خانه / ایزوگام / ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان

ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان

ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان به واسطه ی داشتن برخی از تفاوت ها و ویژگی های متمایز که در این مطلب در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد، توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. ایزوگام دو لایه از کیفیت پلیمری بهره مند است و با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود. ایزوگام فویل دار برای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورن جداگانه و با کیفیت های متنوع و مناسب تولید می شود.

ایزوگام دو لایه مرغوب

ایزوگام دلیجان و لزوم استفاده از آن

ایزوگام با توجه به مواد تشکیل دهنده آن، از قیر تا لایه آلومینیوم برای محافظت از تشعشع خورشید، توانسته خود را در بین مصالح ساختمانی جا بیندازد و به جرات می توان ادعا کرد گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد احساس آرامش ، آسایش و امنیت میباشد.
ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت کند، میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی از ایجاد گرما و فرسایش پشت بامها تا مدتهای زیاد، حتی سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.
همچنین با دارا بودن مواد پلاستیکی در تولید خود و وزن بسیار مناسب از ایجاد بار مرده در سازه های بلند جلوگیری نموده و وزن کلی ساختمان را نسبت به اجرای مصالح دیگر که دارای وزن بسیار هم میباشند تعدیل و کاهش دهد.
به همین روال ایزوگام میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید.
تبادل حرارتی بین سطوح همیشه صورت میگیرد، بعنوان مثال دما و حرارت آب جوش داخل لیوان در تبادل با هوای بیرون میتواند انجام گیرد و به سمت سرد شدن گرایش داشته باشد، به همین ترتیب تبادل هوا بین فضای داخلی آپارتمان و بیرون آن همیشه صورت میگیرد و با توجه به اینکه هوای گرم داخل آپارتمان در زمستان بدلیل سبکتر بودن به بالا هدایت میگردد، طبیعی است که تبادل حرارتی بین سقف و پشت بام نیز صورت گیرد. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد، که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده نیز کمک شایانی در دراز مدت مینماید.

دلیل محبوبیت ایزوگام چیست؟

بنظر میرسد مواد تشکیل دهنده ایزوگام و وفور آن در کشور، تولید انبوه و قیمت مناسب برای استفاده در مناطق مختلف با شرایط جوی متغیر، کارکرد بسیار مناسب و سهولت در نصب، بطور ضمنی مار ا بر آن داشته تا به این موضوع بیشتر اهمیت داده و لزوم استفاده از ایزوگام را بطور چشمگیری فزاینده گرداند.
ایزوگام بواسطه مواد نفتی و پلاستیکی موجود در آن توانسته جایگاه خوبی در میان استفاده کنندگان کسب نماید و بدین منظور تمام انبوه سازان و سازندگان در پاره ای از مراحل ساخت از این دستاورد استفاده مینمایند. از قبیل فونداسیون، دیوارهای زیر زمین برای آببندی، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی داکتهای تاسیسات و به جرات میتوان گفت برای پوشش لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان.
با تغییرات اندک در مواد تشکیل دهنده ایزوگام میتوان دامنه کاربرد این محصول را افزایش داد، مثلا با تغییر در لایه رویی و تبدیل ایزوگام فویل دار به نمونه طرح دار، امکان استفاده از ایزوگام برای نمای ساختمانها در برخی مناطق قابل تصور میباشد. ( این مورد در حال حاضر به چشم میخورد ).
و یا تغییر در قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام میتواند آنرا برای استفاده در لایه زیرین آسفالت روی پلها بکار گرفت. ( این مورد نیز در حال حاضر استفاده میگردد ).
حتی تغییر در ابعاد رول ممکن است به لایه پوششی برای لوله های زیر آب، لوله های زیر سطح دریا و یا موارد دیگر منتهی گردد، که میبایست در طرح های تحقیقاتی مورد آزمایش قرار گیر تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد.
دلایل بسیار زیادی را برای محبوبیت این دستاورد می توان لیست کرد. آنچه که اهمیت تولید و استفاده از ایزوگام را الزامی کرده است، کارکرد آن و مقاومت در برابر رطوبت و حرارت است.
فراگیر بودن و وسعت دامنه کاربرد انواع ایزوگام در کار های عمرانی و ساختمانی آنرا به عنوان پر استفاده ترین به ثبت رسانده است.
کارخانه تولید ایزوگام دلیجان هیرمان با تولید ایزوگام در انواع تک لایه، دو لایه، صادراتی و سوپر صادراتی برای هر شرایطی، تولید مناسب و قیمت مناسب دارد.

قیمت ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد؟

چه عامل و یا عواملی موجب افزایش قیمت محصول تولیدی میشود؟ چه تغییراتی در بستر زمان اتفاق می افتد که باعث افزایش قیمت یک محصول میشود؟ محصولی که مدام در حال تولید است و همیشه هم با همان مواد و متریال و با همان کیفیت سابق و بدست همان نیروی کار تولید میگردد، چگونه است که امروز یک محصول را با یک قیمت خریداری میکنیم و فردا باید بابت همان محصول و در همان فروشگاه با قیمت دیگری که عموما بیشتر هم هست مواجه شویم؟
یکی از این عوامل که همیشه موجب نگرانی فروشنده و خریدار هست، بحث حمل و نقل می باشد. فرقی نمیکند که با کدام وسیله قصد انتقال را دارید، مهم اینست که همیشه با قیمتهای نابسامان و غیر یکنواخت روبرو میشوید.
فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل نیز یکی دیگر از عواملی است که میتواند به این چرخه معیوب وارد شود و موجب افزایش قیمت کالای خریداری شده توسط مصرف کننده داخلی باشد. به این ترتیب که تمام این هزینه ها به هزینه تولید اضافه و در نهایت از خریدار، بعلاوه ارزش افزوده دریافت میشود.
تولید کننده یک محصول که در تمام فصول با انبوهی از موارد دخیل در قیمت، از هزینه دستمزد گرفته تا خرید مواد اولیه، دست به گریبان است و حمل کننده محصول هم که با بسیاری از عوامل درگیر است. از هزینه سوخت و استهلاک خودرو گرفته تا هزینه های خرید لاستیک و غیره، تماما دست به دست هم داده و سر از کیسه خریداران نهایی محصول که همان استفاده کنندگان هستند در می آید.
یکی دیگر از عواملی که افزایش قیمت های مواد اولیه داخلی دامن میزند سیاست های اقتصادی دولت و دست اندر کاران این مجموعه میباشد. به این ترتیب که با افزایش قیمت ارز و مواد اولیه در داخل، تولید کننده را به این فکر وا می دارد که نیم نگاهی به تفاوت قیمت صادرات و فروش محصول تولیدی خود در کشور های دیگر هم داشته باشد.
همچنین با افزایش تحریم های ظالمانه و یک جانبه شیطان بزرگ، صادرات محصولات غیر نفتی و خوراکی با افزایش چشمگیری مواجه شده است که این نیز میتواند از عوامل مهمی در افزایش قیمت محصولات تولیدی در داخل کشور تلقی شود.
با توجه با اینکه کشور ما دارای منابع بسیار ارزشمندی، از جمله نفت و میعانات آن که برای تولید ایزوگام لازم است، هزینه تولید به حداقل میرسد. و همچنین ارزان بودن نیروی کار در کشور هم مزید بر علت شده و مجموعه اینها دست به دست هم داده و توان رقبت را در بازار های رقابتی به نفع تولید کنندگان کشورمان رقم زده است. یکی از مناطقی که توانسته نام خود را در محافل بین المللی پر آوازه نگه دارد، قطب صنعتی منطقه دلیجان است که با وجود بیش از دویست کارخانه تولید ایزوگام گوی سبقت از دیگران را ربوده و توانسته نام خود را پر آوازه نماید.
تولیدات ایزوگام دلیجان را میتوانید با نام هیرمان در اقصی نقاط کشور ببینید و قیمت آن را با دیگر محصولات مشابه مقایسه نمائیذ. کیفیت در تولید ایزوگام هیرمان حرف اول را می زند.

 

مشخصات ایزوگام دو لایه مرغوب کدام است؟

ایزوگام دو لایه مرغوب از بهترین لایه تیشو و لایه پلی استری تهیه شده و همچنین جهت یکپارچه سازی و تولید نهایی آن نیز از قیر پلیمری ۶۰/۷۰ استفاده شده که به عنوان بهترین قیر برای تولید ایزوگام دو لایه مرغوب در جهان شناخته می شود.

 1. ایزوگام دو لایه مرغوب با فویل آلومینیومی و یا پوردهای معدنی و یا سنگریزه پوشش داده می شوند.
 2. ایزوگام دو لایه استاندارد است و برای ۱۰ سال ضمانت می شود.
 3. ایزوگام فویل دار دو لایه دلیجان برای مناطق گرمسیری و معتدل تولید می شود.
 4. قیر پلیمری درجه یک پالایشگاهی در تولید ایزوگام فویل دار دو لایه نقش مهمی دارد.
 5. ایزوگام شرق دلیجان دو لایه کیفیت و دوام بیشتری دارد و قیمت بالاتری هم دارد.
 6. ایزوگام دو لایه ۴ میلیمتر ضخامت دارد و وزن هر رول ایزوگام بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است.

ایزوگام مرغوب دو لایه

ایزوگام مرغوب دو لایه

ایزوگام دو لایه مرغوب هم استاندارد اصل است و هم در بهترین و شناخته شده ترین کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود و چنانچه توسط گروه های نصاب ماهر، اجراء شود کیفیت آن و دوام آن بیشتر هم می شود.

تفاوت ایزوگام دو لایه و تک لایه

شاید این سئوال برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که ایزوگام دو لایه بهتر است یا ایزوگام تک لایه و اصلا تفاوت این دو عایق در چیست؟
در پاسخ به این سئوال باید گفت که ایزوگام دو لایه به دلیل مقاومت و طول عمر بیشتر نسبت به ایزوگام تک لایه مناسب تر و بهتر بوده و تولید آن نیز با یک لایه تیشو نخ دار و یک لایه پلی استری می باشد، در حالی که ایزوگام تک لایه تنها از یک لایه پلی استری سوزنی تشکیل شده است.

کاربرد ایزوگام تک لایه:

 • اطراف شناژ؛ دیوارها و پی ها و محل هایی که شکل هندسی نامنظم نیاز است از ایزوگام تک لایه که منعطف تر است استفاده شود.
 • محل هایی که فشار آب در آن جا کمتر است.
 • مکانهایی که دارای آبریز کمتر هستند مانند: آشپزخانه و تراس ها و بالکن های سرپوشیده
 • ایزوگام تگ لایه سبک اما بسیار منعطف است.
ایزوگام دو لایه مرغوب

کاربرد ایزوگام دو لایه مرغوب و تفاوت آن با ایزوگام تک لایه:

 • ایزوگام دو لایه استحکام بیشتری دارد و برای مکان هایی که آبریز بیشتری دارند مانند حمام، توالت، و پشت بام مناسب تر است.
 • ایزوگام دو لایه قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام تک لایه دارد.
 • از نظر ضخامت ایزوگام دو لایه ۴ میلیمتر است و ایزوگام تک لایه ضخامت بین ۲ تا ۳ میلیمتر است. ایزوگام دو لایه ضخامتی بین ۳ تا ۵ میلیمتر هم دارد.
 • ایزوگام تک لایه ارزان تر و اقتصادی تر است، اما همان طور که می دانید انتخاب ایزوگام بستگی به محل کاربرد و میزان هزینه های در نظر گرفته شده دارد.

کیفیت ایزوگام

کیفیت ایزوگام

کارایی و استقامت ایزوگام به نوعی به نحوه نصب و اجرای آن هم وابسته است و بهتر است نه تنها قیمت مناسب با کیفیت بالا تهیه کنید بلکه بهتر است از گروه های اجرایی و متخصص نصب ایزوگام هم استفاده نمایید.

چرا ایزوگام دو لایه دلیجان بخریم؟

تولید ایزوگام دو لایه با بهره گیری از جدیدترین متد و فناوری روز دنیا توسط مهندسان و متخصصان ما در مجموعه ی شرق دلیجان باعث شده تا محصولی منحصربه فرد و ویژه تولید شود که از حداقل طول عمر ۱۰ سال برخوردار می باشد.
ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام توسط مدیران فروش شرکت هیرمان دلیجان در کارخانه با شرایط فروش ایده آل قابل عرضه می باشد و تمامی ضمانتنامه های کیفی نیز به خریداران برای اطمینان خاطر ارائه می گردد.

 • ایزوگام دو لایه شرق از ضمانت کیفیت بهره مند است و با توجه به مقاومت بالایی که دارد برای پروژه های بزرگ به نوعی سرمایه گذاری در هزینه ها به حسب می آید.
 • ایزوگام دولایه برای بیشتر مکان هایی که نیاز به مقاوم سازی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ایزوگام مرغوب شرق به حهت این که با قیر خالص پالایشگاهی تولید می شود از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است.
 • ایزوگام دو لایه مرغوب دلیجان در برابر عوامل محیطی به خوبی مقاومت کرده و هیچگونه آسیب محیط زیستی هم ندارد.

فروش مستقیم ایزوگام

فروش مستقیم ایزوگام

ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام توسط مدیران فروش شرکت هیرمان دلیجان در کارخانه با شرایط فروش ایده آل قابل عرضه می باشد و تمامی ضمانتنامه های کیفی نیز به خریداران برای اطمینان خاطر ارائه می گردد.
ایزوگام دو لایه مرغوب

فروش ایزوگام شرق در شهرهای مختلف

عایق های رطوبتی در حال حاضر به جهت این که دارای مقاومت قابل قبول هستند و میزان فشاری که بر ساختمان وارد می کنند استاندارد بوده و ایجاد وزن اضافی بر روی سازه نمی کنند؛ مصرف بالایی در ساختمان سازی ها و همچنین ساختمان غیرمسکونی و اداری دارند.
ایزوگام شرق دلیجان که به صورت دو لایه تولید می شود و از درب کارخانه ایزوگام دلیجان به فروش می رسد به شهرهای مختلف بارگیری و حمل می شود.

 1. اصفهان
 2. نیشابور
 3. تهران
 4. شیراز
 5. مشهد
 6. بیرجند
 7. بروجرد
 8. خرم آباد
 9. ورزقان
 10. پلدختر
 11. گرگان
 12. بندر ترکمن
 13. رشت
 14. ساری
 15. کرج
 16. قم
 17. کاشان و شهرهای دیگر ایران می توانند از خدمات فروش ایزوگام دو لایه مرغوب شرق دلیجان به صورت ویژه استفاده کنند.
 • فروش از درب کارخانه ایزوگام شرق دلیجان
 • فروش از طریق نمایندگی های معتبر شرکت هیرمان دلیجان
 • فروش آنلاین و اینترنتی
 • ثبت سفارش اینترنتی و ارتباط از طریق کانال و وب سایت

دریافت رایگان اطلاعات خرید ایزوگام

دریافت رایگان اطلاعات خرید ایزوگام

تماس تلفنی و دریافت اطلاعات تکمیلی خرید ایزوگام دلیجان شرق از کارشناسان به صورت رایگان در اختیار خریدار قرار می گیرد. این روش می تواند در هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل به خریدار کمک کند.
ایزوگام دو لایه مرغوب

پیشنهاد می شود از طریق راه های ارتباطی؛ اطلاعات تکمیلی بیشتر در زمینه خرید ایزوگام دو لایه مرغوب دلیجان را از کارشناسان ما در مجموعه هیرمان شرق دلیجان به دست آورید.
خرید بهترین ایزوگام درجه یک خیال شما را برای سال ها آسوده نگه می دارد و ایزوگام دو لایه مرغوب دلیجان پس از نصب ایزوگام کاملا وضعیت استاندارد خود را حفظ کرده و تا سال ها نیاز به تعمیر و تعویض ندارد.
لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده در سایت درج می شود.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!