خانه / ایزوگام / ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان استاندارد

ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان استاندارد

ایزوگام نوع C  و ایزوگام نوع H از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و استاندارد بخصوص قیر درجه یک تولید می شوند که کارخانه ایزوگام هیرمان با داشتن مجوزها و در نظر گرفتن استانداردهای لازم برای تولید چنین ایزوگامی پیشتاز است. ماندگاری و استحکام بهترین انواع ایزوگام های پلیمری چندین برابر عایق های رطوبتی مشابه است.

ایزوگام نوع C

صادرات ایزوگام دلیجان و همسان سازی استاندارد ها

عدم تطابق و چند گانه بودن استاندارد های تولید محصولات در مناطق و کشور های مختلف سبب شده تا صادر کنندگان در این امر با مشکلات بسیاری مواجه باشند. این چالش ها می تواند با تدوین و نگارش قوانین جدید و همسان سازی استاندارد ها به کمترین میزان برسد تا تولید کالا و اجناس با کیفیت برای صادرات معضلات کمتری را در پیش رو داشته باشند.
در بررسی های میدانی و مطالعات صورت گرفته در سال های اخیر سازمان های مرتبط را به این نتیجه رسانیده که برای توسعه صادرات و ارز آوری برای کشور نیاز به تدوین و نگارش قوانین جدید و همسان سازی آن با دیگر کشور های صاحب تکنولوژی و دانش فنی روز می باشد.
کشور هائی که در حال حاضر با ایران روابط تجاری دارند از نقطه نظر قوانین کیفیت و واردات، در متون خود سعی در هماهنگی با دیگر کشور ها را دارند و بخصوص با یکپارچه شدن اتحادیه اروپا و پیوستن بسیاری از کشور ها به این اتحادیه بنظر می رسد تولید کالا و صادره کننده ایرانی نیاز به حمایت قانون و استاندارد جدیدی دارد تا بتواند در بستر آن تولیدات خود را به دیگر کشور ها صادر نماید.
همانطور که میدانید کشور های دیگر هم برای صادرات محصولات خود به ایران باید تابع قوانین مندرج در آئین نامه ها، قوانین اطاق بازرگانی و سازمان حمایت از مصرف کننده ایران باشد و هر کالائی را نمیتوانند به ایران ارسال کنند.
رویکرد اتحادیه اروپا برای کشورهای آن اتحادیه به گونه ای است که بتوانند استاندارد یک پارچه ای را برای سراسر این اتحادیه اعمال و تحت آن به سوی همبستگی در ارسال و دریافت کالا با هم داشته باشند. با این دید اگر به کشورهای همجوار خود بنگیرم متوجه خواهیم شد که کشور های هم مرز در غرب و شمال هم با این اتحادیه مراودات تجاری و در نتیجه از استاندارد و قوانین کیفیت اتحادیه اروپا تبعیت می کنند.
بنا براین کار برای تولید کننده ایرانی بسیار مشکل خواهد شد و بصورت مستمر بازار کالای ایرانی در خارج از کشور به کشور های رقیب واگذار و ما از گردونه خارج می شویم.
بطور وضوح می توان به این نکته اشاره داشت که کیفیت در مرکز توجه نظام سلامت و اقتصادی هر کشور قرار دارد و با این دیدگاه به این نکته توجه باید داشت که این نظام توسعه در دو کانون صورت خواهد گرفت. یکی کانون و مرکز بنگاه ها و تولید کنندگان و دیگری اقدام در سطح کلان.

عایقکاری با ایزوگام در پارکینگ های زیر زمینی

در مناطقی که سطح آب های زیر زمینی بالاست و در مجاورت ساحل قرار دارند و نیاز به گود برداری برای احداث پارکینگ است، بر اساس ضوابط تعیین شده در شهرداری، برای صدور مجوز یا پروانه ساخت، نیاز به تامین پارکینگ برای هر واحد مسکونی می باشد.
بنا بر این در برخی از ساختمان ها برای تامین پارکینگ نیاز به خاکبرداری و احداث و تامین پارکینگ در زیر زمین میسر و امکانپذیر خواهد بود.
در این نوع بناها که در تراز پائین تر خواهد بود موضوع عایق بندی و استفاده از ایزوگام مناسب برای دیوار های پارکینک جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل بسیار با اهمیت می نماید.
لزوم استفاده از ایزوگام و عایق مناسب در این مناطق این است که باید جلوی نفوذ آب به پارکینگ که در ارتفاع پائین تر از سطح قرار دارد گرفته شود. ضمن اینکه در اکثر این رطوبت ها حاوی املاح و مواد شیمیائی است که می تواند در طولانی مدت برای فونداسیون و ستون ها ایجاد خوردگی کنند.
بسیاری از سازندگان برای این منظور، قبل از استفاده از میلگرد و بتن یک لایه عایق رطوبتی مناسب در کف اجرا می کنند تا از نفوذ آب از زیر به فونداسیون هم ممانعت نمایند و در ادامه عملیات اجرائی، یعنی عملیات آرماتور بندی و بتن ریزی را انجام میدهند.
دیوارهای این قبیل پارکینگ ها از اهمیت زیادی برخوردار است به این دلیل که آب می تواند مسیر خود را بیابد و به محض یافتن روزنه ای هرچند کوچک می تواند به داخل نفوذ نماید، ضمن اینکه بتن با توجه به مواد تشکیل دهنده آن و شیمیائی بودن مواد اولیه در تولید آن جذب کننده آب میباشد تا به حداکثر مقاومت خود طی سالیان طولانی برسد.
بنا براین در اینگونه موارد سازندگان و مجریان پس از اجرای دیوار ملزم به استفاده از عایق مناسب روی بتن دیوار ها هستند تا به این ترتیب کار ایزولاسیون را انجام دهند و از آسیب های نفوذ رطوبت به ساختمان در امان باشند.

اهمیت تناسب ایزوگام با محل و مکان نصب

در بررسی اجمالی و کوتاه در زمینه عایق بندی و استفاده از ایزوگام به این نتیجه میرسیم که عایق کاری می تواند بسیار با اهمیت باشد و برای انجام صحیح و اصولی آن باید کسانی باشند تا راهنمائی لازم در این مورد را به ما ارائه دهند و خودشان کار نصب را انجام دهند.
هر عایقی، با هر مشخصاتی نمی تواند در هر ناحیه ای مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان نمونه ایزوگام های فویل دار را نمی توان در کف و دیوار سرویس های بهداشتی استفاده نمود، به این دلیل که ایزوگام فویل دار در تولید خود از لایه آلومینیومی در نما بهره می برد که چسبندگی آن را با لایه های بعدی به حداقل می رساند و اصلا چسبندگی لازم را نخواهد داشت. در صورت استفاده از این نوع ایزوگام منتظر لق شدن سرامیک به دلیل نشست کلی کف و اجبار به تخریب و دوباره کاری آن باشید.
ایزوگام ها از نظر مواد تشکیل دهنده آنها به چند دسته تقسیم می شوند و هر کدام مناسب برای استفاده برای مورد خاصی هستند. ایزوگام تک لایه که با حذف یکی از لایه ها در زمان تولید و بدون از دست دادن کیفیت لازم و استاندارد مورد قبول تولید و برای استفاده در مکان مشخصی آماده شود.

ایزوگام دولایه نوع دیگری است که در تولید خود بصورت کامل از لایه های مورد نیاز بهره می برد. این نوع از ایزوگام بدلیل وجود لایه های پلی استر و تیشو مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و حرارت دارد و از اقبال و محبوبیت بسیاری در بین خریداران و استفاده کنندگان برخوردار هستند.
ایزوگام سه لایه از انواع دیگر عایق های رطوبتی و حرارتی است که بصورت سفارشی و برای مناطق خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
تولید این نوع از ایزوگام می تواند بر اساس نیاز و یا سفارش خریدار و استفاده کننده تولید و تحویل شود. ایزوگام سه لایه با ضخامت و وزن بالاتر خود نسبت به بقیه ایزوگام ها از قیمت بالاتری هم برخوردار است. این محصول برای مناطق با درجه حرارت پائین مناسب است و از مقاومت کششی و خمشی قابل ملاحظه هم برخوردار است.

ایزوگام نوع C چیست؟

بهترین ایزوگام بازار در کارخانه ایزوگام هیرمان تحت برندهاب معتبر و با کیفیت عالی و درجه یک تولید می شوند که یکی از آن ها ایزوگام نوع C است که در کنار دیگر انواع ایزوگام مانند :

 • ایزوگام نوع A
 • ایزوگام نوع H
 • ایزوگام نوع S
 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام روکش دار تک لایه
 • ایزوگام فویل دار دولایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام SBS
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری و سردسیری
 • ایزوگام ماسه ای و شنی
 • ایزوگام خودچسب و انواع عایق های رطوبتی که به صورت سفارشی تولید می شوند دارای بهترین کیفیت است.

ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین بر اساس نوع قیر مصرف شده و استاندارد های لازم برای تولید که به صورت قانون ابلاغ می شود با برندهای مختلف تولید می شود.
محصولات بسیار متنوع در بازار عایق های رطوبتی بسیار فراوان هستند و در هنگام خرید بهتر است از مشاوره کارشناسی استفاده نمایید.
ایزوگام نوع C دارای کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده است که در کارخانه ایزوگام هیرمان با مقاومت بالا و قیمت مناسب تولید می شود.

دسته بندی انواع ایزوگام

دسته بندی انواع ایزوگام

ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین بر اساس نوع قیر مصرف شده و استاندارد های لازم برای تولید که به صورت قانون ابلاغ می شود با برندهای مختلف تولید می شود.

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

عوامل متعددی در لیست قیمت ایزوگام و قیمت نهایی انواع عایق های رطوبتی موثر هستند که می توان کیفیت مواد اولیه و از جمله مرغوب بودن و کیفیت قیر را ذکر نمود.
کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان هم برندهای مختلف دارد و هم با فروش ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه بهترین خدمات را اراده می کند.
فروش ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H که ویژه مناطق گرمسیری هستند به صورت مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد و دارای چسبندگی و مقاومت در برابر نور افتاب تا دمای ۱۲۰ درجه هستند.
قیمت ایزوگام بر اساس ویژگی ها و نوع ایزوگام متفاوت است و عوامل موثر تاثیرگذار در قیمت ایزوگام نوع C و یا دیگر انواع عایق رطوبتی در کیفیت و نوسان قیمت مواد اولیه است.
متراژ ون و نوع ایزوگام و همچنین خرید مستقیم و بدون واسطه و نوع روکش به کار رفته در ایزوگام از عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام هستند.

فروش ایزوگام گرمسیری

فروش ایزوگام گرمسیری

فروش ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H که ویژه مناطق گرمسیری هستند به صورت مستقیم از درب کارخانه هیرمان صورت می گیرد و دارای چسبندگی و مقاومت در برابر نور افتاب تا دمای ۱۲۰ درجه هستند.
ایزوگام نوع C

ویژگی های بهترین ایزوگام گرمسیری

اشاره شد که ایزوگام از استاندارد ها و خصوصیات و یژگی های خاص برخوردار است که هر یک از آن ها در شرایط استفاده می تواند تاثیرگذار باشد.
بهترین ایزوگام هیرمان دلیجان که شرکت تولید کننده در جهت روند بهبود و توسعه تولید آن تلاش فراوانی کرده است برای فروش به بازار عرضه می شود.
ایزوگام نوع C دارای خصوصیات به شرح زیر است:

 1. از بهترین قیر ( ۷۰-۶۰ ) تولید شده است
 2. تیشو و پلی استر مرغوب و درجه یک دارد
 3. دارای روکش آلومینیونی ۱۶ میکرون است ( حداقل ضخامت روکش آلومینیومی باید ۱۴ میکرون باشد)
 4. ضخامت و وزن استاندارد دارد ( بین ۳ تا ۳/۷ میلی متر)
 5. وزن هر رول از ۳۷ کیلوگرم کمتر نیست
 6. مقاومت لازم کششی و مقاومت در برابر پارگی
 7. مقاومت در دمای ۱۵- و ۱۲۰ درجه سانتیگراد
 8. پایداری و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
 9. مقاومت بالا در برابر نفوذ آب

ضمانت ایزوگام هیرمان

ضمانت ایزوگام هیرمان

خصوصیات و ویژگی هایی که برای ماندگاری هر چه بیشتر ایزوگام نوع C ذکر شد سبب شده است که این عایق رطوبتی برای حداقل ۱۰ سال پس از نصب تضمین شده و کارایی لازم را داشته باشد.

کارخانه ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به این که تلاش می کند بهترین و مرغوب ترین انواع عایق های رطوبتی را به صورت عمده و انبوه تولید و عرضه نماید در بیشتر شهرهای کشور شناخته شده است.
ایزوگام نوع C  و ایزوگام نوع H  و دیگر انواع ایزوگام که برای مناطق گرمسیری مناسب هستند به صورت عمده تولید و پخش می شوند.
قیمت خرید ایزوگام به صورت عمده و بارگیری در وسائط باربری مناسب می تواند برای مصرف کننده و ارزیابی مقدار هزینه های پروژه و کاهش هزینه ها بسیار مقرون به صرفه تر باشد.
بهترین ایزوگام نوع C تولید شده در شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان با برندهایی مانند بردین و هیرمان شرق و شرق دلیجان در شهرهایی مانند:

 • ساری
 • رشت
 • مشهد
 • شیراز
 • کرمان
 • بوشهر
 • بندرعباس
 • چابهار
 • ماهشهر
 • اهواز
 • آبادان
 • کرمانشاه
 • گرگان
 • خرم آباد
 • سمیرم
 • سمنان
 • سوسنگرد و بسیاری دیگر از شهرهای ایران؛ پس از ثبت سفارش، تامین و به صورت مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان بارگیری و ارسال می شود.

خرید بی واسطه ایزوگام

خرید بی واسطه ایزوگام

قیمت خرید ایزوگام به صورت عمده و بارگیری در وسائط باربری مناسب می تواند برای مصرف کننده و ارزیابی مقدار هزینه های پروژه و کاهش هزینه ها بسیار مقرون به صرفه تر باشد.
ایزوگام نوع C

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت روز

در فروش ایزوگام و قیمت نهایی آن، خرید و فروش مستقیم از درب کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان بسیار تاثیرگذار و مهم است.
ایزوگام درجه یک باکیفیت فوق العاده به صورت روزانه قیمت گذاری و لیست قیمت ایزوگام به روز در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
فروش ایزوگام نوع C به صورت عمده است و با قیمت پایه از درب کارخانه به صورت مستقیم بارگیری و ارسال می شود.
فروش ایزوگام استاندارد از طریق:

 • وب سایت
 • فروش آنلاین و اینترنتی
 • فروش از درب کارخانه
 • فروش از طریق تماس تلفنی

کانالهای ارتباطی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان راهی مناسب برای خرید ایزوگام نوع  C و ایزوگام نوع H بدون واسطه هستند.
لیست قیمت به روز شده انواع ایزوگام هیرمان دلیجان و شرف که توسط کارشناسان باتجربه و متخصصین تهیه می شودغ در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها قرار می گیرد.

فروش ایزوگام با قیمت روز

فروش ایزوگام با قیمت روز

فروش ایزوگام نوع C به صورت عمده است و با قیمت پایه از درب کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه بارگیری و ارسال می شود.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!