خانه / ایزوگام / ایزوگام نوع C بردین دلیجان هیرمان

ایزوگام نوع C بردین دلیجان هیرمان

ایزوگام نوع C که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان و با برند بردین تولید می شود و دارای کیفیت پلیمری ( BPP ) است و با قیمت بسیار مناسب فروش آن آغاز شده است. کارخانه ایزوگام هیرمان بهترین محصولات قیری خود را برای مناطق مختلف آب و هوایی به منظور ارتقای سطح کیفی تولید می نماید و یکی از این عایق های رطوبتی که در نوع خود بی نظیر است ایزوگام بردین است.

ایزوگام نوع C

نکات مهم برای نصب ایزوگام دلیجان

با توجه به اینکه بازار امروز بسیار رقابتی و تعداد تولیدات برای یک نمونه، ایزوگام بسیار زیاد است بدست آوردن اطمینان و اعتماد برای خرید یک محصول کاری سخت شده است. بدون در نظر داشتن اینکه ایزوگام از چه لایه ها و مواد اولیه ای تشکیل شده است و کیفیت چه ارتباطی به ماندگاری و عمر مفید ایزوگام دارد نکات قابل ملاحظه ای برای نصب ایزوگام باید رعایت شود و مورد توجه قرار گیرد.
این موارد در عین سادگی میتواند تاثیر بسیار زیادی در دوام و ماندگاری ایزوگام داشته باشد و طول عمر ایزوگام نصب شده را افزایش می دهد.
اولین و مهمترین نکته ای که می بایست در نظر گرفت نصب ایزوگام در زمان مناسب است. زمان مناسب به این معنی است که در فصل زمستان و هنگام بارندگی نباید صورت گیرد. به این ترتیب خریدار و یا استفاده کننده از ایزوگام باید به این نکته توجه کند که زمان استفاده و نصب ایزوگام را طوری انتخاب و برنامه ریزی نماید که پس از پایان نصب، مدتی برای گرفتن و یا به اصطلاح نشستن ایزوگام در محل صورت گیرد و کاملا جا بیافتد.
نصب ایزوگام هنگام سرما و بارانی بودن، یا وجود رطوبت و خیس بودن بستر نصب، و در نتیجه رطوبت بسیار میتواند آسیب جدی به ایزوگام وارد کند و از عمر و دوام ایزوگام بکاهد.
دومین نکته ای که باید با دقت بیشتری مورد توجه باشد زیر سازی مناسب محل نصب ایزوگام است. به این ترتیب که محل نصب ایزوگام باید عاری از مواد چسبیده به بستر، مانند بتن و سنگ و گرد و غبار باشد تا چسبندگی لایه قیری ایزوگام بدرستی صورت گیرد.
اهمیت این پاکسازی به حدی است که به جرات میتوان گفت درصد بسیار بالای تخریب ایزوگام و دوباره کاری های صورت گرفته به این مورد اختصاص دارد.
عدم پاکسازی بستر نصب ایزوگام از چسبندگی ایزوگام به بستر جلوگیری می نماید و باعث نفوذ رطوبت و آب به زیر لایه عایق می شود. بنابراین قبل از اقدام به کار نصب محل مورد نظر باید کاملا تمیز و عاری از هرگونه پستی و بلندی و برجستگی های نوک تیز و مضر باشد.

آیا تاریخ تولید و تاریخ انقضای ایزوگام وجود دارد؟

نکته مهم در استفاده از ایزوگام، توجه به استاندارد در مورد تاریخ تولید و تاریخ انقضای مصرف ایزوگام می باشد. همانطور که میدانید هر تولیدی بسته به مواد تشکیل دهنده آن می تواند دارای تاریخ انقضا باشد، که این مدت در ایزوگام و در سازمان ملی استاندارد برای این تولیدات حدود ۶ ماه در نظر گرفته شده است.
خریداران و مصرف کنندگان ایزوگام باید به این نکته دقت داشته باشند که تاریخ انقضای نگهداری تولیدات ایزوگام  در انبار، حداکثر ۶ ماه پس از تولید می باشد و ذکر این نکته لازم است که برای اطلاع از تاریخ تولید باید به تاریخ تولید درج شده روی برچسب کارخانه مراجعه شود.
کسب اطلاع از مشخصات فنی ایزوگام مورد نظر از فروشنده و مقایسه با دیگر تولیدات می تواند شما را به این نکته راهنمائی کند که درجه کیفیت ایزوگام تا چه حدی است و اینکه آیا این نوع تولید با مکان مورد نظر شما برای نصب مطابقت دارد یا خیر.
طی بررسی های بعمل آمده و تهیه گزارشات از خریداران و مصرف کنندگان، عدم اطلاع از مشخصات فنی ایزوگام خریداری شده در صدر جدول قرار دارد. این بدین معنی است که ایزوگام خریداری شده اصلا مناسب استفاده برای مکان خریدار نبوده و ایشان باید محصول دیگری با مشخصات فنی دیگر برای استفاده خریداری می کرده است.
شیب بندی کاملا استاندارد در پشت بام و زیر سازی مناسب در دیگر نقاط عایق کاری باید اجرا شده باشد. عموما در مساحت های کوچک شیب سقف به سمت یک نقطه که مجرای خروج آب است اجرا می شود و کار جمع آوری آب های سطحی به سمت این نقطه انجام می شود.
بنا بر این بسیار مهم است که پس از بارندگی و یا شستشوی پشت بام کلیه آب ها به سمت مجرای خروجی هدایت شده و تجمع آب و رطوبت در یک نقطه صورت نگیرد.
بخصوص اگر این نقطه تجمع رطوبت و آب در محل همپوشانی دو رول ایزوگام و یا درز بین دو رول باشد که امکان تخریب سریع و در زمان کوتاه تری خواهد بود.
نصابان حرفه ای این نکته را بسیار مهم می دانند و قبل از هر اقدامی، با ابزار ساده از شیب بندی و صاف و یک دست بودن بستر نصب اطمینان حاصل می نمایند و سپس کار نصب را انجام میدهند.
حتی در صورت وجود گودی در بستر، نسبت به رفع آن در ابتدا اقدام نموده و سپس به کار نصب مشغول می شوند.
استفاده از نصابان حرفه ای و به اصطلاح کار بلد که میتوانند همه نکات و ریزه کاری های نصب را به دقت رعایت نمایند مهمترین نکته در ایزوگام پس از کیفیت تولید اطمینان از تجربه و تخصص افراد نصباب است.
شما می توانید با خرید بهترین نوع ایزوگام که همان ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان است و سپردن آن به دست نصاب غیر حرفه ای موجبات تخریب و نا کار آمدی ایزوگام شرکت هیرمان را فراهم کنید.
استفاده از نصاب کاملا حرفه ای و با تجربه در کنار ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان اطمینان و امنیت را به خود و خانواده هدیه می دهید و آسایش را به ارمغان خواهید آورد.

مزایای استفاده از انواع ایزوگام دلیجان هیرمان

تنوع در تولیدات ایزوگام و کنترل کیفیت دقیق و بدون اغماض و یک پارچه بودن آن را در کارخانه ایزوگام هیرمان را می توان در قالب مزایای ایزوگام و ارجح بودن نسبت به دیگر کارخانه ها یاد آوری نمود.
انواع ایزوگام در استاندارد ها و کیفیت های قابل توجه برای مصرف در مکان های مختلف به سرعت تولید و به محل ارسال می گردد. نصب آن سریع و توسط افراد با تجربه انجام میگیرد و ابزار چندان خاصی که خطرات جانی و مالی را در محل داشته باشد دیده نمی شود.
کیفیت تولید ایزوگام در کارخانه بطور مستمر مورد آزمایش قرار می گیرد و کلیه تجهیزات تولید ایزوگام و دانش فنی و تخصصی افراد در یک محل جمع آوری شده و کنترل ها  و استاندارد های لازم به همراه آزمایشگاه در یک محل و قبل از انتقال به محل صورت می گیرد.
مصرف کننده با انتخاب نوع و ضخامت مورد نیاز می تواند به این اعتماد و اطمینان برسد که عایق مورد استفاده در سریعترین زمان، و مناسب ترین قیمت را در اختیار دارد.

ایزوگام نوع C چیست؟

دسته بندی عایق های رطوبتی قیری به چندین شیوه مختلف صورت می گیرد که هر یک از این دسته بندی های می تواند در زمان خرید ایزوگام و نوع مصرف در پروژه به خریدار در انتخاب کمک کند.

 1. ایزوگام پلیمری ( BPP )
 2. ایزوگام BOF
 3. ایزوگام نوع H
 4. ایزوگام نوع C
 5. ایزوگام نوع A
 6. ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ( ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه و ایزوگام سه لایه )
 7. ایزوگام بر حسب پوشش

ایزوگام نوع C؛ نوعی از عایق های رطوبتی پلیمری است که دارای کیفیت عالی و مقاومت بیشتر در برابر تغییرات آب و هوایی است و از آن جایی که ایزوگام نوع C برای مناطق گرمسیری تولید می شود می تواند تا دمای ۱۲۰ درجه سانتیگراد هم مقاومت کند.

ایزوگام برتر هیرمان

ایزوگام برتر هیرمان

ورق انعطاف پذیر عایق رطوبتی قیری درجه یک از نوع C در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با کیفیتی برتر تولید می شود و هر یک از لایه های تشکیل دهنده آن از بهترین متربال انتخاب شده اند.

مشخصات فنی ایزوگام کدام است؟

یکی از مهمترین مواردی که در کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به آن توجه می شود مشخصات فنی و مواد مورد مصرف در هنگام تولید عایق رطوبتی است.

 • ایزوگام پلیمری BPP  که از قیر خالص ۷۰-۶۰، پلی استر، تیشو، فویل آلومینیومی ۱۴ تا ۱۶ میکرون، پلاستیک مخصوص پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲ و پوشال های گونی های پلاستیکی ساخته می شود.
 • ایزوگام دمیده BOF که مواد تشکیل دهنده آن عبارت است از: قیر دمیده، پلی استر، تیشو، لایه آلومینیومی ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام و پودر تالک.

ایزوگام بر حسب تعداد لایه های تشکیل دهنده هم دسته بندی می شود که عبارت است از:

 • ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته ) :

این ایزوگام بسیار ظریف تر و با قابلیت انعطاف پذیری بیشتری تولید می شود و برای دیوارها مناسب است.

 • ایزوگام دو لایه ( شامل پلی استر و تیشو ) :

این نوع ایزوگام از ایزوگام تک لایه ضخیم تر است و برای پشت بام و استخر و مناطق مختلف کاربرد دارد. ایزوگام دولایه دارای استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به ایزوگام تک لایه است.

ایزوگام نوع C

انواع ایزوگام بر اساس تعداد لایه :

ایزوگام ها بر اساس تعداد لایه ها به دو دسته تقسیم میشوند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند .

 • ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته ) :
  این نوع ایزوگام ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد کاربرد آن در دیوار ها است.
 • ایزوگام دو لایه ( شامل تیشو و پلی استر ) :
  این نوع ایزوگام ضخیم‌تر از نوع تک لایه است و برای پشت بام و استخر و . . . کاربرد دارد .
  ایزوگام دولایه دارای استحکام بیشتری نسبت به یک لایه است .
 • ایزوگام سه لایه ( همراه با مفتول های سیمی ) : این نوع ایزوگام برای مناطق سردسیری و به صورت سفارشی تولید می شود.

انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات قیری و با داشتن تجهیزات و امکانات پیشرفته قادر به تولید انواع ایزوگام برای مناطق مختلف آب و هوایی است.
ایزوگام نوع C

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H + شرکت هیرمان

ایزوگام نوع C با توجه به کیفیت پلیمری و تولید ویژه در کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به سرعت در بین متقاضیان شناخته می شود و کاربرد آن به جهت مقاومت و کارایی بیشتر می تواند ضامن هر نوع پروژه ای باشد.
شرکت هیرمان دلیجان به تولید انبوه و عمده بهترین ایزوگام های روز با کیفیت پلیمری می پردازد و به این ترتیب در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی فعالیت می کند.
کارخانه های ایزوگام دلیجان روند تولید خود را به سمت تولید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام با ارزانترین قیمت می برند و می کوشند عایق های رطوبتی مورد نیاز بازار را در کمترین زمان تامین نمایند.

 1. ایزوگام طرح دار
 2. ایزوگام سنگریزه
 3. ایزوگام خودچسب
 4. انواع ایزوگام دولایه فویل دار
 5. ایزوگام های تک لایه
 6. انواع ایزوگام های پلیمری به صورت انبوه در شرکت هیرمان دلیجان تولید و روانه بازار می شود.

شرکت هیرمان دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان به تولید انبوه و عمده بهترین ایزوگام های روز با کیفیت پلیمری می پردازد و به این ترتیب در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی فعالیت می کند.

فروش ویژه انواع ایزوگام پلیمری

فروش ویژه انواع ایزوگام پلیمری در شهرها و مناطق مختلف از کشور از مبداء کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با بسته بندی و بارگیری استاندارد و در کمترین زمان صورت می گیرد.
کلیه تولیدات کارخانه های معتبر ایزوگام دارای استاندارد اصل هستند و شرکت هیرمان دلیجان نمونه های محصولات خود از جمله: بردین دلیجان، مشکین شرق، هیرمان دلیجان و بردین صادراتی را با قیمت به روز در سایت معرفی و برای فروش عمده ایزوگام معرفی می کند.

 • رشت
 • ساری
 • کرمان
 • ایلام
 • اصفهان
 • ورزقان
 • خرم اباد
 • گرگان
 • آق قلا
 • گمیشان
 • پلدختر و شهرهای دیگر می توانند از امکانات فروش ویژه انواع ایزوگام دلیجان هیرمان بهره مند گردند.

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان

کلیه تولیدات کارخانه های معتبر ایزوگام دارای استاندارد اصل هستند و شرکت هیرمان دلیجان نمونه های محصولات خود از جمله: بردین دلیجان، مشکین شرق، هیرمان دلیجان و بردین صادراتی را با قیمت به روز در سایت معرفی و برای فروش عمده معرفی می کند.
ایزوگام نوع C

قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان

کارخانه های تولید کننده ایزوگام برای رقابتی کردن بازار خرید و فروش ایزوگام دست به اقدامات و ابتکاراتی می زنند که موجب شود خریدار با خیال آشوده و با قیمت ارزان بتواند ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کند.
استفاده از قیرهای دمیده در کاهش قیمت ایزوگام موثر است اما در نهایت پس از نصب ایزوگام بی کیفیت در رمانی اندک و در اثر تابش مستقیم نور آفتاب چنین ایزوگامی خشک و شکننده می شود و از حالت استاندارد خارج می شود.
توصیه شرکت هیرمان دلیجان بر خرید ایزوگام استاندارد که با مواد اولیه مرغوب تولید شده است می باشد.
بهترین ایزوگام و باکیفیت ترین عایق رطوبتی درجه یک پلیمری را به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام هیرمان تهیه کنید.

ایزوگام باکیفیت بخرید!

ایزوگام باکیفیت بخرید!

استفاده از قیرهای دمیده در کاهش قیمت ایزوگام موثر است اما در نهایت پس از نصب ایزوگام بی کیفیت در رمانی اندک و در اثر تابش مستقیم نور آفتاب چنین ایزوگامی خشک و شکننده می شود و از حالت استاندارد خارج می شود.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!