد هم قیمت مناسب تر و پایین تری دارد و هم از نظر کیفیت و استاندارد مود تایید است.
کارشناسان کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان با توجه به سوابق و تخصصی که در این زمینه دارند بهترین ایزوگام دلیجان را زیر قیمت بازار و با ضمانت نامه معتبر از کارخانه به شما معرفی و پیشنهاد می کنند.
فروش ایزوگام به صورت عمده و با اعلام لیست قیمت ها در بازار و به روز شده به روش های زیر صورت می گیرد:

 • مستقیم از درب کارخانه
 • وب سایت
 • تماس تلفنی
 • نمایندگی های معتبر شرکت هیرمان دلیجان
 • راه های ارتباطی اینترنتی و آنلاین

فروش ایزوگام زیر قیمت بازار به معنی کیفیت پایین تر و یا مصرف مواد اولیه بی کیفیت نیست، و به جهت فروش مستقیم و عرضه عمده ارزان تر است.

ایزوگام قیمت مناسب

ایزوگام قیمت مناسب

کارشناسان کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان با توجه به سوابق و تخصصی که در این زمینه دارند بهترین ایزوگام دلیجان را زیر قیمت بازار و با ضمانت نامه معتبر از کارخانه به شما معرفی و پیشنهاد می کنند.
ایزوگام نوع H

قیمت ایزوگام دلیجان شرق

اعلام قیمت انواع ایزوگام و انتشار لیست قیمت ایزوگام دلیجان شرق بدون نصب و یا اعلام قیمت ایزوگام نوع C و قیمت ایزوگام نوع H بردین دلیجان به صورت همه روزه در سایت و کانال های ارتباطی، کاری است که کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان همه روزه انجام می دهند.

تهیه و تامین بهترین و مرغوب ترین ایزوگام دلیجان شرق و ایزوگام مشکین شرق دلیجان و ایزوگام بردین و ایزوگام بردین صادراتی که در کارخانه هیرمان تولید می شوند را به کارشناسان متخصص شرکت هیرمان دلیجان بسپارید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!